Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko drīkst ko nedrīkst veikalā

 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Mamma nesen sāka strādāt maximā. Kaut kā aizrunājāmies līdz maximas augļiem un dārzeņiem,un es teicu,ka bieži veikalos ir veci ķīnas kāposti. (vismaz man bieži nācies uzdurties un tādiem ķīnas kāpostiem,kuriem tās lapas riktīgi apvītušas,neēdamas) . Mamma teica,ka es droši drīkstu iztītiit to kāpostu vaļā no plēves,NOPLEST apvītušās lapas,un tad pirkt. Un neviens apsargs man neko nedrīkst aizrādīt,jo man NAV jāpērk apvītušas lapas , tad vispār var PVD saukt :D Varbūt jums tas šķiet elementāri,bet es nezināju :D Vispār man šķiet interesanta veikalu tēma,kas jums gadījies veikalos? Kādas mums ir tiesības pērkot produktus?
30.09.2013 15:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Es tomēr neuzdrošinātos neko plēst, labāk vienkārši nepirktu.
30.09.2013 15:15 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Gluži no plēves ārā neplēšu produktus, bet, piem, ņemot vīnogu ķekaru, ja ir kāda iebojājusies, to noplēšu - lieks svars, lieka nauda jāmaksā. Sīpoliem notīru lielo mizu kalnu :D Nu tāpat kā neņemtu kartupeļus ar zemes čupu.. man tas liekas normāli :)
30.09.2013 15:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
ā,un varbūt esiet pamanījušas tādus cepumus,nezinu kā viņus sauc bet viņi ir četrkantīgi un virsū rieksti,sēkliņas rozīnes. Sveramie. Topā vienreiz kastē bija palikuši kādi 10 tie cepumi un pilna apakša ar nobirušajiem riekstiņiem sēkliņām,u.t.t kas man ļoti garšo. Es paņēmu cepumu lāpstiņu un sabēru sev tos nobirušos riekstus maisiņā,un vienu cepumu ar paņēmu :D Bet kopā man kādi 250 grami sanāca,daudz tie pārpalikumi bija. Pie kases kasiere uz mani skatās tādi izbrīnītu,neapmierinātu ģīmi un saka - Tā nedrīkst,tie jau nav cepumi! Es jautāju kāpēc tā nedrīkst? Jo pati dienas beigās gribēji uz mājām paņemt? Nošķobījās ,nosvēra un pārdeva man tos riekstus. Goda vārds gribēju sūdzību par viņu rakstīt,nu kā var tā iedomāties .
30.09.2013 15:19 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Gadījumā ar to ķīnas kāpostu, veikalam būtu jānodrošina, lai to apvītušo lapu tur nav. Ja tādas redzi, palūdz, lai kāda pārdevēja noņem tās lapas un iepako to ķīnas kāpostu no jauna. Neatceros precīzi vai Maximās arī, bet šķiet uz tās plēves bija arī cena virsū - mazāk lapu, mazāk svara, mazāka cena. Tāpēc es lūgtu kādai pārdevējai to izdarīt, nevis darītu pati.
Noteikti nevajadzētu uz savu galvu kaut ko garšot - tā var tirgū, palūgt, lai iedod pagaršot, veikalā tas ir nepieņemami.
Nevajadzētu plēst vaļā preces iepakojumu un to ēst/dzert, pirms par to ir samaksāts.
Par pašas sabojātu preci noteikti ir jāsamaksā.
Vajag pavērot marķējumus ar derīguma termiņu - ir gadījies pamanīt, ka ir pārmarķēti. Tāpat ir tiesības pārdevējai paziņot, ka produkts ir nederīgs, ja cenu uzlīme ir tieši uz derīguma termiņa, tā arī ir pircēja maldināšana, jo Tu nevari zināt, vai nepērc vecu.

Momentā neko vairāk nevaru iedomāties.
30.09.2013 15:20 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Varbūt nekaunīgi, bet es diezgan bieži nevienam neredzot applūkāju tomātus, ja viņi ir uz viena liela zara, zaļumiem garos nejēdzīgos kātus, jo kāpēc man jāpārmaksā par lakstiem? Bet tā skatos, ja jamaksā par gab. tad neiespringstu, ja jāmaksā pēc svara, tad cenšos maksimāli noplūkāt visas nelietderīgas sastāvdaļas. Kā piemēram puķkāpostiem, pārdod uz svaru, pats kāposts maaaaazitiņš, zato kāda lapas apkārt. Tad plūkāju uz nebēdu! :D Kasieres citreiz paskatās šķībi, bet man ||
30.09.2013 15:20 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es neko neplēšu nost. ja nesimpatizē man tā prece un neuzrunā mani- neņemu. Neko neplēšu un nedaros, bet nesmukās vīnogas gan ņemu nost. Arī banānus izlasu, neņemu visu ķerkaru,ja tur ir neglīti banāni,kas mani neuzrunā. kaut pa vienam banānam lieku, bet tā,lai visi mani uzrunātu:D
Mans grēks - vienreiz automātiski iemetu vīnogu mutē:D runāju, runāju un apēdu...jutos šausmīgi vainīga.
30.09.2013 15:21 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Euphoria, tie ir tiiiiik garšīgi cepumi! (l)
30.09.2013 15:22 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
vēl jautājums. Kur var lietot burkānu lakstus? Tirgū citreiz pārdod burkānus ar nenogrieztiem lakstiem,bet es jau nedrīkstu prasīt,lai man nogriež tos lakstus pirms svēršanas? Tie laksti ir speciāli atstāti,jo viņus var lietot uzturā,vai atstāti tikai ,lai svars lielāks?
30.09.2013 15:22 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
laikam jau super stulbs jautājums :D
30.09.2013 15:24 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Par to ēšanu/dzeršanu - man ir bijuši gadījumu, kad nu vienkārši nežēlīgi slāpst, vai arī sauss kakls - tad bez sirdsapziņas pārmetumiem veru vaļā un dzeru. Par visu godīgi samaksāju noliekot uz kases, ne reizi nav bijušas pretenzijas no kasierēm. Ēst gan neatļautos. No sērijas nopirki 5 pīrādziņus, līdz kasei atnāca tikai 2 :D
30.09.2013 15:25 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Un kā jums ir ar teiksim sveramajiem cepumiem maximā? Nezinu kā ir citos veikalos,bet Liepājas maximās tās cepumu kastes saliek veikala vidū un tad visi kas grib var ņemt un svērt iekšā cik tīk. Bet ja tā padomā,tur tak visi cilvēki iet apkārt,elpo virsū tiem cepumiem,citi iebāž roku,paņem vienu pagaršo.... Es jau citreiz nopērku tos cepumus tad parasti mēģinu ar lāpstiņu no apakšas izķeksēt,nomirusi jau neesmu,bet ja tā padomā...
30.09.2013 15:27 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sveramos cepumus un končas, kas nav papīrīšos var pagaršot ?
Vasarā Maximā ,kad pirku sveramos cepumus, gribēju pagaršot, ome mani sabāra, ka tur tak kameras tieši pie tā plaukta un var sodīt par to! :D
Bet nu jā, no otras puses desu vai sieru, vai torti tak arī uz vietas nevērs vaļā pagaršot un ja nepatiks, tad nepirks.
30.09.2013 15:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
No mazām, svaigām biešu lapiņām vāra zupu. Bet, ka burkānu lakstus kaut kur lieto, gan neesmu dzirdējusi.
30.09.2013 15:27 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, tie laksti burkānam ir tāpēc, lai nesavīst tik ātri, nezinu, vai lakstus tantes labprāt paturētu sev, bet var jau mēģināt palūgt, lai dod bez lakstiem.
30.09.2013 15:27 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Tad jau reāli tie burkānu laksti ir tīri,lai svars lielāks... Vnk. nācies redzēt,ka citas pārdod tā,ka tie laksti garāki un kuplāki nekā pats burkāns :D
30.09.2013 15:28 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
No pudeles veikalā sanāk diez gan bieži padzerties un reizēm samaksāt par pustukšu pudeli. Kāda starpība kur es viņu izdzeru,iekšā vai ārā no veikala, ja samaksāts tāpat tiek.
30.09.2013 15:29 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es neuzdrošinos kaut ko ēst/dzert, lai gan - padzerties no pudeles, ko vēlāk pirkšu - kāpēc ne? Kā arī - par iesvērtajiem cepumiem, uz kuriem cena ir virsū, cena jau nemainīsies pie kases, jo tā jau ir virsū, kaut vai ar tukšu maisiņu aizej. Iebojātus augļus arī atstāju kastē, nepērku, piem., vīnogas.
Vispār - interesanti, būs jāpainteresējas, kas un kā. :)
30.09.2013 15:31 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Par pašas sabojātu preci noteikti ir jāsamaksā.

Reiz saplēsu foto rāmi tā, ka stikls sašķīda. Nesu uz kasi maksāt, pārdevēja nolika malā un teicās, ka par to man nebūs jāmaksā.

Burkāni ar lakstiem izskatās skaistāk, svaigāk, kā tikko no dobes nākuši. Pievilcīgāka prece pircējam, bet es neredzu iemeslu, kādēļ man būtu jāpērk ar lakstiem. Vispār nekad neesmu pirkusi burkānus ar lakstiem, bet, ja citas iespējas nebūtu, prasītu, lai lauž nost.
Par nesažūšanu pirmo reizi dzirdu un neesmu novērojusi tādu likumsakarību.
30.09.2013 15:32 |
 
Reitings 68
Reģ: 30.09.2013
Ja reiz taada teema - kaada zin, vai , piemeeram, pirms peerk tos pasus sveramos cepumus, driikst vinus pagarsot? gribeetu taadu likumiski pamatotu skaidrojumu, nevis viena tante teica, jo man ir tas gadiijums, ka dzirdeeju, ka taas esot patereetaaju tiesiibas - nogarsot to, ko peerk, bet vieniigi, ja netiek bojaats iepakojums utt.. respektiivi, tie visi sveramie cepumi, koncas utt..

atvainojos, nestraadaa garumziimes..
30.09.2013 15:33 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nu, laksti burkānam ir tādi, kādi ir, nez vai speciāli mazus burkāniņus tantes aplīmē ar lakstiem, lai tikai svars lielāks. :D Saku - man liekas, ka tie laksti atstāti, lai nesavīst tik ātri burkāni.
30.09.2013 15:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)