Kādas jūs izskatījāties grūtniecības laikā?

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Kādas jūs izskatījāties?Mani ļoti iedvesmoja šī sieviete,kura raksta blogu.Viņai ir jau 29nedēļa,bet gandrīz nevar redzēt puncīti.Tik skaita,kopta,sapucēta.Pilnīgi iedvesmo, ka var būt tik skaistas sievietes gaidībās.Nav tā ka visas grūtniecībā nolaižas,nekrāsojas,nepucējās.
Kādas jūs bijāt?Arī sportojāt un pucējāties?Mana draudzene teica, ka nevarot sagaidīt,kad būs gaidībās ,jo ēdīšot tā ka puncis plīst. :D





08.09.2013 23:16 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Krista, tavs bērniņš jau ir klāt, ja? Atceros, ka šo to senāk rakstīji.
09.09.2013 00:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
jā, es arī gribēju atzīmēt to matu krāsas izmaiņu grūtniecības dēļ. tā kā arī viņa parāda, ka ne vienmēr vajag turpināt ierasto dzīvesveidu par spīti grūtniecībai, ja tas kaut teorētiski varētu kaitēt bērniņam.
runājot par matu balināšanu, kamēr biju mammai puncī, viņa izbalināja čolku, es, visiem par izbrīnu, piedzimu ar tumšiem matiem un baltiem matu galiem (man bija daudz matu priekš jaundzimušā :D ) tā nav pasaka, ir arī fotopierādījumi (fotošops toreiz neeksistēja un melnbaltajās bildēs kontrasts labi izceļas)
09.09.2013 00:46 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Emanuelle, atceros, ka Tu biji viena no tām, kas nojauta un tiešā tekstā man arī pajautāja:D
Es daudz domāju par matu krāsošanu. To darīju 3reiz. Mani savā ziņā mierināja doma, ka lieku šķispnas tikai matos, neskarot galvas ādu, varbūt muļķīgi. Tāpat vannasistabu šrubēja vīrs, es tikmēr gāju ārā. Toties 7. mēn. līmēja tapetes, par ko šaubījos... Nujā, ir bērnam nedaudz šāda tāda alerģija tagad, kas zina- kā iespaidā...
09.09.2013 00:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Karolīna ir blogere - tas ir viņas darbs un par to viņa saņem peļņu. Līdz ar to - arī attiecīgi sevi jāprezentē. Bez tam, uzzinot par grūtniecību, viņa skaidroja, ka šis blogs nepārvērtīsies par grūtnieču blogu, bet joprojām būs kā izklaides un veselīga dzīvesveida paraugs. Līdz ar to, gan jau maksimāli tiek darīts viss, lai neizskatītos tā, kā izkatās normālas grūtnieces. Nekur nav teikts, ka pēc pāris skaistām bildēm viņa nepāraujas ērtās čībiņās, neizgāž ierauto vēderu un neatpogā pogu uz biksēm... Bildēs var piemeklēt gan rakursu, gan pozu, kurā vēders neizskatīsies liels. Patiesās aizkulises mēs nezinām.

Un jā, es tik pašausminos, ka viņa turpina skriet, aktīvi sportot, braukt ar riteni un nesāt papēžus. Diez cik prātīgi tas viss nav pat tad, ja grūtniecība norit bez problēmām.

Manuprāt, grūtniece var ļoti labi izskatīties arī bez pārspīlējumiem - minimālu kosmētiku, ērtiem apaviem un apģērbu, tīru ķermeņi un koptiem nagiem.
09.09.2013 01:52 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
mans elks siviete ir beyonce. un es domaaju, ka ideaalaja gadijuma grutniece var izskatiities tiesi taa :)
09.09.2013 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
pirmajos mēnešos man bija tāda vemšana, ka nevienu brīdi prātā pat nenāca krāsoties, biju neveselīgi bāla un šausmīgi izkāmējusi. pēc tam viss gāja uz labo pusi, nevienu brīdi vairs nejutos slikti un atsāku par sevi kārtīgi rūpēties. ar drēbju pirkšanu gan neaizrāvos, jo man bija žēl tēret naudu drēbēm, kuras pēc pāris mēnešiem vairs nevarēšu vilkt. nopirku divas grūtnieču bikses, jo parastās ļoti spieda vēderu. tad nu nemainīju tērpus katru dienu, bet tik un tā izskatījos labi. bet jāsaka, ka tas man galīgi nebija pats galvenais, visu uzmanību koncentrēju uz mazuli. arī pirmās nedēļas pēc mazā piedzimšanas neskrēju mālēties pirms katras ārā iziešanas reizes- galvenais lai mati, drēbes tīras un tad jau neviens nepārbīsies ieraugot tikko dzemdējušu sievieti. kad palika vairāk brīva laika, varēju labāk izgulēties un atguvu enerģiju, sāku arī pucēties, staigāju uz solāriju (ko pirms tam nekad nebiju darījusi), jo nespēju noskatīties, cik visi skaisti iedeguši, bet es pēc grūtniecības ļoti bāla, nepārtraukti lakoju nagus, ko iepriekš darīju ļoti periodiski- retu reizi uznāca vēlme nokrāsot nagus. tagad esmu ceļā uz iepriekšējā svara atgūšanu.
09.09.2013 09:24 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009


protams, nerunaaju pa 20cm papeeziem , labi jeb kuraa gadijuma tas nebutu grutniecibas laikaa.
bet kaapeec aizmirst par make up, matu sakartojumu, adas kopasnu, nadziniem , skaistaam dreebem. es neuzskatu, ka veeders ir jaaslepj zem 3 kartam apgerba, to vajag skaisti izcelt, jo siviete grutniece,manliekas, ir ar taadu savu iipasu sarmu un spiidumu :)
09.09.2013 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 16.01.2013
Jūs neesat ievērojušas,ka tieši pēdējo gadu laikā ir sarunas par grūtniecība, kā bērniņu audzināt utt.


Tas gan, Cosmo komentētājas ir paaugušās un tās, kas vēl maziņas neuzdrošinās nekur sūtīt :D :)
09.09.2013 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
par blogeri- man prieks skatīties, cik viņa ir skaista. žēl, ka nesaprotu, kas tur rakstīts, bet arī pieļauju, ka augstie papēži, treniņtērps ir tikai fotogrāfēšanas brīdī.

par slavenībām- 1) viņas nedrīkst iziet no mājas grūtnieces izskatā, jo uzreiz visa pasaule šausmās kliegs, cik viņas ir nolaidušās 2) lai cik sūdīgi viņas arī justos, atlieka vien atlaisties krēslā un par frizūrām, make-up un jebko citu parūpēsies viņu stilisti, frizieri un visi pārējie. nu nedomāju, ka ikviena grūtniece to var atļauties. taču Keitai arī pēc slavenā prinča piedzimšanas, lai izietu ārā no dzemdību nama, ieradās friziere ieveidot matus.
kā jau te vairākkārt minēts, ja grūtniece labi jūtas, tad var parūpēties gan par frizūru, skaistu apģērbu, ķermeņa procedūrām utt. bet ja pašsajūta ir ļoti slikta, tad ne līdz tam...
09.09.2013 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Jūs neesat ievērojušas,ka tieši pēdējo gadu laikā ir sarunas par grūtniecība, kā bērniņu audzināt utt.


agrāk cosmo bija pārpludināts ar tēmām no sadaļas Sekss. tagad visas ir izseksojušās un var pāriet pie rūpēm par bērniem. :D
09.09.2013 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 16.01.2013
Neons, pilnīgi piekrītu tev par to blogeri, gan jau tikai uz fotogrāfēšanos sataisās!

Un vispār neizprotu kā Jūs tā par sevi varat runāt, ka grutniecības laikā bijāt ĻOTI, ļoti resnas, Jūs taču bijāt skaistas un gaidījāt savu mazuli. Ja vien Jūs 24/7 nerijāt visu, kas pagadijās ceļā. Man personiski ļoti nepatīk tāds steriotips, ka es biju resna šajā gaidību laikā...
09.09.2013 09:43 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
atlieka vien atlaisties krēslā un par frizūrām, make-up un jebko citu parūpēsies viņu stilisti, frizieri un visi pārējie./quote]
jaa, skarlet_ taa gan ir :D

es nezinu kaa ir buut grutniecei, bet laikam jau taa ir, ja cilveeks labi juutas vinam gribesies arii ap sevi chubinaaties, ja passajuta ir vienkarsi sausmas diezvai kada gribes seedet lakot nagus un no acetona smakas blakus blodaa vemt vai kraasot seju, ja ir slikta passajuuta un reibonis gaaz nost no kaajam ...
09.09.2013 09:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man ļoti simpatizē Megan Foxa un viņas ģērbšanās stils,kad bija bērniņa gaidībās,protams, papēži ir baigi augsti, bet nu pašas drēbes.


09.09.2013 09:54 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ari nesaprotu, kas tas par stereotipu, kad sieviete grutniecibas laika, pec bernina piedzimsanas, pec kazam utt nolaizas. Mulkibas. Nevajag jaukt nolaidibu ar vnk nogurumu, bezspeku un tas ja ari sieviete kadu laiku ir nolaidusi sevi tiesi so iemeslu del(nenokrasojusi matu saknes, nenolakojusi nagus utt. ) noteikti nenozime, ka tgd visas nolaizas un vsp milosam virietim man liekas butu japienem kadu laicinu ari tas, ka sieviete neizskatas perfekti.


Par sevi, lidz 5 menesim ari puncis nebija redzams, nesaju kleitinas, papedisus- nu visu ka parasti, pucejos ka vienmer + stradaju, kad jau saka redet punci, skatijos jau ko vilksu, baigi apspiletas drebes nevilku, bet viss bija pa smuko, papezus loti retu reizi uzvilku. Nepatik, ka ir tik piespiletas drebes, kacauri spiezas ta naba uz aru. Pec 8 menesa, teiksu ka bija, nekada liela speka puceties nebija. Parsvara tuseju pa gultu pie zinam, filmam un gramatam. Biezi vien bija pat slinkums matus izmazgat.:)
09.09.2013 10:08 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Un par slavenibam, personigi mani nu neviena neiedvesmo un neizraisa lielu wow. Es vairak jusmoju par grutniecem uz ielas, vel loti patik mammas, kuras ar pulcinu bernu un izskatas lieliski, un izstaro tadu siltumu.
09.09.2013 10:10 |
 
Reitings 99
Reģ: 07.05.2013
Jūtos ļoti labi, jūtos skaista grūtniece! :)
Grūtniecība jau vairāk kā pusē, bet esmu tikai par 3 kg pieņēmusies svarā, domāju līdz ko ēdu utt., tātad apģērba ziņā nekādas grūtības nesaskatu.
Puncis - maziņš.

Kā māmiņkluba Sabīne saka: "ES nēesmu resna, es esmu GREZNA"

:))

Lai jauks šis gaidīšanas laiks.
:)
09.09.2013 10:27 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man ir 19 nedēļas un vēders kā māja :D Svars lieks gan nav, tikai vēders :D Ģērbjos tā, lai ir ērti un, protams, izskatās, puslīdz normāli.
09.09.2013 10:30 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Un jā, es tik pašausminos, ka viņa turpina skriet, aktīvi sportot, braukt ar riteni un nesāt papēžus. Diez cik prātīgi tas viss nav pat tad, ja grūtniecība norit bez problēmām.



Man viena kolēģe esot stāvoklī piedalījās maratonā (nezinu, kura nedēļa), apmēram vēl 5 mēnesī gāja uz trenažieru zāli un pa vakariem skrēja krosiņus, viņa ar neko nepārspīlēja, bet viņa ar sportu ir nodarbojusies visu dzīvi, teica, ka nesportojot jūtās slikti, nogurusi utt. Kā arī viņa to nereklamēja savam ārstam, jo kā viņa izteicās, ka LV ir padomju domāšana, ka grūtnieces neko nevar, nedod dievs vēl iedomāsies ar sportu nodarboties, tai pat laikā citur pasaulē maratonos (ne jau pilnā distancē) punči ir normāla prakse.

Ja māmiņa tā jūtas labāk, kāpēc nevar sportot vai ar riteni braukt? Ritenis jau vispār nav nekas biedējošs, turklāt viņas vēders ir tiešām mini ...
09.09.2013 10:30 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Vēdera izmērus jau nevar regulēt, citai tas parādās ātrāk, citai vēlāk.
09.09.2013 10:31 |
 
Reitings 99
Reģ: 07.05.2013
Vēdera izmērus jau nevar regulēt, citai tas parādās ātrāk, citai vēlāk.

Vai arī ir arī tādas , kuras visu mūžu izskatās kā grūtnieces :D
09.09.2013 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits