Braukšanas eksāmens.

 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Čau!

Ir kāda no Jums, kas pēdējā laikā ir likusi braukšanas eksāmenu? Vai vēl joprojām uzdod jautājumus par automašīnu pirms braukšanas eksāmenu?
Saka jau kā kurā vietā, tāpēc ceru šeit atrast atbildi. ;)
10.10.2013 18:56 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
Maldinošus jautājumus/ norādes ir aizliegts dot! Eksāmens tiek filmēts un, ja tiek šāda maldinoša norāde dota, tad var iet sūdzēties!

nu ja, es jau teicu, ka viens zināms cilvēks to teica nevis, ka tā 100% ir :D bet nu jā, es arī dikti daudz šausmu stāstus par braukšanas eksāmeniem esmu saklausījusies. cerams, ka būs labi!:)
10.10.2013 20:30 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Aija, tu esi tik kaitinoša, svētā māte Marija. :D
10.10.2013 20:32 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
Aija... stress par pašu eksāmenu, blakus inspektors, (nolikšu vai nenolikšu) kad braucu ar kādu kopā, esmu pilnīgā mierā.
10.10.2013 20:32 |
 
Reitings 49
Reģ: 15.09.2013
Kātroju divas nedēļas atapkaļ -jā uzdeva!
10.10.2013 20:33 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
57days, ko tu attaisnojies? Ne jau man tas vajadziigs. vai tas, ka puisis pieklaajiigi vai kaa pienaaca klaat, nemaina situaaciju, ka tu uzvedies biistami. Turklaat tu nonaac pretrunaas - piminot savu miestu, bet te jau brauc pa Riigu. Samelojies?

Aija, tu bieži esi Jelgavā?
Un, tu, Rigā? Salīdzinaji 2 dažādas vietas. Tu domaa, ka Riigaa te taa nav? Ja nezinaaji - IR, un daudz biezjaak. Taapeec ir cela ziimes un uz taam jaaskataas. Tie tavi pieredzeejusie brauceeji arii ir no vidusskolas? Jo savaadaak saadu glupu tekstu nespeeju izskaidrot.

Btw, parasti nevienu šeit neaiztieku, bet tu pēdējā laikā visās diskusijās izpaudies kā tāda seksuāli neapmierināta mātīte...
Jau augstaak rakstiiju - pasaki, ko saku nepareizi. Ja patiesiiba spiezj smadzenees, tad jau taa ir tava probleema. Neesmu radusi runaat juusu cosmo uki-puķi valodā, kur par katru s*du juus atradiisiet piepushkjotus tekstus.
10.10.2013 20:34 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Vakar noliku braukšanas eksāmenu, jautājumus neuzdeva, taču protokolā gan bija norādīts jautājums par kontoles mēraparātiem. :) Tām, kuras plāno iet likt, ziniet, ka bieži vien liek iebraukt dzīvojamā zonā, mani aizveda uz Kartupeļu ielu, netālu no CSDD.
10.10.2013 20:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Dzīvoju miestā un strādāju Rīgā. Vai ta nezini, ka miestos darba nav? :)
10.10.2013 20:38 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
Aenize
ar pirmo noliki? :)
10.10.2013 20:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
jautājumus neuzdeva, taču protokolā gan bija norādīts jautājums par kontoles mēraparātiem

Kad tu tā saki, jā, man bija tas pats. Protokolā figurēja kaut kāds jautājums, kuru reāli neuzdeva.
10.10.2013 20:43 |
 
Reitings 49
Reģ: 15.09.2013
Atceros savu eksāmenu kaut tikai divas nedēļas atpakaļ liku!Man tāds uztaukums bet to situāciju kads būs eksāmens izjutu izmēģinājuma braucienā,nemaz nenožēloju.Protams jau sāku no stresa braukšanas instruktoram prasīt ja atbildēšu nepareizi uz tiem sākumu jautājumiem būšu izgazusies-tad viņš man saka beidz uzdot blondīņu jautājumus! :)
Tad tieši nāca eksminators(vai ka to sauc),gajam šis saka jautājums ir par logu tīrāmajiem,atvēra pārsegu pastastiju visu un pat neprasija kur kloķīts atrodas :)Tad bija izmēģinājumu brauciens apkārt csdd un viena figūra paņēmu garažu jo tā man bija eksāmenā taja izmēģinājumā izgāzos bet kad sākās eksāmens iebraucu i garāža un parkingā.Tad devāmies ielās viss ok ne gājēju nekā,tik pie eksāmenu beigām bija jaieņem blakus josla lai nogrieztos pa kreisi darīts,priekšā autto tam dot preti braucošais ceļu pieripinājos tuvāk un skatos gājējs iet pāri pretīm brauciešajam jādot cēļs paspēšu parbraukt(paspēt paspēju)-tik tas eksamena vadītājs teica tu biji 100% parliecinata kad viņš dos ceļu(ķip vai atd viņš pamirkšķināja utt),un tad es nodomāju izkritu,pec 300m prasa vai zinu atpakaļ ceļu uz csdd teicu jā braucu vairs neko nedomājot jo es uzskatiju kad esmu izskritusi-nonākot līdz csdd viņš saka -jūs esat nolikusi biju šokā,protams par to vienu viņš man ielika mazsvarīgu kļūdu,un atd viņš teica kad vajdzēja braukt visu eksāmenu ka braucu kad viņš teica vai zinat celu uz csdd :D Gribējas viņam pateikt jā tik tajā brīdī man ieslēdzās vienladzība jo likās kad nenoliku :D



Piedodat kad tik gari :D
10.10.2013 20:44 |
 
Reitings 49
Reģ: 15.09.2013
āā noliku visu ar pirmo teroriju un braukšanas eksāmenu!
10.10.2013 20:45 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
good-liver, jā, ar pirmo.
10.10.2013 20:50 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.02.2012
Es nesen kā kārtoju braukšanas eksāmenu (septembrī)...viss pavisam vienkārši...bija jāizbrauc divas figūras- viena,kuru izlozēja dators, bet otra- obligātā... Bija arī viens jautājums par auto...un pēc tam,kad figūras izbrauktas pareizi, varēja doties pilsētas virzienā...
Un,ko tur noliegt-braukšanas eksāmenu nokārtoju ar otro reizi...
10.10.2013 21:08 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Mani pilnīgi kaitina tās visu varošās un zinošās. Te var rakstī ko vien grib, bet es NEKAD neticēšu, ka 12 gadīgs skuķis pirmo reizi piesēdās pie stūres un aizbrauca kā lielā. Arī Aijai neticu, ka neviena pati kļūda nav gadījusies (ja vien ierastais maršruts nav uz kaimiņmāju 100m attālumā). Ja bieži braukā, tad nevar visu laiku 100 procentīgi tikai un vienīgi koncentrēties brauksānai, jo uznāķ atslābums, ka viss taču sanāk un ir ok. Ja brauc pa vienu un to pašu maršrutu katru dienu, gadāš nepamanīt kādu jaunu uzliktu zīmi, tas nav nekas briesmīgs! Tas, ka kās pīpina ne vienmēr liecina, ka esi slikts braucējs. Man arī mēdz pīpināt - vienu reizi priekšā bija vilciena sliedes un es apstājos pirms, jo aiz bija korķis. Viena histēriķe bez apstājas pīpināja aizmugurē un beigās panesās man garām, lai iesprauktos korķa galā. Vienu reizi stājos pie stop zīmes un viens aizmugurē pīpināja, jo redz es to darīju par lēnu (braucu ar instruktoru, kāda 3.braukšana). Tas nenorāda, ka esmu slikts šoferis, bet uz otra šofera vājo nervu sistēmu gan. Es drīžāk teiktu, ka tādām kategorikām histēriķēm nab ko darīt uz ceļa. Ja pat forumā nevar savaldīt savas dusmas, tad, kas notiek uz ceļa?
10.10.2013 21:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Alondra, zini, ko man teica tēvs, kad es paziņoju, ka noliku eksāmenu? Ka priecājas (loģiski), bet tālāk sekoja piebilde: "Bet neiedomājies, ka tagad visu zini un proti, jebkurš cilvēks par tiešām normālu braucēju kļūst tikai pēc viena vai pat diviem gadiem regulāras būšanas pie stūres."
10.10.2013 21:51 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es ar noliku tik ar 4. reizi..no sākuma baigi bēdājos, bet tagad pašai jautri atceroties kā baidījos un tādā garā..gan jau liksi kamēr noliksi :)
10.10.2013 23:33 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man vienīgajai niez kulaks lasot Aijas komentārus? Tracina tādi cilvēli!
10.10.2013 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
alondra- dažiem tas vnk izdodās jau pašā sākumā ,lieta tāda ,ka es sāku vadīt auto pati 12 gadu vecumā ,patstāvīgi arī viena ,kopš 7 gadu vecuma mani tēvs pa biškam mācīja, nu ķip iesēžos klēpi un grozu to stūri, labi, bet tad vnk viņš mani nosēdīnāja pie stūres ,teica nu pamēģini pati parādīja ,kā ātrumi jāpārslēdz, un tā . Lgn es to biju jau iegaumējusi vien no tā ,kad skatījos kā tēvs brauca ,viņš pats bija pārsteigts ,ka man viss aizgāja tik ātri un bez aizkeršānās ,es arī neslāpu ,kad tikko sāku braukt, ātrumus nejaucu ,uz kloķi neskatījos. Es ļoti daudz brauc gan iekš LV ,gan ārpus LV robežām, es pamatā esmu pie stūres. Es dienā vismaz 50km nobraucu , ir dienas ,kad sanāk kādi 700-800km nokapāt un vairāk . Man ne nav gadījušās ne avārijas ,ne kādu sabuktēt, vai ko ,mani ir sabuktējuši , sēžu mašīnā,stāvvietā, ēdu mierīgi un sajūta sitienu , nepatīkama sajūta kkāds puikņš zaļš ar Audi ieķera mani ,kamēr parkojās ,āpsis ,izkāpu ārā un noskaidrojām ,cik viņš man par remontu maksās:D
11.10.2013 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja bieži braukā, tad nevar visu laiku 100 procentīgi tikai un vienīgi koncentrēties brauksānai, jo uznāķ atslābums, ka viss taču sanāk un ir ok. Ja brauc pa vienu un to pašu maršrutu katru dienu, gadāš nepamanīt kādu jaunu uzliktu zīmi, tas nav nekas briesmīgs!
Tas gan ir visai nožēlojami . Tu saproti ,ka tā zīmes nepamanīšana var būt avaŗija ,upss...pinzelejot nagus es nejauši nepamniīju STOP ,upss.... es ietriecos tevī ,jo es pinzelēju nagus un nepoamanīju STOP ,jo es šeit braucu tā kā esmu pieradusi,labs attainsnojums. Atzīšos ,es neveltu braukšanai tik daudz uzmanības , es daru daudz ko citu tajā brīdi ,zinu ,tas ir ļoti slikti ,bet es tomēr tās zīmes pamanu un noreāģēju, jo es spēju darīt vairākas lietas reizē.
11.10.2013 00:29 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Tas nenorāda, ka esmu slikts šoferis, bet uz otra šofera vājo nervu sistēmu gan. Es drīžāk teiktu, ka tādām kategorikām histēriķēm nab ko darīt uz ceļa.

+++++++++++++++ par tiem trakajiem histēriķiem pīpinātājiem jau pirmīt izteicos. Dažreiz, protams, tā ir kļūda, ko esi pieļāvis, bet dažkārt tīra histēriķa nespēja novaldīt savus nervus.

andie, tas, ka kādreiz gadās nepamanīt kādu zīmi negadās tikai tām, kas ''pinzelē nagus'', nevajag pārspīlēt. Avārijas neizraisa tikai jaunie vadītāji, bet arī šoferi, kas brauc 10, 20, 30 gadus (pēc statistikas avārijas izraisītāji nr.1 ir tie, kam tiesības ir aptuveni divus gadus, otrajā vietā tie, kam aptuveni 10 gadus, jo domā, ka nu tagad jau es gan braucu tik superīgi un tik labi.. nekad nevajag sev iestāstīt, ka nu tagad jau nu gan esi lielisks šoferis - tā zūd modrība. Un to nesaku es, bet gan dati :) ) . Katram kādu reizi kaut kas var noiet greizi. Tas nav kā attaisnojums, tas ir vienkārši fakts. Neviens nebrauc perfekti.
11.10.2013 00:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits