Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

studijas + darbs

 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Sveikas! Studēju augstskolā (pirmais kurs), bet papildus gribu strādāt. Vispār jau negribu, bet finanses spiež to darīt :D
Esmu dzirdējusi, ka tas ir ļoti grūti un esmu dzirdējusi arī pretējo, ka tas ir izdarāms, ja saplāno laiku utt. Kāda ir jūsu pieredze? Kur studējāt, cik daudz vajadzēja darīt, kā to apvienojāt? Vārdu sakot - visus sīkumus.
07.09.2013 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Atkarīgs no tā, ko studē. Ja, piemēram, medicīnu, tad pirmajā kursā tā būtu kā būtu ar mācīšanos apvienot ar darbu, bet es studēju tādā jomā, kur studijas ar darbu var apvienot, tik galvenais pašu darbu atrast :D
07.09.2013 11:50 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Kamēr studēju LU EVF, strādāju dažādos darbos: gan veikalā GC, gan par viesmīli, gan solāriju studijā. Tā kā studijas bija aptuveni 3 dienas nedēļā, tad pārējās dienās strādāju. Bija gan 12h maiņas, gan 6h maiņas (no rītiem vai vakaros). Beigās nolēmu pāriet uz nepilna laika klātieni, lai studētu tikai sestdienās, jo parādījās labs darba piedāvājums, kur jāstrādā no pirmdienas līdz piektdienai pa 8h.
Nav grūti savienot, grūtāk ir atrast brīvo laiku un pēc garās nedēļas saņemties un izvilkties ārā no mājas ar draudzenēm... :D
07.09.2013 11:57 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Var savienot, bet atkarīgs no tā kāds lekciju grafiks, ja viss labi salikts tad nav problēmu, bet ja, piemēram, lekcijas ir pa dienas vidu, tad ir kā ir, bet viss ir izdarāms.
Man ļoti veicās, jo pagājušo gadu, gan studēju, gan strādāju divos darbos ,maiņās ne katru dienu, bet nedēļā, veicās ar to, ka bija labi darba grafiki, visu varēju sarunāt, turklāt brīvajos brīžos darbā mācījos, gan rakstīju diplomdarbu, gan prakses atskaiti.
Vistrakāk bija pavasarī, kad strādāju divās darba vietās + prakse + treniņi tad gan likās, ka neizturēšu līdz skolas beigām šo režīmu (3 mēneši). Atceros, kad nodevu diplomdarbu biju tik atvieglota, ka tas viss ir praktiski beidzies. Pēdējais pusgads man vispār bija bez brīvdienām, nebija nevienas dienas, kad būtu gulšņājusi mājās.
07.09.2013 12:01 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Es studēju LU, tikai SZF.
Un visu uzdoto paspējāt? Neiepināties parādos līdz ausīm?
07.09.2013 12:01 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tas,vai iedzīvosies parādos,ir tikai no tevis pašas atkarīgs.
07.09.2013 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
noteikti, ka var. kā jau iepriekš minēja, ja tā nav medicīna, tad var, bet pat mana mamma, kura studēja medicīnu, papildus vēl strādāja!
07.09.2013 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits