Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Līva Es bērnībā nebiju ar domu - neglītene. Un arī šobrīd daudzi man ir teikuši, ka es esmu ļoti smaidīgs cilvēks, tikai tas nav citiem patīkami - mani vaibsti, harizma, izturēšanās, tas cilvēkiem nepatīk. Ir pat ļoti smaidīgi cilvēki, no kuriem citi bēg pa gabalu.
08.09.2013 21:35 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Te jau sāk izskatīties pēc "kā mežā sauc, tā atskan". Autore pati visus vērtē pēc ārienes un tad brīnās, ka neviens ar viņu negrib kontaktēties. Ja sākumā bija žēl, ka cilvēks ir vientuļš un kompleksu mākts, tad tagad skaidrs, ka pati vainīga. Es arī negribētu ar tādu kontaktēties, pat ja viņa ārēji būtu supermodele. Čīkstīgs, sekls cilvēciņš.
08.09.2013 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Karīna, es tev ieteiktu mācīties un "garīgi" augt, atrast kādu hobiju, kas aizrauj. Domāju, ka lielākajai daļai cilvēku ir stipri vienalga par pilnīgi svešu cilvēku izskatu.
Visā diskusijā tu sūdzies par savu izskatu/ atšķirīgumu un īstu draugu trūkumu. Tad varu teikt to, kas tas viss ir galvā. Man ir vairāki piemēri, kur tu teiktu, ka
daudz nelabojamu defektu
, bet es teiktu, ka tās ir muļķības.
Man labs paziņa ir tā sauktais "punduris", tik interesantu, dzīvespriecīgu puisi kā viņš, maz esmu satikusi. Cilvēks vispār citiem neliek manīt to, ka ir atšķirīgs. Brauc ekskursijās, apmeklē kursa/ augstskolas pasākumus, dejo bariņā un varu droši teikt, ka mēs viņa auguma starpību "neredzam". Tā pat zinu meiteni, kurai slimības dēļ atšķiras kāju ekstremitātes, agrāk bija ratiņkrēslā, viņa ir iesaitījusies savas skolas pašpārvaldē un brīvprātīgo pasākumos, sporto, cik var. Nesen redzēju bildes no vasaras festivāla- forši! Tu pati saki, ka esi iesaistījusies dažādās aktivitātēs- tad, lūk, tām lietām vajadzētu tevi aizraut un padarīt interesantāku citu acīs. Bet kaut kā pēc diskusijas nemanu.
08.09.2013 21:40 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Te jau sāk izskatīties pēc "kā mežā sauc, tā atskan". Autore pati visus vērtē pēc ārienes un tad brīnās, ka neviens ar viņu negrib kontaktēties. Ja sākumā bija žēl, ka cilvēks ir vientuļš un kompleksu mākts, tad tagad skaidrs, ka pati vainīga. Es arī negribētu ar tādu kontaktēties, pat ja viņa ārēji būtu supermodele. Čīkstīgs, sekls cilvēciņš.


Piekrītu !!!

Man arī negribētos, lai visu laiku kompleksu mākta draudzene visu laiku čīkst cik viņa ir nesmuka utt.
08.09.2013 21:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Autore pati visus vērtē pēc ārienes un tad brīnās, ka neviens ar viņu negrib kontaktēties.


tieši tā.
08.09.2013 21:42 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Man nepatīk pārlieku liels nepamatots pozitīvisms un skatījums uz dzīvi - tas ir galīgi garām. Cilvēkam ir jābūt reālistam. Mirsi ar vēzi, dvēsele nebūs atpestīta, un tu teiksi, ka pēc nāves dosies uz debesīm!? Visi šie cilvēki, kas dzīvo savā pašiedomātajā pozitīvismā, sabrūciet vienreiz un saprotiet,ka dzīve nav nekāda spēle! Dzīvei ar domu, ka viss būs labi ir jābūt kaut kādam pamatojumam kāpēc. Nevar braukt lejā ar slēpēm pa trasi, kurai tu neredzi nobeigumu, ar milzu pozitīvismu - viss jau vienmēr ir bijis labi, ja beigās ir dziļa aiza!
08.09.2013 21:42 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Nu buutu laiks saprast, ka tavi sejas vaibsti un aura, kaadu izturo ir unikaala, tikai tev piemiitosha, un tas ir vairaak, kaa skaidrs, ka buus, kam tas patiks, sajuusmaa plaudees un teiks, cik tu skaista un forsha, un buus taadi, kas varbuut sarauks degunu. Nu nevar visiem izpatikt. Pietiek ar to, ka patiic sev,un buus taadi, kuriem iepatiksies. Te jau ieziimeejas kaut kas uz to pusi, ka gribi IZPATIKT, nevis patikt... un VISIEM, nevis sev. Kaut kaadi mazveertiibas kompleksi.
08.09.2013 21:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ja es citus nevērtētu pēc izskata, tad jau es pati ar sevi būtu apmierināta, vai ne tā?
08.09.2013 21:46 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Kariina, kas ir taa tava sludinaataa realitaate? Katram taa ir sava. Ja cilveeks sirdii dziivo ar pozitiivismu, tad taa ir vinja realitaate. Ir jaaspeej atrast kaut kas, kas paliidz dziivot un saglabaat pozitiivismu sirdii. Realitaati veido tu pati, nevis realitaate ir - dziive ir mokas, visi mirsim.
08.09.2013 21:48 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vispār jau dzīve ir skaista :) Savā ziņā spēle, jā - aizraujoša spēle. Tas, ka Tu esi nošņurkusi bēdu un kompleksu čupiņa, manas dzīves skaistumu nemaina. Viss slēpjas attieksmē - tas, kādām acīm Tu skaties uz pasauli, diezgan labi izskaidro šīs tēmas rašanos un pasaules attieksmi pret Tevi. Beidz pīkstēt un savācies.
08.09.2013 21:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Autore pati visus vērtē pēc ārienes un tad brīnās, ka neviens ar viņu negrib kontaktēties.


Es neesmu teikusi, ka neviens! Bet tiem cilvēkiem jau arī es neesmu tur nekāda unikāla, superīga, dievinātā! Lielākajai daļai manis drīzāk ir žēl dēļ tā, kas man ir jānes vai arī mums ir vienkārši kopā labi pavadīts laiks.
08.09.2013 21:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
delusion Spēle,kuras beigās tu kritīsi pa tumšu tuneli dziļā bedrē? :D WAKE UP
08.09.2013 21:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai tie bija tavi vecāki, kas tevi no maza, laimīga bērna ar kritiku noveda līdz tam, ka tu jūties pretīga citiem?

Ja jā, tad ej dzīvo prom no viņiem, vēlams citā pilsētā. Varbūt izraušanās no tā psiholoģiskā klimata, kas valda mājās, tev ļaus ar laiku sākt redzēt lietas citādi.
08.09.2013 21:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Da labi, ja kāds spēj visu dzīvi nodzīvot ar rōzā brillēm uz acīm, tak lai jau! Vismaz kāds prieciņš no tā visa.

Degšanai ellē neticu :)
08.09.2013 21:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Man labs paziņa ir tā sauktais "punduris", tik interesantu, dzīvespriecīgu puisi kā viņš, maz esmu satikusi. Cilvēks vispār citiem neliek manīt to, ka ir atšķirīgs. Brauc ekskursijās, apmeklē kursa/ augstskolas pasākumus, dejo bariņā un varu droši teikt, ka mēs viņa auguma starpību "neredzam". Tā pat zinu meiteni, kurai slimības dēļ atšķiras kāju ekstremitātes, agrāk bija ratiņkrēslā, viņa ir iesaitījusies savas skolas pašpārvaldē un brīvprātīgo pasākumos, sporto, cik var. Nesen redzēju bildes no vasaras festivāla- forši! Tu pati saki, ka esi iesaistījusies dažādās aktivitātēs- tad, lūk, tām lietām vajadzētu tevi aizraut un padarīt interesantāku citu acīs. Bet kaut kā pēc diskusijas nemanu.


Zini, parastus cilvēkus ar cilvēkiem, kam ir nopietnas saslimšanas vai problēmas, vispār nevar salīdzināt. Pret tiem sabiedrība izturas pat ar lielāku pieķeršanos kā pret parastiem. Cilvēkam bez rokām un kājām - uh, cik viņam daudz fanu un atbalstītāju. Tāpēc, ka cilvēkiem tas neliekas nekas atbaidošs vai tāds kā dēļ vajadzētu novērsties. Drīzāk pat interesanti.
08.09.2013 21:55 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta teikt pati izdomaja, pati apvainojas.
08.09.2013 21:55 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Katram pēc ticības, Karīna :D Tu varbūt kritīsi bedrē, es izlidināšos pa zvaigznēm un reinkarnēšos :D Tas patiesībā ir smieklīgi, cik gudra un vieda Tu sev liecies, lai gan neesi pat spējīga nokārtot attiecības pati ar sevi :D
08.09.2013 21:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Vai tie bija tavi vecāki, kas tevi no maza, laimīga bērna ar kritiku noveda līdz tam, ka tu jūties pretīga citiem?


Mieru, tikai mieru.. Nevis pretīga, bet nepatīkama. Tā ir tā sabiedrības daļa, kas mani noniecināja, lai gan man likās, ka man nav nekādas vainas.
08.09.2013 21:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un jā, sevis atrašana kādās interesēs, nevis cilvēkos, arī ir variants (krāt pastmarkas, kolekcionēt pamestus kaķus, apgūt visas Eiropas valodas, sākt spēlēt Warcraft ar smuku avataru, utt. Varianti ir vienmēr)

Dzīvē: Datorspēlē:

Žurnālā GEO bija raksts par šo vīrieti.
08.09.2013 22:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
delusion Tu ĻOOOOTI smagi vilsies, bet mani jau tas nesatrauc :D
08.09.2013 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits