Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecmāmiņa

 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Vēlējos palūgt padomu...pirms dažām nedēļām aizsaulē aizgāja mans vectēvs. Kopā ar vecmāmiņu pēc dažiem mēnešiem viņi būtu svinējuši zelta kāzas.
Manai vecmāmiņai ir ļoti skumji, labi ka viņai vismaz ir darbs, bet atnākot mājās viņa skumst un ir grūti ko darīt. Es saprotu, ka TIKAI laiks dziedē visas sāpes, bet es vienkārši nespēju uz to noskatīties. Cik varu braucu un cenšos viņu uzmundrināt, bet dzīvoju un mācos citā Rīgas galā, bet pa nedēļas nogalēm esmu Valmierā. Meita dzīvo tālu un arī visu laiku nevar būt līdzās.
Es vēlos lai viņa kkādi saņemas - esmu viņai piedāvajusi iet uz datorkursiem,iesaistīt viņu kaut kādās aktivitātēs. Nopirku viņai biļetes uz koncertiem, teātriem (cik nu man tā nauda atļauj)
Bet viņa pati nevēlas īsti nekur iesaistīties, aptuveni ar šādu tekstu - "ko tad es tur iešu, skriešu?" bet, manuprāt, kaut kur iesaistīties ir labāk, nekā skumt un sēdēt mājās. Bet, iespējams, es neko nesaprotu..esmu apjukusi
Es tik ļoti apbrīnoju tos vecos cilvēkus, kuriem ir regulāras aktivitātes un kuri neapstājas un cenšas ko iesākt, lai neskumtu.
varbūt kādai cosmo ir bijusi līdzīga situācija - kā Jūs rīkojāties? kā atbalstījāt/atbalstiet savus tuviniekus?
07.10.2013 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Arprats, sirds saznaudzas izlasot..
Laikam jau vislabak ir maksimali,ka pati teici, but tuvuma.
07.10.2013 15:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es domāju, ka pa agru tu tur ņemies. Ir pagājis tik ļoti mazs laiks, ka reti kurš ir gatavs skraidīt pa kultūras pasākumiem.
Vēl ir jāaprod ar jauno dzīvi. Iespējams šobrīd iziešana sabiedrībā uzdzen vēl lielākas atmiņas un skumjas par to, ka visu laiku līdz šim tas ir darīts kopā ar vectētiņu.
07.10.2013 15:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Labāk maksimāli daudz centies paciemoties, bet neorganizē visādus izklaides pasākumus. Ar tām skumjām tie neiet kopā.
07.10.2013 15:34 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
paldies! to visu pamazām
07.10.2013 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits