cik gados? Teema taam kuraam ir beerni.

 
Reitings 178
Reģ: 03.06.2013
Taatad jautaajums, cik gados jums bija pirmais beerns?
14.10.2013 20:27 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man vakar palika 26. Bērnu nav un tuvākajā laikā neplānoju.
Bija neizsakāmi "patīkami" saņemt apsveikumu ar tekstu, ka man beidzas derīguma termiņš un ir pēdējais laiks fiksi uztaisīt bērnu.
15.10.2013 11:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Libra, kāds laikam sajauca ar apsveikumu 45gadīgai :D
15.10.2013 11:21 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
22os gados.
Taas kas saka,ka tuvu 30 vajag bernu utml. tad man dziivs piemeers, mammas draudzenei beerns piedzima 30 gados un tagad viņas deelam 7 gadi. Pati dziivo aarzemes, nav kam mazo atstat, teetis stradaa un vina pati maacaas veel universitaatee. Vieniigais variants ir vinai liidzi nemt mazo uz maaciibu iestaadi.
Pati vina apgalvo,ka gruutaak ir saada vecumaa ar bernu, jo nav vairs tie veselie nervi un gribaas jau atpuusties, bet mazais grib to tad to.. jaavada pa pulciniem utml.
Spriezat pašas, katraa vecumaa ir savi plusi un miinusi.
15.10.2013 11:28 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Libra, neklausies tādas muļķības. Taisi cik gados tu jūti par vajadzīgu. Tās, kurām te bēbji uzradās agrāk ir vnk iekritušas un noteikti nav plānojušas tik agri. Tagad tēlo te nez kādas. Nebūtu iekritušas, baudītu dzīvi bez bērnien līdz 30 un pat vairāk.
15.10.2013 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Traki, Libra! Esmu Tavā vecumā un man, paldies Dievam, neviens neko tādu neadresē. Man gan arī tādas "ģimenes tradīcijas" dzemdēt vēlu - savai mammai piedzimu 29 gados, viņa manai vecmammai piedzima 32. Man ir vēl laiks:D Un nebija viņas nekādas vecās mammas, vismaz vizuāli, vecmamma visu mūžu bija kopta, jaunavīga sieviete, tāpat arī paskatoties uz mani un manu mammu, šķiet, ka mums kādu 20 gadu starpība tikai, nevis teju 30, esam pierādījums tam, ka bērns šādos it kā vēlos gados tieši varbūt palīdz saglabāt jaunību.
15.10.2013 11:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
katraa vecumaa ir savi plusi un miinusi

+++

No otras puses, ja bērns piedzimst 20 gados, vecvecāki paši vēl jauni un strādājoši, nav tās omes, ar ko atstāt reizēm. Desmit gadus vēlāk ir lielāka cerība, ka vismaz kādam no abiem mamma jau būs pensijā :) Arī ap 30 parasti ģimenei kopumā ienākumi mēdz būt lielāki, nekā 20 gadīgam pārim, aukles jautājums ir mazāk finansiāli biedējošs. Tas nozīmē, ka ir lielāka iespēja sievietei atsākt aši strādāt, JA IR VĒLME
15.10.2013 11:32 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Tā piesiešanās par to, kad būs bērni vispār ir ļoti netaktiska. varbūt cilvēkiem nesanāk un tie jautājumi īstenībā ļoti sāpina?
15.10.2013 11:34 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Tās, kurām te bēbji uzradās agrāk ir vnk iekritušas un noteikti nav plānojušas tik agri. Tagad tēlo te nez kādas. Nebūtu iekritušas, baudītu dzīvi bez bērnien līdz 30 un pat vairāk.

Kā tu vari teikt, ka tās, kas agri uztaisīja bērnu ir iekritušas? Nebāzies, ja nezini katru situāciju. Tāpat arī kā tu vari zināt, ja tik agri nebūtu piedzemdējušas bērnus, tad nedzemdētu arī līdz 30 gadiem?
Es, piemēram, lepojos, ka man 20 gados mazais piedzima. Ok, ja būtu zemāk gadu, tad nebūtu priecīga.
15.10.2013 11:34 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Man bija 21 gads, bet es nekad uz sho maates lomu,jauno dziivi neesmu skatijusies kaa uz to,ko dazhas sheit aprakstija,ka nevar celjot,iet tuseeties,uz festivaaliem ,studeet utt... Nevajag tachu domaat,ka tad,kad tu apprecies vai piedzimst beerni,dziive beidzas! Taa ir viena no svariigaam dziives sastaavdaljaam,un visas shiis lietas var dariit arii ar beerniem. Manam delam ir nepilni 4 meneshi,esam jaj bijushi 2 celjojumos,ejam uz baariem restoraaniem regulaari,bijaam uz klasiskas muzikas koncertu. Tulit atkal dosimies celjojumaa. Es eju uz fitnesa klubu,viirs speelee basketbolu ar draugiem,tiekas ar gjimeni. Mes daram lietas,kas mums sagaadaa prieku,un pie reizes,iesaistam savaas dziivees sho mazo tresho dziiviiti. Viss rit normaalu gaitu nevis tagad viss jaanoliek malaa,jo mums ir BERNS! Noveelu visaam atrast to harmoniju ,ko katra meklee :)
15.10.2013 11:36 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Un es varu apstiprinaat sho faktu,ka arzemes precas un veido gjimeni ap 30 gadiem. Manam viram ir 31 gads,vinjam ir 13 draugi,un tikai 2-3 ir precejushies,bet mes esam pirmie ar bernu. Ja juut,ka vajag 30 gados,tad uz priekshu. :) tavu dziivi tachu neviens cits nedziivos,un nevienam tev nav jaaizpatiik vai jaatskaitas.
15.10.2013 11:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
tille, bet ar bērnu jau nevar iet uz bāru vai lekcijām, ir jādomā, kur to likt, jo to nevar atstāt mājās vai mantu glabātavā. Nevar spontāni izdomāt ar vīrieti nakts vidū aizbraukt pie jūras, jo bērns gultā guļ. Tas ir kā mūžīgā bagāža, pie tam dzīva bagāža :) Es zinu, skan sarkastiski, bet tas, lai izceltu domu, kā to uztver tie, kas tam nav gatavi.
15.10.2013 11:44 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.09.2013
Piekrītu mežāzes viedoklim, domai, ka vēlāks bērns liek būt jaunai, palīdz saglabat jaunību.
Kaut kur esmu lasījusi, ka daudzas ilgdzīvotājas ir dzemdējušas vēlu.
15.10.2013 11:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tillei taisnība par to, ka dzīve nebeidzas. Man ir laba paziņa, 30, trīs bērni, vecākie bērni jau iet skolā. Norakusi visu savu jaunību, vai ne?

Bet ar visu norakto jaunību viņai ir doktora grāds, pieredze studējot ārzemēs (bērnus ņēma līdzi), darbojas dažādos projektos, visur kur braukā ar ģimeni un ziniet, nejūtas neko palaidusi garām.

Vēl vienai paziņai tas pats - 30 ar kapeikām, trīs bērni, doktora grāds, pa konferencēm braukā ar jaunāko dēlu padusē. I jaunība nav beigusies vai pazudusi, i virtuvē pie plīts dzīve netiek pavadīta.

Es ar savu vienu bērnu uz 30 gadiem konkrēti izglītības jomā ne ar ko krutāku par bakalauriņu nevaru palielīties.

Tā kā tas ir atkarīgs no cilvēka, no GRIBĒŠANAS izdarīt tā, lai dzīve nebeidzas.
15.10.2013 11:49 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.09.2013
Man sanāca tā kā sanāca un dēliņš piedzima ,kad pašai vēl bija tikai 16. Protams daudz par agru, bet tas netraucēja man dzīvot, pabeigt skolu. Es vienārši nespēju uztaisīt abortu un nodarīt to savam bērnam. Ja reiz esmu to izdarījusi tad man arī bija jāatbild par sevis izdarīto, jāpieaug daudz ātrāk un jārīkojas, nejau nonāvēšu bērniņu savas muļķības dēļ. Riebjas tie cilvēki kas saka ka vajadzēja taisīt abortu, ka sapisu visu savu dzīvi. Es šo bērniņu neradiju ne spciāli, ne apzināti, bet ja jūs zinātu kā es viņu mīlu. Es viņu mīlu vairāk par visu šajā pasaulē un nenožēloju ne mirkli no tās dienas kad viņš piedzima. Man tā ir viena no laimīgākajām dienām. Citas par savām laimīgākajām dienām uzskata kad vīrs uzdāvina zelta rotas vai ceļojumu diviem, bet man tie liekas pliki, bezvērtīgi nieki. Jums nav ne jausmas, kā ir, kad rokās guļ Tavs bērniņš ko pati esi radijusi, deviņus mēnešus nēsājusi zem savas sirds. Tāpat jums nav ne jausmas kā ir pieejot pie sava bērna gultiņas, ieraugot ka uz tevi skatās divas laimes pilnas actiņas kā tev pašai. Tā sajūta ka USG pirmo reizi redzi savu bērniņu, dzirdi viņa sirdspukstus un kad no laimes sāk birt asaras. Kā ir skaitīt dienas līdz tam kad mazais nāks pasaulē. Nevienam nav tiesību mani nosodīt un pārmest. Jā varbūt esmu izbojājusi savu jaunību, bet redzot šī mazā pušeļa smaidu, tu saproti ka tas viss ir bijis tā vērts. :)
15.10.2013 11:55 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Bija neizsakāmi "patīkami" saņemt apsveikumu ar tekstu, ka man beidzas derīguma termiņš un ir pēdējais laiks fiksi uztaisīt bērnu.


Kā man šitas riebjās. Šito stulbo joku dēļ es esmu reāli sakasījusies ar vairākiem cilvēkiem, dažus pat izlēgusi no savas dzīves pavisam. Nesaku visas, bet liela daļa tiešām tupi iekritušas un māca dzīvot- tev tak pēdējais laiks, jaunāka jau nepaliksi utt. Tiešām nāk prātā tikai viena frāze- Ej ka Tu d******! Redz, jāuztraucas, lai nebūtu veca mamma. Esmu gatava uz miljardu saderēt, ka lielākā daļa pašas lēja gaužas asaras, kad iekrita jaunā vecumā, bet tagad māca citas dzīvot.
15.10.2013 11:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es šo bērniņu neradiju ne spciāli, ne apzināti

Ja vien tevi neizvaroja, tad sekss jau ir apzināta rīcība. Bet man prieks, ka tevī mīt tāda mīlestība :) Tādai būtu jābūt visiem vecākiem pret saviem bērniem.
15.10.2013 11:59 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Aizrādīt par bērnu neesamību ar stulbajiem stereotipiem ir vairak kā debīli. Dažreiz liekas, vai tad tiešām cilvēki ir tik debīli un neapjauš, ka, iespējams, kādai varbūt nesanāk pie viņa tikt?
Man bija kolēģe, 35 gadi, jau sen precējusies. Visi bakstīja-kāpēc nav bērnu, Tu tak jau veca utt..IZrādījās, ka nevar būt :( Iedomājos, cik labi viņa jutās.
15.10.2013 12:03 |
 
Reitings 43
Reģ: 30.09.2013
taas,kas saka, ka taa ir tikai dziiva bagaaaza, deel kuras nevar tikt uz baaru vai uz klubu, tad uzdošu pretjautājumu- tad jau jūs pašas esat tādas pašas bagāžas saviem vecākiem? Man vienmēr fascinējis kā latvieši anonīmi savos komentāros ir mācējuši citus nodirst. Nu katrs cilvēks ir INDIVIDUĀLS. Un katrs izlemj kad viņam dzemdēt 15, 25, 35 vai 40 gados. Un tā, kura ir dzemdējusi 16 ne ar ko nav sliktāka vai zemāka par to, kura saņemas to darīt ap 30! Kāpēc jādiskutē un jāmosoda kāds, kurš nedomā līdzīgi.
15.10.2013 12:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Varētu padomāt, ka radīt bērnus ir pienākums.
15.10.2013 12:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
lady123, tāpēc jālasa viss komentārs, pirms izsakies. Es taču teicu, ka ta uztver tie, kas nav gatavi. Kad ir gatavi, tad uztvere cita.
15.10.2013 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!