Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mistika...

 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Pirms kāda laika uzzināju, ka bijušais klasesbiedrs nomira no slimības. Esmu dzirdējusi par vairāku cilvēku aiziešanu viņsaulē no pazīstamo cilvēku loka, taču šis ir vienīgais cilvēks, par kuru pat tagad rakstot man asaras ir acīs. Kad uzzināju, ka viņš nomira, raudāju un nespēju tam noticēt. Mēs nebijām ne draugi, ne paziņas, tikai vienkārši klasesbiedri mazajās klasītēs. Vienīgā saskarsme man ar viņu bija, kad mazi jokojāmies šad tad, papļāpājām muļķības. Kā jau visi mazi bērni to dara.
Vakarnakt redzēju viņu sapnī. Mēs sēdējām mašīnā un es viņam gribēju palīdzēt, pamasēju muguru, kad pieskāros, jutu, ka viņam ir slikti, nevaru izskaidrot to sajūtu, bet vienkārši jutu, ka viņam sāp. Es viņam jautāju kāpēc twitterī viņa draugi atvadījās no viņa twītos, ja mēs tagad abi sēžam un viņš ir dzīvs. Viņš man atbildēja, ka draugi tikai jokoja, tā tas mēdz notikt. Ka viss esot kārtībā. Tad es pieskāros savai rokai un tā bija auksta (varbūt pa miegam nogulēju, jo mēdz asins neriņķot, tas tā..) un viņš tad saņēma manu roku un viņējā bija silta, pat teiktu karsta. Tad viņš izbrīnā teica, ka man esot tik aukstas rokas, viņš sasildīs.
Šo pastāstīju mammai, viņa teica, ka tas nozīmē laika maiņu. Bet kas jums par to sakāms? Man pašai tas liekas kaut kas vairāk, varbūt tam ir kāda nozīme?
21.09.2013 22:23 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Es arī vienmēr ļoti pievēršu uzmanību sapņiem.. vismaz agrāk to darīju un it īpaši tad, kad arī aizgāja kāds ļoti tuvs cilvēks no manas dzīves un tad bieži vie viņš rādījās sapņos. Pēc tam atklāju, ka līdz ko es mazāk domāju , laiks iet uz priekšu , tad viņš arī nerādās vairs sapņos. Vienmēr tikai tad, ja ļoti sadomājos iepriekšējā dienā. Kad sāk meklēt sapņiem skaidrojumus, tad arī prātā var sajukt.. labāk nevajag. Pati lasīju rakstu , ka sapņu tulkojumi , tie būtībā ir izgudroti tikai tādēļ , jo cilvēkiem taču interesē viss mistiskais un tomēr līdz galam neizskaidrojamais. Retu reizi, kad ir bijis kāds tiešām spilgts sapnis, es paskatos tulkojumu, bet apzinos to, ka tādējādi varu pati piesaukt negācijas un sliktas sajūtas , tapēc izvairos.

Bet es domāju, ka tu esi vienkārši pārāk daudz domājusi pēdējā laikā par šo cilvēku un tādēļ sapņos viņš nāk un domāju, ka neparko citu uztraukties nevajadzētu!

Vēlu visu tev to labāko :)
21.09.2013 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Es ticu, ka pastāv saiknes starp cilvēkiem vai viņu dvēselēm pat, ja šai dzīvē viņi nav draugi vai vispār tuvi, dzīvi vai tai saulē.
21.09.2013 22:44 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Nu, es esmu dzirdējusi, ka ja sapnī rādās miris cilvēks, tad viņš vēlas, lai viņu biežāk atceras, aiziet uz kapiem u.t.t. Nez, kā patiesībā, bet nu varbūt arī tā ir :)
21.09.2013 22:51 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Paldies par laba vēlējumu, Agnese, to pašu vēlu tev! :]
Kā jau minēju, nozīmes var būt rakstītas kaut kur, sakarības, protams, pašai jāatrod. Interesanti arī palasīt citu stāstus, saistītus ar tādām lietām.
21.09.2013 22:54 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jau esmu stāstījusi, ka nedēļu pirms tēta nāves nosapņoju viņa bēres, lai gan cilvēks bija pilnībā vesels un nāve nāca negaidīti. Pēc tam pusgadu baidījos gulēt, bija panika un tiešām slikti, jo bija bail vēl ko līdzīgu par kādu citu tuvinieku nosapņot.

Vēl gadījums, kas šokēja laikam visvairāk no visiem, jo to nevarētu norakstīt uz to, ka starp tuviem cilvēkiem var gadīties šādas priekšnojautas, ir draudzenes brāļa nāve. Tas vispār bija prātam neaptverami, jo šo cilvēku iepriekš nebiju redzējusi nemaz. Sapnis bija par to, ka atrodos kādā specifiskā vietā (neminēšu), reizē ar jaunu vīrieti, ko nepazīstu. Pēkšņi atnāk cilvēku bariņš un nogalina viņu. Burtiski jūtu viņa sāpes, redzu viņa mirušo ķermeni... No rīta nodomāju, vienkārši kaut kāds murgs. Bet tās dienas vakarā man zvana cita draudzene un stāsta par to, kas noticis ar tās pirmās brāli. Izrādās, ka viņš atrasts tajā pašā specifiskajā vietā, nogalināts/izdarījis pašnāvību - to tā arī nenoskaidroja, kā tur īsti bija. Es uzskatu, ka bija slepkavība, jo sakritībām neticu. Pēc tam, skatoties bildes, sapratu, ka tas cilvēks sapnī ne tikai simboliski bija tas brālis, bet tiešām tas pats cilvēks pēc izskata..
21.09.2013 23:08 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Sallija, tas ir tiešām šausmīgi, ka tā notika, gan ar tavu tēti, gan ar draudzenes brāli. Pat komentāri lieki par šādu gadījumu. Tā brīdi padomāju un radās jautājums, varbūt tas, ko tu redzēji bija kontrolējams, to kādā veidā varēja apturēt, tikai nezināji kā.. Es nezinu kā to savādāk pasniegt.
21.09.2013 23:14 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Sallija, tad tev jābūt ļoti uzmanīgai ar informāciju, kas pie tevis atnāk sapņos. ja nu vari kaut ko ietekmēt, pabrīdināt.
21.09.2013 23:18 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Sallija, es Tavā vietā sajuktu prātā.

Man arī ir bijuši visādi mistiski sapņi, arī tādi, kas piepildījušies.
Kad vecāki šķīrās, nestāstīja man īsto iemeslu, kāpēc to dara. Līdz es to nosapņoju, pateicu mammai, ka visu zinu. Viņa neko nenoliedza, jo pati nesaprata, kā es varēju par to uzzināt.
Pēc vecāku šķiršanās kādu pusgadu katru (!) nakti sapnī redzēju tēti. Nezinu kāpēc.

Pats neaizmirstamākais sapnis arī man bija pēc kāda laiciņa, kad vecāki jau bija šķirušies. Sapnī pie manis atnāca Jēzus Kristus un pateica, ka tagad sākšu jaunu dzīvi. Dīvaini, jo Dievam tā nekad īsti līdz galam neesmu ticējusi, bet tas sapnis.. tik, tik ļoti atmiņā iesēdies..
21.09.2013 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Klau, nevajag tagad visu atbildību uzvelt uz vienu cilvēku, viens nevar izglābt visu pasauli.
21.09.2013 23:28 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Neviens neuzveļ neko, viss ir kārtībā, grecia. :)
21.09.2013 23:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es ticu, ka ir tādi īpašie sapņi, bet pieturos pie principa, ka tādus sapņus parast vai nu uzreiz saproti (tulkojumu) vai īsā laikā tas atklājas. Ja sapnis liekas īpašs, bet tā nozīme tā arī netiek saprasta, tad tomēr mans uzskats, ka tas ir tikai emocionāls sapnis, domu un emociju kokteiļa projekcija un nekas vairāk.
22.09.2013 00:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits