Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontroles friiks

 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Situācija tāda. Šobrīd kādus pāris meen, man būs jāpadzīvo ar meiteni pazinju, kopiigi irēta dzivokli. Maksajam visu uz pusēm, ta ka tiesibas vienlidzigas.
BET meitene ir vnk kkads murgs ar savu vēlmi visu darit pa savam kontrolet!! Paris piemeri - koplietojamās mantas maina atrashanās vietu bez jebkadiem paskaidrojumiem vai vsp info ka tas tgd staves tur un tur, mana pc bez atljaujas parinstaletas, izdzestas programas, jo vinjai licies, ka tadas neizmantoju, visu ko uzskata par nevajadzigu met ara, regulari ēd manu paiku, ar pretargumentu "Tu droshi njem manējo" bet sory tie pamatā ir salati, olives, vai cita trushu bariba, ko needu vsp, daudz kas tiek izlietots, vietaa nenopirkts, uzstaditi debiili noteikumi, te tas nevar stavet, tur nevar sedet, uz divana nedrikst gulet. Un tie ir tikai dazi no piemeeriem, lai neaizietu pagals te.
Es mu runajusi simtiem reizu, lidz pat balss pacelshanai. Tad ir asaras aciis: "Es jau tikai gribeju Tev kaa labāk! " un apvainoshanaas uz pus dienu. Atriebties nepatiik, jo tas liekas diezgan mulkjiigi. Lieki piebilst visas otraas pusiites ir notinushas deej shitās ipashibas, jo citādi meitene simpatiska, jauka, gudra. Kaa rikoties Ok, tie ir tikai paaris meeneshi, bet jutu ka pamazam zaudeju pratu!!
22.09.2013 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka esi vīrietis.
ir opcija meklēt citu dzīves vietu, pieļauju, ka pārtikas un citā ziņā tas būs lētāk un izdevīgāk.
22.09.2013 16:13 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es arī varu pieskaitīt sevi pie kontroles frīkiem, bet te skaidri ir jānodala tavs no viņas un punkts.
Piemēram, nedrīkst līst tavā datorā, tavā plauktā utt. Ir jāvienojas, jo ja nav nospraustu robežu, tad būs traki!
22.09.2013 16:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tev datorā nav paroles? vispār nesaprotu kā tu to visu paciet, tādos gadījumos vajag reāģēt tā, lai tā būtu pirmā un vienīgā reize.
22.09.2013 16:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Uzliec kompim paroli, lai netiek klāt.
Par pārtiku tā arī pasaki - katrai savs un viss. To ir jāsaka uzreiz, lai neaiztiek tavas mantas,ja tu negribi dalīties.
22.09.2013 16:18 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Nezinu, kāda ir jūsu pazīšanās, bet domāju, ka vajag pateikt atklātā tekstā - lai neaiztiek Tavas mantas un nedomā par to, kā Tev būtu labāk; ka katra pērk un ēd savu pārtiku un ja kaut kas beidzas, tad jānopērk vietā.
22.09.2013 16:23 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
tiešām īpatnējs cilvēks. saki visu uzreiz viņai
22.09.2013 16:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
uzliec pc paroli,lai Tu tik vari ieiet iekšā.ja kaut ko saka,tad paskaidro,ka Tev nav pieļaujams,ka kaut ko izdzēs bez Tavas atļaujas. pasaki-ka viņa izdzēsa svarīgu programmu un esi dusmīga(pat ja tā nav:D ).
vajag teikt tieši- es pērku to ,ko vēlos un rēķinos,ka vakariņās man būs tas un tas un jūtos ļoti sāpināta,ja atveru ledusskapi un Tu to jau esi noēdusi ,vai arī pusi apēdusi un man atkal jāiet pirkt no jauna pārtika, vai arī esi tik maz atstājusi,ka man nepietiek ar tādu mazu porciju paēst. ja gribētu ēst olīves,tad pati nopirktu..un man viņas vispār negaršo.
kāpēc uz dīvāna nevar gulēt? tas viņas dīvāns vai bija dzīvoklī jau?
pajautā-kas ir labāks ,ja apēd manas kotletes?es tievāka kļūšu,jo nebūs ,ko ēst? jātērē papildus nauda,lai sev piepirktu klāt ēst?kas ir labāks,ja man tagad jādomā kā tikt pie programmām atpakaļ,kuras Tu izdzēsi?
viņa jūtas kā boss..tādus cilvēkus neizmanīsi..tur var teikt un darīt ,ko gribi...ir nācies ar tādiem sastapties..vai kļūsti pārāka par viņu , izdomā veidu kā būt vēl lielākam bosam par viņu, vai arī būs viss jāpacieš.
Jums viena istaba, vai arī divas?
ja ir sava istaba,tad aiznes uz turieni visas sev svarīgās mantas. ja ņems no Tavas istabas bez atļaujas,tad slēdz ciet istabas durvis,kad iesi prom no dzīvokļa
22.09.2013 16:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nebrīnies,ja pēc tam zvanīs draudzenei un stāstīs,cik Tu slikts cilvēks,jo bļauj par vienu apēstu kotleti un ir žēl,ja es 10minūtes gribu paskatīties ,kas notiek draugos:D
22.09.2013 16:29 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
omg.
cik jums istabas? ja katrai sava, tad es visu, kas nav pārtika, turētu savā istabā un tad, kad dotos prom, aizslēgtu durvis. ledusskapī sadalītu plauktus un tā arī pateiktu - šitas ir mans, neaiztiec. man tava pārtika nav pieņemama, es to nelietoju, tāpēc nelien pie manas.

man laikam būtu vienalga, ka viņa tur sēž un bimbā, ja man viņas izdarības rada pilnīgu diskomfortu.
22.09.2013 16:31 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Izklausās, ka esi vīrietis.


+
22.09.2013 16:33 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Bet vispār, ja līstu pie mana PC, dzēstu kko, tad pateiktu arī kādu skarbāku vārdu (vai izdzēstu viņai kko :D ). Tāpat pateiktu, ka lai pati pērk to, kas viņai garšo, nevis rij manu pārtiktu. Par kopīgām mantām arī jāvienojas. Vajag skaidri un gaiši pateikt, ka tās lietojat jūs abas, tāpēc abas izlemsiet, kur un kas tagad stāvēs, nevis tikai viņa. Vispār, ja viņa tev nav nekāda ūberdraudzene, ar kādām tiesībām viņa aiztiek tavas mantas? Nevajag baidīties no tā, ko viņa padomās par tevi, jo ne jau tu izturies kā dzīvokļa īpašniece.
22.09.2013 16:42 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
uzstādi savus noteikumus, saki ka pie tava pc iet nedrīkst un vienk uzbļauj ja aiztiks tavas mantas sūdi būs
22.09.2013 16:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es nez kapec pec virsraksta iedomajos sabiedrisko transportu:D

1. mekle jaunu dzivesvietu, ja tas ir iespejams;
2. rikojies gudrak, ja redzi, ka viena plesanas ar vinu tik sanaks. piemeram, uzliec datoram paroli vai ja iegadajies partiku, tad tikai tk daudz, lai vakarinam sanak, nevis ta, ka pilns ledusskapis ar kadiem jogurtiniem garsigiem, bet vinia tikai salati un olives stav.
3. ja tomer velies palikt taja dzivokli ar vinu, tad nospraud reizi pa reizei robezas un uzraksti uz lapas un pielime pie ledusskpja savus noteikumus!
22.09.2013 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja man kkāda beibe būtu no MANA kompja izdzēsusi kkādas lietas, kuras viņasprāt, es nelietoju, es viņu izlamātu no panckām ārā. Kur var vispār kaut kas tik idiotisks ienākt prātā - kko dzēst no sveša kompja.
Uzliec kompim paroli un vienu reizi par visām reizēm pasaki, ka tev nevajag lai viņa ''dara kā viņasprāt tev būs labāk'' un rij savu trušu barību, nevis lien pie tavas pārtikas. Varētu jau visu arī normāli pateikt, bet šī neizklausās no tām, kas normālā valodā sapratīs.
Ja tu cietīsi klusu, nekas nemainīsies un kļūs vēl trakāk.
22.09.2013 16:52 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Hah.. šis mazlietiņ atgādina "The Big Bang Theory" Šeldonu :)

Ja viņai vieglāk no tā, jautrības pēc piesēdieties pie galda un rakstiski kopīgi vienojaties par noteikumiem ikdienā. Ja viņa nav gatava kompromisiem, lai abas puses justos komfortabli vietā, kur dalāt telpas, tad arī attiecīgi viņai par savu noteikumu diktēšanu ir jāmaksā lielāka daļa par dzīvokli.
22.09.2013 16:52 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Sauciet mani par neaudzinātu, bet es rīkotos tieši tāpat kā Heatkiller, jau pirmajā reizē. Robežām ir jābūt tur, kur tām ir jābūt, un, ja kāds to nesaprot, tās būs viņa problēmas, ne manas.
22.09.2013 16:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es uzveidotu kariņu. Ar sevi ta nelautu apieties.

1. kādu laiku paciestos un neko no pārtiaks maja nepirktu, est arpus. Un KATRU DIENu izmestu visu vinas partiku ara.

2. kompim paroli
3.9 reizes diena pārilktu visas mantas.

4. guletu tikai uz dīvāna, ja sak čkstēt- pateiktu cau policiju, ews tak kriminalnoziegumu izdaru.


un man karot neapniktu, vinai gan 100%:D
22.09.2013 17:04 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Vispār, vnk nahrenizē viņu un miers mājās! :D :D

Starp citu, kā viņa tā vnk iedomājās iet pie tava pc, kko pārinstalēt, dzēst progas u.t.t.? Tātad ir rakājusies un kko sačakarējusi, tāpēc izdomāja, ka vislabāk būs pārinstalēt un pateikt, ka viņa gribēja palīdzēt. Kaza. :D
22.09.2013 17:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es visur saliktu ziimiites "novaac knagjus" utt. Kaa atver tavu kompi, taa tur priekshaa bilde ar uzrakstu "es zinu, ka tu to izlasiisi. nelien kur nevajag un aiztaisi ciet datoru", kaa atver tavu katlinju, taa atrod ziimiiti "es te iespljaavu, taa tiiri droshiibai". Kaa arii piestaadi vinjai reekjinu liidz peedeejiem santiimiem par katru izmesto lietu un ja atsakaas maksaat, kaa kompensaaciju savaac vinjas smarzjas vai kaadu citu mantu.
22.09.2013 19:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nekad nedziivotu kopaa ar cilveeku ,ar kuru nevareetu sadziivot!
22.09.2013 19:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits