stils grūtniecības laikā

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Jautājums tām sievietēm, kuras ir ar punčiem vai bija. Ko vilkāt pēdējos grūtnieības mēnešos, kad bebītis jau tik apaļš puncī(nevar jakas aiztaisīt ciet), kājas uzpampušas(apavi neder)...
Negribas iegādāties tik salīdzinoši mazam laika periodam speciāli lielāka izmēra apavus vai L izmēra drēbes vairumā, kuras pēc tam nebūs kur likt.
Kā Jūs ģērbāties? Bildes studijā:)
24.09.2013 12:58 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ai, nu, Igy, mazāk ironijas. Vai tad tevi personīgi uztrauc Marilyn grūtniecība, ka tu te tā izrunājies? Pa kuru laiku tad, lai viņa ar to vīru sarunājas - kamēr viņš strādā? Pieņemu, ka draudzeņu arī nav tik daudz tādu, kas sēdētu mājās ar bēbjiem vai punčiem, lai būtu ar ko iesaistīties garās pārrunās - nu, gluži kā man. Jā, atzīstu, arī par daudz esmu par sevi atklājusi un to reizēm nožēloju, bet izmainīt vairs nevaru, tāpēc arī negruzos. Tas viss aiz vientulības un garlaicības sēžot mājās no draugiem un izklaides iespējām attālinātā vietā un to var saprast.

Par tām sliktajām domām un noskaušanu - tādas lietas ietekmē cilvēku tikai tad, ja viņš to ļauj, Es neļauju un domāju, ka Marilyn arī. Daudz traģiskāk man šķiet grūtnieces virzienā raidīt mājienus par to, ka mazais var nomirt un tā tālāk. It kā grūtniecības laikā jau tā nepietiek no kā baidīties, vēl jādomā par to, vai mazulis neies bojā komentāru internetā dēļ? Jā, tas noteikti ir "vērtīgs padoms", pie tam vēl "ļoti toleranti" izteikts...
24.09.2013 20:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
bandita, a es brīnos kā zeme Tevi nēsā ... nu jej bogu atp***ies !
24.09.2013 20:21 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Labsirdīgs ieteikums visām, kam grūtniecība ir aktuāla tēma šobrīd - uztaisat grūtnieču beztēmu un tur neviens nepukstēs un nekurnēs, bet visas jaunās māmiņas varēs kopīgi dalīties par jebkuru jautājumu, kas būs interesants un aktuāls.
24.09.2013 20:23 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nevar jau nelasīt. Gribēju ienākt, izteikt savu pieredzi par drēbēm grūtniecības laikā un ieteikt kaut ko, bet no drēbju un grūtniecības stila diskusijas tā ir pārvērtusies par Marilyn vēdera diskusiju.


Bet tas viss Tev netraucēja, jebkurā gadījumā, uzrakstīt ko vēlējies ... :)
24.09.2013 20:24 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
varbūt vienkārši pievērt savas pākstis te? daudzas no jums te ir dzemdējušas bet vai visas liek dzīvās reportāžas no savas grūtniecības ?:?
neviens nemirst no komentāriem internetā bet paskatoties uz dažu labu liekas,ka smadzeņu šūnas gan atrofējas
24.09.2013 20:25 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Igy - padoms labs, bet tiri praktiski tas garas temas nav parocigas. Ta pat ka ar ebay diskusiju, neies jau meklet lapu, kur kada ielikusi bildi ar matu gumiju pa 729 lapam :D
24.09.2013 20:25 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Pa kuru laiku tad, lai viņa ar to vīru sarunājas - kamēr viņš strādā?

vai tad Marilyn vīrs vienīgais strādā? Te visām meitenēm, kam puncī aug bērniņš vīrieši strādā, bet viņa ir vienīgā,kas te ir izlikusi visu savu grūtniecību.
Bet nu tieši tā arī ir- katrs dara kā grib. Novēlu tikai to labāko, bet ka tik vēlāk nav jānožēlo. Galvenais,lai mazulis vesels.
24.09.2013 20:25 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Bet tas viss Tev netraucēja, jebkurā gadījumā, uzrakstīt ko vēlējies ...

Nez vai kāda, kam tas interesētu manu komentāru pamanīs starp šiem jūsmošanas komentāriem.
24.09.2013 20:27 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
varbūt vienkārši pievērt savas pākstis te? daudzas no jums te ir dzemdējušas bet vai visas liek dzīvās reportāžas no savas grūtniecības ?:?


Bet vai kāds viņām to ir aizliedzis !? Šeit ir forums, kur katrs var rakstīt ko grib, par ko grib un kad grib .. un nevienam nav nekāda daļa kas, ko un kapēc ... !
24.09.2013 20:27 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Igy, es pamanīju, gan jau citas arī pamanīs ... ;)
24.09.2013 20:28 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Igy, nu, citām vienkārši vairāk gribas socializēties, citām tas nav tik svarīgi. Man, piemēram, ir. Pilnīgi jūtams, kā pieaug manu komentāru skaits, kad draudzene aizbrauc atpakaļ uz Vāciju. Kad viņa ir te, manis te nav. Bet Marilyn taču nav par tāda cilvēka, kurš reizi pusgadā mēnesi pakavē laiku!
24.09.2013 20:29 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tagad vel manu viiru saaks apspriest... Unikums!
Sii teema bija par apgeerbu un es ieliku bildi ar to kaa sobriid geerbjos, kaa rezultaataa saku sanemt komplimentus par savu izskatu un punci. Ko man tagad darit????
24.09.2013 20:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jāatzīst, ka pirmo reizi piekrītu Banditai. Nē, ne par lāstiem un to, ka kaut kas var notikt ar kādu mazuli (tfu, tfu, tfu), bet to, ka brīžiem liekas - dažu dalībnieču privātā dzīve kļūst ļoti publiska.

Pēdējā laikā ar interesi lasu diskusijas par grūtnieču drēbēm, mazuļa gaidīšanu un tamlīdzīgi (vecums nenāk viens :D), neskatoties uz to, ka pati neesmu gaidībās un mazuli neplānoju. Bet brīžiem liekas jocīgi, ka par dažu labu pilnīgi svešu cilvēku zinu tik daudz. Grūtniecība man liekas tāds ļoti intīms notikums, ko sargāt kā visdārgāko. Tāpēc vienkārši nesaprotu tik bagātīgu dalīšanos informācijā par to. Es arī fotballfrue blogu esmu pārstājusi lasīt, jo man neliekas pieņemama tāda vēl nedzimušā cilvēciņa publicitāte.

Nevienu necenšos mācīt un neko ļaunu nevēlu. Bet šo forumu lasa ļoti daudz dažādi cilvēki, te neesam tikai tās, kuras katru dienu diskusijās gozējamies. Un nevar zināt, kur te publicētā informācija nonāks un kā nākotnē tā var atgriezties. Turklāt, ne visi, kas šo lasa, rakstītājām vēl labu. Kāpēc lieki dot iemeslu tam, lai citi raida kaut kādas negācijas?

Lai jums un jūsu mazuļiem miers un veselība!
24.09.2013 20:33 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Šoreiz piekritīšu Igy un Bandita, par Merlyn grūtniecību zinu jau pārāk daudz :-D Pagaidām gan vēl nezinu kādā pozā bērns ieņemts :-)
Bet viņa nav vienīgā, te vēl vismaz 2 atskaitas par grūtniecības gaitām jau bez maz no pašas ieņemšanas.

Pati nēsāju šobrīd platus krekliņus, jaciņas, legingveidīgas bikses, svārkus,kuriem elastīga jostas vieta, zābaki visi der, ar kurtkām mēteļiem ir trakāk, bet mana vēja aizturošā jaka der vēl,ceru,ka vēl mēnesi derēs. Mēteli siltāku ņemšu no māsas vai mammas, tomēr skopums ņem virsroku un negribu mēnesim pirkt silto jaku.
24.09.2013 20:33 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Monro, beidz. Neķer krenķi. :)
24.09.2013 20:33 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Bet Marilyn taču nav par tāda cilvēka, kurš reizi pusgadā mēnesi pakavē laiku!

un tāpēc,ka Marilyn nav draudzeņu, viss cosmo.lv ir jāpataisa par grūtnieču memuāru forumu?
24.09.2013 20:33 |
 
Reitings 206
Reģ: 20.07.2011
Meitenes sāku lasīt, kaut pati neesmu stāvoklī un vēl neplānoju, viss sākās tik skaisti, diemžēl punci nokavēju, bet beidzās viss tik neforši. Tās, kas te brūk virsū Marilyn jums drošvien tikai skauž.
24.09.2013 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Nu, nu, nu, meitenes...
Es parasti šādā veida diskusiju apgriezienos neiesaistos, bet šoreiz kaut kā gribas uzrakstīt...
-tā jau nu nav, ka šī diskusija bija izvērtusies par Marilyn jūsmošanu. Tas bija par tēmu - par ģērbšanos grūtniecības laikā (padomi, ieteikumi, foto, ko, kā un kur)
-neesmu pamanījusi, ka viņa būtu kaut kā īpaši izlikusi savu grūtniecību. Manuprāt, tas ir tikai loģiski, ka tēmās par grūtniecību tā arī tiek apspriesta. V
Vai jūsu nenovērtējamajās beztēmās (kuru jēgu nesaprotu, nelasu un nekomentēju) - tikpat kā jūs cepjaties, ka tur Marilyn iekomentē kaut ko par savu grūtniecību, tikpat labi varētu sākt cepties, ka kāda uzraksta par to, ko ēdusi brokastīs vai cik km noskrējusi vakarā.
-manuprāt, šādas, ar personīgo pieredzi piepildītas diskusijas ir vērtīgākas.

Ai nu..nav ko.
Novēlu, lai topošās māmiņas koncentrējas uz patīkamām lietām un cenšas neņemt vērā negatīvos komentārus!
Te ir daudz meiteņu, kas ar prieku lasa diskusijas par grūtniecību!
24.09.2013 20:34 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Igy, es nesaku, ka tas ir pareizi, es skaidroju situāciju, kuru tu, acīmredzot, neizproti. Vēlreiz atkārtošos - manuprāt, nekorekti šoreiz izteicies, tik pat labi arī tev un Banditai šie vārdi, ko izteicāt var nākt atpakaļ ne tajā labākajā veidā. Nenovēlu, protams.
24.09.2013 20:37 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Nu , nu...izskatās,ka te daudzas ir tādā domās,kā mēs ar Banditu. Tikai neviena neko nesaka.
24.09.2013 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!