Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Karīn, man tev būs trīs jautājumi:
1) ko personīgi labu tu pateici par sevi šajā diskusijā, ja ne tikai ļaunu?
2) ko personīgi labu tu pateici par citiem cilvēkiem (gan komentētājām, gan vispārīgi), ja ne tikai ļaunu?
3) kāpēc man būtu pozitīvi jāizskaistina tava situācija, ja tev patīk reālistisks dzīves skatījums? Es pateicu visu to, kā ir.

Es būtu gatava dalīties ar labiem vārdiem cilvēkiem, kuriem ir kompleksi, nomāktums, depresija utt., bet tas nav tavs gadījums.


1) Es totāli nečekoju vai es šeit par sevi pateicu kaut ko labu vai nē. Pa to laiku kamēr te daudzi izteicās, lai tikai pasliktinātu situāciju, es saņēmu labas vēstules, kur es par sevi pateicu ļoti daudz ko pozitīvu.
2) Pārlasi diskusiju un paskaties, kur ir komentāri uz kuriem esmu pozitīvi atbildējusi vai arī neesmu paspējusi atbildēt :)
3) Godīgi sakot, man tavs padoms absolūti nenoderēja, jo tu noteikti neesi bijusi tādā situācijā. Es tev neieteiktu runāt par jautājumiem par kuriem tev nav viedokļa, jo tā dzīvē var nonākt situācijā, kad tev paliek liels kauns :) Tev liekas, ka "tā ir", jo tu konstatē situāciju un ļauni sadusmojies uz pilnīgi katru manu komentāru. Man tāda sajūta, ka tevī jau tur kautkas vārās, lai gan es neko supersliktu neesmu izdarījusi un pateikusi. Pavisam godīgi? Tu man šķieti diezgan ļauns cilvēks lai arī tu uzskati, ka ar tevi laikam viss ir kārtībā. Jo kaut cik labsirdīgi cilvēki, kam pašiem nav lielu problēmu ar sevi, nemeklē problēmas citos un nelien ļaunu darīt tur, kur situācija jau tā ir bēdīga. No sirds iesaku padomāt arī par to, kā jūtas otrs cilvēks un būt līdzjūtīgākai nevis uzsvērt tikai savu taisnību! Tu man absolūti nekā nelīdzēji ar to, ka piedalījies.
09.09.2013 00:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Karīn, man tev būs trīs jautājumi:
1) ko personīgi labu tu pateici par sevi šajā diskusijā, ja ne tikai ļaunu?
2) ko personīgi labu tu pateici par citiem cilvēkiem (gan komentētājām, gan vispārīgi), ja ne tikai ļaunu?
3) kāpēc man būtu pozitīvi jāizskaistina tava situācija, ja tev patīk reālistisks dzīves skatījums? Es pateicu visu to, kā ir.

Es būtu gatava dalīties ar labiem vārdiem cilvēkiem, kuriem ir kompleksi, nomāktums, depresija utt., bet tas nav tavs gadījums.
09.09.2013 00:20 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Mg Pēdējais jautājums - ko personīgi labu tad tu man pateici ja ne vien ļaunu no sevis?
09.09.2013 00:14 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Kā vispār problēmu mākts cilvēks var būt tik pozitīvs kā veiksminieks, kuram drošvien viss kārtībā ar izskatu un durvis dzīvē simtreiz vieglāk veras vaļā? Kā cilvēks skumju brīdī vispār var būt pozitīvs? Kaut kādā mērā, jā, bet nejau es te pateikšu - ai, paldies, ai paldies, mana problēma ir atrisināta. nu nebūs tā nu.


Mīļo meiten - mēs veram paši savas durvis vaļā vai ciet ;)

Es uzņēmējdarbību uzsāku ar 1ls vērtiem instrumentiem :D laikā, kad nereti sanāca ēst pārtiku ar notecējušu termiņu un par apģērba pirkšanu vispār nesapņoju ;)
Kaut arī man tajā laikā jau bija ļoti laba izglītība - prestižās skolās ar labām atzīmēm - mani nevienam nevajadzēja. Bet es saglabāju optimismu un vienkārši negaudos, bet sāku strādāt lai mainītu to situāciju. Tagad skatoties atpakaļ - jā esmu nogājis tālu ceļu - atvēris daudz durvis, kā arī radījis vārdu savā darbības jomā.
Un jā es daudz upurēju, bet nevienā brīdī nezaudēju optimismu, kaut viss apkārt nereti likās drūms un es biju viens ar visām saistībām, atbildībām un riskiem.
Un zini pēdējās divās nedēļās esmu iegrābies pamatīgā mīnusā, bet vai mani tas satrauc - nē, jo zinu, ka es visu spēšu atrisinā't un ko nespēšu tas pats atrisināsies :D

Īsāk sakot nestreso par lietām, kuras nespēj ietekmēt, bet satraucies un strādā pie lietām, kuras vari ietekmēt un jebko ko tu dzīvē darī - dari tik labi cik vien spēj ;) un tad pat zaudējumi liksies, kā sasniegumu, jo būsi izdarījis visu, kas ir tavos spēkos :)
09.09.2013 00:13 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Atzīstiet to vai nē, bet tas ir jūsu ļaunums, kas jums liek te būt, rakstīt ārpus tēmas un tērēt savu laiku

09.09.2013 00:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Pie tam dzīve nav sūds un tā es to absolūti nebiju domājusi. īstenībā cilvēki, kas pārāk vieglprātīgi un pozitīvi attiecas pret dzīvi, drīzāk tad jau to neciena un nekad nesabrūk tiktāl lai aizdomātos par dzīves patieso jēgu :)

Punkts. Man nu jāiet nolikt māsasmeita gulēt. Es nedomāju, ka šajā diskusijā ir vērts vairāk atgriezties. Te saradās pārāk daudz negatīviķu. Jūs neviens te nesauca. Neviens cilvēks prasot padomu neprasa lai viņu nosoda. Atzīstiet to vai nē, bet tas ir jūsu ļaunums, kas jums liek te būt, rakstīt ārpus tēmas un tērēt savu laiku :)
09.09.2013 00:08 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Normāli. Iedomājos situāciju - sēž draudzenes kafejnīcā, viena draudzene kaut ko neitrāli pozitīvi runā, bet Karina pēc tam saka - sabrūc, maita! Dzīve ir sūds!


Tu pati šo piemēru uzskati par objektīvu? Tu nesaprati manu domu. Mani vienkārši ļoti kaitina brīžiem šāds pozitīvisms un es ļoti atvainojos, ja aizskāru kāda jūtas vai vēlnezko. Tas vienkārši ir mans viedoklis, kas varbūt ir krasi atšķirīgs no daudziem citiem. Es par to nekaunos.
09.09.2013 00:03 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Visi šie cilvēki, kas dzīvo savā pašiedomātajā pozitīvismā, sabrūciet vienreiz un saprotiet,ka dzīve nav nekāda spēle!

Normāli. :D Iedomājos situāciju - sēž draudzenes kafejnīcā, viena draudzene kaut ko neitrāli pozitīvi runā, bet Karina pēc tam saka - sabrūc, maita! Dzīve ir sūds!

Viens ir domāt, ka dzīve ir maita, ko daudzi cilvēki dara, otrs ir to citam novēlēt.

Tu man atgādini to Edīti, kuru savāca policija. To mākslinieci laikam, kas rakstīja blogus "Latvijā gaidāma asinspirts" utt. Diez vai viņai ir daudz draugu.
09.09.2013 00:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
bet nu protams, jā, mēs katrs ciešam nesalīdzināmi vairāk un daudz smagāk par apkārtējiem. visi pārējie peldās piena upēs un zelta pudi paši krīt klēpī, tikai es esmu viena vienīgā nabadzīte uz pasaules.

Tā vietā lai uzrakstītu kaut ko objektīvu, tu kaut ko konstatē un vienkārši izspļauj. Nav tādu ļaunu cilvēku, visos cilvēkos ir kaut kas labs, un nav arī tādu labu cilvēku, jo visos ir kautkas ļauns.
09.09.2013 00:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Karina, es arī noteikti nevēlētos ar tevi draudzēties un no tevis novērstos, jo tu pēc dabas esi sekla. Un to es saku neredzot tavu izskatu.


Kādu būtību tad viņa šeit izteica?
08.09.2013 23:56 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Cilvēkiem,kas nav saskārušies ar šādu problēmu vispār te nav ko darīt un nav ko diskutēt! Tas būtu tas pats, ja es aizietu uz māmiņu diskusiju un sāktu stāstīt par to ar ko bērnu vajag barot.
08.09.2013 23:54 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
tikai tas nav citiem patīkami - mani vaibsti, harizma, izturēšanās, tas cilvēkiem nepatīk. Ir pat ļoti smaidīgi cilvēki, no kuriem citi bēg pa gabalu.

Tieši tā - tava izturēšanās ir tā, no kuras visi bēg, kamēr tavi vaibsti nevienam neinteresē. Un šajā diskusijā tas ir par 100% pierādījies. Kamēr neviena meitene tevi nenosauca apvainojošos vārdos, tikmēr tu ar tādiem mētājies jau vairākkārt.
Turklāt tava problēma neizklausās pēc depresijas vai kā tamlīdzīgi, par ko es varētu dot padomus, bet vienkārši pēc neciešama rakstura un ka diemžēl vecāki kaut kādā brīdī neieaudzināja dzīves vērtības un pieklājību.
08.09.2013 23:53 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Mg Tas nav mans viss. Es ar tevi pilnīgi noteikti negribētu kontaktēties


viņa tev normāli uzrakstīja par īsto problēmu,bet tu laikam nespēj saprast. :D smieties vai raudāt?
08.09.2013 23:52 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
@ 57days
08.09.2013 23:51 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Un, tukšpaure, atvainojos, kurš tev teica, ka neviens no šiem padomiem nav labs?????????????? Uzliec brilles un izlasi,ko es esmu atbildējusi nevis konstatē kautko!
08.09.2013 23:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Mg Tas nav mans viss. Es ar tevi pilnīgi noteikti negribētu kontaktēties.
08.09.2013 23:49 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
P.S. Labo to, kas tev notiek prātā - pat nevis attieksmi pret sevi vai sevis iemīlēšanu, bet attieksmi pret apkārtējiem un dzīves vērtībām. Liekas, ka tavs un pārējo vizuālais izskats tev ir viss, bet tā tam nevajadzētu būt. Šķiet, tu nespētu draudzēties ar cilvēku, kuru uzskatītu par neglītu - un tur ir problēma. Pat ja tu iemīlēsi savu izskatu tādu, kāds tas ir, vai izmainīsi to, tas nemainīs faktu, ka pret pārējiem izturēsies augstprātīgi. Lai cik tas savādi neskanētu, bet tu kā cilvēks ar zemu pašapziņu patiesībā esi bezgala iedomīga, jo liec "resnu, knapi elpojošu cilvēku" par kaut ko zemu. Un tieši šī iedomība, šī attieksme pret citiem 90% cilvēkus atgrūž, nevis tavs izskats.
08.09.2013 23:37 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Nevajag ieslīgt galejībās. Manuprāt bija ļoti daudz komentāru no meiteņu puses, kuros tiešām cilvēki vismaz centās no sirds vai nu kaut ko labu ieteikt vai atbalstīt, bet, redz, tāpat nav labi - visapkārt viena vienīga ļaunā sabiedrība.

jā, šeit var izlasīt pat ļoti labus padomus.
ar to citātu tikai gribēju teikt, ka nav īsti zināms kas meiteni "iedzinis" tādā stāvoklī, kas liek šādi raudzīties uz pasauli.
Jā, katrs mēs esam kaut ko pārdzīvojuši, bet katrs gadījums ier savādāks un nav tāda vienota "recepte", kas derētu citiem.
Jūsu dotie padomi bija tiešām labi.
08.09.2013 23:33 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Sākumā jutu līdzi autorei, bet tad tiku līdz šim:
Donata Šis padoms bija galīgi garām.. Vai tad tu pati varētu "nevērtēt cilvēku pēc izskata" un draudzēties ar resnu, knapi elpojošu cilvēku, no kura nelabi tev paliktu?

un viss kļuva skaidrs.

Karina, es arī noteikti nevēlētos ar tevi draudzēties un no tevis novērstos, jo tu pēc dabas esi sekla. Un to es saku neredzot tavu izskatu.
08.09.2013 23:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nazanin, par tevi gan prieks :)
08.09.2013 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits