Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtas

 
Reitings 1
Reģ: 06.02.2013
Labdien! Vai varētu kāds pateikt kā atgriezt vīra jūtas. esam jau kopā 14 gadus pavasari pieļāvu lielu kļūdu ielaidu savā mājā sievieti pēc kuras ģimenē sākās problēmas, vīrs pateica ka pret mani viņam vairs nekādu jūtu, gribēja lai dzīvojam atsevišī, bet visu laiku vilcinājos mēģināju viņu pierunāt pārdomāt,jo ja mīlēja ta tik vienkārši nevar nekas pazust. Tā mums viss vilcinājās līdz jūlija beigām, protams bija uz manu pusi ļoti daudz aizvainojuma gan no viņa puses gan no tās sievietes (viņa pārsūtīja visas viņa vēstules ko it kā viņš par mani domā,( un vīrs tajā laika bija kā zombijs, jo to pat pamanīja vīramāte), nebija vairākas reizes naktī mājās.Tad jūlija beigās it kā izrunājāmies, viņš gribēja lai šķiramies pa labam (jo kopdzīvē esam nopirkusi māju, viņš gribēja lai es atsakos),es šķirties negribēju un piedāvāju viņam parakstīt laulības līgumu. Un tā esam parakstījuši laulības līgumu un dzīvojam kopā, bet viņš visu laiku saka ka viņam neesot nekādu jūtu pret mani, bet tajā pašā laikā visu daram kopā pārsvarā braucam visur kopā, bet tomēr man kaut kas pietrūkst un liekas ka nav kaut kas īsti tā kā vajag(naktīs viņš arī vairs nepazūd, brīziem ta lai mani pakaitinatupasaka ka nebūšot vakarā vai naktī mājās, bet tomēr ir.)Varbūt kādam bija līdzīga situācija? Iesakiet ko lai daru?
21.09.2013 11:01 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Izdomā, vai visu atlikušo mūžu vēlies pavadīt ar vīrieti, kurš tevi nemīl.
21.09.2013 11:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nedaudz murgaini sarakstits...
kada sakara tev savas majas bija jaielaiz sieviete?pietam var jau censties kaut ko darit, betrezultats bus tikai tad, ja vinam tu nebusi dzili sirdi gluzi vienaldziga. nedaudz aizejot prom, pasai mainoties, redzesi ka ir. varbut tiesam viss nav tik slikti ka izskatas vai tiesi preteji-pati sapratisi, ka viss patiesam ir beidzies un tev tas nav vajadzigs!
21.09.2013 15:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits