Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strīdēšanās

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sveikas,cosmo meitenes!

Daļai no jums noteikti ir kāds tāds cilvēks pazīstams,kas to vien dara kā strīdās un taisa kašķus. Par visu un par neko, bet mūždien ir nepamierināts un atrod pie kā piesieties, lai uzsāktu strīdu. Beigu beigās pats sevi sāk žēlot ar tekstiem - nu ja, es jau tas sliktais/-ā, mani neviens nemīl, kaut es ātrāk izbeigtos,visiem būs labāk.. utt
Brīžīem šķiet,ka tie ir tie enerģētiskie vampīri ,kas itkā taisa tos skandālus, sabojā otram garastāvokli, bet vajadzētu būt tā,ka vampīrs no tā jūtās labāk, bet šis cilvēku tips neizrāda to patiku, bet gan tieši sāk sevi žēlot, skaļi lūdzoties pēc - nē, tu neesi sliks/-al utt

Kā lai reaģē, kā lai sadzīvo ar tādu cilvēku? Kā runāt, lai neuzsāktos kaut kāds strīds? Kā rīkoties? To ir diez gan grūti aptvert ,jo nekad jau nevar zināt kas tam otram ir prātā un kā viņš grib un prātā ir iztēlojies,ka tu būsi izdarijusi kādu konkrētu lietu. Ja kaut kas nav pa prātam, viss - strīds galdā!

Ieteikumi izvairīties no tādiem cilvēkiem un neuzturēt kontaktus, galīgi nelīdzēs.

Vienkārši es cenšos saprast kādā valodā runāt ar tādiem cilvēkiem?

Varbūt kāda saprot par ko es runāju un ir pieredzējusi saskarsmi ar tādiem cilvēkiem?
30.09.2013 16:21 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
man ar lūdzu padomu-es ar šādu cilvēku esmu kopā :D dažreiz reāli tracina :D
30.09.2013 16:23 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ar laiku parādās jauni simptomi - patīk runāt par sevi, sevi slavēt, par sev interesējošām lietām runāt, izlikties,ka visu zin un viss ir pareizi tikai tā kā viņš/-a saka. Ja sarunasbiedrs iesāk runāt ko citu, vai vienkārši sāk izteikt savu viedokli - tas cilvēks vienkārši pieceļās un aiziet. Vai arī teikuma vidū pārtrauc ar pavisam nesakarīgu teikumu par pavisam citu tēmu.
Vienmēr saka,ka nekad neaprunā cilvēkus un neinteresējas par sveču cilvēku dzīvi, taču 80% sarunās tiek kāds aprunāts, kā kurš dzīvo, ko kurš dara, kas kuram pieder.
Un nedod Dievs pateiksi tam cilvēkam,ka -vot ,redzi tu aprunā visu laiku citus, bet saki,ka to nedari.

Es neezinu,man liekas,ka tā varētu būt kāda slimība, kaut kāda novirze, nestabilitāte.


Blondiine, kā tu vispār dzīvo? Kā vispār var kāds dzīvot blakus tādam cilvēkam,kuram viss apkārt ir tik slikts? Kad pat pie vakariņu galda piesēžoties, izvēršas pamatīgs skandāls par to,ka sveces nav iedegtas vai ne tā gaismas lustra ieslēgta un brīdī ,kad novēli labu apetīti, tev pretī uzkliedz - aizver muti!
30.09.2013 16:31 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Daļai no jums noteikti ir kāds tāds cilvēks pazīstams,kas to vien dara kā strīdās un taisa kašķus.


Jā, ES! :D
Īstenībā tas galīgi nav smieklīgi, ar prātu es visu ļoti labi saprotu, bet visos gadījumos emocijas ņem virsroku. Nemāku ievilkt elpu un to krupi norīt, bet visu speru ārā, bojājot savējam garastāvokli. Viņam arī grūti, labi, ka viņ;s tāds mierīgs un uz to nereaģē, bet citreiz pat viņš sprāgst.
Man palīdz tas, ja mani sāk ignorēt, nepievērš man uzmanību, nepadodas manām kaprīzēm. Tad pašia paliek garlaicīgi, sāku domāt, ka tomēr neforši daru, tavainojos un nākamreiz padomāju pirms kaut ko speru ārā. Cenšos ar sevi strādāt, bet varu pateikt, ka tas ir grūti. Ticiet man, tie paši cilvēki negūst no tā baudu, viņi paši mokās un pārdzīvo par savām izdarībām, bet grūti to novērst.
30.09.2013 16:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu manam virietim bija tads laiks, kad bija pasacis zaget, bet ta laikam bija kadu negativo emociju novadisana uz mani, jo darba negaja. es to visu vinam atrisinaju(kada veida-neteiksu). ta ari ta visa piekasisanas no temas, kapec dvielis stav tur un tur utt beidzas.
ikdiena es nespetu but kopa ar cilveku, kas otru ed nost, jo vins iespejams sava pedantisma del nespej normali dzivot(katra lieta, vinaprat, kas ir ne tur nolikt, trauce dzivot). tada zina atliek uzaudzet biezu adu un laist gar ausim vai vienkarsi neuzturet kontaktus ar tadu personu.
30.09.2013 16:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Zinu vienu tādu. Tāda sajūta, ka tas ir kaut kāds mazvērtības komplekss, kas tiek kompensēts pievēršot sev uzmanību un sagaidot no citiem šos te slavinājumus, ka viņš jau labs, ka nav tik slikti.
Manā gadījumā tā ir viena meitene, no kuras man nav iespējams izvairīties, jo strādā ar mani vienā firmā. Aprunā visus. Par visu un visiem sūdzas. Nekad nekas nav labi. Ja sāc aizrādīt, ka par daudz kašķējas, sākas histērijas, ka visi viņu ienīst, neviens nesaprot un ka viņa jau nav vainīga, ka viņa tāda, jo viņai bija grūta bērnība. Var just, ka grib lai pažēlo.
Sākumā mēģināju domāt, kā viņai palīdzēt, runājos, skaidroju, ka viss nav tik slikti, bet, ja arī pieleca, tad uz 3h max. Tagad jau vairs vienkārši nepievēršu uzmanību. Nav jēgas. Esmu izmēģinājusi visu, tāpat arī citi kolēģi, bet viņa nemainās. Liekas diezgan bezcerīgi.
30.09.2013 16:41 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Savā gadījumā es tiešām atzīstu, ka tie ir nenormālākie mazvērtības kompleksi, bet nedomāju, ka tā ir arī citos šādos gadījumos. Citreiz tas tieši ir no pārāk lielas sevis dievināšanas.
30.09.2013 16:43 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Marilyn-sākumā nekas tāds nebija,bet laika gaitā-pēc 2 gadu kopdzīves parādijās, pati nezinu kā lai ar to tiek galā,visbiežāk visi strīdi beidzas ar abu cilvēku asarām.
Ļoti tipiski tavam aprakstam, man vakardien drausmīgi iztracināja -stāstiju par problēmu kas mani ļoti uztrauc pēdējā laikā, no tā atkarīga mūsu abu nākotne, a šamais sāk man kautko stāstīt par mašīnām,darba kolēģiem utt.
vai piemēram izstāsta visu kā viņam gāja darbā,tad pajautā kā man gāja-es sāku stāstīt,viņš pasaka-man rīt agri jāceļas,es eju gulēt :D :D :D
30.09.2013 16:53 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Reāli piesienas par visādiem sīkumiem,piemēram ja pārkarinu pakaramo citā vietā tad no tā mēdz izcelties tāds skandāls ar galavārdiem -šķiramies,es negribu ar tādu būt kopā tiripiri ...paiet 2 minūtes un kad taisos iziet pa durvīm,tad nelaiž,lūdzās piedošanas,mūžīgi noveļ vainu uz kautko par savu nesavaldību,tad sāk pats sevi nolikt -es esmu tāds un tāds,kam tev mani vajag utt :D
30.09.2013 16:59 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nē nu pāru attiecībās tas ir vēl smagāk,man tā liekās. Mans vīrs arī reizēm apvainojas, ja es aizrādu kaut ko, kas man nav pieņemams. Piemēram,ja zeķes pie gultas nomet. :D Nu man besī, ka man pēc tam tās zeķes ir jāsavāc, un pēc pāris dienām tur jau čupiņa stāv. Vai arī ja drēbes,ko novelkt nost, karina uz krēsliem. Nu visādi tādi sīkumiņi , par to mēdzu aizrādīt, bet no tā skandāli nekad neizvēršas mums.
30.09.2013 17:14 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man, savukārt, ir regulāra situācija, par kuru priecātos saņemt kādu padomu.
Vīrietis izmanto manu automašīnu dienās, kad tā man pa dienu (ofisa darba laikā) un nav nepieciešama līdz darba beigām. Viss ar to būtu kārtībā, bet mums vienmēr rodas strīdi par to, ka viņš ir absolūti nepunktuāls un 16.00, kad man beidzas darba laiks un, lai paspētu uz universitāti, vēlos aizbraukt vēl paēst, viņš allaž ierodas vēlāk, bieži vien kavē pusstundu, ir bijis, ka stundu. Es nesaprotu-kāpēc viņš uzskata, ka pret līdzcilvēkiem var atļauties būt tik nepunktuāls? Vai tiešām es esmu tik piekasīga? Es jau tā aizdodu viņam auto, zinu, ka viņš savas darīšanas var paspēt izdarīt līdz mana darba laika beigām, bet rodas sajūta, ka viņš rēķinās ar to, ka es jau neesmu priekšnieks, kuram nedrīkst atļauties kavēt. Man, savukārt, kaitina, ka sēžu izbadējusies darbā, nevaru paspēt aizbraukt paēst pirms vakara lekcijām tikai tāpēc, ka redz, mans vīrietis, nav paspējis savas darīšanas izdarīt. Galu galā, tā taču ir mana mašīna. Ar sabiedrisko fiziski nevaru no šejienes tikt līdz skolai laikā.
Eh, izkratīju sirdi.
30.09.2013 17:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Marilyn, izlasīju par tām zeķēm, ienāca prātā šis :D
http://www.youtube.com/watch?v=A6Sn-BK11vM
30.09.2013 17:23 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Grūti, grūti ar tādu cilvēku. Jau no rīta vēl gultā guļot zini, ka būs kašķis, reizēm jau dzidi kā purpina vai bļaustās par kaut ko, vakarā nāk no darba, atkal būs kašķis. Neko, ar laiku iemācījos ignorēt un atbildēt pavisam mierīgā tonī vai izlikties, ka nedzirdu - tas kašķu meklētāju tracināja vēl vairāk, bet lika man mieru. :D Manās acīs - tas nozīmē, ka tam cilvēkam ir problēmas un viņam jātiek galā ar sevi nevis jāuzbrūk man. Paldies Dievam, ka jau gadiem ilgi neesmu ar tādiem bijusi ilgstoši vienā telpā.
30.09.2013 17:23 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Alexxa, labais :D
30.09.2013 17:31 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Laikam man uzreiz vajadzēja pateikt,ka tēma nav par manu vīru, bet gan kādu citu cilvēku,ar kuru bieži jāuztur kontakti.
30.09.2013 17:34 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
liene, kadi ir iemesli tam, ka masinu laicigi neatved?
30.09.2013 17:35 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Liene, saki viņam ,ka nedosi vairs savu mašīnu, ja laicīgi neatgādās to atpakaļ pie tevis.
30.09.2013 17:37 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
raccoon +++
30.09.2013 17:38 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Es esmu enerģētiskais vampīrs, bet nezinu kā palīdzēt. Principā no malas tur daudz ko nevar izdarīt. Cilvēkam vajag kādu aizraušanos, piem., mākslas terapiju, lai kaut kā paceltu pašapziņu. Jo man piemēram vēl joprojām ir nenormālā mazvērtības sajūta, tomēr tā pazūd, ja es ar kaut ko ļoti nodarbojos, un tādējādi mazāk kaut ko izgāžu uz citiem cilvēkiem...
30.09.2013 17:47 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Pieļauju, ka cilvēkam ir neatrisinātas pagātnes problēmas, kuras viņš nav pieņēmis/ vai piedevis un tas sēž iekšā. Vajag izrunāties ar kādu par savu dzīvi, varbūt tad viņš sapratīs, ka īstenībā ir tikpat pilnvērtīgs cik citi un tādējādi sāks vairāk komunicēt ar citiem un cienīt viņus.
30.09.2013 17:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nez, ja šāda tipa cilvēks man sāk čīkstēt jo uzskata ka ir "vainīgs'' pie kaut kā, tad ja es uzskatīšu ka tā ar ir , tieši tam cilvēkam teikšu, jā tā ir tava vaina, bet tas nenozīmē ka tagad tev jāpavada puse mūža čīkstot par to, vai nu ko labo vai dzīvo tālāk.

Vispār, via nu ar tiem cilvēkiem kas pārāk daudz grib saņemt no otra cilvēka ir jānoliek pie vietas, vai ar jātiek vaļā no tādiem. Kaut vai tieši pasaki lai beidz čīkstēt un sevi nolikt, tas nav seksīgi vai skaisti tā darīt.
30.09.2013 18:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!