Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tavi ēšanas paradumi!

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Apmēram pusotru gadu biju atteikusies no saldumiem un ēdu tikai tos, kas acīmredzami bija gatavoti mājās, kāda viegla kūciņa, pankūkas, medus un tie arī bija mani saldumi. neko citu sev neļāvu , lai gan jutu, ka kārojās kāda šokolāde. Uzskatīju, ka labāk es ēdīšu kārtīgas pusdienas, nevis uzņemšu kalorijas ar saldumiem un pieņemšos vēl svarā. Bet tagad jau kādu otro nedēļu jutu, ka man tiešām negribas sev liegt kaut ko, jo es taču dzīvoju dzīvi, un vēlos dzīvot to pilnvērtīgi. Protams, tas nenozīmē, ka tagad ēdīšu veselu šokolādes tāfelīti un vēl saldējuma turzu un cepumu paku, nē. Ticiet vai ne, bet šo divu nedēļu laikā es neesmu pieņēmusies svarā, bet tieši otrādi, pat nometusi 2kg. Un nav tā , ka man būtu liekais svars, bet vienmēr esmu baidījusies , ka tik nepienāk klāt.
Bet es gribēju jums jautāt, kādi ir jūsu ēšanas paradumi? Vai labāk ēdat kaut ko saldu, vai izvēlaties siltu maltīti?
22.09.2013 12:38 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
ja gribu kaut ko saldu - apēdu, neatkarīgi no tā vai ēdu arī siltu maltīti. Priekšroka, protams, kārtīgam ēdienam un saldajā kāds našķis.
22.09.2013 12:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
par tevi.sis ir tas efekts kolidz sev ko aizliedz, ta uzreiz tas loti karojas. nu ja gribas to sokoladiti, tad nem un aped reizi menesi vai divas nedelas. nekas no ta nenotiks.

es sev censos neliegt neko. esmu attiekusies no cipsiem daleji(ja loti karojas, tad pa retam uzedu). tagad vairak pieversu uzmanibu produktu sastavdalam.piemeram, maizi nemu bez e vielam, tapat ari majonezi tikai franci. vairak esmu ieklavusi edienkarte dzelzi saturosus produktus. piedomaju, lai katru dienu uznemtu kadus vitaminus, t.i lai nebutu ta, ka edu visu dienu kadus miltu produktus, no kuriem masa aug un ir praktiski bezjedzigi.
22.09.2013 12:57 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Es biju atteikusies pilnibaa no jebkura salduma,bet tagad ar jutu,ka gribas..bet Es shkjiroju ljoti... Ja atljaujos apest kaadu saldumu,tad tiesham ljoti izverteju,ko tieshi apedishu,lai butu bauda vederam,nevis vnk tapec,ka saldums.. Un arvien vairak saprotu,ka ir maz taadu saldumu,no kuriem man ir nenormaala bauda :) parasti ieberzhos un tad nauda veejaa ,jo needu :D
22.09.2013 13:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
saldumi jau nav tik slikti. mana vajiba bija salie edieni, kur daudz sals ir.piemeram, tie pasi cipsi. citiem vel garso visi tiemcdonalds edieni. tad uzskatu, ka labak sokoladite nevis burgers.
22.09.2013 13:03 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
es ne no kā neesmu atteikusies, man vienkārši reti kad gribas saldumus. nu varbūt reizi mēnesī? tāpēc loģiska ir mana atbilde, ka neviens saldums neaizstās parasto ēdienreizi. kā arī, ja būtu jāizvēlas, ar ko panašķēties - šokolādi vai žāvētu vistu, otrais variants uzvarētu.
mans dirty pleasure ir d-lights vai parasts alus.
22.09.2013 13:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es paēdu siltas pusdienas gandrīz vienmēr. ja pēc tam vēl gribas kādu saldumu, tad ēdu, bet ne vienmēr. cenšos sevi nedaudz arī ierobežot, lai neizveidojas pieradums rīt saldumus, bet ne jau tā drastiski. cenšos arī darīt ko aktīvu, lai nav tā, ka ēdu saldumus un nosodu sevi. savādāk tad ēdiena baudīšana nesanāk. cenšos neēst tajā pašā vakarā vēlu.
katrā ziņā noteikti nav tā, ka pusdienās apēdīšu tikai saldumus. man vienmēr ir līdzi ēdiens. nu labi, ja nu kādreiz nav, tad aizeju uz veikalu pēc salātiņiem vai kā tamlīdzīga.
23.09.2013 16:29 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Šobrīd sanāk ēst ārsta uzraudzībā - brokastis, pusdienas, vakariņas un launags, konkrētos laikos, konkrētus produktus, ļoti lēni. Ir tieši tā kā vajag, tieši pirms nākamās ēdienreizes vēders sāk par sevi atgādināt, ir vairāk enerģijas, uzlabojusies sejas āda, nav smaguma sajūta vēderā.
23.09.2013 16:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saldumus eedu loti reti.Man nav prasiiba .Man noteikti ir prasiiba peec normaala eediena vismaz 4reizes dienaa.Censos to arii ieveerot.
23.09.2013 16:33 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man līdzīgi - saldumus ēdu tikai tos, ko pati gatavoju - cepumi, kūkas, deserti utt. Un tāpat tos gatavoju labi ja brīvdienās un ēdu maz. Kopš sakārtoju savu ēdienkarti, saldumi neprasās.
23.09.2013 16:34 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neatsakos ne no kā, jo ēšana ir viena no dzīves baudām! Laikam man paveicies ar to, ka šokolāde un citi saldumi man ir diezgan vienaldzīgi.. Ļooooti reti sagribas! Toties sāļos snackus - čipsus, frī, burgerus varētu locīt iekšā kaut katru dienu!
Tā kā nekādu baigo svara problēmu man nav, tad arī ēdu, ko gribas un sev pa lielam neko neliedzu - cepti kartupeļi, ceptas gaļas, makaroni, mērcītes, tas pats junk good ik pa laikam + čipsi, utt.
23.09.2013 16:35 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Manus ēšanas paradumus galvenokārt raksturo regulāras ēdienreizes. 5-6x dienā pa mazām porcijām. Diezgan piedomāju pie tā, lai ēstu savam organismam draudzīgi gan veselības, gan vizuālā izskata veidošanas ziņā.

Neveselīgos saldumus, sāļumus īpaši neprasās. Pēdējo reizi, kad kārojās, pati uzcepu auzu pārslu cepumus.
Neatceros, kad pēdējo reizi ēdu kādu šokolādi, kur nu vēl pirku...
23.09.2013 16:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
apmēram gadu biju pamatīgi palaidusies. ēdu jebkurā laikā un jebkādus ēdienus un daudz. kaut vai pusnaktī. sākumā domāju, ka man jau tāpat tas nekaitē, jo nebiju sastapusies ar svara pieaugumu. no kopumā bija kādi +8 kg. šausmīgi nevarēja redzēt, bet nu pāris vecās bikses kājās nelīda. tad es sevi noskaņoju, ka tā nevar un ka nodarbošos ar sportiskām aktivitātēm un tomēr uzmanīšu, ko ēdīšu. nu ko, tagad 3 mēnešu laikā esmu nometusi 5 kg un vēl maza astīte palika. faktiski, šāds svars, kāds ir tagad, man bija tikai kādus 3 gadus atpakaļ.
liels prieks pašai par paveikto un ka attapos tagad, nevis pēc uzēstiem 20 kg, kad arī būtu daudz grūtāk sev ko atteikt vai likt darīt. neko sev šausmīgi neliedzu, bet pieskatu sevi :) un jā beidzu tās savas nakts ēšanas :D varbūt reizi nedēļā sanāk nedaudz vēlāk ēst, bet ne jau 12 naktī :D
23.09.2013 16:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ja tomer to visu mazak ed, tad figura butu labaka par blde ievietoto.
23.09.2013 16:39 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Mani ēšanas paradumi ir raksturīgi ar vārdiem - neveselīgi un neregulāri. Neesmu dzimusi tai ģimenē, kur bija regulāras ēdienreizes vienas un tajos pašos laikos un kur rāva no rokām nost starp brokastīm un pusdienām kādu našķi. Tā nu arī līdz šodienai dzīvoju. Ir saldumu uzplūdi, kad gribās tikai saldumus ēst, tad atkal vispār negribas redzēt saldumus utt., bieži ēdu Hesburgos, Makdonaldos utt., neko neliedzu sev.
Iespējams, kādreiz kaut ko mainīšu, bet pašlaik īsti neredzu jēgu.
23.09.2013 16:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.09.2013
Runājot par līdzīgu tēmu, gribēju uzdot jautājumu zinātājām.
Es divas nedēļas esmu ''sēdējusi'' uz dietas. Ir atlikušas vēl divas nedēļas, bet gribu pārtraukt, jo gribu ik pa laikam apēst kaut ko garšīgu. Ko darīt,lai svars neatnāk atpakaļ? Vai ar ūdens dzeršanu pietiks?
23.09.2013 16:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
turpini dietu, bet ja gribi sokoladiti, tad noperc un aped mazu gabalinu, ja vien tas ir iespejams.\
sapratu tvu domu, ka saldumus doma kompenset ar to ka dzersi tikai udeni. beigas tapat bus bad sajuta.
23.09.2013 16:48 |
 
Reitings 46
Reģ: 05.09.2013
1. Kad esi ļoti izsalkusi, pirms ēdienreizes apēd gabaliņu melnās šokolādes vai karoti medus. Tā tavas asinis ātrāk apmierinās kāri pēc glikozes un Tev nevajadzēs daudz ēst, lai apmierinātu savu izsalkumu.
2. Tu apēdīsi mazāk, ja 10 minūtes pirms ēdienreizes izdzersi glāzi ūdens.
3. Maltītes laikā koncentrē visu savu uzmanību uz ēdienu. Nedomā par darbu vai ko citu nepatīkamu. Labāk baudi ēdienu, katru kumosu, tā Tu ātrāk gūsi sāta sajūtu un nepārēdīsies. Centies steigā neaprīt savas pusdienas.
4. Ēd skābus kāpostus, jo tie palīdz notievēt. Tā sagremojās pateicoties pienskābajām baktērijām, kas uzlabo zarnu darbību, nomācot kaitīgo floru un izvada šlakas, vienmērīgi novēršot disbakteriozi.
5. Auksts, vārīts un ar mizu kartupelis ir mazāk kaitīgs Tavam viduklim, tāpēc, ka pie atdzišanas tā šķiedras grūti sagremojamo cieti pārvērš viegli sagremojamā cietē, kas pēc savas uzbūves atgādina sietiņu. Ne velti Madonna ieviesusi vienu vārītu kartupeli ik dienas.
6. Lai atbrīvotos no kalorijām, ko uzņemam ēšanas laikā, neēd brokastīs neko, izņemot auzu pārslas ar ūdeni. Un līdz pusdienām noturies tikai ar ūdeni. Tā tu ne tikai attīrīsi organismu, bet arī kalorijas.
7. Ja Tu bieži runā pa telefonu, tad ievies noteikumu- staigāt sarunas laika pa istabu. Dietologi iesaka. 20 minūšu sarunā var sadedzināt tik daudz kaloriju, cik satur neliels gabaliņš picas.
8. Domā, ka tējai pievienojot brūno cukuru, tad notievēsi? Nekā tamlīdzīga. Pēc kaloriju daudzuma baltais un brūnais cukurs ir kā dvīņubrāļi. Vienkārši priekš brūnā cukura izgatavošanas netiek izmantots kaitīgais balinātājs.
9. Nerāj sevi par to, ka apēd par daudz frī. Labāk uzslavē sevi par to, ka neapēdi hamburgeru vai šokolādes desertu. Galvenais atceries- pozitīva nostāja ātrāk ļaus noteivēt, nekā mūžīgi pārmetumi sev.
10. Notievēšanas zupa sastāv no burkāniem, kāposta, sīpola, bietes un liela daudzuma smalki sagrieztas selerija saknes. Lai notievētu, šo zupu jāēd pēc katras ēdienreizes, kaut vai pa vienai karotei. Principā apēst šādu zupu var neievērojot nekādas diētas. Pavisam vienkārši. Ēd visu kopā ar šo zupu.
:)
Interesanti
23.09.2013 17:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 30.09.2013
nav sevi jaierobezo lai tievetu.. est var burtiski visu tikai jazin cik daudz un kad var atlauties.. ieklaujoties ikdienas uzturvoelu normaa
30.09.2013 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits