Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši... Latvijā pārāk daudz sadomājušies...

 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
Brrr... tikko divi ķēmi visu garastāvokli sabojāja!

Darbā gāju aiz viņiem, un netīšām dzirdēju daļu viņu sarunas, viens lielījās, ka tikko atbraucis no ārzemēm un nu izbauda to, ka latviešu meitenes esot tik viegli pieejamas un, ka šeit praktiski neesot konkurences uz brīvām sievietēm! Un otrs teica, ka tieši tādēļ pagaidām neveidojot attiecības, redz pārāk daudz zivju dīķī.... raidīju nicinošu skatienu un pagāju ātrāk garām!

Besī ārā šitā attieksme un vēl vairāk jau tāpēc, ka daļa taisnības viņiem ir.... puišu normālu maz un izmanto to, ka meitenes varākumā!

Neizinu pat kāpēc tā sacepos :D laikam tas KĀ viņi to pārrunāja...
15.10.2013 12:16 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
es viniem daleeji piekriitu. tepat tachu papilnam taadas,nekur talu jau nav jameklee.
17.10.2013 16:09 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Es nedomāju, ka ir īpaša starpība starp latviešu kultūru un citām, atskaitot to, ka mēs vienkārši neesam tik atvērti. Gan tajā, ka vīrieši mazāk izsaka komplimentus, gan arī sievietes nav pieradušas pie uzmanības un pēc tās dzenās. Viss.

Jā, protams, var bļaut, ka vīrieši neciena sievietes, bet tie ir indivīdi un tas nāk no ģimenes. Tas, ko Jūs varētu darīt, ir pārstāt veidot muļķīgas diskusijas Cosmo un tā vietā ieaudzināt visu to, kas trūkst, savos bērnos - cieņu, saprātu, pieticību un pašpietiekamību (it īpaši sievietēm).

Tā jau viņš ir - ir tik daudz neaudzinātu vīriešu, ka sieviete, pārgurusi no jēlībām un nesmukas attieksmes, ierauga to vienu saprātīgo un uzklūp viņam, kā meža zvērs medījumam. Ārprāts, drausmīgie vīrieši, padara nabaga sievieti tādu ;) Un tad atkal ir sievietes, kuras, izmisušas, vientuļas un pārgurušas, liekas gultā ar visiem, jo iekrīt uz katru komplimentu. Un tas vīriešos rada pārliecību, ka nav vērts censties.
Tas tā, par mijiedarbību.

Un tad, protams, ir sievietes, kurām vari iedot vislabāko vīrieti un tā vienalga paliks nekāda. Ne viņa prot sakopties, ne viņa savā dzīvē kādu grāmatu ir izlasījusi; kad atver muti, paliek skumji un vēl čīkst, ka nav labu vīriešu apkārt, pie reizes izmantojot izdevību pačīkstēt par visu citu, tai skaitā savu trešās pakāpes māsīcu un to, cik viņai stulba dzīve.
Tas mums, latviešiem, tāds niķis - runāt sliktu un negatīvu par visu, ko redzam. Viss slikti un drausmīgi.

Neaizmirsīsim arī par vīriešiem, kuriem vecāki nav ieaudzinājuši (vai rādījuši piemēru) cieņai pret sievieti, tāpēc maukoties apkārt ir normāli. Un lai jau viņi dara, ko grib- Jums, dāmas, neviens neliek ar viņiem draudzēties un likties gultā. Ja jūs to darat, tā ir jūsu problēma. :)

Tāds apburtais loks, no kura tik viegli neaizmukt. Katrā kultūrā ir lohi, pardon my french.

Vīriešiem vienkārši jācenšas cienīt sievieti, lai vai cik drausmīga viņa būtu, un cienīt arī sevi, un tāpat arī meitenes - cienat sevi un savu vērtību. Bet, pirms jūs sevi un savu vērtību saslavējat, moš arī piestrādājat, lai tur būtu ko cienīt un slavēt ;)

tādas, lūk, manas ceturtdienas-rīta-pie-kafijas pārdomas.
17.10.2013 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man pietiek ar to ,ka es to zinu ,jo tas ir mans bračiņš ,kuru es varu mocīt un būt mazā ,izlutinātā maita:D Īstenībā es tāda esmu daudz maz ar visiem:D
17.10.2013 01:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
andie
Bet citi jau to nezin :D
17.10.2013 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Zini tas 2m milzis ir tāds miera mika:D
17.10.2013 00:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
andie
Bet iedomājies cik tā 160cm meitene jūtas droši blakus tam 2 metrīgajam milzim :D Ai bet ko ta darīt ja saskatās tajos garajos puišos, vai īsajās meitenēs :D No vienas puses ja jau pašus tas neuztrauc, tad lai tik tiekas :D
17.10.2013 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Miss Joker- nu nezinu ,nezinu :D ir jau dīvaini skatīties uz 2m pusi un 1,6 m garu meiteni ,piemēram ,mans brālis ar viņa draudzeni ,tieši šāds pāris ,vispār dikti smieklīgi izskatās:D Es pat ja būtu 170 cm vai 180 cm ,es tik un tā vilktu kurpes ar augstu papēdi , man vnk patīk kā tas izskatās ,nu tā forši,protams ,ne jau trasē vai ,velns zin ,kkur brīvā dabā ,bet tā atbisltoši videi:D
17.10.2013 00:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
andie
Tu vismaz tādas vari velkāt, kopš es sabeidzu savu potīti pāris gadus atpakaļ man ir diez gan pagrūti pastaigāt uz papēžiem kuru ir augstāki par 10cm :D Bet nu jā, ja var kapēc gan nē :D Bet patiesībā jau tiem puišiem baigi ar patīk tās īsā auguma meitenes :D Kā saka - izmēram nav nozīme :D
17.10.2013 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Miss Joker- Es to arī daru :D Es diezgan esmu iemīļojusi platformenes un riktīgas papēdenes mazākais 13 cm :D protams atbistoši apstākļiem . Jā ,jā protams ,jāsadzīvo , bet es nevaru man ar 170 cm nepietike ,tā jau esmu samērā gara uz draudzeņu un ģiemens fona ,bet es gribētu būt vēl garāka ,nu ar 175-180 cm es būtu mierā:D
17.10.2013 00:06 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Vai tad Jūs nemeklējat divmetrīgu puisi ar platiem pleciem, tumšiem matiem, un brūnām acīm?

nu ne visas grib būt savam džekam līdz nabai :D bet tādu problēmu man nav, esmu gara :D
17.10.2013 00:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
andie

Oi bet tas ir tik piemīlīgi :D Ja būtu viņa vietā tad ar gan jau tā darītu :D Jāsadzīvo vien ir ar to ko daba mums deva :D Ja nu vienīgi var uzvilkt 20cm platformenes :D
17.10.2013 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Miss Joker- nu tieši tur tā sāls :D A ,ja vēl tagadējais mani uz zoba pavelk "nu kur vēl mazāku", vai "tu pavisam sīciņa" , "tāda maza meitenīte", "ak,tu mazīņā," "pasit padusē un aiznes" "tevi tak,kabatā var ielikt un paņemt līdzi" es vnk rēcu, man tā jau gribētos būt garākai un viņš to zin , un tad nu mīl mani pakaitināt:D
16.10.2013 23:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
andie

Es esmu 165cm un man kādreiz bija puisis kurš bija uz 2 metriem, ja ne pat čut čut vairāk... tas bija kā skatīties saulē :D
16.10.2013 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vai tad Jūs nemeklējat divmetrīgu puisi ar platiem pleciem, tumšiem matiem, un brūnām acīm?
Nedod dievs 2m :D Negribu jusites kā sīkais rūķis, esmu 170 cm ,mans draugs ir kkur 185cm tā jau liekas bik padaudz, bet nu sarodu ,reizēm ir jāpastiepjās uz pirkstagaliem. Agrāk biju ar īsākiem ,tieši tā apsvērumā pēc ,kā negribu jusites kā sīkais tārps:D
16.10.2013 23:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu tipa tā priekšā nepasaka, bet pēc tam Tev riebj visādā veidā un ļaunā. Piemēram, ieslēdz auditorijā, it kā aizmirsdama. Liek pārlabot darbus vairākārtīgi, bet atzīmi tā arī neizliek. Kolēģiem piemet baumas utt.

Nu latviete parastaa , ja vinjai nepatiksi, gan auditorijaa iesleegs, gan eksaamenaa izgaaziis, gan arii publiski pazemos un kaut ko riebiigu pateiks, taa kaa labaak, ka vismaz acu priekshaa paklusee.
16.10.2013 23:48 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Īstenībā piekrītu šim
Lv daudz biezjaak viirieshi negatiivi izsakaas par sievieshu izskatu, ja vinjiem kaut kas nepatiik.

un bieži vien paši pēc izskata nav nekādi wow, patiesība brīžiem pat liekas neglīti...bet grib sev blakus modeles....pārāk daudz sadomājušies

Un LV tas ir tiešām izteiktāk, nekā citur.. Jo LV tiešām bieži dzirdu komplimentus no stipri vecākiem vīriešiem un ārzemniekiem, ārzemēs - no vīriešiem manā vecumā un nedaudz vecākiem. Un nesaprotu, kapēc viņiem šķiet, ka viņi var komentēt tā, kā kristas gadījumā.. Pietam tieši šis modelis - vīrietis kaut ko saka sievietei- ir redzēts gana bieži, bet nekad neesmu novērojusi, ka meitenes tā darītu.
Vai tad Jūs nemeklējat divmetrīgu puisi ar platiem pleciem, tumšiem matiem, un brūnām acīm?

Nē :D
16.10.2013 23:45 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.10.2013
krista
Man pasniedzēja bija Kanādas latviete augstskolā zini kā viņai izpaudās Tavs minētais:

Man patiik Kanaadas variants - vai nu pasaki kaut ko jauku vai klusee.


Nu tipa tā priekšā nepasaka, bet pēc tam Tev riebj visādā veidā un ļaunā. Piemēram, ieslēdz auditorijā, it kā aizmirsdama. Liek pārlabot darbus vairākārtīgi, bet atzīmi tā arī neizliek. Kolēģiem piemet baumas utt.
16.10.2013 23:44 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.10.2013
Miss Joker Jap, jap.
16.10.2013 23:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vai nu pasaki kaut ko jauku vai klusee.


+ !

Es laikam pat no sava vīrieša kritiku nevarētu paciest, man vajag to lai man saka ka esmu skaista :D Ja nu protams vienīgi neizskatos pēc nilzirga stringos, tad gan varētu pakritizēt :D
16.10.2013 23:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es atkal dzirdu no meitenēm, ka džekus aprunā, vienam pelci pa šauru, viens pa tievu.


Ooo jā, kādreiz ar kad biju vīrieša meklējumos tad saskāros ar to ka draudzenēm bija tak jāpastāsta par tiem izredzētajiem, bet nu ir jau tā ka viņi nav perfekti ar, un tad nu iznāk aprunāt :D

Vai tad Jūs nemeklējat divmetrīgu puisi ar platiem pleciem, tumšiem matiem, un brūnām acīm?


Hah tas jau tak mans bijušais, tik manam bija gaiši zilas acis :D Tagad laikam ar visu savu vīriešu aprunāšanu esmu dabūjusi to īso, kārno puisi ar gaišajiem matiem :D toties pleci plati :D Bet pirms viņu satiku, nebūtu iedomājusies ka ar tādu būtu kopā, man tie mana auguma vīrieši ar kauliem kas manī duras nepatika, bet tagad, ja dur man, tad tā ar pasaku ka lai uzaudzē taukus, jo sāp tak :D


Bet nu jā, gan vīrieši aprunā sievietes, gan sievietes vīriešus, vienīgais ko varu teikt, tas kā vīrieši aprunā sievietes tomēr liekas pieklājīgāk nekā to dara sievietes, jo viņas ir tiešām riebīgas kad sāk aprunāt :D
16.10.2013 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits