Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es jau saprotu,ka mums tāda tradīcija...

 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Pēdējā laikā,nesaprotu,kas ar mani...Man vairs neprasās alkohols. Pilnīgi nemaz. Nezinu no kâ. Lai gan no vienas puses tas tikai apsveicami. :D
Pirms pāris dienām satiku savu sen neredzēto draudzeni ar vinas draugu. Pirmais jautājums - nu,ko dzersim,ko panemt? Tad jau man pakrūtē sametās no domas,ka būs jādzer. Nu neko. Atnāca ar Martini Asti pudeli. Tas draugs baigā starā,ka nu tik būs,nu tik lies,kurš ies nākamajai pudelei pakał utt, bet es knapi knapi savu mazo pusglāzīti izmocīju. Negribas. Neprasās. Draugs,sapratis,ka nekāda nodzeršanās šodien nebūs, manāmi saskāba. Draudzene pateica,ka mani vairs nepazīstot... Nesapratu. Vai man būtu jājūtas vainīgai? Es vai vińi tie jocīgie? :D Noeišana ar alko plauktu veikalā man uzdzen vieglu nelabumu... Nekâda iemesla nav,veselība kārtībā,garšo,bet neprasâs vairāk....vismaz šobrīd.

Jautājums laikam nav. Domas gan varat izteikt. :D
19.09.2013 16:48 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Man ar dažus pēdējos gadus vairs neprasās. Ik pa laikam sadomāju, ka gribas ko vairāk iedzert, apreibt, bet nesanāk- viena glāzīte un visi plāni vējā :)
19.09.2013 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Nav tev jājūtas ne par ko vainīgai :) Tā taču tava dzīve, un ja tev blakus ir īstie draugi, viņiem to vajadzētu saprast :) Paies laiks, atkal kaut kas mainīsies un tā
19.09.2013 16:51 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Draugi zina, ka neesmu liela alko lietotāja, tāpēc to par dīvainību neuzskata. Zina, ka labāk sēžu pie stūres, nekā dzeru. Domāju, ka viņi vnk nav pieraduši, ka Tu tā dari :)
19.09.2013 16:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es tur neko tādu nesaskatu...
Tagad alko tiek uzksatīts par normu un ja tu nedzer, tad tu skaisties kaut kāds jokains, šķiet, tie,kas katru 5dienu aprijušies klīst- tie nu gan nav jokaini. cilvēks atpūšas.Nu ir cilvēki,kas māk atpūsties arī bez dzeršanas.:D priecājies..:)
19.09.2013 16:55 |
 
Reitings 624
Reģ: 08.11.2011
Man jau kādu laiku arī ir vēlme nelietot alkoholu un nemaz neprasās,par to tikai prieks.
Ja kāds piedāvā, tad ir viegli atteikt, bet, kad omas draugs piedāvā iedzert vīnu, tad viņš nesaprot atteikumu, bet nu ir izdevies atteikt un pēc tam staigā sakābis, ka esmu atteikusi. :D
19.09.2013 16:57 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tagad alko tiek uzksatīts par normu un ja tu nedzer, tad tu skaisties kaut kāds jokains, šķiet, tie,kas katru 5dienu aprijušies klīst- tie nu gan nav jokaini.

Tā ir. Laiki mainās, diemžēl, uz slikto pusi. Patiesībā pat skumji, satiekot kādu paziņu, vienīgais, ar ko lepojas - cik šņabja pudeles pieveica iepriekšējā ballītē un cik puķpodus pievēma, vai arī pajautā kā gāja vakardienas ballītē un vai arī man nav gadījies iedzert sliktu alkoholu, jo izskatos ne īpaši labi. :D Tieši tādēļ tie ir paziņas nevis draugi. Nez, laikam veca palieku, bet tajās pašās 5dienās skatoties kā padsmitgadnieki aiz stūriem slapstās dzerot, veikalā klejo mēģinot atrast kādu, kurš nopirks pudeli, jo bez šmigas neesot ballītes. Skumji. Man nekad īsti nav prasījies alkohols, jā, ar to pašu pāris reizes ir gadījies pārvērtēt spēkus, tāpēc, zinot tās izjūtas, vēl jo vairāk brīnos par nepārvaramo vēlmi piedzerties atkal un atkal. Cita lieta - kāda pudele šampja svētkos, viegls kokteilītis klubā.
19.09.2013 17:05 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Es varu gan dzert visu nakti un varu visu nakti notusēt, nedzerot alko vispār. Ja kādam ar to ir problēma, tad es uzveru - kādam ar to ir problēma. Man nav.
Un tev nav jājūtas neērti, kad nevēlies dzert. Galvenais, ja tas notiek ballītē, esi spējīga izturēt pārējo uzvedību un nepaliec īgna. Ja ar to tiec galā, tad viss ok. Ja ar to netiec galā, tad labāk no tādām kompānijām izvairīties. Man reizēm vnk kratina piedzērušos cilvēku murgi. Dažreiz atkal ir ok. Bet nevienam nav tiesības tev pārmest tavu izvēli. Kas, starp citu, ir ļoti apsveicama :)
19.09.2013 17:11 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
man arī baigi neprasās, taču kādreiz kad gribās aiziet paballēt, tad patīk kko nedaudz iedzert, ne vienmēr, bet patīk. ir viena draudzene, ar ko gājām, kas gandrīz vienmēr atteicās, un tad kko nīkuļoja, nekad neko negribēja utt. bet kad negājām nekur, tad vienmēr teicās cik forši būtu iedzert kko utt. tas mani kaitināja :D
19.09.2013 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Lūk, tas gan man nepatīk - ka cilvēki nesaprot, ja pasaka "nē".
Es vispār stipros dzērnienus nedzeru - un tad tā var izbesīt, ja bāžas virsū ar tām glāzītēm.
Es vispār nekad neesmu bijusi baigā nedēļas nogaļu ballētāja ar alkoholu..
Tagad arī - ja uznāk vēlme iedzeru kādu džonu vai Martini..
Bet ne līdz dzēruma pakāpei.
Bet, jā, tas šķiet pašsaprotami - ja ir kāds tusiņs, tad tur būs arī alkohols.
Bet man šķiet, ja kompānijā ir cilvēks, kas nevēlas nez kādos daudzumos dzert alkoholu, tad to vajadzētu respektēt. Un tā, lai ne vienai, ne otrai pusei nav jājūtas neērti,
19.09.2013 17:14 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.09.2013
es vsp alko nelietoju..cilvēki uz to reaģē dažādi...protams vairāk gan negatīvi..sajūta kā baltam zvirbulim...bet tā ir mana izvēle...
19.09.2013 17:48 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Tas ir tikai apsveicami. Es arī ar alkoholu esmu uz jūs :)
19.09.2013 17:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka katrs, agru vai vēlu, nonāk pie tās atziņas, ka alkohols ir pavisam, pavisam lieka dzīves sastāvdaļa.. ;) :)
19.09.2013 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tev nav jājūtas vainīgai. Tā ir tava izvēle un tev nav jādzer jo viņi tā grib. Ja viņiem ir problēmas ar to, ka tu nedzer, tad tās ir viņu problēmas :D
Lūk, to es nekad nesapratīšu - cilvēkus, kuri nesaprot, ka citiem var negribēties alko. Uzreiz vienmēr kkādi stulbi uzbraucieni, piezīmes, attieksmes maiņa, jo ''tā jau tā jocīgā, kas nedzer''. Besī. Labi, ka man tuvāko draugu vidū visi normāli un saprot, ka citiem negribas dzert un nekādu piezīmju nav. Ar paziņām gan dažādi mēdz būt.
19.09.2013 17:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Alkahols ir alkohols un visumā jau nakas labs tas nav.
Bet par iedzeršnu vai nedzeršanu esmu novērojis ka tā lielākā jautrība un lustošanās sākās kad kaut kas ir ņemts iekšā.
Esmu bijis pāris kāzu pasākumos bez alko un atšķirība ar "standarta" kāzām diezgam liela. Paēd, pasēž, papļāpā, pastaigā un manās projām.
Nu nebija tā ka ballējās līdz 3-4 no rīta. Kā pretstatu atceros kāzas Latgalē kur dzerts tika pamatīgi, bet draudzība, atvērtība un kopīgums (lai gan 90% viesu nebija pazīstami) bija lieliska.

Protams ka jāprot atpūsties arī bez alko, bet labāk ir zelta vidusceļš.
19.09.2013 19:01 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Es laikam palieku veca un gudra, bet man tas liekas tiiiik ...stulbi lielīties savos 23, 25os gados,ka "vakar tā piedzērāmies,ka kājās nevarējām nostāvēt" . Vakar darbā bija apspriešana par pagājušās piektdienas kaut kādu pāris kolēgu sanākšanu. Pirmais - ai..tā tur bija tā piedzērusies.tā tik... Apskaties FB, kādi visi lopā!! Stâvēju blakus un jutos kā ome savos 26 gados.. Un kolēģi arī puslīdz tāda vecuma.
25.09.2013 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Es laikam palieku veca un gudra, bet man tas liekas tiiiik ...stulbi lielīties savos 23, 25os gados,ka "vakar tā piedzērāmies,ka kājās nevarējām nostāvēt"


+
25.09.2013 13:01 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Pirmais jautājums - nu,ko dzersim,ko panemt?

nu bet tad varēji arī vienkārši pateikt, ka, lai viņi ņem ko vēlas, ka tu nevēlies dzert alko. Tev jau nav jāattaisnojas, vienkārši pasaki, ka neprasās un viss :)
Es laikam palieku veca un gudra, bet man tas liekas tiiiik ...stulbi lielīties savos 23, 25os gados,ka "vakar tā piedzērāmies,ka kājās nevarējām nostāvēt"

nav jābūt vecai un gudrai ( :D ), lai domātu, ka tas ir stulbi. Ir dažādi cilvēki. Citi visu mūžu tā nodzīvos, nodzeroties, bet citi agri vai vēlu sapratīs, ka nevar nodzerties. Priekškam tev par to uzrtaukties? :D
ja tie tavi draugi nepieņems, ka nevēlies alko, viņi ar laiku atsvešināsies. Un paši vainīgi, tev tādus "draugus" nevajag, kas nepieņem cita cilvēka izvēli.
25.09.2013 13:13 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Es vispār stipros dzērnienus nedzeru - un tad tā var izbesīt, ja bāžas virsū ar tām glāzītēm.

+++

stulbi lielīties savos 23, 25os gados,ka "vakar tā piedzērāmies,ka kājās nevarējām nostāvēt"

+++

viss, man nav, ko vairāk pateikt :D tā arī ir, un Tu neesi tāda vienīgā. Tā ka viss ir štokos. Dīvaini ir tie Tavi atsevišķie draugi, kas nesaprot, nevis Tu ;)
25.09.2013 13:19 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Dīvaini ir tie Tavi atsevišķie draugi, kas nesaprot, nevis Tu

es domāju, ka viņi diez vai ir dīvaini, viņiem varbūt tiešām nav pierasts, ka autore pēkšņi nedzer (varbūt pirms tam dzēra ka maz neliekās :D un cerēja, ka satiekoties atkal būs tusiņš :D ). Sen nav redzējuši, nezin, ka mainījusies.. nu nezinu, tās tik manas domas :D
25.09.2013 13:22 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
bon_bon, sliecos tev piekrist,īstenībā. Ja agrāk bija tā,ka tās satikšanās neiztika bez kā dzerama, un pirmais gājiens bija uz veikalu,tad tagad.. Nu jā. Tādu laiku nebijām redzējušās, tad nu voilā. :D
25.09.2013 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits