Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PALIDZIBU.

 
Reitings 82
Reģ: 29.09.2013
Sveikas meitenes.
Ir vajadzīga palīdzība, man ir 17 un mans draugs ir gadu jaunāks. Man parasti sanāk strīdēties par sīkumiem, mēs strīdējāmies gandrīz katru dienu, bet pēc 5minūtēm viss ir labi. Bet tagad tūlīt mums vajadzēja palikt gadam, bet viņš mani pameta. Jo vinš teica, ka viņam vajag atpūsties, viss laiks esot jāvelta man.:( Bet tikai tagad es novērtēju to, kas man bija tad, kad bijām kopā. Es tiešām gribu visu saglābt, jo saprotu savas kļūdas un saprotu ko pazaudēju, Viņš man pirka dāvanas, vienmēr piekāpas, bija jauks darīja visu, bet es viņu laikam esmu pārak izvedusi. Es nezinu ko darīt, jo gribu viņu atpakaļ, bet viņš vairs nevēlas. Uzrakstju visu ko esmu sapratusi, kad izšķīrāmies, bet viņam vienalga. Lūdzu palīdziet, es viņu tiešām mīlu un esmu mainījusies.
29.09.2013 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Ar varu nevienu neatgūsi, dod puisim laiku, ja esi visu, ko gribēji pateikusi, tad ļauj lai viņš apdomājas , neraksties, nezvanies.. Ja viņš sapratīs, ka tu viņam arī daudz ko nozīmēji un gribēs, ko turpināt - tad viss atrisināsies.
29.09.2013 12:01 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.09.2013
atbildu annai. Bet tur tā lieta, ka ir nenormāli grūti nerakstīt, es nevaru, neuzrakstīt, jo negribu pazaudēt. Jo zinu, ka tāpat esmu zaudējusi un viņš nepārdomās, tomēr dažreiz pazvanu.:( Tas ir pārāk sapīgi neko nedarīt. Jo kopā dejojam vienā pārī.
29.09.2013 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Jo vinš teica, ka viņam vajag atpūsties, viss laiks esot jāvelta man.


Ļauj viņam atpūsties. Jūs esat pusaudži, vajag ļauties brīvībai, puiši noteikti šādā vecumā negrib lai kāds viņiem sēž uz kakla ( arī vēlāk nē - no savas pieredzes)
29.09.2013 12:16 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.09.2013
Bet ja viņš nepārdomās, es negribu tiešām šķirties.:(
29.09.2013 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits