Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezizeja.

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Labdien!
Esmu nonākusi situācijā, kad izmisums mani dzen kapā.
Uztaisīju šodien pēcpusdienā gr.testu- viennozīmīgi pozitīvs, pat pēcpusdienā spilgta 2.svītriņa. Iepriekš jau taisīju 1dien, bet tad vēl bija bāla svītra, tāpēc šaubījos, ja nu kaut kas nojucis testā.

Bērnu es gribēju, vienmēr sapņoju, gaidīju, kad un kā būs. Bet... Bērna tēvam, šķiet, ir vienalga. Varbūt viņam šoks? Kā pats saka- vajagot sagremot šos jaunumus. Runājot ar viņu liekas, ka bērna tēma viņu vispār besī, paliek vēss un, šķietami, neieinteresēts, nezinu, kā vēl to aprakstīt. Man tas ļoti sāp, jo man vīrieti vajag kā stipro plecu, kurš man palīdzēs šai laikā, nevis asti kājstarpē iežmiedzis slēpsies zem gultas.

Nesen esmu sākusi strādāt pēc augstskolas, pareizāk sakot vēl tikai otro nedēļu strādāju, pagaidām, kamēr atsperšos, dzīvoju pie mammas (pie drauga nevar, jo viņš ārpus pilsētas dzīvo), dzīvoklis te mazs, un savā miteklī, ja tādu dabūtu, viena bērnu nepavilkšu... Un ja draugs būs tāds, kāds ir tagad, ilgi es šādu izturēšanos nepanesīšu. Tāpēc doma par dzīvošanu kopā- tāda nereāla.

Aborts. Sāku pat domāt par to. Nekad nedomāju, ka apsvēršu domu par abortu.... Jau domas par to vien šķiet kaut kas drausmīgs, ne tikai bērna nogalināšana, bet arī iespēja vairs nekad nebūt par mammu... Puisis pateica, lai par to nedomāju un nerunāju stulbības. Bet neliekas, ka viņš arī grib mazuli. Esmu izmisumā!

Nezinu, ko vēlos dzirdēt, bet sēžu, raudu pie pc un domāju, ko lai iesāku...
11.09.2013 14:39 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc jau daba devusi šos 9 mēnešus, lai gan tēvs, gan māte var izdzīvot kādas nedeļas šoku, tad prieku, tad satraukumu un beigās vēl laiks pāri paliks, lai visu sagādātu,atrastu mājokli utt. Pēc gada vai diviem, skatoties atpakļ uz šo situāciju, sapratīsies, ka mazulis nesis tikai iemeslus, lai dzīvē viss ietu uz augšu. Iesaku mēģināt nomierināties un pagaidam neraustīt vīŗieti, viņš ir rīkojies saprātīgi, noliedzis abortu un mēģina sagremot info, neko vairā arī sākumā nav jādara. :)
15.09.2013 17:15 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Jā, Eva un Parfait, killerdomas atmestas, un tiešām uzskatu, ka lēmums pieņemts pareizs. Priecē doma, ka mazulis aug un vairs pat pārāk nedomāju par to, kādas izjūtas par to ir draugam, galvenais, ka es mazuli gribu un gaidu :)

Skarlet_, paldies, citādi man jau šķita, ka no mana teiktā neko nevar saprast. Piekrītu arī tam, ka māte savu bērnu mīlēs, pat ja topošo vecāku attiecības nav pārāk labas. Pati zinu gadījumu radu meitenei, kad bērns pieteicās pēc vienas nakts sakara, bet viņa bērnu paturēja, ļoti gaidīja un mīl. Neesmu droša, vai bērna tēvs pat zina par to, ka ir tēvs.
15.09.2013 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Nav neka briesxmīgāka par negribetu ārlaulības bernu. No tēva negribētu, un ražo0tu nemīlestībā. Nekas labs tur nebus nekad.

Kubiete, beidz dramatizēt! Ja mātei ir mātes instinkts, tad viņa savu bērnu mīlēs vienalga- ārlaulībā ražotu, vai bez mīlestības ražotu.

Zane, tu izsakies saprotami. Vienkārši tās, kuras nekad nav pieredzējuās attiecību sašūpošanos, nesaprot, kā var mīlēt savu vīrieti, bet tik un tā domāt par šķiršanos. Jums viss izdosies. Tu it nemaz neesi bezizejas situācijā. Izejas ir daudzas, lai tev izdodas atrast vispatīkamāko! :)
14.09.2013 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
zane, apsveicu! Lai izdodas! Prieks, ka esi atmetusi killerdomas :)
14.09.2013 09:35 |
 
Reitings 56
Reģ: 07.05.2009
Apsveicu ar pareizu lēmumu!
Vīrieši nāk un iet, bet bērni paliek .
Gan jau draugs apdomāsies un nāks pie prāta! ;)
14.09.2013 09:18 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Labrīt! Vakar parunājos ar mammu, izstāstīju visas savas bailes. Mamma pateica, ka dzīvosim kaut vai šeit pat visi, mūsu 1istabas dzīvoklī, un tos dažus negulētos mēnešus izturēs arī viņa, pēc tam jau būšot vieglāk. Tā ka arī man pašai palika ap sirdi jaukāk! Zinu, ka viss būs ok, lai kā arī būs! :)
14.09.2013 08:58 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nevajag killerot nost savas mammas jauno mazbērniņu


+++

Bezizeja ir tikai tad,kad uzber pa virsu trīs saujas smilšu. Tagad es ieteiktu Tev - priecājies par dāvanu,jo ne visām tā tiek dota, Tev vēl nav ne jausmas, cik brīnišķīgas lietas tas Tev dzīvē ienesīs.


+++
13.09.2013 21:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Monro - manā gadījumā, meitenei bija 18 man lieka,s bet puisism vairāk..Viņa gan neliedz tikties, bet tas arī viss. uztur draudzīgas attiecības dēliņa dēļ, bet nu puisis ļoti grib būt kopā ar viņu, bet meitene nē..pa visu pilsētu izbazūnēja,ka viņa mauka un tas neesot viņa bērns..
Tgada ratiņus stumda, gan mamma grib aiziet ar dradzuenēm kaut kur, paņem bebi uz nakti pie sevīm, utt....ar mīlestību bērniņš nav apdalīts ne no vienas puses.
13.09.2013 15:12 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
čāča, man vienai draudzenei šitā bija, mums tajā laikā 16 gadi bija. Čalis uztaisija bērnu un pameta viņu ,jo tas neesot viņa bērns. Kad mazais piedzima, tad čalis uzreiz bija klāt, jo gribēja piedalīties sava dēla audzināšanā.Protams,ka meitene nelaiž to mērgli klāt savam bērnam, viņai jau esot stāvoklī izveidojās jaunas attiecības un bēbim ir cits tētis.
13.09.2013 15:09 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Zane, cik tev nedēļas tagad ir ? Vai esi bijusi pie ārsta apstiprināt grūtniecību? Tad ārsts apskatīs kā mazais iekšā izskatās, kaut vai punktiņš būs, bet vismaz redzēsi,ka tur tiešām ir dzīvībiņa,kam pukst sirniņa.
13.09.2013 15:07 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
reku, man dzīvs piemērs, paziņu lokā. meitene jauna palika stāvoklī no viena loha. Viņš neticēja un visiem skandināja,ka bērns nav viņa. Protams,ka kopā nebija.
Kad bebis piedzima pielipa kā dadzis bebim un nāca ciemos, nesa visādas mantas, drēbītes, utt..gribēja atjaunot attiecības ar meitenei, bet viņa nebija ar mieru...lielie nīdēji iemīl savus mazuļus,kad tie nav gribēti...Jatavs draugs to gribēja, tad iemīlēs.
13.09.2013 15:06 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
čāča, tev taisnība. vienkārši nav ar ko parunāt, bet sāpi iekšā nevaru noturēt, tas arī viss.
13.09.2013 15:05 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
zane, tev vēl nav pamata uzskatīt, ka bērnu viņš nemīlēs.
13.09.2013 15:04 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man vienkārši ir bail, ka viņš bērnu nemīlēs!!!

Ak, dievs...dzīvosi, redzēsi..Tas,ka viņš nemīlēs, tevi, nenozīmē,ka nemīlēs bērnu. Tu to nekad nevarēsi zināt, pirms bēbis piedzims. beidz bendēt nervus un beidz ņemties. baigais labums bebim,ja tu tur kaut ko muhļī savās samdzenes no sērijas kā būtu ja būtu. Kā būs - tā būs..tu tonevarēsi zināt nākošos 9 mēnešus.
Kāds labums te pērties un funktierēt visādus scenārijus?
13.09.2013 15:04 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Bērnu viņš mīlēs, drīzāk tevi nemīlēs. Man liekas,ka tas ir biežāk sastopams,ka savu bērnu mīl, bet bērna māti ne,.
13.09.2013 15:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nerūpēties, lai nepaliktu stāvoklī no džeka, kurš tevi negrib


Ar džekiem, kas tevi negrib, vispār attiecībām nevajadzētu būt, kur nu vēl seksam.

Bet, domāju, zane runā ne par to. Drīzāk - attiecībās rutīna, un zudusi tā sajūta, ka otram tevi vajag. Ja jums attiecībās tādi brīži nekad nav iezagušies - apsveicu un novēlu, lai nekad arī neiezogas! Vai tas vienmēr nozīmē, ka mīlestības nav - domāju, ne vienmēr.
13.09.2013 15:03 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Neatminos gan, ka būtu rakstījusi, ka viņu nemīlu.
Es jau varu stāstīt visu gari un dikti, bet nez vai tas ir vajadzīgs.
ne vienmēr mūsu attiecības bija sliktas, bija arī labi, tajā laikā spriedām par bērnu- kaut kad, nākotne. Pret bērnu viņš nebija, tikai teica- ne tagad, kaut kad, labākos laikos. Tad notika visādas lietas, un sākās attiecību lejupslīde.
Tagad es neko neesmu teikusi par to, ka gribu šķirties. Ka gribu TAGAD šķirties. Es gribēju, jo attiecības kādu laiku bija pamatigi...pabojātas. Jūtas jau manas tas nemaina.
nezinu, es rakstu nesakarīgi, vai kā, a nevar mani saprast.
Man vienkārši ir bail, ka viņš bērnu nemīlēs!!! Kas tur ko nesaprast!
13.09.2013 14:59 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kolīdz sapratu, ka ir šī mazā radībiņa, domas drusku mainās, sāc apsvērt faktu, ka jāmācās būs sadzīvot ar otru cilvēku.


Viena lieta ir palikt stāvoklī, un attiecības sapišas, otra lieta ir sapistās attiecībās stragāt bērnus. Tādā ziņā piekrītu Kubeitei, bet neprāts ir nerūpēties, lai nepaliktu stāvoklī no džeka, kurš tevi negrib.

Novēlu tev izdarīt pareizo izvēli un būt laimīgai!
13.09.2013 14:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nesaprotu. Tu viņu mīlot, gribi kaut ko veidot, viņš arī nav pret bērnu, bet gribēji šķirties. Bija krahs.
Tu gribi šķirties, jo tev liekas,ka viņš bērnu nemīlēs? kas tas par murgu?
13.09.2013 14:53 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
kaut kādā komentā tu pati biji rakstījusi,ka nemīli draugu vairs. tagad saki,ka mīlil.
13.09.2013 14:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits