Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Pašķirstīju vēl komentārus, vienīgais, kas nāk prāta, kas ir tiešām atšķirīgi un ko Latvijas sabiedrībā būtu cilvēkiem grūti "sagremot" un uz ko tiešām lūrētu nosodoši, ir, ka meitene ir dzimusi bioloģiski puiša ķermenī.

Līdzīgi ir. Es neesmu pārāk sievišķīga. Es pat nezinu kā nosaukt to savu "harizmu".
08.09.2013 20:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
57 days-loti labs ieteikums!
Mums te vispaar ir loti daudz negliitu cilveeku-tiesi taa varetu teikt!Man arii aerobikas nodarbiibaas ir loti dazaadi cilveeki-jauni ,veci ,skaisti negliiti uttNevienam nav nekaadas dalas-visi vingro un priecaajas,ka peec tam juutas labaak!
08.09.2013 20:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Protams. Tā vietā labāk pačīkstēt forum`aun vēlreiz pārliecināties, ka patiešām - tevi neviens nesaprot.


Un vai tev pašai likās, ka tas padoms bija derīgs? :D

Nu Latvijas sabiedrība ir nežēlīga ĻOTI. Ja tu sev diezgan tuvam cilvēkam sāc pastāstīt kā jūties un ko viņš īsti domā par tavām īpatnībām, viņš sāk stostīties.

Nevajag man te stāstīt, ka man nav problēmas!

Es jau saņēmu atbildi uz saviem jautājumiem būtībā jau sen un daudzus uzmundrinošus padomus. Cilvēkam, kas ir patiesi noskumis, nekad nav vajadzīgs neviens, kas viņam pasaka, ka problēma ir ne tur, kur viņš domā, ja pats cilvēks visu sāpi no savas sirds ir izteicis!
08.09.2013 21:01 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Pēc pieredzes zinu, ka ir ļoti grūti kontaktēties ar cilvēku, kurš pret daudzām lietām izturas visai skeptiski un uzskata, ka visa pasaule koncentrējas uz viņa nepilnībām. Tiešām, iesaisties brīvprātīgajā darbā. Iespējams tu jutīsies labāk palīdzot kādam citam un mazāk domājot par to, kā tev neiet.
08.09.2013 21:06 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Ja tu sev diezgan tuvam cilvēkam sāc pastāstīt kā jūties un ko viņš īsti domā par tavām īpatnībām, viņš sāk stostīties.


Tā ir tā nežēlīgā Latvijas sabiedrība?

Nu bļin, kaut internetā atrodi ekvivalentu bildi savai problēmai, citādi es nevaru iedomāties, kas ir tavs nelabojamais nesmukums.
Par atsvešināšanos no cilvēkiem - tā ir kapa rakšana pašam sev, bez cilvēkiem apkārt nevar. Bet atsvešināties no tagadējā draugu loka un ģimenes - droši, ja tev ir tāda vajadzība un ja tev šķiet, ka tas tiešām palīdzēs. Tikai dod vietu citiem.

Par visu diskusiju un tavu attieksmi - tu man liecies ļoti nepatīkams cilvēks, es ar tevi nečupotos.
08.09.2013 21:11 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
labi, tātad kuras ķermeņa daļas tev sevī patīk,bet kuras tevi tā šausmina, varu vienīgi ieteikt nomainīt garderobi. Tātad lūdzu ieskatu :) saņemsi ieteikumus ;)
08.09.2013 21:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Karīna, es teicu, ka tev nav problēma?

Bet ja jau tu saki, ka tevi pat plastiskā ķirurģija neglābtu, tad atvaino, risinājumu nav daudz:

Turpināt dzīvot kā šobrīd (un turpināt justies tikpat sūdīgi, kā šobrīd)
Censties pieņemt un iemīlēt nesmuko sevi
Meklēt cilvēkus, kā draudzība un atbalsts (ko tu nesaņem ģimenē) tev varētu palīdzēt pieņemt pašai sevi
Nodzerties
Vai, atvaino, bet lekt Ventā ar galvu uz leju.

Ko tādu baigi sakarīgu tev vēl tavuprāt kāds var ieteikt? Smukuma tabletes? Palasīt grāmatu "The Secret"? Pat ja es piedāvātu tev draudzību un atbalstu tu teiktu NĒ (jau vienu meiteni atšuvi).

Viss ir tikai tavās rokās.
08.09.2013 21:13 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Troy Ko tu ar to gribi teikt "tā ir tā nežēlīgā Latvijas sabiedrība"? :D
Es vienkārši tev pasaku piemēru.

Piemēram,kaut vai slavenības.. piemēram, Anete Sončika un viņas izvalbītie vaibsti, izbojātie. Vai kāds par viņu internetā saka kaut ko pozitīvu?? Un tā par daudziem citiem. Paskaties godīgi un nopietni uz visu. Liela daļa cilvēku dzīvo ar kautkādām "rozā" brillēm uz acīm. Itkā viss ir pozitīvās krāsiņās, lai gan pūst kājas un rokas un mirst nost, tā vietā lai meklētu nopietnu atrisinājumu un skatītos patiesībai acīs. Es nevaru naivi iet visur kur es gribu un domāt,ka būs labi. Ir jābūt reālistam nevis kautkādam sapņotājam.
08.09.2013 21:18 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Tu esi gluži vai muļķe. Ir cilvēki, kuriem sporta zālē vispār nav ko darīt, jo veselīgs ķermenis nevienam neinteresē, ja tas ir nesimpātisks tāpat. Nav jēgas dzīties pēc putna, ko tu nevari noķert.


Nu labi sēdi mājās un kauc cik esi neglita zoss!!! Mēs tev mēģinām palīdzēt,bet tu visu tikai noliec.

Ko tu muldi, ka veselīgs ķermenis nevienam neinteresē?Labi trenēts un tonizēts augums nevienam nepatīk, ja ???Varbūt es esmu vienīgā, bet manuprāt, tas ir daudz skaistās nekā ar celulītu nosētas ciskas un riepa uz vēdēra kas nekad nav pieredzējusi nevienu pressīti vai vingrinājumu.Tas, ka man un citām ir perfekts augums nenozīmē, ka kopš dzimšanas piedzimām tādas.TAS IR TIKAI CIEŠA APŅEMŠANĀS UN SMAGI TRENIŅI SPORTA ZĀLĒ!!!Bet tev jau neieskaidrot.
Kā, tad nācās, ka USA biji skaliņs un LV esi resna?
08.09.2013 21:19 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
57days Izlasi manas diskusijas izvirzītos jautājumus vispirms un šīs savas atbildes un negatīvos padomus atstāj pie sevis! Man nekas no tā nav vajadzīgs!
08.09.2013 21:20 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Lexyyy Arī skaliņi mēdz būt ļoti neglīti. Vai, piemēram, cilvēkam, kas vairāk izskatītos pēc dzīvnieka (patiešām) nekā cilvēka, tu ieteiktu iet uz trenažieru zāli un trenēties? :D Labi, tas nav mans piemērs, bet nu aptuveni tā.
Es godīgi sakot zinu arī tādus cilvēkus, kuri ar visu solāriju, trenažieru zāli drīzāk izskatās pēc ākstiem, jo viņiem nekas tāds NEPIESTĀV! Skatīsimies acīs realitātei.
08.09.2013 21:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii nodomaaju par to ASV un "skalinu"-parasti cilveeki iebraucot ,uzreiz loti pienemaas svaraa,jo eed tiesaam visu ,ko kaarojaas.Paartika ir saliidzinosi leeta ar Eiropu!
08.09.2013 21:24 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Tev nedaleca, ka es tavā piemērā nekādu nežēlību nesaskatu? Nu, tu esi krāsas sabiezinājusi un savu galvā ieņēmusi, tāpēc es te neturpināšu komentēt, jo tas man ļoti sabojā garīgo.

Klausies, ko saka 57days, viņai taisnība. Ja nevari mainīt apstākļus, maini attieksmi, tev nav citu opciju.
08.09.2013 21:26 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Es godīgi sakot zinu arī tādus cilvēkus, kuri ar visu solāriju, trenažieru zāli drīzāk izskatās pēc ākstiem, jo viņiem nekas tāds NEPIESTĀV! Skatīsimies acīs realitātei.


Varbūt tikai tādai negatīvistei kā tev šķiet,ka nepiestāv!
Nesaprotu kā var nepiestāvēt būt formā??? Labāk resna riepa un ļumīgas rokas?Domā, ko tu runā?
Par solāriju piekrītu!!
08.09.2013 21:27 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Karīn, šis "reālista sindroms" ļoti atbaida pārējos, vairāk kā neproporcionāls augums vai trešais krūtsgals. Izklausās, ka tev ir daudz darīts pāri.
08.09.2013 21:27 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Ai, nu beidz taa zheeloties. Nu resnas kaajaas? Tad tievee. Tici man, visas taas skaistaas sievietes nav skaistas aiz neko dariit, vinjas seko liidzi savam uzturam un kopj sevi. Tas nav taa - ai, nav ko man dariit. Katra sieviete var atljauties buut skaista, ja kopj sevi. Ja esi pielikusi visas puules, redzi, ka vairaak neko sevii ar pashas speekiem uzlabot nevari, tad, ja liidzeklji atljauj; kraaj plastiskajai kjirurgjijai. Tas ir tas, ko varu ieteikt, kaa uzlabot pashapzinju, visi tie "iemiili sevi taadu, kaada tu esi", nu ja nemiili, tad nemiili, taa ir sevis mierinaashana; miileet savus taukus un pumpaino seju (atvainojos ljoti par tieshumu, nevienai personiigi nebija domaats!!!) ja zini, kaada gribi buut, tad ej uz to, kljuusti taada un miileesi sevi (nav jaakljuust perfektai!), ja ir attieksme - nekad nebuushu pietiekami laba, esmu negliita, tad tur jau vairs nav izskata probleema, bet probleema galvaa. KATRS MEES VARAM SEVI IEMIILEET. Atrodi tikai resursus sevii, kaa to izdariit. Piem., motivaaciju un gribasspeeku.
08.09.2013 21:29 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Troy Atvainojos, es par to Latviju nepareizi sapratu.

Ja jūties negatīvi, neviens tev neliek komentēt šeit.
08.09.2013 21:29 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ai, nu beidz taa zheeloties. Nu resnas kaajaas? Tad tievee. Tici man, visas taas skaistaas sievietes nav skaistas aiz neko dariit, vinjas seko liidzi savam uzturam un kopj sevi. Tas nav taa - ai, nav ko man dariit. Katra sieviete var atljauties buut skaista, ja kopj sevi. Ja esi pielikusi visas puules, redzi, ka vairaak neko sevii ar pashas speekiem uzlabot nevari, tad, ja liidzeklji atljauj; kraaj plastiskajai kjirurgjijai. Tas ir tas, ko varu ieteikt, kaa uzlabot pashapzinju, visi tie "iemiili sevi taadu, kaada tu esi", nu ja nemiili, tad nemiili, taa ir sevis mierinaashana; miileet savus taukus un pumpaino seju (atvainojos ljoti par tieshumu, nevienai personiigi nebija domaats!!!) ja zini, kaada gribi buut, tad ej uz to, kljuusti taada un miileesi sevi (nav jaakljuust perfektai!), ja ir attieksme - nekad nebuushu pietiekami laba, esmu negliita, tad tur jau vairs nav izskata probleema, bet probleema galvaa. KATRS MEES VARAM SEVI IEMIILEET. Atrodi tikai resursus sevii, kaa to izdariit. Piem., motivaaciju un gribasspeeku.


+1
08.09.2013 21:30 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Bet par to,ka katrs mēs sevi varam iemīlēt OK, bet neviens nav teicis, ka citiem tad ar mums būs labi. Bērnībā es biju normāla meitene un dzīvespriecīga, bet kāds vienmēr manī atrada problēmas un tā tas ir arī šobrīd, tikai šobrīd es tās pati esmu sākusi saskatīt.
08.09.2013 21:33 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Kariina, peec peedeejiem komentaariem tev ir kaut kaadas probleemas...... dziljaakas... ilgstoshas. Var just, ka esi cietusi sava izskata deelj? Taa ir? Varbuut taas ir tikai iedomas. Es straadaaju apkalposhanaa, man reizeem meedz kaut ko rupju vai aizskaroshu pateikt, mans bijushais draugs manaa vietaa izveleeejaas cietu... nu baac, ja saaktu domaat, ka tas ir manas aarienes deelj, tad vispaar ieliistu kuuninjaa un neliistu aaraa. Ne visa mijiedarbiiba ar citiem ir atkariiga tikai no tavas aarienes. Tas tachu ir tikai pirmais iespaids, kursh, jaa, speelee lielu lomu, bet VEEL lielaaku lomu speelee tava iztureeshanaas, kustiibas, attieksme, kas ir atkariigs no taa, kas tev tur iekshaa ir. Ja buusi ar domu - esmu negliitene - tad cilveeki to sajutiis.
08.09.2013 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits