Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

5 gadi kopā - un 1 dienā viss beidzas....

 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Sveikas, pirms pusgada izšķīros no 5 gadu ilgām attiecībām....5 gadi ir ilgs laiks, lai klusībā domātu par ģimeni, bērniem, ko vairāk, bet vienā dienā cilvēks pasaka ka viss beidzies....un viss...ne ziņas ne miņas no iepriekšējās dzīvēs, viss par 360 grādiem sagriežas. Reizēm uznāk dziļas skumjas, ka cilvēks ko mīli vienkārāsi vairs nav tavā dzīvē, skumji ka viņu nekad vairs nesatiksi.
Kā jūs ar to cīnaties? Kā tirkat galā ar to ka reizēm nav spēka, ir bail no visa...kā tikt galā, vientulības.... esmu itkā visu laiku dzīvojusi pastāvīgi no savas naudas, strādāju...esmu dzīvē daudz kam gājusi ccauri un cīnījusies....bet tagad liekas ka reizēm nezinu kur smelties spēkus.....
19.09.2013 10:48 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Vienmēr ir iemesls, kāpēc izšķīrāties. Nekas nenotiek bez iemesla. Dažkārt lielākās sāpes ir jāizdzīvo, lai vēlāk novērtēto to labo, kas Tevi nākotnē gaida.
Protams, ir grūti, bet tā nav mirstamā kaite. Sāpes dara stiprāku - turies! :)
Un smelies spēkus sevī, savā ģimenē, draugos... Tu neesi viena! :)
19.09.2013 10:52 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Varbūt pēc šiem gadiem viņam mainijās jūtas, jo tas ir ilgs laiks.
Iespējams ka viņam tu apniki un ka vairs nejuta to ko juta pirmajā gadā , vai arī jums jau bij rutīna.
Iemesli var būt daudz..
A ko viņs tev pateica kad aizgāja?
19.09.2013 11:02 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
180 gradiem sagriezas ne 360.
19.09.2013 11:04 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Vienu dienu atnākot no darba, viņš pateica ka nezina ko jūt, vai redz mums kopīgu nākotni....un viss...es paņēmu mantas un aizgāju. No tā brīža par viņu neko nezinu un neesmu dzirdējusi. Nebijām abi ļoti līdzīgi, bet nebija mums attiecības sliktas, bijām gan no vienas puses atšķirīgi, gan no otras puses līdzīgi...bija arī strīdi, bet kuram gan tādu nav. laikam sirdī moka tā sajūta un nesaprašana, kā var vienā dienā pielikt treknu punktu un dzīvot itkā nekas nav bijis - viņam tas labi izdevās.
19.09.2013 11:09 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nu jā traki... nebiji tam nemaz gatava, kā zibens no skaidrām debesīm :( bet no otras puses, ja jau pusgads ir pagājis un nekādu ziņu nav devis, ir jādzīvo tālāk, jāapzinās, ka viss ir cauri. Tu esi malacis, ka neesi viņu uzmeklējusi!
19.09.2013 11:12 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Jā tas bija pēkšņi, jo pirmstam nekas par to neliecināja....tas mani izsita pilnībā...kādi pirmie 2 mēneši pagāja kā murgs, kuru pat atcerēties nevēlos....bet tagad it vieglāk...bet līdz galam liekas ka ir kas neatrisināts....laikam ir smagi, ja kādu mīli bet zini ka viņam ir jau cita dzīve.
19.09.2013 11:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
par tiem strīdiem ir tā, kad ir svarīgi, par ko bija strīdi, kā tie tika atrisināti, vai pēc tiem kkas mainījās, cik bieži viņi bija. manās pašreizējās attiecībās pagaidām ir bijuši 2 vai trīs strīdi, ko pat īsti nevarētu par tādiem nosaukt. dzīvojam kopā nedaudz ilgāk par gadu, bet esam kopā ilgāk. jā, tie nav 5 gadi, bet gribēju pateikt, ka salīdzinājumam nav tā, ka visiem cilvēkiem bieži ir strīdi. daudzi domā, ka strīdi ir nekas un tā tam ir jābūt. nē, tiem nav jābūt. strīdi rodas tad, ja viens vai abi ir neapmierināti ar esošo situāciju, rīcību. un vienā brīdī tas vnk var piegriezties, ja pēc strīda tāpat paliek viss pa vecam. tas tā nelielam ieskatam. es noteikti nevēlētos būt attiecībās, kur bieži ir strīdi. man vienas tādas bija un man nemitīgi nāca prātā domas par šķiršanos. vnk dažreiz viņi ar laiku nogalina otrā cilvēkā jūtas. tas tā nākotnei pārdomām.
tagad tev ir jāsāk tikt galā ar sevi. jādomā, kāda bijā tava dzīve pirms attiecībām. tu taču nesēdēji tikai mājās, pilnveido seiv, lai vientulības sajūta nerastos tik bieži. un vēl vajag ļaut tam visam izsāpēt un pieņemt situāciju tāda, kāda viņa ir. tikai nesajauc to ar sevis žēlošanu.
19.09.2013 11:21 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā aloe priecājos, ka neesi viņu uzmeklējusi šī pusgada laikā.
Kur rast spēku - ģimene un draugi. Bet katram jau tas var būt kas cits.
Hobiji, jaunas aizraušanās, kas rada jaunus kontaktus - piepildītas dienas un nav laika skumt :)

Lai izdodas ;)
19.09.2013 11:26 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Viņš pat tev ne reizi nav uzrakstijis vai pazvanijis?
Mhm..uzvelc kautko sexīgu ja nu kāda manta palikusi pie viņa aizej pakaļ-apbursi viņu varbūt mainīs savu lēmumu.
19.09.2013 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Es kad izšķīros no 4 gadu ilgām attiecībām, arī nebija viegli. Uznāca vājuma brīži, bet tas ar laiku tiešām pāriet. Tagad velti daudz laika sev un saviem hobijiem, pievērsies sportam.
Es patreiz jau esmu 4. gadu jaunās attiecībās un saprotu, ka labi vien ir, ka viss izjuka, ar iepriekšējo puisi bijām pārāk atšķirīgi - es aktīva, viņš - mājās sēdētājs.. bija arī ~6 gadu starpība.
Toties tagad arī viņš ir jaunās attiecībās..
tā kā viss kas notiek - notiek uz labu~ :)
19.09.2013 11:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Keša - tas, cerams, bija joks..
19.09.2013 11:33 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Zemene11
Vislabākās zāles vajag jaunu puisi, jaunas attiecības. Kaut vai tās nebūs veidotas ar nodomu stabilas, bet vajag:). Un nepaliec viena, esi kopā ar draugiem, ej izklaidēties utt! Galvenais neesi viena. Pamēģini paskatīties uz to no otras puses, cik labi, ka tas notika tieši tagad, nevis pēc 7 vai 10 gadu kopdzīves, kad jau būtu bērni utt. Tātad viņš nebija tevis vērts, nevis otrādi:)! Novērtē sevi un iemīli sevi un redzēsi kā viss mainīsies;)
19.09.2013 11:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tu tā ļoti strauji aizgāji prom, tā kā pie pirmās reizes kad šī tēma tika uzsākta. Varbūt dēļ tā ar liekas ka ir kas neatrisināts, jo varbūt viss līdz galam nebija noskaidrots. Bet vispār drausmas, tas lūk ir grūti izšķirties pēc tik ilga laika, pati kad šķīros tad nu ne viens, ne otrs īsti nevarēja kārtīgi pārtraukt attiecības, un tā tad mocijāmies pus gadiņu kamēr bija krīzes punkts un mums abiem pietika. Bet tik un tā domas pa laikam aiziet pie bijušā. Es laikam pārāk pieķeros cilvēkiem :D
19.09.2013 11:33 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
man ir daudz lietas kas aizņem manu laiku, darbs, mācības, sporta zāles apmeklējumi, pasākumi, atpūta ar draugiem....bet es varu būt vienalga kur un ko darīt - tāpat no tām sajūtām kas iekšā grūti aizbēgt. Uznāk dienas kad raudu, izraudos un paliek vieglāk.
Nē ne reizi viņš nav mani meklējis, un arī šķiršanās laikā, kad krāmēju savas mantas, vins vispār bija aizbraucis pie draugiem padzīvot, kad devu viņam atslēgas, viņš bija mainījies tā ka viņu nepazinu, vēsums, vienaldzība - acīs man skatoties pateica ka mani nemīl un jūtas zudušas....to laikam nekad nespēšu aizmirst....
Strīdi bija dēl tā ka viņš visu laiku tikai rāvās pa dabu, visu laiku kkādi mērķi un viss cits, mums laika atlika maz...vēl atrīdi par to ka viņu draugu lokā ir 2 puiši un 5 meitenes, ar kurām viņš pavadīja laiku, viena no tām viņa bijusi - vēl viņš darbā bija pārguris, un seksuālā dzīve no tā cieta....viņam nepatika skupstīties,.....man bija jāpielāgojas tam kā viņš vēlas...lai runāju ar kā lūdzu jā lūdzu....nezinu,....bija daudz tādas nepilnības...bet es viņu Mīlēju un Mīlu....un mainījos viņa dēļ ļoti.....bet laikam ar to nebija gana
19.09.2013 11:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pēc tā kātu uzrakstiji Zemene, izklausas ka viņam jūtas pret tevi jau sen bija zudušas, un tas pat nebija labi ka tu viņam pielāgojie un to pacieti, labi vien ir ka šķīrāties, jo ja būtu palikuši kopā tad agri vai vēlu būtu nelaimīgi ļoti. Pasaulē ir gana daudz vīriešu kas novērtēs tavu cenšanos un tevi kā tādu!
19.09.2013 11:46 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Izskatās ka viņam vienkarsi uzradās jauna aizraušanās, jo ja tu viņam būtu darga neuzvestos ta kā izdarija. fui tādam vīrietim, hah kas tas vispār par vīrieti ņuņņa viņs ir.

Būs jauna mīlestība tici man tada kas liks aizdomāties-ka labi vien ir ka pameta. Lasu un šausminos kā var nepatikt skūpstīties?! Vāks..sen jau vajadzēja iet katram savu ceļu.
19.09.2013 11:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet vienmer sados gadijumos(kad lasu te, pietam nereti ir sada veida diskusijas) man nak prata jautajums...vai tu pati nejuti, ka attiecibas iet beigu taisne? neticas, ka viss bija ideali, un tad vins aizgaja.
19.09.2013 11:51 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
tāds viņš bija jau no paša sākuma, es to pieņēmu un Mīlēju viņu....likās ka tam tā jābūt....un biju arī bez visa tā laimīga. Bet laikam bijām pārāk atšķirīgi, lai būtu kopā. Vēlu viņam visu to labāko viņš priekš manis bija labs vīrietis un viņš ir labs cilvēks...gan jau kaut kad arī es tam tikšu pāri un atradīšu kādu kuru varēšu no jauna iemīlēt.
19.09.2013 11:53 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
bet vienā dienā cilvēks pasaka ka viss beidzies...

Spriežot pēc tava pēdējā komentāra, viss beidzās jau krietni pirms viņš to pateica skaļi :(
Tiešām neredzu citas iespējas kā vnk mēģināt dzīvot tālāk un sastapt kādu citu, kurš spēs tev dot to, ko iepriekšējās attiecībās nesaņēmi. Galvenais, nesāc salīdzināt, kas reizēm notiek, ja iepriekšējais cilvēks nekādi "neiziet" no prāta
19.09.2013 11:54 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Man bija gandrīz tāpat - 5 gadu attiecības un vienā agrā rītā (kad viņš ieradās mājās pēc atrašanās nezin kur) viņa mētelī atradu svešas meitenes bildes (aploksnē skaistā) un, kad izgulējās, paziņoja, ka brauks uz laukiem. Tā viņš aizbrauca+ sacīdams, ka iet prom no darba. varēju vien noprast, ka viņš vnk pārcelsies atpakaļ uz dzimto pilsētu un tur dzīvos, bet es savu dzīvi saistīju ar Rīgu+mācījos un tieši bija kursa darbs, kurš prasīja daudz finanses. Ātri vien nācās atrast citu dzīvesvietu - kojas. Raudāju katru dienu. Savākties nespēju, bet vēl bija stress par kursa darbu+kojās dzīvošana bija murgs.
Drīz vien iepazinos ar citu puisi. Negribēju nekādas attiecības, tikai atpūsties un tā, bet sanācis, ka esam kopā jau pusotru gadu. Nesaku, ka ir labi, bet nav arī slikti (bet stāsts ne par mums).
Ik pa laikam uzzināju ko jaunu par bijušo. Nepietika ar to, ka, vēl dzīvojot kopā, viņš ieradās ar meitenes bildēm kabatā, pēc laiciņa uzzinu, ka viņi jau dzīvo kopā, ka viņa vecāki bija uz viņas augstskolas izlaidumu (uz maniem ne reizi nebija) un, ka galu galā - pēc pus gada kopā būšanas viņi ir apprecējušies. Tas man bija trieciens! Biju gatava ielīst zemē, bet man blakus bija jaunais puisis un raudāt par bijušo vai ko būtu bijis stulbi, ja reiz esam kopā. Bet sajūtas bija briesmīgas un jau šogad (kkad drīzumā) jau pirmais mantinieks dzims (varbūt jau ir peidzimis, nezinu).
Ir pagājis pusotrs gads. Gads pēc šķiršanās bija drausmīgs. Tad palika vieglāk, vairs nedomāju tik daudz par viņu. Bet, kad esmu dzimtajā pilsētā ir stress, jo ir iespējamība, ka viņu satikšu( abi esam no vienas pilsētas). Godīgi sakot, jā, ir tā vēlme satikt, samīļot utt, bet reāli saprotu, ka tam nebūtu jegas - viņš ir laimīgi precējies, ir (būs) mazulis, ir darbs, ģimene utt. Sāpētu jau tikai man, ne viņam.
Tad kāpēc domāt par viņu, ja viņš nedomā par tevi?
19.09.2013 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits