Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Tu esi pretrunā pati ar sevi - draudzēties gribi, gribi, lai tev ir draugi, taču pati tajā pašā laikā saki, ka jānorobežojas un jādzīvo vienai
08.09.2013 15:59 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Atvaino :D Nu re, vismaz Tevi sasmīdināju :D
08.09.2013 16:00 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja tu pat sakopies neizskaties īsti cienīgs, lai būtu kāda patiess draugs, tikai pažēlots, tad ir pavisam skumji.


atļaušos atzīmēt, ka tu pati ļoti stingri vērtē cilvēkus pēc izskata. Un ne jau izskata dēļ cilvēki kļūst par patiesiem draugiem. Drīzāk otrādi.
08.09.2013 16:00 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
ķirurģe Paldies Tev par padomu! Jā, cilvēki, kas nemīl sevi un gaida lai citi viņus mīl, nevienu īsti nevar patiesi uzlādēt..
08.09.2013 16:03 |
 
Reitings 131
Reģ: 14.10.2012
kā saka, galvenais ir mīlēt sevi, jo kāpēc lai kāds tevi mīlētu, ja tu pati nemīli sevi?! :)
08.09.2013 16:06 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Jo cītīgāk lasu autores komentārus, jo vairāk rodas iespaids, ka viņa pamatīgi pārspīlē par savu izskatu. Nu KAS tāds nepareizs, neglīts var būt? Kliba? Sīkums, tas nepadara cilvēku neglītu. Liela pēcpuse, īsas kājas un nav krūšu? Arī sīkums - pirmkārt, tas ir maināms, otrkārt, daudzām tas necik netraucē attiecībās. Liels deguns, pumpaina seja, izvelbtas acis? Arī to var labot, vai vismaz padarīt skaistāku. Tiešām, autore, lūdzu - pasaki, kas tieši Tevī ir tik šausmīgs? Jo es nespēju iedomāties nicinošus vīriešu skatienus vizuālo defektu dēļ.

Vēl kas..ir ļoti muļķīgi iedomāties, ka cilvēku var mīlēt izskata dēļ un raksturs, gudrība ir tikai piedevas. Piedod, bet šāds uzskats ir sekls. Visticamāk, ka vaina ir pašas galvā, nevis izskatā, jo nezinu nevienu, kuram izskats būtu traucējis atrast patiesus draugus un mīlestību. Paziņu lokā ir pat invalīdi, kuri nenieka nepārdzīvo par sevi un dzīvo uz visiem 100..Tā ka..ož pēc psihologa apmeklējuma. Vairākiem.
08.09.2013 16:12 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Piekrītu ķirurģe Mani vecāki ir pesimisti un nekad ne ar ko nav apmierināti, dzīvo šķirti vienā māja, bet tas tā. Problēma ir tur, ka tu ikdienā nesastopi pozitīvismu un atbalstu. Ja finanses atļauj, tad pārvācies, domas aizņems citas problēmas un tu pati veidosi apkārtni sev.
Kad es atkal sāku dzīvot ar vecākiem, atgriezās vecais labais melanholiskais garastāvoklis un apātija, jo mājās vienmēr ir saspringta situācija, nevienam neinteresē kā jūties, interesē tikai tas vai studijās ir normāli.
Es nepārmetu neko vecākiem, bet gan apkārtnei, kurā tu atrodies. Nav laika skumt, ir jādzīvo, saņemies un maini apkārtni.
08.09.2013 16:21 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Man ir jautājums, arī par sevis mīlestību. Par to es vispār dzīvē ļoti, ļoti mācos. Kā, jūsuprāt, tas izpaužas? Arī komunikācija', izturēšanās ziņā?
08.09.2013 16:29 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Sevis mīlēšana ir sevis cienīšana.
'mīlēt sevi" reducējas uz' izdabāt visām savām iegribām un nospļauties par citiem', jo savādāk rodas ciešanas un sevis nemīlēšana.
08.09.2013 16:33 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.07.2013
Tas no vecāku ietekmes nāk + bonusā pati sevi pārliecini par visu slikto, kas beigu beigās arī reāli parādās. Mazāk meklē sevī līdzības ar vecākiem, jo tādējādi tu noskaņo sevi uz tādu dzīvi, kāda ir viņiem. Vairāk uzmanības pievērs tam, kas tev patīk sevī - talanti, kāda īpašība u.c. , un dari to biežāk. Tu vairāk barosi sevi ar pozitīvo, nevis negatīvo.
Bet, ja ir pavisam švaki, tad var mēģināt http://www.turbo-suslik.ru/
08.09.2013 16:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Turbo susljik :D :D
08.09.2013 17:05 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ramona Paga, paga, bet ja jau sanāk ka es daru visu ko es gribu nospļaujoties uz citiem, tad jau es varu darīt kko riebīgi egoistisku, piemēram, staigāt neskūtām kājām ar īsiem svārkiem, draugi viebsies un negribēs ar mani kontaktēties :D.. Atvaino, kkas man liekas tur nav ar Tavu definīciju..:D
08.09.2013 17:08 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Par vizualo izskatu, ir jamaina domasana vai vienkarsi japiemekle pareizais apgerbs un jaizcel skaistakais kermeni.

Man ir problematiska sejas ada. Daudz mazu zemadas pumpinu, izskatas ka brugis. Es nepartraukti cinos, mekleju jaunus kremus, lidzeklus, eju pie dakteriem. Kadreiz biezi ciksteju savam ta laika draugam, par savam sejas problemam. Un tad vins teica "Tas viss ir sikums, paskaties citiem cilvekiem, nav rokas vai kajas un vini necikst" Vienmer, kad gribas atkal zeloties, es nez kadel atceros tos vardus. Un tad paliek neerti kaut ka.

VISS SLEPJAS ATTIEKSME!!!

p.s. un man ir draugi, kuriem esmu svariga, kolegi, pazinas, biezi iepazistos ar jauniem puisiem Viniem nav problemu ar to ka man ir problematiska ada!
08.09.2013 17:08 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Karīna, domāju,ka nav jāielej mutē Tev definīcijas būtība, nevajag sagriezt visu otrādi. Lutini sevi un nospļaujies uz to,ko saka tas ķēms uz ielas. Mīli tos, kuri mīl Tevi.
08.09.2013 17:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Bet kā "sevi mīlošs" cilvēks attieksies pret cilvēkiem, kas viņam saka, ka piemēram ir lielas ausis nu kas pašam sevī šausmīgi nepatīk? Vai tiešām ir iespējams tā sevi iemīlēt ja tu sev nepatīc?
08.09.2013 17:11 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Karīna, Tu tā arī neatbildēji uz maniem jautājumiem - kas tieši Tevī ir tik neglīts un nepareizs?
08.09.2013 17:18 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Šaubos vai foruma vidē, tev kāds spēs palīdzēt, nav iespēju apmeklēt kāda speciālista konsultāciju, jo šeit noteikti ir smagas, apslāpētās iekšējās psiholoģiskās problēmas.
08.09.2013 17:18 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Tas cilvēks, kurš citam saka, ka tam lielas ausis, ir tukšpauris un tādi nav jāņem galvā. Gudri cilvēki tā nedara un Tavas lielās ausis nemaz i nepamanīs, bet redzēs Tavu skaisto būtību.
08.09.2013 17:19 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mazāk klausies un pievērs uzmanību tam, ko domā citi. Liela daļa cilvēku vienkārši jūt tavu vājumu un izmanto to, lai celtu savas akcijas, sak' - re, kāds viņai liels deguns, bet es gan esmu tik ļoti skaista! Pirms nedēļas mana vīrieša draugs man visu mūsu draugu priekšā pateica, ka esmu veca, nesmuka un manējam mani ir laiks pamest. Nabaga cilvēkam ir tik grūti ar pašapziņu, ka ķeras pie visiem veidiem, lai sev kaut mazliet liktu justies labāk.

Katrā cilvēkā ir kaut kas glīts, ir tikai jāmāk noslēpt nepilnības un izcelt to, kas ir foršs. Par stilistu vai kaut kādām pārvērtībām neesi domājusi?
08.09.2013 17:23 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Ramona Jā, es domāju tāpat.. Bet nu jā, tas nemaina faktu, ka tas ir nepatīkami citam.. Es domāju zini kā, tieši momentos, kad esi baigi pārliecināts par sevi un ignorē to, kā tu izskaties, tu kkā virzies uz priekšu.. bet, piemēram, ieraugi sevi fotogrāfijā vai video un pilnīgi gribas zemē ierakties cik ļoti sev nepatīc.. un visa dzīves garša pazūd. kad citi skatās ar tādu nosodījumu - cik ļoti es negribētu būt tāds.. uj, skolā vispār grūta situācija,kad jārunā klases priekšā.
08.09.2013 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits