īstais vecums?

 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
http://www.tvnet.lv/sievietem/attiecibas/477955-kapec_popularas_aktrises_iesaka_dzemdet_pec_40

Kad ir īstais laiks pirmajam bērnam? :) Jūsu domas...
09.09.2013 16:57 |
 
Reitings 132
Reģ: 08.02.2013
Esmu tikusi līdz septītajai lapai un man ir kauns tatler un weee vietā. Redz, daudzbērnu ģimenes tādas un šitādas, bet pašu vērtības ir primitīvas. Es ļoti ceru, ka jūsu bērni izaugs normālāki kā jūs, bet nu ar šādu audzināšanu,jūsu vecaki jūs izaudzināja, tagad diez vai, kas mainīsies.
09.09.2013 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es diemžēl izlasīju visus komentārus un man ir ļoti liela vilšanās par tiem cilvēkiem, kas bez mazvai daudzbērnu ģimenes uzskata par slimību. Nu vai ziniet gribējās ļoti nobirdināt asaru par jūsu aprobežoto domāšanu par daudzbēŗnu ģimenēm.. Kā jau teicu mana mamma no 8 bērnu ģimenes, Iedomājieties viņiem bija abi mīloši vecāki, 3 stāvīga māja ezera krastā. Kārtīgi iekopta sēta. Jaunākās mašīnas, kas tajos laikos bija. ļoti pārticīgi dzīvoja, visiem bēŗniem ir augstākās izglītības. Es pati nāku no 4 bērnu ģimenes. Es arī dzīvoju laukos. Man katru gadu bija jauna soma, tā pat kā pārējiem. Katru sezonu jaunas drēbes katram, protams bija drēbes no māsicām un brālēniem, kuras nonēsājām pa laukiem darot dažādus darbiņus. Iedomājieties bija tv, bija dators, māja, tagad ceļam jaunu māju arī ezera krastā, brāļi vēl mācās.Mūs veda uz skolu, mājās braucām ar autobusu. Un brālim vecāki apmaksāja tiesības uzreiz kā palika 18 un tagad ir sava mašīna. Jā mums ir 3 mašīnas, dzīvojam laukos jaunākie telefoni, bet ne iphoni. Un iedomājieties mēs visi dzīvojam laukos un esam uzauguši laukos. Esmu laimīga, ka esmu uzaugusi laukos, un sauciet mani kaut vai par lauķi, bet esmu lepna par to. Mums ir liela ģimenes saime. Un mums nevienam nekas nav trūcis, ja mūsu mājas nav bijušas pilsētā. Tā, ka man apkārt ir daudz pozitīvu piemēru par daudzbērnu ģimenēm.
Es pati personīgi gribētu vairākus bēŗnus, un dzīvot laukos, jā laukos. Jo mans bērns pilsētā izejot laukā neredzēs mājas, mājas, mašīnas un lielo cilvēku birzmu. Man vajag mieru un klusumu.
09.09.2013 21:41 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ir vienkārši sievietes kam dzemdēt un dzemdēt līdz vāvere jau izļurusi ir dzīves mērķis.

Mademoiselle! atvaino, bet tavu aprobežoto pāķu garu nespēju uztvert.
09.09.2013 21:44 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
tatler, zini, ir arī tādas ģimenes, kas grib daudz bērnus, tos mīl un rūpējas, tas, ka tev nav neviens pozitīvs piemērs nenozīmē, ka to nav. Nevajag būt tik šauram redzeslokam.
Tev neviens neliek radīt 10 bērnus, radi vienu un miers mājās, tikai nenoniecini tās ģimenes, kurām ģimenē aug 10 bērni.
par tām mūsdienām, nu neuzskatu, ka 1. klases skolēnam vajag i-phonu, ar vienkāršu mobilo tālruni pilnīgi pietiek, kā arī nav jābūt i-padiem un visiem citiem štrumentiem, ja mājās ir dators, tad ar to pilnīgi pietiek. Ir jāmāk ieaudzināt cilvēkā citas vērtības, un ticiet vai nē, ja ne pamatskolā, tad vidusskolā tās novērtēs un tas nenozīmē, ka bērnam jābūt lūzerim.
09.09.2013 21:48 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Man nav kauns par saviem uzskatiem. Lai kaunās tie vecāki,kas dzemdējuši 10 bērnus un vecākajiem bērniem,kas jau aizgājuši savā dzīvē, pelna naudu pirmajā darbiņā, kāš naudu,lai pabarotu jaunākos,tikko dzimušos.

Super! super! Super!
09.09.2013 21:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
peekaboo
Vismaz manā makā ir pieturzīmes :D
09.09.2013 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Mana gadījum ir mīlestība nevis pabalsti.
09.09.2013 21:51 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Tas labi,ka tomēr ir daudzbērnu ģimene,kur valda mīlestība. :)

Toties tā ģimene par ko es runāju, it kā jau nav nelabvēlīga, nedzer, vēl savā pagastā diplomus dabūjuši,cik laba ģimenīte, viss rajons ar viņiem lepojās. Turīgi nav,paēduši ir. Bet kāpēc?
Vecākiem abiem tuvu pie 50, 8 vai 9 bērni. Vecākajiem bērniem,kam ap 20 gadiem,tie jau strādā, pelna naudu. Tā vietā,lai tie vecākie gaidītu mazbērnus no saviem vecākajiem bērniem, viņi lūdz naudu viņiem,lai pabarotu mazākos! Tā arī ir ieaudzināti,ka jādod nauda ģimenei.
Es nerunāju par tādām ģimenēm, kur vecāki miruši un tad vecākie rūpējās par jaunākajām atvasēm.Tas ir ļoti labi. Bet turpretī tie vecāki,lai ietu un strādātu,lai nopelnītu naudu par ko pabarot mazākos,viņi labāk pieprasa to no vecākajiem bērniem un vēl jaunus bērnus dzemdē(šajā gadā jauns bērns piedzimis).
Man žēl to vecāko bērnu...pašiem pāri 20,tā vietā,lai paši veidotu ģimeni,savus bērnus,viņiem jāatbalsta sava māte,tēvs un savus bērnus atļauties nevar. Cik esmu runājusi, tie bērni kam vecāki prasa naudu, ļoti kaunās,ka nāk no tik lielas ģimenes.Varētu strādāt un maksāt par mācībām universitātē, bet nesanāk...
09.09.2013 22:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
09.09.2013 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu mums un man apkārt tā nav. Visiem bērniem savas jaukas ģimenes. Jau pašiem bērni, izglītība, sava vietiņa,kur dzīvot. Nu un es arī tagad augstskolā iešu, likšu tiesības, ir puisis,sava mājvieta. Jūtos lieliski. Nu nav tā, ka visās daudzbērnu ģimenēs ir slikti. Nu vajag paskatīties talāk oar savu degunu un neaprobežoties ar tikai pieredzēto. Es tin pat labi varu teikt sliktu oar vienbērnu ģimenēm, vai pilsētās (dzīvokļos) dzīvojošajām ģimenēm. Bet nav, jo neaprobžojos ar slikto. Un, katra ģimene dar kā grib un var. Vai negrib. Tāpēc visi neesam vienādi.
09.09.2013 22:57 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man līdz šim likās, ka tieši sterilā vidē augušiem bērniem ir lielākas iespējas saķert slimības (kaut no tā paša cilvēka skolā, veikalā, kurš gaida 2h autobusā), jo imunitāte viņiem ļoti vāja.


Ir atšķirība starp pārsalušu bērnu pieturā un bērnu kuram nav tur jāstāv. Bērns neaug sterilā vidē, normāls bērns apmeklē pulciņus , dodas uz skolu... tā teikt laiku tērē lietderīgi neviss 2 stundas stāvot pieturā vai braucot autobusā. 2 stundu laikā var daudz paspēt izdarīt, kaut vai uz dejošanu iet, kas stiprinās imunitāti, attīstīs koordināciju un uzlabos komunākcijas prasmes ...
09.09.2013 23:49 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
uzpist bērnus visas te māk, pēc tam izaudzināt par morāli labvēlīgiem un pārtikušiem gan ne...pusei veceņu pat džeku nav bērnu tēvi aizlaidušies i lancaster, i tai pašai ancei kas te sūdzās katru dien par bērna tēvu joberi
09.09.2013 23:53 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
bandita, tu pati kā tāds vecis.
10.09.2013 00:06 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Ir atšķirība starp pārsalušu bērnu pieturā un bērnu kuram nav tur jāstāv. Bērns neaug sterilā vidē, normāls bērns apmeklē pulciņus , dodas uz skolu... tā teikt laiku tērē lietderīgi neviss 2 stundas stāvot pieturā vai braucot autobusā. 2 stundu laikā var daudz paspēt izdarīt, kaut vai uz dejošanu iet, kas stiprinās imunitāti, attīstīs koordināciju un uzlabos komunākcijas prasmes ...

Nu jā, tur tā lieta, ka tas izsmalcinātais bērns, kurš visur brauc ar mašīnu, apmeklē pulciņus un skolu, kuru apmeklē arī tie nosalušie, zarazas saķēruši bērni. Rezultātā izsmalcinātais bērns tāpat saslimst. Tā kā slimību iespējamības ziņā atšķirība 0.
Vispār lasu un domāju - kāpēc kādam būtu jāstāv divas stundas pieturā? :D
10.09.2013 00:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atceros, ka skolas laikaa beerni daliijaas divaas grupaas - vieni, kuri speeleejaas ziemaa aaraa stundaam ilgi pat pie -30 un tie, kurus vecaaki nenormaali satuntuljoja un aaraa aukstaa laikaa nelaida. Pirmaas grupas beerni gandriiz nekad neslimoja ar pamatiigiem bronhiitiem, saauksteeshanaas slimiibaam un gripaam. Protams, punkji un klepus visiem gadiijaas, bet ne tik smagi, kaa ljoti saudzeetajiem beerniem.
10.09.2013 01:07 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jā bijām tie bērni, kuri spēlējās pat pie -30. Un jā mēs neslimojām, mēs bijām vienmēr skolā. :D Protams, bija iesnas, bet tas bija sīkums. Un esam gaidījuši autobusu tik 5 min vai pat mazāk. Un??
Es nesaprotu, kas tur slikti, ja jāpagaida autobuss.Lai vecāki izvadātu bērnu uz skolu un atpakaļ un uz pulciņiem tad viņi nevar strādāt, vai ir jāstrādā tikai vienam. Ok pirmās 2 klases vadāt vajag, bet vēlāk gan vajag ļaut bērnam to visu darīt, lai sāk pamazāt patstāvīgāks būt. Un esmu redzējusi bērnus, kas auguši sterilā vidē, tie reti apmeklēja skolu un pat pie sīkākām kaitēm tika pie ārstiem vesti, kas, manuprāt, ir un bija bezjēdzīgi.
10.09.2013 08:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Sterila vidē neesmu augusi ,pie -30 ārā nespēlējos un līdz skolai, ja gāju caur veikalu 5min, un neskatoties uz visu šo neslimoju ne bērnībā, ne tagad. 2 reizes mūža ir bijusi temperatūra pie 38. Taka tas viss nav viennozīmīgi... Un es neteicu, ka visas daudzbērnu ģimenes ir trūcīgas! Bet lielai daļai iet švaki.
Par saviem uzskatiem nekad neesmu kaunejusies.
10.09.2013 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es pati tagad pieskatu 2 bērnus, kas aug sterilā vidē un ziemā satuntuļo un diezgan daudz slimo. Bieži ir temparatūra, klepus, iesnas, problēmas ar vēderu. Nu un nav viņi vienīgie tādi.
10.09.2013 09:18 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kā jums liekas-kāda jēga no 10 bērniem ģimenē? Tas,ka liels pulciņš var pie Ziemassvētku eglītes sēdēt? Nedomāju,ka aiz mīlestības pret bērniem rada 10 bērnus.


Wow, nezināju, ka tatler ir tik..tik..ierobežota?! Tiešām pārsteizošs domu gājiens. Vai pati varbūt esi bijusi no bērniem, kas vairāk par LV laukiem redzējusi nav?
Lai vai kā, konkrēti zinu 10 bērnu ģimeni, kas ir tik lieliska un par naudas trūkumu nekad nav sūdzējusies. Varbūt, tas ir jaunības maksimālisms, kas runā tatler - liek nepārdomāt un iedarbināt domu procesus vairākas reizes. Jāpaskatās mazliet plašāk par savu rajonu un tad jau nekas vairs nešķitīs tik kategorisks.
10.09.2013 09:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)