Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani tas nepriecē..

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Labs vakars!

Mazliet gribēju pažēloties... Šodien pulcējāmies kompānijā, šādi tādi cilvēki. Un tajā pulkā arī ir mana simpātija, un mana draudzene. Pagājušajā reizē, kad bijām tāpat sanākuši, man likās, ka tas vīrietis bieži veidoja acu kontaktu ar mani, kad runāja. Es jau sacerējos, ka interesēju viņam. Un tad par to lielījos draudzenei, bet viņa teica, ka itkā viņš esot bieži skatījies uz vienu citu (un tā meitene vairāk viņu pazīst - t.i. vairāk ir šajā kompānijā bijusi ar viņu) ... Njā. Un šodien viņš nemaz necentās kontaktēties ar mani, neveidoja acu kontaktu - pat likās, ka nebija omā, bet to nezinu.

Kā varētu ņemt virsroku es un izkonkurēt? :D Kā vispār var piesaistīt uzmanību un kontaktēties, jo esmu kautrīga, paškritiska un pašvērtējums man ir diezgan zems... Savos 16 gados man NEKAD neviens puisis/vīrietis(jauneklis) nav pievērsis uzmanību. Un ar tagadējo mērķi esmu "satusējusi" tādā lokā, tikai 2 reizes. Vai es diez varēšu iepatikties viņam tā riktīgi? Tiešām es gribētu ļoooti, lai sāktu kas bīdīties, jo ne uz vienu citu man tādas jūtas nav piemeklējušas.
13.10.2013 21:26 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Es atvainojos. Nepievienoju tēmu atbilstošai sadaļai. :D Bet tik un tā - ja izlasiet, būšu priecīga ar jums patērgāt. ;)
13.10.2013 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
16 gadi ,hke,khe,khemm.......:D mmm...jā:D jaunina un galīgi zaļa ,nav jau brīnums ,ka neviens tev uzmanību vēl nav pievērsis ,jo tu tikko no smilšu kastes esi izrāpusies:D
13.10.2013 21:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu jā... neko daudz jau nevar pateikt. Skatījās, veidoja acu kontaktu... kas par to? No tā vēl grūti kaut ko secināt. Ja nu vienīgi to, ka viņš tevi ir ievērojis kā cilvēku. Bet nu, ja tev viņš patīk, tad arī pati nejauši vari sadomāties, ka viņš tevi ir pamanījis. Bet nu, es nezinu. 16... nu, seko situācijai. Pavēro vēl. It īpaši, ja saki, ka tikai divas reizes esi bijusi tajā kompānijā.
13.10.2013 21:36 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Kas tur tik šausmīgs, ja meitenei 16 :D
13.10.2013 21:40 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
andie - tu runaa ta it ka pati 16 gadu posmu butu izlaidusi ziemas miegaa.
13.10.2013 21:41 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
lai veicas -es ar 16 gados sagāju kopā ar savu mūža mīlestību :D
13.10.2013 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Kritiņš 007- Jā,jā, vecā atvilkne esmu,:Dvar būt arī izlaidu to posmu ziemas miegā ,kā tu to saki ,es teiktu ,ka es pamatā koncentrējos uz izglītības iegūšanu nevis sapņainām kucēn ačelēm lupīju uz katru džeku pēc kārtas:D
RhymesTas ,ka tas pusis ar tvi kontaktējās vēl nenozīmē ,ka viņam tu šķieti pievilcīga ,vrb vienkāŗsi gribēja ar tevi parunāt, nemeklē kko vairāk ,kur ta nemaz nav.
13.10.2013 21:47 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Lēnāk pār tiltu! :D Tas nav vienkārši tāpat, ka man patīk jebkurš pretimnācējs. Ar tagadējo "mērķi" mums ir kopīgas intereses, uzskati arī līdzīgi. Nu vienkārši - es viņam vēl neredzu trūkumus, un ja redzētu, man būtu vienalga.
Ja godīgi, man neviens vēl nav tā paticis kā pašreizējais "potenciālais" puisis... iepriekšējie man patika tikai tā kā ārēji un viņus ieraugot man dauzījās sirds stresā, bet tagadējo simpātiju, man patiktu pieiet viņam klāt un vnk apskaut.. awww vēl šādi neesmu jutusies nekad :D
13.10.2013 21:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, ja tev viņš patīk, tad mēģini kaut ko darīt lietas labā. Un tad jau redzēsi vai arī viņam interesē.
13.10.2013 22:00 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Nujau, nujau, takaa vecas pendeles, sak piesieties meitenei par vecumu.:D Saldie 16, tas ir lielisks vecums, un tas, ka meitenei kads iepaticies, nenozime, ka vinai izglitiba nav svariga.
Ko es Tev varu pateikt - nesaceries, jo vislielakas vilsanas rodas pasas ceribu del. Seko lidzi savam izskatam, megini iesaistities sarunas, bet necenties telot baigo cacu:D, esi tu pati, un tad jau redzes.;)
13.10.2013 22:04 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Saucās-viņš uz mani paskatījās, es viņā samīlējos.
Acu kontakts neko nenozimē,ja neseko tālāka rīcība.
Ir daudz cilvēku,kas vnk skatās acīs. Es pati esmu saskārusies ar to,ka draudzenes puisis uz mani skatās.bija neērti,jo likās,ka man netīra mute vai kas..nu kam negadās?:D Pec laika sapratu,ka vinš ir no tiem cilvekiem,kas pēta un meklē acu kontaktus neperinot nez kādus plānus par attiecībām, utt.
13.10.2013 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Hmm, piedošan, ka ne par tēmu, bet man atkal nesaturēšana. :(

Katru reizi, kad kāda klaji iesmaida par kādas diskusijas autores nelielo gadu skaitu vai, vēl briesmīgāk, izceļas ar līdz vēmienam nodeldēto joku par Sīrupa forumu, man vienmēr gribas...es pat nezino, ko. Izlēkt no biksēm. :D

Mums visām ir bijuši 16 gadi un katrai tolaik bija citas prioritātes, bet neredzu vajadzību uzstāties ar mednieku stāstiem par to, cik es savos 16 gados dzīvoju pareizi un cik kāda cita nepareizi un smieklīgi. :) Zinu, zinu, ka mums visām ir tiesības uz viedokli, respect tam, bet nevarēju atturēties arī no savējā paušanas. :)

Man jau šķiet, ka te nekas baigi nav jāshēmo un jāiestudē. Mūsdienu puikas ir pietiekami drosmīgi, lai darbinātu visas sviras, ja ir interese. :D Ja Tu to interesi gribi radīt mākslīgi, tad, hmm, es nezinu, ko labāk darīt. Švaka pieredze šādu gadījumu risināšanā. :)
13.10.2013 22:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā varētu ņemt virsroku es un izkonkurēt?

Atceries - puišiem jāskrien pakaļ meitenēm.
Kā pievērst uzmanību? Vai vajag? Skaisti saposies, esi kāda esi. Mīli sevi vairāk.. Cilvēkus pievelk harmonija.. ja būsi harmoniska, tad Tava klātbūtne būs patīkama gan puišiem, gan meitenēm :)
13.10.2013 23:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atceries vienu, to kas ieguts ar viltu var nakties ar viltu noturet visu attiecibu laiku. Tev to vajag? Visam janotiek dabiski, ja otram patiic, tad patic.
Kad saku satikties ar tagadejo virieti, zinaju un jutu, ka manai draudzenei ari vinjs nedaudz simpatizee. Vinja nedarija neko taaaadu, bet nu redz tak, ka kads patik. :) Bet vinjam patiku es un draudzene vinju neintereseja nemaz. Vinjs redzeja tikai mani. Japiebilst, ka joprojam esam labakas draudzenes.
13.10.2013 23:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits