Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēks ar divām sejām..

 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Šodien lasīju vienas lietotajas komentāru pie temas un aizdomajos...

Draugs man tads,nu ka lai pasaka...Cilvēks ar divam sejām...Vienu brīd viņš ir ļoti labs,dāsns,saprotoš ,mīļš,bet no otras puses riebīgs,kašķigs un briesmīgi nejūtigs pret citiem..

Labi,es saprotu,ka neiemācisi cienīt citus,tāds viņš ir un punkts/to nu esmu sapratusi.

Bet kā lai iemāca savu nepatiku savaldīt pe sevis?Jo izskatās,ka to nu es nemaku iemācīt..

Manas draudzenes pie manis nak tikai tad,kad viņš ir darba un nezina to,jo viņu satikt neviena nevēlass/viņa riebīgas mutes dēļ..

Mani radinieki arī brauc vēlams taja laikā,kad viņš nav mājas,jo brīžiem viņs ir jauks cilvēks,bet uznāk ka sēd gultā kā lauva un liek saprast,ka kauktas nepatīk.

Daudzi jautā,kapēc esmu ar viņu,jo lielākoties ir redzējuši to slikto pusi,bet majas viņš ir ļoti mīļš un savadaks..

Arī kā tēvs viņš ir labākais kādu var vēlēties..Tikai nesaprotu,kapēc viņš pret citiem tāds..
14.10.2013 23:36 |
 
Reitings 263
Reģ: 13.10.2013
Psihopāta pazīmes...
14.10.2013 23:38 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Kompleksi noteikti ir.
14.10.2013 23:39 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Nu tāds viņam raksturs! :) Vienīgi, vari mierīgi parunāties ar viņu, palūgt vai kkā sarunāt, lai neizrāda savu raksturu tad, kad pie Tevis ciemos ir vecāki un draudzenes, nevis censties viņam iemācīt kko. Viņš ir pieaudzis vīrietis un Tev viņam nav nekas jāiemāca, nav jau viņš suns nekāds :D
14.10.2013 23:41 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Varbūt nepatīk, ka bieži tiekaties jūsu privātajās telpās?
Varbūt Pārguris pēc garas dienas un jūtas slikti bieži, tapēc kašķīgs paliek?
Varbūt viņam vienkārši nepatīk ciemiņus uzņemt?
Varbūt viņš labprātīgāk dotos satikt citus ārpus mājām?
14.10.2013 23:43 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tieši mans bijušais... Nezinu, cik ideāls tēvs viņš būtu un mājās divatā arī bieži dabuju to slikto pusi, it īpaši pēc reizēm, kad satieku draudzenes, vai viņam vienkārši kaut kas nepatīk (turklāt, nekad nepateiks kas, bet vnk sabozīsies un nerunās).
Bet ar laiku nekas nemainījās, pēc sarunām, strīdiem...nekādas jēgas un tas tik ļoti attālināja...viens no iemesliem, kāpēc viņš man kļuva pilnīgi svešs.

Mani draugi atzina, ka bieži vien es netiku pat aicināta uz kaut kādām ballītēm, jo vienkārši nevēlējās šo cilvēku kompānijā. Sākumā domāju, kas tie par draugiem, bet tad sapratu, ka ja kādai no mūsu kompānijas meitenēm būtu šāds vīrietis blakus, man arī šī kompānija liktos nepatīkama.
14.10.2013 23:46 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Ja Tu nebūtu štanks,tad būtu rupjus vārdus uzrakstījusi..

Nēe,mes ar meitenēm bieži nesatiekamies,tie ir reti gadijumi..

194-arī no Tava lasītā komentara aizdomajos :)


Ar to sarunāšanu galīgi neiet,jo visa ie vienaldzīgs,it ipaši tajā ko domā citi..Savā draugu kompānija pavisam savadaks,ne lecīgs,ne kašķīgs,cilvēks kā cilvēks..

Runaju ar viņa mammu par to,viņa arī nezin kapēc tā,nekāda trauma neesot bijusi bērnība un viņš tāds vienaldzigs bijis vienmēr..
14.10.2013 23:52 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tā arī iedomājos...

Nu lūk, manējais attaisnojās ar iemeslu, ka viņam cilvēki nepatīk. Bet ar saviem draugiem viņš kaut kā savādāk.Nezinu, laikam vainīga bija vēlme parādīt sevi kā pārāku jebkur. Tad nu viņam tikai tāda nepareiza taktika. Maniem draugiem parādīt cik viņš lielisks un kruts, praktiski, cenšoties mani no viņiem takā atdalīt, paņemt tikai sev... sanāca tā, ka visi viņu uzskatīja par neaudzinātu muļķi.
14.10.2013 23:57 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Jā par neaudzinātu muļķi gan :D

Manējo priekšā viņš neizrāda neko un arī neizrāda nekādu varu uz mani,vienkārši vienaldzīgs...
15.10.2013 00:00 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ja ir vienkārši vienaldzīgs, tad jau nav jāspiež iet draudzēties. Lai pukst sev drošā vietā un nav ko ''bakstīt'' viņu. Varbūt ar laiku pāries. Vai vēl varbūt viņš nejūtas drošs tajās kompānijās. Savu draugu kompānijā ir pieņemts, atzīts par labu esam utt Šajās ir ļoti nedrošs par sevi, par tavu attieksmi - tapēc sargā sevi ar šīm negatīvajām emocijām.
15.10.2013 00:39 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Vai vēl varbūt viņš nejūtas drošs tajās kompānijās.


Diez vai... Vismaz pēc sevis tā spriežu. Ja kādā kompānijā es jūtos nedroša par sevi, es tieši otrādi - cenšos uzvesties jauki, sadraudzēties, runāties, nevis saku kko rupju, nejauku, slikti uzvedos, tāpēc, manuprāt, tas nav īstais iemesls. Man arī exis bija kkas līdzīgs šim. Savu draugu lokā normāls, bet kā es ar kādu tiekos (draudzenēm), tā uzreiz viņam kkas nepatīk. Pret maniem vecākiem arī atļāvās būt rupjš... Sākumā centos iedziļināties, saprast, bet viņš laikam pats to nevēlējās.
15.10.2013 00:46 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Var jau būt, ka viņš savu nedrošību izrāda tā.
15.10.2013 00:58 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Var jau būt, ka viņš savu nedrošību izrāda tā.


Var būt.. Kā saka, labākā aizsardzība ir uzbrukums!
15.10.2013 01:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vinjam vienkaarshi nepatiik sabiedriiba.
15.10.2013 01:01 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Nu ja nepatīk sabiedrība, tad var vnk aiziet uz citu istabu, paskatīties TV vai jebko citu padarīt, kamēr autore čalo ar savām draudzenēm. Nav jau viņam jāsēž kopā ar viņām. Šito es vnk nesaprotu... Ja nepatīk draudzenes, tad var vnk aiziet prom, darīt savas lietas, nevis sēdēt un burkšēt.
15.10.2013 01:05 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Manas draudznes nav pie manis mājas,kad viņš ir mājas...Kadreiz par to pateicu,bet tad sākas burkšķēšana,ka viena tada otra ari netada un tapec nolemu,ka nakosreiz neteiksu..
15.10.2013 07:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kaut kur atgādina manu pirmo - viņš jutās labi tikai to cilvēku sabiedrībā, ko bija izvēlējies pats. Mani viņš bija izvēlējies pats, tāpēc es biju laba līdz brīdim, kad sākās tēmas par maniem draugiem un radiem. Tos viņš nebija izvēlējies, tāpēc tie viņam nepatika. Ja neaiztika tēmu par svešu cilvēku nākšanu mūsu mājā, viss bija labi.
Nepatika viņam cilvēki, kurus viņš pats nebija izvēlējies. Un to nepatiku viņš nebija gatavs slēpt.
Man gan ļāva vienai iet pie draugiem uz tusiņiem un īpaši par to nepukstēja. Vienīgi, kad sestdienas rītos gribēju pagulēt ilgāk, nāca piezīme :"Tā ir, kad vazājas velns zin kur.."
15.10.2013 07:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Jā ja par vazāšanos un gulēšanu arī ta :D,bet tai paša bridi atnesa minerāli,ko pēc darba speciali pircis,ja gadijuma man sāpes galva..Tagat varu brīvi kautkur aiziet,agrak par to pat sapnot nevareju
15.10.2013 08:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man besītu, ja man kāds mācītu uzvesties..
varbūt viņam kaitina, ka pie jums mājās ļoti bieži kāds nāk. tā kā neviens no mums ciemiņus bieži neaicina, tad problēmu šajā jautājumā arī nav. varbūt lieta ir tāda, ka viņam tie tavi aicinātie viesi nepatīk un, ja vēl viņi ir jāredz bieži, tad nepatika tikai aug.
izrunājies ar viņu. pajautā, kas viņam nepatīk tieši.
nu ja nav problēma minētajā, tad, piedod, bet viņš nav īsti riktīgs. varbūt izklausīšos smieklīga vai pārspīlēšu, bet ar tik krasām uzvedības maiņām ir jāsāk domāt par personības dalīšanos. nopietni.
15.10.2013 08:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Šādā situācijā galvenokārt nepieņemama man būtu nepieklājīgā izturēšanās pret manu ģimeni. Es to uzskatītu par necieņu pret sevi.
15.10.2013 08:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Šādā situācijā galvenokārt nepieņemama man būtu nepieklājīgā izturēšanās pret manu ģimeni. Es to uzskatītu par necieņu pret sevi.


es tāpat uzskatu.

es saredzu te vēl vienu problēmu. kāpēc cilvēkam esot savās mājās, ja atnāk kāds viņam nevēlams viesis, būtu jāiet prom tikai tādēļ, ka viņš tā cilvēka klātbūtni nevar paciest? tas arī ir jocīgi. nu tad tiekaties ar draudzenēm citur, bet arī ar norunu, ka viņš draugus arī mājās nevelk.kaut gan, cik es saprotu, tandence izrādīt nelabvēlību cilvēkiem, kurus viņš pats nav aicinājis, ir pret visiem, kuri nav viņa draugi. un šāda attieksme noteikti nav vienaldzīga. tā ir klaja nepatikas izrādīšana. nezinu, bet izklausās, ka autores puisim un te daudzu bijušajiem ir diezgan smagas psiholoģiskas problēmas, ja ne vēl psihiskas..
15.10.2013 08:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits