Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Karīna, lūdzu, atbildi uz manu jautājumu - prasu jau trešo reizi. Kas tieši Tevī ir tik neglīts un nelabojams?
08.09.2013 17:34 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Libra Mjā, es saprotu, ko domā.. bet ja pati domā līdzīgi kā citi, ja nepatīk kāda esi(nav par tevi konkrēti domāts, vnk situācijas vizualizācija kkāda), tad cilvēkiem tevi ir viegli ievainot.. Mani pieņemsim "paklupina" tas, ja es ieraugu sevi no malas. Es nevaru iestāstīt, ka man patīk tas, kas man nepatīk.
08.09.2013 17:37 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Godīgi sakot, man ir bail izpausties savā privātumā attiecībā uz tām bildēm. Nav tas droši, nekādā gadījumā. Esmu jau vienreiz pamatīgi uzķērusies uz to, kas sēž otrā galā :)
08.09.2013 17:39 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Defektus pavisam noteikti ir iespēja nomaskēt,-pārvērst efektos! un noteikti ir lietas kas Tev sevī patīk, -tās vajag izcelt, lai novērstus skatus no defektiem! Turkklāt ļoti maina izskatu-tas kā cilvēks jūtas iekšēji, cik ir atbrīvots, kā izturas pret citiem cilvēkiem, kāds ir raksturs... ir lietas ko sevī var izkopt-nevar tikai žēloties cik viss ir slikti! Turklāt par ķermeni-ir iespēja kaut nedaudz mainīt ķermeņa formu nodarbojoties ar sportu- izrunāt ar personīgo treneri efektīvu treniņu programmu ķermeņa problēmzonām.... utt.
08.09.2013 17:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ai, es pirms dažiem gadiem biju pie stilista .. viņa uz mani tā paskatījās, ka es nezinu tiešām ko domāja :D Bet teica - kājas jau nav tev resnas nē :D Lai gan ir man viņas tādas nu kā lai saka, lieliem kauliem un nav izteiksmīgas, sieviešķīgas :D
08.09.2013 17:51 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Karīna Grēks ir nolikt savas ķermeņa nepilnības- ir cilvēki kuri nevar pastaigāt, kuriem nav attiecīgo ķermeņu daļu, kuri būtu laimīgi par jebkādām!
08.09.2013 17:55 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
ja nevari normāli paskaidrot, pameklē bildes google, jo es arī nesaprotu tevi.
08.09.2013 17:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Zini, kas Tevī ir par vainu? Tas, ka tu nespēj sevi pieņemt.
Tev meitenes saka ko pozitīvu, bet tu atradīsi 101 iemeslu kāpēc neesi skaista.
Tas pats par draugiem - piedāvā tikties, bet tu tomēr nevēlies, jo redz, sazin kas ir otrā pusē datoram.
Tu mūc no sevis! Varu derēt, ja saņem komplimentu, tā nodomā - gjau uz*irsa.
Nemūc no sevis un visa pārējā. Ja kāds pasaka - tev skaista frizūra, tad pieņem to kā pateisību, nevis atrunājies. Un izej ārā beidzot, iepazīsies.
Man arī nav daudz draugu, bet tie kas ir, tie spēj vislabāk tevi pacelt spārnos un aizliedz burķšķēt un kompleksot.
08.09.2013 17:59 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
sirena911 Es laikam neesmu tik drosmīga, lai būtu pateicīga par to, ka man ir kājas, kad kāds pasaka, ka tās ir neglītas.. Cilvēki ir pārāk nežēlīgi. Pat pie sīkākajām lietām piesienas, es to nespēju panest.
08.09.2013 18:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esi friiks? Draudzeejies ar citiem friikiem un citaadi domaajoshiem. Nemeklee mainstream cilveeku viduu draugus, jo vinji tavas probleemas diez vai sapratiis, bet gan diivainju viduu. Tieshi neordinaars skatiijums uz dziivi var buut taa iistaa shoka terapija, kas tev ljaus sevi pienjemt. Cik noprotu, tev dziivee nav iisti taada piemeera, kam gribi liidzinaaties, jo vecaaki diemzeel nespeeja tev to dot. Ieteiktu atrast tev kaadu cilveeku, kas ir gaajis liidziigaam probleemaam cauri un beidzot taas pievareejis, tu no taa cilveeka vareesi daudz ko iemaaciities un kas zin, varbuut vinja metodes tev pashai paliidzees. Man pashai tiinju gados daudz ko iemaaciija viena meiteniite ritenjkreeslaa. Taa vinjas fantastiskaa attieksme uz dziivi un pozitiivisms bija ljoti lipiigs.
08.09.2013 18:02 |
 
Reitings 115
Reģ: 17.08.2013
Karīna Es teiksim arī nevaru lepoties ar perfektām slaidām kājām - es teiktu tās ir normālas, protams gribētos jau kā modelēm no žurnāla vāka, bet man tādas nav - esmu priecīga, ka man dotas ir tādas kādas ir, jo man bija iespēja nestaigāt-brīnumainā kārtā es varu staigāt, līdz ar to esmu priecīga par to kas ir dots! Un esmu apmierināta un arī nesūdzos par cilvēku uzmanību un komplimentu trūkumu, kaut neesmu gluži modele, normāls parasts cilvēks :)
08.09.2013 18:05 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Freshmaker Nē, es bieži piekrītu komplimentiem.. Man vienkārši ir grūti panest to, ka kāds pasaka negatīvo vai norāda uz to, kas man pašai nepatīk. Ja esi ļoti atšķirīgs un gribi iet sabiedrībā, tad gribot vai negribot nāksies būt stipram pret kritiku... Esmu nolēmusi izmest no savas dzīves cilvēkus, kas man liek justies slikti... Jo ne mazums tādi atrodas, kas grib celt savu pašpaziņu uz mana rēķina, pat tuvi cilvēki.
08.09.2013 18:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
zini ko, varbūt pamēģini pati nevērtēt cilvēkus pēc izskata, tad varbūt arī atradīsi kādu draugu un nedaudz harmonijas savā pasaulē.
08.09.2013 18:06 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Donata Šis padoms bija galīgi garām.. Vai tad tu pati varētu "nevērtēt cilvēku pēc izskata" un draudzēties ar resnu, knapi elpojošu cilvēku, no kura nelabi tev paliktu? :D
08.09.2013 18:09 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
sirena911 Ja profila bildē tā esi tu, tad noteikti būtu labāka par mani arī tajā gadījumā, ja nevarētu staigāt. Ir tas cilvēks bez rokām un bez kājām, kurš ir populārs, bet i to viņš ir simpātisks tiešām pēc sejas :D
08.09.2013 18:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
draudzēties ar resnu, knapi elpojošu cilvēku, no kura nelabi tev paliktu?

Ar draugiem draudzeejaas, nevis saistaas intiimajaas attieciibaas, taapeec izskatam tieshaam ir jaabuut sekundaaram.
08.09.2013 18:12 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Nesaprotu, kur problēma? Es, piemēram, arī neesmu fotogēniska, ir dažas lietas, kas sevī nepatīk, kuras varu mainīt - cenšos to darīt, bet ar tām, kuras izmainīt nevaru, sadzīvoju. Viss slēpjas attieksmē, kā sevi nosakņo, tā arī jūties. Visiem patikt nevari, bet nav jau arī jāpatīk. Galvenais ir iemīlēt sevi. Kā? Mērķtiecīgi strādājot ar sevi, mainot domāšanu. Jā, tas ir grūti, un iespējams, ka vajadzīgs speciālists, kurš palīdzēs sakārtot galvu. Veiksmi! :)
08.09.2013 18:13 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Vai tad tu pati varētu "nevērtēt cilvēku pēc izskata" un draudzēties ar resnu, knapi elpojošu cilvēku, no kura nelabi tev paliktu?


Draugus nevērtēju pēc izskata, tāpēc varētu.
08.09.2013 18:15 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
krista Protams,ka ir cilvēki, kas ir forši arī tāpat, varbūt kādam arī tas knapi elpojošais cilvēks liksies foršs.. Bet tādi ir patiešām vairāk retums..
08.09.2013 18:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Karīna Taapeec jau es arii saku, ka vislabaakaa terapija ir draugi no citaadi domaajosho cilveeku vidus. Vinjiem nav kompleksu un vinji to var iemaaciit arii tev, kaa tas ir - nebuut atkariigai no citu cilveeku viedokljiem un pienjemt sevi taadu, kaada esi. Parastajam cilveekam X ir vairaakaa vai mazaakaa meeraa kompleksi, taapeec arii tik ljoti censhaas liidzinaaties baram.
08.09.2013 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits