Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dalailama

 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Labvakar,dāmas!
Tikko noskatījos Rīgā ierakstīto interviju ar DalaiLamu. Vai kāda vēl bija ieslēgusi LNT un skatījās?

Es kaut kā īsti neiedvesmojos no viņa teiktā - ja godīgi,biju gaidījusi ko vairāk,atbildes nešķita diez ko dziļas,turklāt pati intervija varēja būt garāka un aptvert vairāk tēmas,taču tajā pašā laikā saprotu,ka cilvēkam noteikti bija ierobežots laiks,ko veltīt sarunai ar reportieri.

Vispār zinu,ka daudzi iedvesmojas no Dalailamas citātiem portālā Twitter - kāda varbūt seko,lasa?Es parasti nē,tikai tik,cik vienreiz iečekoju,bet mani tiešām kaut kā neaizrauj.

Kas vispār jūs ikdienā iedvesmo - vai ir kādas personības vai garīgie līderi,u.tml.,kuros klausāties,kurus citējat?
15.09.2013 20:44 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.09.2013
Es arī skatījos :) Man patika intervija - pietam, man šķiet , jo vienkāršāki esam jo laimīgāki :)
15.09.2013 20:48 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.09.2013
Par iedvesmas avotiem....labsirdība un labestība..ar to man ir izteikts viss...:)
15.09.2013 20:49 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Sakarā ar Dalailamas vizīti es arī par viņu nedaudz painteresējos - tiesa, to interviju neskatījos, bet lasīju info par viņu kā cilvēku, par iepriekšējām Dalailamām, ļoti īsi un vispārīgi par budismu utt., lai rastos kaut kāds priekšstats. No pirmā acu skatiena neiedvesmoja visa tā lieta, taču esmu dzirdējusi tik daudz laba par Dalailamas viedokli, par budismu, ka laikam tomēr būs jāparok dziļāk.

Tā kā neesmu atradusi ko tādu, kas mani ilgstoši iedvesmotu, ceru, ka šajā diskusijā būs daudz komentāru. Laba tēma :)
15.09.2013 20:51 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Mani iedzvesmo veiksmīgi uzņēmēji. Apbrīnoju viņu mērķtiecību, neatlaidību, ticību sev, nepadošanos grūtiem apstākļiem, to pārvarēšanu. Īsāksakot, mani iedvesmo cilvēki ar stipru raksturu.
A.Carnegie, H.Ford, E.Barnes, A.Bell, T.Edison, J.Wanamaker u.c.- šo cilvēku biogrāfijas ir ļoti iedvesmojošas.
15.09.2013 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits