Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jau nevaru izturēt!

 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Šis ir tik stulbi, bet es vairs nevaru paciest!
Mans puisis ir tik sīkumains! Viņš piesienas visam, pat tam, ka lietoju portālus draugiem.lv vai twitter.com, kautgan tos es lietoju maksimums 5min dienā... tam cik ilgi es taisos, ko velku mugurā, nevaru runāt ne ar vienu vīriešu dzimtas pārstāvi, tikai tad, ja tas notiek viņa klātbūtnē un pat tad pēc 4min sāk jau šķībi skatīties, ar draudzenēm kuras man faktiski tā jau nav daudz, arī ir problēmas satikties, vienīgi parunāt pa telefonu kādas 10min.. tas būtu saprotams tādā gadijumā, ja es viņam liktu šaubīties par sevi, ka es viņu krāpju, neveltu pārāk daudz uzmanības utt.. bet tā nav! Reāli cenšos dēļ viņa ļoti, taisu visādus romantiskus pārsteigumus, mājās vienmēr ir garšīgs ēdiens, vienmēr viss kārtīgs, tīrs.. Es nesaprotu kur ir problēma! Centos visādi runāt, atrast kompromisus, bet tad nez kapēc viņš atrod atkal citas nenozīmīgas un stulbas lietas par ko man pārmest! Tas viss ir sīkumi, sajūta, ka viņš mēģina mani iespundēt būrī un kontrolēt pilnīgi visu ko var. Es jau vairs nezinu, kā ar viņu runāt, ko darīt, jo no tās mušas jau uztaisīts tāds mamuts, ka viņš mani tulīt nospiedīs. Es viņu mīlu, bet nevaru sev atteikt pilnīgi visā. Dodiet kādu padomu lūdzu.. varbūt ne visu esmu izmēģinājusi. :(
23.09.2013 09:27 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Problēma ir viņā! Viņa kompleksos!
23.09.2013 09:28 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man šitāds bija ex draugs :D murgs.. atceros vienreiz, gatavojot viņam vakariņas, runāju ar draudzeni pa telefonu (uz austiņām). Viņš tikmēr pie datora sēdēja - spēlītes spēlēja. Nu, tas apmēram bija 30min - beidzu sarunu, beidzu gatavot vakariņas, saucu ēst un ko viņš - tik nikns! :D saka, lai saucu draudzeni vakariņās, ja jau viņa ir svarīgāka nekā viņš. Izgāja pa durvīm ārā un uz bāru piedzerties :D :D :D

Tagad smejos to atceroties, iepriekš biju šokā un dusmīga.

Ko Tev iesaku - noteikti runā. Ilgi Tu neizturēsi, tas tikai bojā attiecības.. mēģini viņam normāli paskaidrot, ka ir ne tikai mūsu dzīve, bet ir katram arī sava - savi draugi, savi hobiji..
23.09.2013 09:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es arī nebūtu priecīga, ja mans draugs sarunātos daudz ar citām sievietēm, kas nav viņa radinieces :D arī manam draugam ne visai patīk, ja es bieži runāju pa telefonu. nu tad šo problēmu esmu atrisinājusi tā, ka runāju pa tel. tad, kad viņa nav mājās. un tas ir bieži, jo strādā.
bet tas tā sīkumos. kopumā es personīgi redzu to, ka tavs draugs ir nenormāli greizsirdīgs un tu to pat nedaudz provocē. bet tas, ka viņš pat tev neļauj ielūkoties sociālajos tīklos ir par traku.
tu esi ar viņu runājusi, kāpēc viņš ir tāds? ka tu nekad neesi devusi iemeslu viņam būt greizsirdīgam?
a kur ir problēma, ka tu ilgi taisies? viņš domā, ka tu pucējies dēļ cita vīrieša vai ka vnk jums ir kur jāsteidzas, bet tu vēl čammājies (kā parasti ir man :D)?
23.09.2013 09:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
viņš arī nesēž pie datora un nesazvanās ar draugiem? ja viņš to visu dara, bet tev aizliedz, tad sāc tu viņam aizrādīt uzreiz, lai pamana. vai arī liec izbeigt un izslēgt datoru. ne jau protams ir tā jādara visu laiku, bet vnk parādīt, ka viņš dara tieši to pašu. reizēm bumeranga efekts strādā. bet tikai nepārvērs jūsu attiecības par tādām, kurš kuram vairāk ko aizliegs un kko ieriebs. bet kādu laiku parādi to, ka viņš dara tieši to pašu, ko grib aizliegt tev. (saprotams, ja tā notiek). vsp nezinu, vai maz ir iespējams, ka tik paranoiski greizirdīgu cilvēku var mainīt.
23.09.2013 10:01 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Jā, protams viņš sēž pie datora, kā tad bez tā? :D spēlē spēles, gadās līdz vēlai naktij.. protams aizrādu viņam visu, bet nu redz viņa gadijumā tas ir kkas tāds par ko pārmest nevaru! Ar to taisīšanos ir tā, ka protams tad tur izgriezums par lielu vai tur citēju - sapucējusies takā uz randiņu! kapēc uz darbu brauc tik glauni (un man ir darbs ar cilvekiem). Tas ir ārprāts jau! Slima greizsirdība, saprotu ka tad jau laikam vaina ir viņā. Paša kompleksos! Jā es jau sazvanos ar draudzenēm kad viņa nav, bet tad tiek arī izložņāta mana telefona vēsture un man čut ne par katru zvanu jāatskaitās! Es nezinu.. tas vis tā nomoka jau.. ka pati zinu, ka neko sliktu nedaru, neprovocēju uz greizsirdību vai šaubām, bet viņš tāpat to dara.. :( abidna.
23.09.2013 10:34 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Un kas ir nākamais solis? Pieslēgs pie krēsla,
23.09.2013 10:35 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
(pievienojās pa ātru)
Un kas ir nākamais solis? Pieslēgs pie krēsla, vispār ārā nelaidīs?
Tas taču nav normāli!
23.09.2013 10:37 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Izmet telefonu, nopērc paranžu (vai kā pareizi rakstās), izdzēsies no visiem soc. tīkliem. Pēc pieredzes - ar runāšanu nesapratīs un mainīsies tikai tas, ka atradīs aizvien jaunus un jaunus iemeslus... tā jau ir slimība...
23.09.2013 10:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
grūti ko ieteikt šādā situācijā. nu labi, nesēdi draugos, bet pa spīti arī sāc spēlēt spēlītes. un tad pasaki, ja viņš nespēlēs, tad tu arī nespēlēsi. nē nu reizēm draugs man arī aizrāda (nebūtu pareizais vārds), iestarpina, ka man ir, piemērām, pārāk īsi svārki. lai gan viņi ir pilnīgi normāla garuma jaunai sievietei un nav knapi pāri pakaļai. par to mēs nestrīdamies, bet es vnk pasaku, ka viņiem ir pilnīgi normāls garums.. bet nu tava situācija ir daudz smagāka..nezinu, ja godīgi, viņš nemainīsies.
pat tad, ja tu pateiksi, ka gribi šķirties, viņš droši vien izdomātu, ka tas ir tādēļ, ka tev ir kāds cits, nevis cita iemesla dēļ. varbūt tu vari mēģināt mainīt šo situāciju, bet, cik no pieredzes redzēts, šādas attiecības agri vai vēlu beidzas..
23.09.2013 10:42 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Jā pārak sīkumains viņš man.. :( es viņu tiešām mīlu, bet sajūta ka saku vienu, bet viņs dzird citu. Bet laikam tiešām, jābeidz pucēties, jādzēšas no visiem socialajiem tīkliem, jāpasūta visi draugi un paziņas, jāizmet telefons. Un beigās vel būšu cilvēks bez interesēm! Nice, bišku strupceļš!!!
23.09.2013 10:46 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Un viņš vel māk man pareizi pielīst pēc katra strīda! un tad sanāk tā - viss ir labi, strīds, salabšana, viss ir labi, strīds, salabšana. Un cik ilgi tā?! saprotu, ka bez strīdiem nekā, bet ja tas ir visu laiku? par tām nenozīmīgajām lietām? vai tiešām tās ir vērtākas par mūsu attiecībām?
23.09.2013 10:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kleo - joka pēc izmet telefonu :D pārmācīsi viņu. piedāvā viņam šādu variantu. pats tev lūgsies, lai paņem jaunu, jo viņš taču, pirmkārt, pats nevarēs tevi sazvanīt. nezinās, kur tu esi utt. turklāt, jaunu telefonu, liec viņam pašam pirkt. tā varētu kalpot viņam varbūt par mācību,
par datoru pasaki, ka neiesi soc. tīklos, ja viņa vnk nebūs. tādā gadījumā viņš arī pats nevarēs spēlēt spēlītes. un pasaki, ka izmetīsi vecās drēbes, ja viņš tev sapirks jaunas un tikpat daudz.
kad nostādīsi reālā situācijā viņu, viņam ātri vien iepatiksies tavas drēbes un viss pārējais.
nu tas ir viens variants, kas varbūt varētu palīdzēt un tā tu varbūt viņu izmācītu.
23.09.2013 10:53 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Nu nezinu, man tas šķiet nenormāli!
Viņš tā dara jau no attiecību sākuma?

Nezinu, ja mans šādi mani sāktu izrīkot, es viņam skaidri un gaši pateikul: vai nu samierinies, ka man izņemot tevi ir arī citas intereses, vai viss!

Negrasītos savu dzīvi pakārtot tik vīrietim pa prātam, atsakoties no draugiem, telefona sarunām ar draudzenēm, drēbēm, kas man patīk, lai tik viņš nebūtu dusmīgas!
23.09.2013 10:54 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Paldies Sany, noteikti izmēģināšu šo ;)
23.09.2013 10:54 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
paliec tik pat sīkumaina :D
23.09.2013 10:54 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Ja palikšu tik pat sīkumaina visticamāk sajukšu prātā! :D
āā jāā, tad vel ir problēma - ja esam kādā ballītē kopā, tas ir vispār ārprāts! ne ar vienu nevaru diži runāt, jāsēž viņam pie pakaļas (visu laiku) un izdzert ne vairāk par 3 kokteiļiem :) ah, tas viss ir tik daudz! .. nezinu
23.09.2013 10:57 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Pateikt skaidri un gaiši - kad mēs uzsākām attiecības, man skapī bija tādas un tādas drēbes, es sazvanījos ar draudzenēm un apmeklēju arī sociālos portālus. Nedomā, ka Tu mani tagad pārtaisīsi pa savai "muslima gaumei" tikai tādēļ, ka pašam kaut kādi kompleksi! Pats mani tādu iemīlēji un viss!
Bwee... es arī vīram mēdzu spirināties pretī, ka nelaiž ar draudzenēm uz klubu 3 naktī :D ka mani iegrožo :D bet skaidrā prātā saprotu, ka tas salīdzinājumā ir nekas (turklāt iemesls ir drošības apsvērums ne jau kas cits).
23.09.2013 10:58 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Ja paliksu tik pat sīkumaina noteikti sajukšu prātā. :D

āā jāā un vēl kas, ka esam kopā kādā ballītē, man obligāti visu laiku jāsež viņam pie pakaļas, pat nevaru ar drušku atiet maliņā kopā papļāpāt. Un nedrīkstu izdzert vairāk par kādiem 3 kokteiļiem! takā... nezinu, tas ir čau!
23.09.2013 11:00 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
āā jāā, tad vel ir problēma - ja esam kādā ballītē kopā, tas ir vispār ārprāts! ne ar vienu nevaru diži runāt, jāsēž viņam pie pakaļas (visu laiku) un izdzert ne vairāk par 3 kokteiļiem ah, tas viss ir tik daudz! .. nezinu


JĒZIŅ!!!
Es laikam esmu no citas planētas, bet šo es tiešām nespēju saprast!!!
Kā rodas šīs sievietes, kas tik paniski pakļaujas vīriešiem? Nu vai tad tiešām nav mugurkaula, lai pastāvētu par sevi??!!
23.09.2013 11:04 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Es vienkārši negribu scēnas, sajūta ka viņš mani lenām salauž, laikam mīlestība liek man so visu paciest, vai nu, nezinu kas! :( mājās no ballītes arī jāiet tad kad viņš to grib, un viņš to grib tieši tad, kad man paliek viss jautrāk..
23.09.2013 11:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!