Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gatavojamies grūtniecībai ar ovulācijas testiem

 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Nopirku aptiekā iepakojumu ar 7gab ovulācijas testiem, izlasīju instrukciju. Pirms tam pastudēju arī internetā teikto.
Lietošanas instrukcijā teikts, ka ja ir 2 blāvas svītras - drīz būs ovulācija, ja 2 spilgtas - ovulācija ir. Un vislabāk plānot ieņemšanu 12-48h pēc gaišās svītras rašanās.. respektīvi, sanāk - ovulācijas laikā un pēc tās..
Savukārt interneta vidē rakstīts par to, ka tas jādara drīzāk pirms ovulācijas, jo spermatozoīda ceļš līdz olšūnai var ilgt pat 10h un var nokavēt ar šo testa palīdzību..

Vispār galvā bardaks.. gribējās dabīgā ceļā.. bet jau 9mēn kā neizdodas ar visu cikla uzraudzīšanu, nopirku testus.. no 7 vēl 2 palikuši, bet nav pat gaišās svītriņas. Lai arī, skatoties pēc cikla, tai bija jau jābūt.. šķiet, ka tomēr drīzumā būs jāmeklē kāds speciālists ar analīzēm..
11.10.2013 17:47 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Neko par ovulācijas testiem nezinu, bet gribēju tik novēlēt no visas sirds veiksmi, lai pēc iespējas ātrāk mazais pieteiktos ;)
11.10.2013 17:52 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Cik Tev ir gars cikls?
Kurā cikla dienā veici OV testus?
Iesaku no ebay pasūtīt čupu OV testus, jo tur tie ir izdevīgi. Es pati savu ovulāciju ķeru uzreiz pēc MR,tad arī sāku taisīt testiņus, katru dienu vienu.
11.10.2013 18:03 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
Cikls vidēji 28-29 dienas.
sāku veikt testus sākot ar 12 (laikam) dienu kopš pēdējo MR pirmās dienas.. es nekad neatceros, no kuras dienas skaita ciklu..
Arī es emsu ebay pasūtījusi, bet vēl uz šo nav atnākuši, tāpēc par 7gab samaksāju gandrīz 7ls aptiekā. pa vienam vispār 1.50-4.80 maksā.. šausmas :D
12.10.2013 01:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ar bazaalaas temperatuuras meeriishanu neesi meeginaajusi? Pashai nekaadu sajuutu nav, kad ir ovulaacija? Es personiigi, to uzreiz juutu, jo olvadus kutina bik ovulaacijas laikaa.
12.10.2013 01:06 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
Nē,ar temperatūru ņēmusies gan neesmu,jo darba specifika ir nenormētais darba laiks. katru dienu citā laikā, brīžiem diena ar nakti apgriežas otrādi.. zinu,ka aizmirstu diemžēl..
Par pašas sajūtām.. ir bijušas reizes šo 9mēn laikā,kad jūtu,ka ap to laiku velk vēdera lejasdaļu...bet tad vēl testus nepirku,lai par to pārliecinātos un iznākums ar 2 svītriņām uz cita veida testiem arī nesekoja..

Tad kā īsti ir - "jācensonē" pirms vai pēc? Kāpēc tie avoti kā parasti tik atšķirīgi..
12.10.2013 07:36 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Jana
Sāc veikt testiņus agrāk, apmēram kā beidzās MR, tā taisi. Pasūtīsi tos no ebay, būs viss kārtībā un varēsi kaut katru dienu taisīt, nebūs lieli izdevumi. :D
Par to censonēšanu grūti teikt, daudz kur info atšķiras. Bet es pati vairāk piekrītu tam,ka ir labāk pirms OV, jo speramozoīdi spēj dzīvot pat 3 dienas. Bet nu - seksojieties katru otro dienu un uztrāpīsiet.
Galu galā-bērni rodas no seksa,nevis no ovulācijas noteikšanas.
12.10.2013 13:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits