Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dieta/

 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Labrit!
Meitenes, kops esmu ieks cosmo.lv vairak tik saku sarast ka laiks tievet.
jau saku tos tuienus taisit 3sa diena, kajinjas sap, bet velejos uzzinat varbut kadu jauku dietu klat, tad nu dodos pie jums varbut pastastiet par savu pieredzi kura ir galigi nekada un no kuras jums bija lielaka jega? :)
saprotu ka katram organismam savs bet tomer :)
08.10.2013 09:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Meitenes, kops esmu ieks cosmo.lv vairak tik saku sarast ka laiks tievet

:D

Fantastisks pazinjojums :) :) :)

Es skaitiitu kalorijas:
http://www.scientificpsychic.com/fitness/diet.html
http://www.globalrph.com/diet_calc.cgi

sareekjini, cik tev vajag, lai veseliigi tieveetu, un domaa, ko eed.
08.10.2013 09:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
lai vai kā, neieteiktu diētas. sāc lēnām atteikties no našķiem, saldinātajiem dzērieniem un ēšanas vakaros. tas būs pirmais solis un slaidāku augumu. un vairāk aktivitātes. ar plikajiem pietupieniem tev nezudīs liekie kg.
08.10.2013 09:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kaloriju skaitiishana ljauj uz shokolaadiiteem, Kaarums sierinjiem, saldeejumu utt paskatiities ar jaunaam aciim.

Saaposhu kaaju sporta vietaa labaak celjaa no darba uz maajaas nostaigaa dazhas pieturas kaajaam.
08.10.2013 09:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kaloriju skaitiishana ljauj uz shokolaadiiteem, Kaarums sierinjiem, saldeejumu utt paskatiities ar jaunaam aciim.


tas gan. pati apmēram nedēļu paskaitīju kalorijas. jā, tas nav ilgi, tagad aptuveni zinu, kas ir kas. izrakņāju visus produktus krustu šķērsu. mans prāts vnk šokējās no tā, cik kcal ir vienā kārums sieriņā vai čipšu pakā. nu kopš sāku piedomāt ko ēst un aktīvi pa laikam padarbojos, man ir - 5 kg un tieši tikpat cm apkārtmērā. vēl nedaudz un man būs mans ideālais svars.
08.10.2013 09:35 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vēsmas saldējumā ir tikai 100kcal, ja nu autore sāk skaitīt un sakārojas, kas salds :D
08.10.2013 09:52 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Nu meitenes piedodiet, seit lielaka dala diskusiju ir par to ka tievet, kad sieviete netiek ar sevi gala un vel sadas temas tas ari viss.
Parvietojos tikai ar kajam, un riteni bet ar riteni sanak ka 2vas reizes nedela pa 20-30 km nobraukaju, bet tas ta vairak del sunja, jo dzivoju centra un vinjam nav fizisku aktivitasu tapec nakas manu veco likt pie ritena,
es isti nedomaju dietu bet varbut kadu ieteikumu par kadu labu edienu kas palidz visadiem sudiem no organisma izvadities u.t.t :) nupietuieni man ir sakums. es nevaru uzlikt sev milzu slodzi bet lena gara so to lieku klat!
08.10.2013 09:53 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Paris-saldu man nekarojas biezi, bet roblema tada ka mans draugs basketbolists un vinjs visu laiku ed kko saldu lai butu energija, un tas nozime visadas milkasmajas, nuttelas un ik pa laikam jau sanak nedaudz panaskoties, bet nu es jau censos attureties.
08.10.2013 09:55 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
paprieksu atsakies no naskiem, tad skrien vai vnlg ko dari ,lai ir slodze ,ar tupieniem svaru nenodzisi un dieta nebus nekas labs, jo pie tas arii turpmak bus jaturas ta ka, vien bus jadara kkas fizisks, bet nu nevar iztikt.
tik daudz TIEVETAJU diskusija un parejas ir par to runats,ja pamekle,tad var atrast visu info, nekas nemainas.
08.10.2013 09:57 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
http://www.edunsporto.lv/
Nāksies vien pašai izglītoties, ja gribi, ko sasniegt.
08.10.2013 09:59 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Klade-us tievetaju diskusiju sastav noi ta ko taja diena ir apedusas un kkadas noreksas, jega skriet caur entajam lapam kur no veselas lapas ir reali labi ja viena diskusija ar kadu padomu/?
saldumus needu skriet-riebjas, bet viss paejais no sportiskam aktivitatem man patik.
es vismaz ar kko saku.
08.10.2013 09:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
saldumi nav vienīgais bieds svaram. ir arī visi čipši, treknie ēdieni, vēlās vakara ēšanas, pārēšanās, visādas gardās mērcītes no visām treknajām piedevām. tās pašas bulciņas (arī sāļās), visi majonēzes salāti. sāc ar to, ka pārdomā, ko vsp liec uz šķīvja un cik daudz.
es, piemēram, griežu riņķi. es jau to te sen rakstu. ik pa laikam atslābstu un atkal pagriežu, bet svars nepieaug. arī tev tas var palīdzēt. ja nepamēģināsi, tad nezināsi, vai tev tas patīk vai nē.
ritenbraukšana reāli palīdz tad, ja daudz nominās, nevis pāris km dienā (pēc manas pieredzes).
kaut gan nāk ziema un vairāk jādomā, kādas aktivitātes tu vari veikt telpās. par insanity video neesi domājusi?
08.10.2013 10:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
LovLov, jo Tievētaju diskusijās meitenes pašas jau ir izvēlējušās savu veidu kā tievēt, pašas iemācījušās lietot internetu, lai rastu daudz informācijas par nezināmo tēmu - kas tavā gadījumā ir svara zaudēšana. Ko tad tu gaidi, kad visas metīsies sniegt padomus? Katram pašam ir jārod sava veiksmes atslēga, kas der, kas nē. Ja tu tiešām gribi, ko sasniegt, tu pati meklēsi, lasīsi, ja nē, tas tādā līmenī arī paliks.
08.10.2013 10:14 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
LovLov
bet ir arii CITAS diskusijas ,tak tik daudz runats un malts par vienu un to pasu.
nu ja skriet riebjas, tad ej uz spota zali, Kapec vnm visi mekle vieglako celju?
tikpat labi vari sakt dzer tievesanas zales un gaidiit, kad kg pasi kritis,kad visas tas meitenes, kuram slinkums skriet,nepatik tas un tas,sapratis ka ar tadu attieksmi neko nepanaksi. kermenis ir anodarbina nevis jasezh uz dietas. Tev nav diez ko liela apnemsans, ja neesi gatava slodzei.tad brauc ar riteni vai ej atra soli nu vnlg o , bet jakustas,lai dedzinatu nevajadziigo. tad jau vari ari dzer udeni un neko citu, jaa ,tad nebus jakustina pakalaja :)

LovLov, jo Tievētaju diskusijās meitenes pašas jau ir izvēlējušās savu veidu kā tievēt, pašas iemācījušās lietot internetu, lai rastu daudz informācijas par nezināmo tēmu - kas tavā gadījumā ir svara zaudēšana. Ko tad tu gaidi, kad visas metīsies sniegt padomus? Katram pašam ir jārod sava veiksmes atslēga, kas der, kas nē. Ja tu tiešām gribi, ko sasniegt, tu pati meklēsi, lasīsi, ja nē, tas tādā līmenī arī paliks.

+
08.10.2013 10:20 |
 
Reitings 99
Reģ: 07.05.2013
Uztaisi savu ēšanas grafiku, ēd noteiktos laikos, starp ēdienreizēm nenašķojies! ;)
08.10.2013 10:20 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
https://www.google.lv/search?q=kaa+tievet&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=gbJTUuTkOebT4QSl44BY

atvainojos, bet tiesam tik gruti bija pakustinat pirsktus, lai ierakstiitu googlee? :)
tapat google vari ierakstiit dieta un izmetis gan citas diskusijas gan receptes dietai.
08.10.2013 10:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
bet roblema tada ka mans draugs basketbolists un vinjs visu laiku ed kko saldu lai butu energija

Arī tavam draugam iztrūkst zināšanas par veselīgiem un galvenais efektīviem veidiem, kā iegūt enerģiju.
Saēdoties Nutellas un visas citas šokolādes viņš tikai uzņem ātros ogļhidrātus un rada maldīgu sajūtu, ka nu tik ir uzņemta enerģija. Sportistam, kas laiku pavada ilgos treniņos, svarīgāk ir enerģijas rezerves uzkrāt muskuļos veselīgā, ilgstoši tur paliekošā veidā - tas ir - ēdot saliktos ogļhidrātus, piemēram, pilngraudu produktus.
Cita lieta ir pirms pašām spēlēm, vai spēles laikā, kur noteikti, ka komanda ir nodrošināta ar atbilstošiem dzērieniem.
Sēdiet vien abi pie informatīviem resursiem, izglītojaties un tad būs panākumi.
08.10.2013 10:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits