Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

meitenes, palīdziet pieņemt lēmumu

 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
heey,
es vērsīšos pie jums un tad nu centīšos pieņemt lēmumu. OK lietoju kādu gadu, esmu saklausījusies un salasījusies šausmu stāstus - par to, ka pēc tam jāgaida gads, kad atsākas mēnešreizes, ka nevar tikt pie bērniņa, ka pēc OK pārtraukšanas visa seja var pumpās izmesties utt. protams, saprotu, ka puse no visiem faktoriem ir labi ja 5% gadījumos, bet nu mani riktīgi sākušas biedēt manas slimās garastāvokļa maiņas. es varu vienkārši sākt raudāt jebkurā brīdi un par jebko, visu laiku jūtos nomākta utt., tā jau kādu laiciņu ir. protams, nav jau mirstamā kaite un var gadīties kā ''dzīves melnais posms'', bet kad saprotu, ka tas ir smagi ieildzis, problēmu sāku meklēt OK.
lai vai kā, citas tabletes mainīt es negribu, jo negribas tos visus čakarus, ja nu tām būs vēl kāda blakusparādība utt. tā kā bērniņu pagaidām noteikti neplānojam, riskēt ar pārtraukto arī bail, kaut gan pirms lietoju OK, gadu piekopām arī to. pat īsti nezinu kā būtu pareizāk rīkoties. labprāt, pārtrauktu dzert tabletes, bet efektīvāku metodi pašlaik nevaru atrast. kādai ir bijis līdzīgi? kā rīkojāties? ko ieteiktu?
06.10.2013 18:55 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man atkal ir tas, ka bail sākt, kaut gan gribētos... :( Bet tajā pašā laikā negribas.
06.10.2013 18:57 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
kad sāku lietot, tad gan īsti bail nebija. paldies dievam, nekādu citu blakusparādību nebija un organisms ļoti normāli pieņēma.
06.10.2013 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nu man grūtniecībā pēc ok tik pēc 3gadiem iestājās, visus 3gadus nebija kontracepcijas
06.10.2013 19:03 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
vaboleens
cik ilgi tu lietoji OK?

man draudzene stāstija, ka viņas ginekoloģe esot teikusi, ka ir labi uztaisīt pauzi, tas ir - gadu nelietot, pēc tam atkal atsākt. nezinu, man tas šķiet kaut kā dīvaini, pēc gada atkal sākt čakarēt organismu.
06.10.2013 19:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es esmu reàls piemèrs.. Pèc ok man 9men. nebija MR, tad lietojot kkadas dakteres izrakstîtas zàles atsàkàs. Jà, arî seja nebija labàkajà izskatà.
06.10.2013 19:13 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
nu nez, palasot ieprieksejas diskusijas nekas tads kaa bernu gruti ienjemt nebija pieminets un man arsts arii teica,kad partrauks lietot taa uzreiz var arii dabut bernu. masai arii viss kartiba lietoja OK kadus 3 gadus, partrauca lietot pec 3 menesiem ienema bernu , pec bernu piedzemdesanas saka atkal lietot un tad ,kad beidza lietot pec 5 vai 6 menesiem otrs berns bija klat.
06.10.2013 19:19 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Es lietojot OK paliku stāvoklī. Šī tēma ir tik ļoti individuāla!
06.10.2013 19:25 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man daktere teica, ka nevajagot nekādu pauzi taisīt, ja vien pašai nav vēlme. Par pumpām un palikšanu stāvoklī nemācēšu teikt un tas arī ļoooti individuāli - ja vienai ir izteikti, tad citai nemaz nav.
Ja man būtu tādas problēmas ar garastāvokli, noteikti ietu pie dakteres un prasītu citas tabletes, nu kāds čakars? Atrunas tās ir tikai. Organisms jau pie ok būs pieradis, nedaudz citas tabletes nez vai lielas pārmaiņas izsauktu, man tā liekas, bet, tāpēc jau saku - pie dakteres aiziet, varbūt viņai kas gudrs sakāms. Ir vēl spirāles, plāksteri, varbūt ar tiem būtu vieglāk. :)
06.10.2013 19:35 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
pie ginekoloģes jau pierakstījos pasen ar tādu domu, lai man izraksta jaunu recepti jau esošajām tabletēm, jo gads jau riņķī un receptei termiņš oktobrī beidzas. bet nu jā, tagad domāju vai vispār vajag man tām tabletēm recepti, vai kādām citām, vai varbūt nevajag vispār.
06.10.2013 19:39 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Varu pastāstīt par māsas pieredzi - sāka dzert, jo nebija regulāru MR, bija izsitumi, hirsutisms. Sāka dzert - nostabilizējās cikls, pazuda izsitumi, mazinājās hirsutisms. Beidza dzert - pirmos 2 mēnešus cikls bija nedaudz nojucis, pēc tam stabilizējās, pumpu vairs nebija, hirsutisms gan nedaudz atkal parādījās, bet mazāk kā bija bijis. Stāvokli palika 4 mēnešus pēc OK atmešanas. Varu piekrist Favel, ka šajā OK ziņā viss ir ļoti, ļoti individuāli. Mani OK nekad nav baidījis, jo pašai ir tādi paši simptomi, kā bija māsai un OK bija un ir vienīgais, kas palīdz - hormoni bija salēkājuši neprātīgi, OK salika vietā, esmu apmierināta :) Tagad OK tipiskajā izpratnē nelietoju, lietoju no krievijas atvestu progesteronu - nav nekādu izmaiņu - viss kā tad, kad dzēru OK (daktere ieteica paņemt pārtraukumu).
06.10.2013 19:39 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man no hormoniem, vienalga kuras firmas, traks garīgais. Vienmēr viens un tas pats - apātija. Viss liekas mazsvarīgs un neinteresants. Man OK izrakstīja, jo hormoni nesmuki radījās analīzes. Nezinu, pašai riebjas visa šī štelle. Redzēs, kā būs. Visvairāk satrauc, ka draugam jācieš. Viņš parasti bezpalīdzīgi skatās un nāk mani žēlot.. :(
06.10.2013 19:46 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
man atkal ir tā, ka es jau, manuprāt, esmu izbesījusi visus ar savu ''uzvilkšanos'', eju tik kā pūķis pa priekšu un atzīmēju visu, kas man nepatīk. beigās tikai saprotu to, cik stulbi esmu emociju iespaidā rīkojusies.
06.10.2013 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 869
Reģ: 04.05.2009
Varu uzrakstīt vēl vienu mīnusu. Satur vielas, kas izraisa vēzi. Un, jā par pumpām atsevišķs stāsts, vien draudzene vairākus gadus mocījās ar sekām.
06.10.2013 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Erica, kura viela tā ir, kurām firmām? Visās? JEBKURĀS?
good-liver, es reiz domāju, ka man libido sagājis grīstē no OK. Kļūdījos, iemesls bija cits. Varbūt tavām ilgajām emociju izmaiņām arī kas cits pie vainas?
06.10.2013 20:10 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Man draudzenei bija pilnīgi tavi simptomi.Viņa vienu brīdi varēja smieties pilnā rīklē bet tad atkal raudāt,seksu vispār neesot gribējusi un svars nāca klat.Pēc tam atmeta zālēm ar roku.Kāda jēga no tabletēm, ja viss ir galīgi griezi.
06.10.2013 20:16 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
Winterra
jā, par to arī esmu domājusi, ka būtu stulbi pārtraukt lietot tikai dēļ tā, ka garastāvoklis vislaik slikts, ja pēc pārtraukšanas arī viss liktos slikti un nepareizi. tāpēc arī meklēju risinājumu - beigt lietot, vai tomēr cerēt, ka pāries. bet nu negribas ticēt, ka varētu būt vēl kāds iemesls, kas liktu vienu brīdi smieties, otru -raudāt. pie tam, tā jau ir tiešām ilgu laiku un nav vairs pacietības gaidīt, kad nu beidzot pāries.
Enija

es noteikti atmestu tabletēm ar roku, ja būtu vēl kāds kontracepcijas veids, ko gribētu un varētu lietot. neizsargāties vispār bail, jo kā jau teicu, pirms OK kādu gadu piekopām pārtraukto un tad nu bija katru otro mēnesi uztraukumi kāpēc kavējās mēnešreizes.
06.10.2013 20:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man vispār liekas ka OK lai gan stabilizē varbūt daļai cilvēku organismu, var ar nodarīt diez gan nepatīkamas sekas. es labāk tad turos pie prezervatīviem, vispār tāda sajūta ka daļa cilvēku tik zinātu 2 aizsardzības veidus - OK vai izvilkšanas paņēmiens(kas īsti nav aizsargājoš) :D

Es atbalstu OK lietošanu tik ja cilvēka veselība to spiež, nenosodu nevienu kas ar tā pat lieto jo baidas no citiem aizsargāšanās veidiem, bet es labāk savu organismu tā nebojātu :( It īpaši lasot šeit pat kādas tik var būt sekas lietošanas laikā un arī pārtraucot lietot.
06.10.2013 20:29 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lietoju o.k. 7 gadus . nebijam gatavi bērnam . tagad jau kā 2 mēnešus nelietoju o.k.

Mr ir precizi pēc cikla, vienigi manu pumpas ka sak mesties .Kad lietoju sexsu negribeju ,domaju kaut atrak beidzas un ja gribejas,tad vajag ilgi iesildit mani......
jēga no zalem nekada ..... tagad esam gatavi bernam ,un taisu atslodzi organismam.man 26 ir.
06.10.2013 20:31 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Plaksteri ari ir. pajautā arstam par tiem.
06.10.2013 20:34 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Man pirms OK lietošanas bija šad tad pa kādai pumpiņai, citreiz vairāk, citreiz mazāk..sāku dzert OK, nekādu pumpu, kad pārtraucu dzert, sametās mežonīgi daudz uz muguras, sejas, kakla..bet paveicās,ka bija vasara, ātri visu nodedzināju saulē + lietoju antibakteriālos līdzekļus mugurai..ātri tiku no pumpām vaļā un tagad metas atkal kā agrāk- pa retam,bet nu viena otra uzmetas, tas, manuprāt, ir pilnīgi normāli,vismaz liecina par to,ka organisms pats strādā..Cikls arī noregulējās.
Principā man ir/bija tāda pati situācija kā tev, arī domāju, ko lai dara, jo OK vairs dzert nevēlējos, jo man bija tādas blakusparādības kā biežas un spēcīgas galvassāpes, reiboņi, kad pārtraucu dzert,arī šīs blakusparādības izzuda.
Tagad esmu nolēmusi sākt lietot ladycamp. Bēbi vēl negribam, bet šis izskatās,ka ir priekš mums šobrīd vienīgais pieņemamais "izsargāšanās" veids
06.10.2013 20:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits