Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilveeki, kam patiik ar citiem sacensties it visaa!

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaada ir juusu reakcija, kad saskaraties ar taadiem? Vai jums pashaam patiik sacensties ar pazinjaam, draugiem par to, kursh ir labaaks, gudraaks utt, vai izveelaties dariit savu daraamo un nelikties iipashi ne zinis par to, vai kaadam kaut kas ir sanaacis labaak?
12.10.2013 01:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir bijusi veelme paraadiit,ka es varu sleepot tikpat labi kaa amerikaanu radi,kuri to dara jau no beernu kaajas!Kaut kas manii ir taads,ka gribu pieraadiit laikam ,ka esmu stipraaka,neskatoties ,ka naaku no mazas valstinas!Kaut kas ir taads...Manii ir taads sacensiibu gars bijis ieksaa laikam no beerniibas:D
12.10.2013 01:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man ļoti traucē cilvēki, kuri grib ar mani sacensties. No tādiem izvairos. Nepatīk man sacensības un konkurence, jo manī tas rada pamatīgu iekšēju stresu un uztraukumu. Noteikti tas viss tāpēc, ka man ir zems pašvērtējums un lieku reizi nevēlos par to pārliecinaties un plēst vaļā savas rētas...
12.10.2013 02:40 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Necenšos nearvienu sacensties.
Man ir cita problēma - esmu tieša - nemāku runāt caur puķēm :D
Daudzi apvainojas, bet mani tas īpaši neuztrauc :)
12.10.2013 02:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man kaut kādā mērā arī tas ir. Lielākoties gan izpaužas darbā un vispār pret vīriešiem kā tādiem. Es gan ar to nekad nevienam neuzbāžos, bet, ja ir iespēja, man taču pilnīgi prasās viņiem pierādīt, ka es labāk daru davu darbu, labāk vadu auto un ka varu izturēt visu to pašu, ko viņi var. Pret sievietēm man tāda konkurences gara nav.
Ja atrodas kāds šāds "gudrītis", kas mēģina mani izprovocēt, provokācijai piekrītu tikai gadījumos, kad zinu, ka 100% esmu labāka konkrētajā jautājumā. Citādi izvairos. Ar savējiem nesacenšos nekad. Tikai ar knapiem paziņām vai vispār svešiem cilvēkiem.

Patiesībā, nav grūti šādus uzvarēt, jo viņi nedomā, ka ir labāki, viņi domā, ka es esmu sliktāka. Un kamēr viņi domā par mani, nevis par darāmo, viņiem nav izredžu.
12.10.2013 02:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man tas saak trauceet tikai tad, ja mani atklaati meegina tajaa iesaistiit, tad uzreiz dodu skaidru maajienu, ka neesmu iistais cilveeks Ja man no taa pashai nekaada labuma nav, iesaistiities sacensiibaa neredzu jeegu. Sacenties varu par kaadu balvu, amatu, rakstisku atziniibu, bet ne par pliku "esmu labaaka".
12.10.2013 02:52 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es neredzu jēgu sacensties. Ok. Kāda ir labāka par mani 100 metru skējienā, bet es par viņu 100 reizes ātrāk tamborēju :D
12.10.2013 03:01 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
"Paldies" tam cilvēkam, kurš man bērnībā iestāstīja, ka esmu gudrāka par citiem bērniem. Kopš tā laika jūtu nemitīgu vēlmi savu gudrību apliecināt gan tad, kad vajag, gan tad, kad nevajag. Finālā man ir izveidojies komplekss un pat savā ziņā bailes no cilvēkiem, kuri man šķiet intelektuāli pārāki par mani, alkstu saņemt viņu atzinību, tāpēc bieži, lai uzlabotu savu pašsajūtu un pārliecinātu sevi par to, ka es neesmu muļķe, es mēdzu "sacensties" ar tiem, kas varbūt man šķiet ne tik apdāvināti kā es, jo es zinu, ka es viņus pārspēšu vienalga vai tā būtu uzvara spēlē Scrabble vai savas taisnības pierādīšana diskusijā par globālām tēmām. Tā ir traģiska īpašība, tiešām briesmīga.
12.10.2013 03:07 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
es neslavēju sevi un nesaku,ka esmu labākā vai tamlīdzīgi, BET man patīk sacensties. un ne jau lai pierādītu citiem,ka esmu labāka, bet gan pati sev to apliecinātu :)
nesacenšos atklāti, bet gan cenšos darīt visu pēc iespējas labāk.
bet, ja mani izprovocē, tad gan darīšu visu,lai būtu labākā :D nepatīk konkurence :)
12.10.2013 03:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani laikam speeciigaaku arii padarija tas "3 dienu smadzenu skalosanas trenins"!Atceros,ka veel rakstiiju blog par to te.Man bija bail uznemties darbu,kuru likaas nevareesu panest...aizgaaju uz to treeninu un iznaacu aaraa no taa ar taadu sajuutu,ka varu visu!Peec kaada laika mazinaajaas taa sajuuta!Tagad atceros to laiku,jaapasmaida,bet atkal ...ja es nebuutu pusgadu bijusi augstakaa amataa,nekad nezinaatu kaa tas ir!Taa sajuuta bija vienreizeeja,ka tu apzinies,ka esi atbildiiga par kaut ko LIELU!!!Es nevareetu sevi iisti saukt par karjeristi,bet man patiik reizeem meeginaat kaut ko taadu,kad pasai prieks!Noteikti patiik buut stiprai.
12.10.2013 03:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kas par treninju?
12.10.2013 03:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-Vispaar interesanti atcereeties,jo bija no pasa riita liidz 12 naktii!Tas bija domaats cilveekiem,kuriem nav taada paarlieciiba,ka var buut liideri!Nevar buut stipri attieciibaas!
Tur iemaacija saprast,ka cilveeks var ar paceltu galvu iet uz prieksu,iztureet lielu konkurenci,ja vajag ...Tas taa iisumaa!Atceros ,ka bija 300cilveeku no vairaakaam valstiim.Bija arii taadi,kuri bija zaudeejusi millionus un iegaajusi depresijaa utt.
Tas trennins mani izmainija!Es nebaidiijos teikt ko domaaju,ieturot lielu mieru uttArii gimenes dziivee loti uzlabojaas attieciibas.
12.10.2013 03:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-tas agraak saucaas "EST Training".Viirs arii izgaajis gadus atpakal .
12.10.2013 03:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir taa, ka nevis man nav paarlieciibas par sevi, taa ir un pat dazkaart paaraak daudz, bet es neesmu ambicioza. Zinu, ka vareetu daudz ko vairaak sasniegt, bet man ir vienalga. Esmu paaraak pieticiiga un dazkaart tuvaakajiem tas saak trauceet.
12.10.2013 03:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ieguugleeju, taadu trenninju vairs nav. :(
12.10.2013 03:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-es izgaaju gadus atpakal un tas bija liidziigs tam EST,bet viirs jau teica,ka nevar saliidzinaat!
Es nezinu ,vai tas labi vai slikti,bet es esmu viena no nedaudz cilveekiem darbaa,kurs ir iztureejis loti lielu emocionaalu slodzi...varbuut tiesi pateicoties sim treninam esmu iztureejusi!Cilveeki tik loti aatri tomeer izpumpeejas,sabruuk gan emocionaali,gan fiziski.
Tu noteikti vari un es juutu,ka tev ir loti daudz ieksaa!!!:)
12.10.2013 04:05 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Finālā man ir izveidojies komplekss un pat savā ziņā bailes no cilvēkiem, kuri man šķiet intelektuāli pārāki par mani, alkstu saņemt viņu atzinību

Man arī intelektuālie spīdekļi šķiet baigais WOW!!! Tādu klātbūtnē jūtos maza un melna :)

Kad man bija tik gadi, cik tev tagad, tad es arī jutos gudrāka par vairumu. Man arī bija iestāstījuši, ka esmu "gudra". Labā ziņa ir tāda, ka ar laiku paliek labāk. Tādā ziņā, ka tu "gudra" jūties joprojām, bet saproti, ka tas nav ne tavā, ne citu dzīvē tik centrāli un būtiski, kā kādreiz likās. Labi, es esmu "gudra", Zīle, redz, tamborē ātrāk kā citi, kaimiņu ilzīte, toties, plīst no dzivesprieka arī tad, kad vīrs pamet, mašīna saplīst un kaķis pievemj paklāju, Emmanuelle zīmē lieliski, māsīca Anna, toties, ir bankas direktore.

Un tu vienā brīdī saproti, ka nevis tava "gudrība" kaut ko baigi nozīmē, bet gan tas, cik laimīga/veiksmīga tu spēj būt ar tiem resursiem, kas tev ir.

Es, redz, esmu "gudra", bet bez laba darba un labas izglītības un krutas karjeras un cilvēcīgiem ienākumiem. Tieši tajās jomās, kur "gudrība" teorētiski kaut ko dod, man tā neko lāga nav devusi. Toties personīgajā dzīvē viss OK :)
12.10.2013 08:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man no saakuma bija loti gruuti iet uz balliiteem,kuraas bija taadi loti gudri cilveeki.Peec tiem kursiem iemaaciijos vienu lietu,ka cilveeks var loti labi runaat ar kaadu,kurs varbuut ir profesors fizikaa,no kuras tu neko nesaproti-ievirzot sarunu taadaa neitraalaa gaisotnee,runaajot par kaut ko ,kur abas puses ir kompetentas!
Man noteikti nepiemiit sacensiibu gars ,saistiibaa ar mantu...kaiminam loti liela maaja,man vajag lielaaku...Kaiminienei 40 paaru kurpju,man vajag 50!Tas noteikti nav mans variants.Man vairaak buus tas,ka es veelos paraadiit,ka varu uztaisiit teerpu,kuru veel neviens nekad nav redzeejis-kaut kas taads laikam ir noteikti.Man gribaas buut taadai speeciigai kaut kaadaa zinaamaa novirzienaa!
12.10.2013 17:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Man patīk diskutējot pastāvēt par savu viedokli, bet sacensties ar kādu riebjas un tādi uz sacensību tendētie cilvēki man ļoti nepatīk, cenšos no viņiem izvairīties vai abstrahēties. Man pat riebjas tās ballītes, kur tiek spēlētas galda spēles, jo parasti vismaz viens cilvēks ir azartiskas dabas un grib uzvarēt. Man liekas, tā vēlme nosit visu labo noskaņojumu.
12.10.2013 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man riebjas sacensties, un nepatiik arii shii iipashiiba citos. Arii diskusijaas necenshos pieraadiit savu vieniigo taisniibu, pasaku savu sakaamo un miers.
12.10.2013 17:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man no saakuma bija loti gruuti iet uz balliiteem,kuraas bija taadi loti gudri cilveeki.Peec tiem kursiem iemaaciijos vienu lietu,ka cilveeks var loti labi runaat ar kaadu,kurs varbuut ir profesors fizikaa,no kuras tu neko nesaproti-ievirzot sarunu taadaa neitraalaa gaisotnee,runaajot par kaut ko ,kur abas puses ir kompetentas!

Man tieshi otraadi - es izveeleeshos runaat taadaa gadiijumaa par fiziku. Patiesi gudri cilveeki ir retums, ja taadu sastopu, tad noteikti izmantoshu iespeeju kaut ko iemaaciities. Turklaat taa gudriiba nesleepjaas zem diplomiem. Manaas aciis pat profesoriem var nebuut taisniiba. Esmu daudzas reizes apstriideejusi savu pasniedzeeju viedokli, ja zinaaju, ka man ir taisniiba un beigaas vinjiem naacaas atziit, ka vinji ir kjuudiijushies pashi savaa specializaacijaa.
12.10.2013 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!