Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Virtuve & Receptes
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
ROLTON
Zane235
193
Reģ: 05.06.2013
Hei.
Jums garšo roltoni?
Tas nav naudas vai gatavošanas neprasmes jautājums, man vienkārši garšo.
Protams, ne bieži, bet dažreiz var. Man tas pat tāds kā savā ziņā kārums.
0
0
02.10.2013 15:12 |
*čiepa
1748
Reģ: 08.03.2013
Roltonu salātiņi ir tāda ņamma, mmmm, tie man ļooti garšo! :)
0
0
02.10.2013 22:25 |
Marta(tā foršā)
7781
Reģ: 12.11.2010
ja. garso.
p.s pietam tas ir mits, ka roltonus ed tad, kad nav ko est, jo patiesiba vini sanak padargi. letak i est kartupelus.
0
0
02.10.2013 22:34 |
peekaboo
1853
Reģ: 27.01.2011
vispār garšo, bet vairs neēdu, tur ķīmija vien, no kaut kā dabīga tur nav ne smakas, labratorijā uzmeistarots ēdiens :D
0
0
02.10.2013 22:39 |
Ewa
738
Reģ: 14.10.2011
Man garšo sausā veidā un it īpaši pie alus :D
0
0
02.10.2013 22:40 |
arieta
6245
Reģ: 19.08.2009
Kādreiz garšoja un bija makten izdevīgs vēdera piebarošanas veids, naudu varēja notrallināt citur (tusiņiem) :D
0
0
02.10.2013 22:47 |
Katherina
364
Reģ: 10.06.2012
Garšo.
Parasti taisu tā ,ka sadrupinu roltonu, pārgriežu mazos ķiršu tomātiņus un ar majonēzi. Mmmm
0
0
02.10.2013 22:53 |
Nazīc
8171
Reģ: 14.01.2013
"Glābs tikai rolton!"
Patīk tā reklāma. :D
Jā,man garšo. :)
0
0
02.10.2013 23:02 |
the_one
3652
Reģ: 26.10.2012
Garšo,bet kuņģis sāp pēc tā,tāpēc neēdu vairs. Man vairāk tie kartupeļu pulveri garšo!
0
0
02.10.2013 23:16 |
goche
73
Reģ: 26.07.2013
Garšo, sataisīti ar olu, burkānu un majonēzi. Ja paņem Roltonu ar siera garšu. Sanāk kā viltotie siera salāti. Un cilvēki kas ir ēduši pirmajā mirklī pat nesaprot, ka ēd ne siera salātus.
0
0
03.10.2013 08:47 |
kibermeitene
472
Reģ: 09.08.2012
fuj,,,,
0
0
03.10.2013 08:49 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
Sliktākā pieredze
Marian House
Šodien, 22:10
IetekMeļu tops
Džinga
Šodien, 22:06
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Ariete
Šodien, 21:14
Butterfly clothing
Wtfvienkarši
Šodien, 19:40
Krētas kaislības
Zandinaja
Šodien, 19:18
Viss par un ap NL
Draudzenīte
Šodien, 18:48
Could Salman Waria Influence Online Technology Ideas?
Abigail Young
Šodien, 11:49
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (21)
Zane1990
Students jaunais
VolfaA
lvaaa
Rosèy
revekka
Varenaes
amoreamore
Marian House
Deinux
EveEve
Ambulance
Sinilga
Biezlape
Minelūše
He730
sool
Eziiits
sviestabeka
NeLie
© 2022 Dieviete.lv