Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vira gimene

 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Sveikas damas. Pastastisu isuma par visu no sakuma.

Kad saku satikties ar savu tagadejo visu, attiecibas ar vina gimenin bija vienkarsas. Vina mate dzivoja viena, tatd nelikas par mums isti nezinis, tas ari ir tas ko veletos, ka jau normala vira mate, sazvanamies, ciemos un ta. Vina masa ar viru dzivoja Anglija, ar viniem mums nebija isti nekadu sakaru. Manam tagadejam viram vienmer bijusas loti tuvas attiecibas ar masu, vini vienmer palidzeja viens otram, pat briziem likas parak tuvas.
Kad vini atgriezas no Anglijas es kluvu teiksim par gimenes nidetaju. Mes tiesi sakam dzivot kopa, un atdriezoties viniem bija iespeja dzivot pie masas vira mates, bet tas viniem nepatika, nolema apmesties pie ta laika drauga. Protams gaja laiks un tas vilkas un vilkas, dzivesvietu vini sev nemekleja un es ar panacu, lai vini parcelas. Masa ar viru atjaunoja mates maju un katras brivdienas lika manam draugam doties paliga, es stradaju daudz ari brivdienas lidz ar to paliku viena pati riga. Tas veda pie stridiem un katastrofam. Attiecibas ar gimeni bija sabojatas.
Kad es sapratu, ka nevelos zaudet savu miloto un sapratu ka dala vainas ir ari mani, uzlaboju attiecibas, ar pulem, centieniem braucu pie viniem, visu palidzeju u.t.t. Katras brivdienas. Visa musu naudina gaja uz vecaku majuu, pasi bez remonta. Attiecibas uzlabojas, es kluvu ari par gimeni. Mes apprecejamies un tagad gaidu mazo.
Vira masa ar gimeni parcelas pies sava vira mates un nu atputa viniem ir dosanas uz vecaku maju, pasiem savas majas nau un visu nopelnito vini iegulda tai maja. Mes protams esam ar mieru palidzet un neesam preti tam.
Bet nezinu ka lai paskaidro viniem, ka mums ir sava gimene, ka lai atstutejas no viniem. Panemam kreditu dzivoklim, un auto un tiesi uzzinajam ka gaidam mazo. Vinu muzika velesanas tur kautko celt un veidot katras brivdienas apnik. Mums ir sava gimene, savas problemas, un sava nakotne. Nezinu ka lai paskaidro, ka remonts tur nau mums butiskakais, mums jataisa sauvs, piedzims mazais dzivosim tikai uz vira algu, naudnas nebus, un vispar, ka mes nevelamies pavadit tur visu laiku, man ari ir mate un vecvecaki. Bet pasakot skaidri, es atkal klusu par gimene nideto.

Meitenes palidziet un iesakiet kautko.
11.10.2013 13:47 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Bet nezinu ka lai paskaidro viniem, ka mums ir sava gimene, ka lai atstutejas no viniem. Panemam kreditu dzivoklim, un auto un tiesi uzzinajam ka gaidam mazo. Vinu muzika velesanas tur kautko celt un veidot katras brivdienas apnik. Mums ir sava gimene, savas problemas, un sava nakotne. Nezinu ka lai paskaidro, ka remonts tur nau mums butiskakais, mums jataisa sauvs, piedzims mazais dzivosim tikai uz vira algu, naudnas nebus, un vispar, ka mes nevelamies pavadit tur visu laiku, man ari ir mate un vecvecaki. Bet pasakot skaidri, es atkal klusu par gimene nideto.

Vai šis tavs viedoklis sakrīt arī ar tava vīra viedokli?
11.10.2013 13:53 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Izklausās, ka tavējam nav mugurkaula un savas domāšanas
11.10.2013 13:54 |
 
Reitings 145
Reģ: 07.10.2013
Stulbs vīrs tev, un viņam ir galīgi nesaprotoša ģimene, domā tikai par sevi.
11.10.2013 13:55 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
grūti saprast kas tur ar ko dzīvo, kas kam ko remontē, bet nu +- laikam uzķēru :)
manuprāt, nevajag sākt tās sarunas, kurām, lai kā negribētos, vienmēr ir kāda negatīva vai aizvainota enerģija. es tavā vietā vienkārši rīkotos. sarunātu nedēļas nogali ar saviem vecākiem, ja vīra māsa aicina palīgā darbos, pasaki, ka nedēļas nogale jums rezervēta. tā pat par naudas lietām. lietojiet savu naudu, kur jums vajag, ja māsa prasa, sakiet, ka nav brīvu līdzekļu, lai palīdzētu. vnk dzīvo savu dzīvi, koncentrējies uz sevi, vīru un topošo bērniņu un saki 'nē' visādiem nepamatotiem lūgumiem.
11.10.2013 13:55 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Grūti saprast visu... Kas īsti dzīvos vai dzīvo tajā kopīgi atjaunotajā mājā? Vīra māte?
11.10.2013 13:58 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Meitenes, neludzu apspriest manu viru-vins ir labakasi cilveks pasaule. Bet ludzu palidzivu, padomu, ka atstuteties no parmerigas tuvibas no vinu radu puses.

Ja maja dzivo vina mate.
11.10.2013 14:05 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Ja vīrs ir labākais cilvēks pasaulē, tad nevajadzētu būt problēmām izrunāt ar viņu visu, kas Tevi uztrauc, nepatīk u.t.t. Jāpasaka, ka gribi laiku pavadīt kopā ar viņu kā viena ģimene, ka ir arī Tava ģimene, kurai vajag veltīt uzmanību, ka Jums tagad ir citas prioriātes (bērns un sava ģimenes ligzdiņa) u.t.t. Vnk vajag izrunāt, lai saprot un zina. Jums jau arī tagad nav jēga "investēt" vīra mātes mājā. Labāk tagad sapērciet mazajam vajadzīgās lietas (ratiņus u.t.t.).
11.10.2013 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Ko tavs virs par sho visu domaa?
11.10.2013 14:11 |
 
Reitings 158
Reģ: 24.07.2013
Bet ludzu palidzivu, padomu, ka atstuteties no parmerigas tuvibas no vinu radu puses.


Beigsiet ieguldīt līdzekļus, tik daudz palīdzēt, paši atstutēsies.
11.10.2013 14:14 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Ar viru esam viena puse. Abi atbalstam viens otru. Runat ar viniem jau vinam nau ta problema, bet lieta jau taja, ka uzreiz teiks, ka es pielieku savu pirkstu. Man ari negribas bojat attiecibas, vienkarsi gribas saglabat tuvas, bet tai pat laika ne tik uzbazigas attiecibas.
11.10.2013 14:15 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Katru reizi lūdz vīra radiem palīdzību, uzplijies ar savām problēmām, neaizmirsti palūgt aizdot kādu kapeiku.
11.10.2013 14:15 |
 
Reitings 158
Reģ: 24.07.2013
uzreiz teiks, ka es pielieku savu pirkstu


Lai saka to Tev acīs, varēsi pateikt ko domā. Tā pārākā tuvība man kristu uz nerviem.
11.10.2013 14:18 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Irina, ja nevēlies, lai vīra radi domā, ka Tu tajā visā pieliec pirkstu un nostādi vīru pret ģimeni, paskaidro to vīram.. Gan jau viņš izdomās, kā to visu pasniegt, lai tas nesaistās ar Tevi. Galu galā, viņš ir vīrietis, pats var izdomāt iemeslus, kāpēc nevarat tagad vairs palīdzēt u.t.t. Domā, ģimene nesaprastu, ja normāli pateiktu? Nav jau viņi arī tik stulbi, zin, ka bērnu gaidāt u.t.t. :)
11.10.2013 14:20 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
nu bāc izdomā pati, mēs redz nezinam visas tavu attiecību nianses, un padmi visdrīzāk nebūs piemēroti. It īpaši, ka iesaistītitika daudz cilvēku un ko mēs zinam kuram kāds raksturs, netikumi un domāšana.
11.10.2013 14:21 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Es jau nevelos ar vira attiecibas bojat ar gimeni. Protams vins doma par to, es prasu padomu, jo mani tas grauz no ieksas, gaidu mazo, bet pardzovoju del ta. Pasai gruti no ta atstuteties.

Iespejams, ka tev taisniba, saprastu ar pasi, bet negribas vairs gluzi paklauties tam visam. Vini tik izdoma ka jauzcel, japarcel kautkas un tad tik sakas, ka vajag, bet patiesiba nau jau tik steidzami.
11.10.2013 14:24 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Annij piekritutev, bet tapec jau ari prasu tikai padomu, nevis gatavu ricibu planu.
11.10.2013 14:25 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Njā... Manuprāt, šajā situācijā vislielākā loma ir vīram, jo tas viss tagad ir viņa rokās. Viņš pats vismaz saprot to, ka tagad galvenā ģimene esat Jūs (Tu un mazais) un vairāk jākoncentrējas uz Jums?
11.10.2013 14:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.10.2013
Protams saprot un ir laimigs par to visu.
11.10.2013 14:33 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Bet kāpēc tad viņš neko nepasaka savai ģimenei? Kāpēc joprojām liek Tev pārdzīvot, ja labi zin Tavas emocijas?
11.10.2013 14:36 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Lai vīrs pasaka : Mums tagad būs bērniņš,tāpēc brīvā laika,un naudas līdzekļu vairs nav tik daudz. Tik bieži vairs nevarēsim braukt uz to māju,bet kad būs brīvs laiks aizbrauksim"

un ja tā māsa nesaprot to,tad vinja ir savtiga zoss,un man nebūrtu žēl sabojāt attiecibas ar tādu.
11.10.2013 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits