Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LBK

 
Reitings 41
Reģ: 15.05.2009
Sveikas,

Daudzas no jums iespējams ir pildījušas Latvijas Biznesa koledžas testus par iespēju studēt budžetā. Es arī pildīju testu un saņēmu ziņu, ka esmu uzņemta budžetā. Man tas viss liekas mazliet mistiski un gribētos zināt kaut ko vairāk, lai beigās nav kaut kāds aplauziens. Es zinu, ka jāsamaksā par pēdējo semestri kaut kur pie 300 EUR, kas anyway ir ļoti maz. Vārdu sakot tas viss izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Vai ir vēl kāda, kas plāno tur iet studēt?
11.09.2013 21:06 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Es arī tiku budžetā, tagad štukoju ko darīt.Bet es domāju kas gan mistisks tur varētu būt, labi tev ir jāiemaksā tā nauda, tas ir kā garants un stimuls mācīties labi, lai nezaudētu budžetu, jo pēc katra semestra tavas sekmes pārskata, un ja ir zem 8, tad tiec maskas grupā un tu zaudē iemaksāto naudu.Visi saka tikai to sliktāko, bet par katru koledžu ir sliktas atsauksmes.
11.09.2013 21:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.sudzibas.lv/bycompany/latvijas-biznesa-koledza-a9527.html
Sveicināti!
Esmu LBK pēdējā semestra studente. Esmu laimīga , ka drīz beigsies šis murgs.
Tātad, pret skolu ir daudz pretenziju:
1. Budžets. Iestājos LBK, uzķeroties uz budžeta reklāmām. Labi, neviens nav vainīgs, ka nepainteresējos jau laikus par budžeta nosacījumiem. Budžetā tiek visi- uz pirmo semestri. Lai arī tālāk mācītos budžetā seko interesanta sistēma- atzīmes drīkst būt tikai 8,9,10. Protams, ka vienmēr ir kāda zemāka atzīme. Pa šiem gadiem neesmu iepazinusi nevienu cilvēku, kam būtu saglabājusies budžeta vieta. Paši varat izsecināt- vai mēs-studenti esam pilnīgi muļķi, vai kāds mūs smagi nes cauri...
11.09.2013 21:18 |
 
Reitings 41
Reģ: 15.05.2009
vai kaut kur ir atrodamas sliktas atsauksmes par šo koledžu?

Nu varbūt triks ir tāds, ka viņiem ir tiesības mainīt budžeta vietu skaitu, iespējams nākamajā pusgadā būs vairs tikai viena budžeta vieta un pārējie visi varēs maksāt.

Starp citu, vai stipendija arī būs budžetniekiem?
11.09.2013 21:18 |
 
Reitings 41
Reģ: 15.05.2009
57 days

paldies par info, laikam jau nav vērts tur stāties
11.09.2013 21:21 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Cik laba var būt skola, kura čakarē topošos studentus(ķer uz muļķi). Pati skola uztaisa kaut kādu Eiropas fondu(pēc pirmā acu uzmetiena izskatās pēc ES fonda), un tad sūta vēstules, ka šis fonds visiem nodrošina budžeta vietas, tik skrienat un piesakieties.
11.09.2013 21:23 |
 
Reitings 41
Reģ: 15.05.2009
http://www.sudzibas.lv/latvijas-biznesa-koledza-lbk-c7029.html#c64221

atradu labi daudz sūdzību, skaidrs tas viss tikai mārketinga triks un studentu naudas noslaukšana. Paldies, bet es nebūšu viena no viņiem
11.09.2013 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits