Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izkratu dusmu

 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
dzīvoju privātmājā, ap dārzu žogs, dārzā suns. tālāk uz manas ielas ir krievu skola, kā mācību gads klāt, tā viss no jauna, bērni iet garām žogam un kaitina visus suņus pēc kārtas, spārda bumbu pret žogu, bļaustās, klaigā, rupji apsaukā suni, nu audzināšana tur ir pēdējais, kas stāvējis klāt, mans suns, loģiski, rej , ar katru gadu arvien agresīvāk uz šiem bērniem, un tad vel kaimiņi brīnās, kapēc suns neieredz viņu dārzā gar žogu skraidošo bērnu, ejot pastaigāties, mans suns rej uz visu kad skrien vai plivinās, tas ir neizturami, un ne mans suns vien, visi šajā ielā jau ir izkaitināti, vai tiešām vecākiem vai skolās ir tik grūti tiem knēveļiem pateikt, ka nu nav tie suņi jākaitina?, nu priekškam tas jādara?, tādas dusmas gribas ar kko iemest viņiem, bet tad jau es pie visa būšu vainīga...
vai tiešām esmu vienīga, kurai šitais viss besī?
05.09.2013 16:01 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Aizej uz skolu pie direktores un izstāsti savu sāpi. Varbūt direktore un skolotājas sāks strostēt bērnus un varbūt to darīs mazāk.
05.09.2013 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 4020
Reģ: 02.01.2011
brīdī, kad šie suni kaitina, izej ārā un kārtīgi parunā.. starpcitu, ja viņi aiztiek žogu, saki, ka tā ir tīša mantas bojāšana un par to pienākas sods.
05.09.2013 16:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man vispār besī tie sīkie,kuriem vecāki laikam iemācījuši ar kājām sper dzīvniekiem, trenkāt paklīdušus kaķus pa ielām, suņiem mest ar akmeņiem. Cik reizes draugs nav pa logu lamājis sīkos,kas pīles tramda un cenšas iespert ar kājām un mest ar akmēniem. Cik reizes es neesmu mazajiem smerdeļiem aizrādījusi, par kaķu trenkāšanu beztolka.
Viendien eju gar veikalu. Kaķis sēž. viens sīks smerdelis ņem un baruc ar riteni virsū tam kaķim, kaķis, nav muļķis, pamūk mala, sīkais atkal kaķim virsū brauc. Man tā izbesīja tā kaķa terorizēšana, ka es pateicu,lai iedod man to riteni un uzbraukšu viņam virsu, lai paskatās cik jautri būs.
kurš tos mežoņus audzina?
05.09.2013 16:06 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Mūsdienās bērniem pa vienu ausi informācija ir iekšā un pēc pāris sekundēm pa otru ausi jau ārā.

Pamanīju,ka skola sākusies,tad bērni palikuši nevaldāmi un liekas,ka viņiem ir bezdarbība. Manā pusē arī-met uz otro stāvu savam draugam akmeņus, ar riteņiem brauc ūdens notekcaurulēs, zvanās pie durvīm un tad bēg projām utt. Briesmīgi!!!
05.09.2013 16:07 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Pilnīgi piekrītu čāčai! Besī tādi sīkie!
05.09.2013 16:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
domāju, ka gan skolai, gan skolotājiem ir dziļi vienalga, nav jau labi kaitināt speciāli suni , bet nu comoooon .... tā skola jau neparādījās tur vienā dienā ... ielaid suni no rīta iekšā mājās , vai piesien pie būdas ( ja tāda ir ). Tie bērni taču tur nestaigā un netusē 24/7 .
05.09.2013 16:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Pamanīju,ka skola sākusies,tad bērni palikuši nevaldāmi un liekas,ka viņiem ir bezdarbība. Manā pusē arī-met uz otro stāvu savam draugam akmeņus, ar riteņiem brauc ūdens notekcaurulēs, zvanās pie durvīm un tad bēg projām utt. Briesmīgi!!!


Daudz no Tevis nosauktā arī darīju bērnībā , manuprāt, tas piederas pie bērnības ... Nejau bērni ir mežoņi, ļoti daudz nosaka mūsu attieksme .... :)
05.09.2013 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Simts plusu čāčai, ciest nevaru tos neaudzinātos huligānus.
05.09.2013 16:11 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ir dažādi risinājumi problēmas risināšanai laikā, kamēr notiek macības, respektīvi līdz kādiem 17:
turēt suni mājās;
turēt suni āra voljērā;
turēt suni būdā;
ja jums ir koka režģu žogs, aizsitiet to no jūsu puses ar kādu necaurspīdīgu materiālu (tā, lai suns neredz, kas notiek uz ielas)
Es uzskatu, ka šī situācija ir jārisina jums pašiem, jo tā būs vieglāk un ātrāk. Neticu, ka kaut ko spēsi darīt lietas labā runājot ar skolas vadību. Tad jau drīzāk šādas lietas jārisina caur pašvaldību.
05.09.2013 16:16 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Direktoram tādas problēmas būs kā pīlei ūdens...
Savukārt sākt bērnus audzināt--- ka tik kāds agresīvāks neiespītējas, un speciāli nesāk "prikola" pēc kaut ko pretīgāku darīt, nu kaut vai špļaut virsū vai mest ar akmentiņiem...
Manuprāt, weee ir vislabākais risinājums - uz tiem laikiem, kad skolēni intensīvāk staigā (no rīta un pēcpusdienā) ielaist suni mājās. Saprotu, ka tās sanāk neērtības tikai Tev, tajā laikā iespējams pat neesi vienmēr mājās, bet vismaz Tev un sunim būs labi.
Vai varbūt mēģināt pāris reizes vaktēt tos brīžus un tā sakarīgi (neaurējot kā ķertai vecenei :D vai kā tamlīdzīgi :D ) aizrādīt--kāpēc sunīti kaitina? utt.
Jo, piekrītu, daudzi bērni tiešām ir MEŽOŅI. Viņi tādi ir, jo kopē vecāku attieksmi pret dzīvnieku... :( Bet vai pāris cilvēki sabiedrībā vien varēs pārmācīt? Nu nezinu.
05.09.2013 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Suns nav jāsien tādēļ, ka ir debīli bērni. Tos bērnus drīzāk vajag piesiet! Ja man galīgi noriebtos, pieliktu elektrību savam žogam un lai noraujas tie kretīni, kuri bāž pirkstus, kur nevajag. Nofilmētu, kā viņi uzvedas, nedēļu no vietas, pa taisno uz tvnetu, delfiem, avīzēm, sliktu slavu skolai un tā, lai bērnu sejas redz, lai vecāki arī nokaunās. TAS NAV NORMĀLI.
05.09.2013 16:17 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pieliktu elektrību savam žogam un lai noraujas tie kretīni, kuri bāž pirkstus, kur nevajag.


:D:D:D

bet es droši vien iet uz skolu un runātu ar direktoru, lai liek kaut ko informarīvu un audzina to knēveļus.
05.09.2013 16:24 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Suns nav jāsien tādēļ, ka ir debīli bērni

Bet vai Tu labāk gribētu vienreiz pārnākot mājās ieraudzīt kā tavs suns ir nomētāts ar akmeņiem?

Bet vai pāris cilvēki sabiedrībā vien varēs pārmācīt?

Piekrītu. Protams, ka NĒ! Tas "puvums" ir jau iekšā. Ko tur mācīt.
05.09.2013 16:26 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nu man ir kaimiņi, kas uzskata, ka viņu suņus kaitina ikviens, kas iet garām. Ir ielas ar zolīdām mājām, kur es nemaz kāju nesperšu, jo tikšu aprieta vēl ilgi pēc tam, kad būšu šo ielu pametusi. Tas tā, starp citu..
Bet par bērnu nežēlīgo izturēšanos pret dzīvniekiem - es pat nezinu, kas ir jādara vecākiem, ko saviem bērniem ir jāmāca/nav jāmāca, lai no viņiem izaugtu tādi deģenerāti, kādus es tik tiešām bieži redzu?
Bet tavā vietā es aizietu uz skolu un izstāstītu situāciju. Lai skolotāji domā, ko darīt. Kad bērni no manas skolas gāja pusdienās uz blakus esošo daudzstāveņu pagalmiem, iedzīvotājus traucēja skaļā uzvešanās un regulāri nāca sūdzības un skolotāji dusmojās.
05.09.2013 16:30 |
 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
oij, tie bērni jau ir tik gudri, ka uz maniem aizrādījumiem atbild ar krievu valodas visskanīgākajiem teikumiem. suni mājās neturēšu, viņš raud, ja ir viens mājās un pati arī pus dienu nevaru sēdēt iekšā kamēr šiem stundas beidzas, no rīta ir miers, jo sīkie steidzas uz skolu, bet pēcpusdienā pa bariem un ķērc tā ka visa iela skan. liekas, ka šajā gadījumā nāksies man tik pieciest to, bet tik nesaprotu, kāda sūda pēc tad tie bērni tiek laisti pasaulē, ja vecāki pat tik daudz kā nekaitināt sunīti nav spējīgi iemācīt.
un piebilde, šajā gadījumā suni kaitina tikai krievu sīkie. laikam latviešu ģimenēs nedaudz vairāk dizciplinēti tie bērni.
05.09.2013 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 4020
Reģ: 02.01.2011
Man tā izbesīja tā kaķa terorizēšana, ka es pateicu,lai iedod man to riteni un uzbraukšu viņam virsu, lai paskatās cik jautri būs.


Iedomājos skatu: liela tante zīmuļsvārkos un augstpapēdenēs ar bērnu ritenīti brauc virsū sīkajam :D
05.09.2013 16:39 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Iedomājos skatu: liela tante zīmuļsvārkos un augstpapēdenēs ar bērnu ritenīti brauc virsū sīkajam

Esmu maza tante, runā,ka izskatos pēc 16 gadīgas, tad tas neizksatītos tik ļauni. cilvēki nodomātu,ka bērni spēlējas un neviens nevienu negrib pārmācīt.:D
Kad draugs pūš vaļā savu zemo balsi, visi sīkie sekundes laikā ir nost no pīlēm.
Vai pāra reizes ir bļāvis pa logu, kad sīkie kaujās savā starpā pie dīķa..lielie kāvēji atradušies..
05.09.2013 16:43 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Šis tiešām arī mani ļoti kaitina. Man blakus mājai ir jauniešu centrs, kur sīči apmeklē pēcstundu nodarbības dažādos pulciņos + netālu ir skola.
Bet tas kā bērni uzvedās ir neizturami, nav jau nekas pret, ja skraida pa ielu vai blakus esošo pļavu dauzās, bet, kad kaitina kaimiņu suņus, tad riktīgi uzsit dusmas.
Viens ir tas, ka iet garām, suns ierejas un nomierinas, bet kad sīči ar zariem velk pa vāriem, met akmeņus, nostājas pret vārtiem un lēkā, bļauj tie suņi kā traki paliek un es viņus ļoti labi saprotu. Vispār brīnos, kā kaimiņam suņi nav vēl pār žogu pārlekuši, jo ir tādas reizes, ka drausmīgi kaitina viņus. Turklāt, kad kaimiņu suņi āra rej, kad viņus kaitina, tad mūsu suņi istabā arī sāk riet, kā traki. Kad vēl bija lielais suns, ja tajā brīdī bija istabā, tad skrēja no vienas telpas uz otru, rēja, mēģināja uz palodzēm lekt.
Vispār uzskatu, ka vecākiem un skolotājiem būtu bērniem jāskaidro, ka šādi nedrīkst uzvesties un tas var viņus apdraudēt, jo var pienākt reize, ka tas suns būs tā nokaitināts, ka tam žogam pārleks pāri un tad, kas zin, kas no tā bērna paliks pāri.
Tās, kas iesaka istabā turēt uz to laiku, nu padomajiet vai pašas gribētu speciāli suni vilkt istabā, tikai tapēc, ka bērneļiem nav ko darīt un kaitina tavu suni un skriet pēc tam mājās, lai atkal izlaistu suni ārā? Tās ir papildus mocības, gan sunim, gan saimiekam, tikai tādēļ, ka sīkie perdeļi nemāk uzvesties, kā nākas
05.09.2013 16:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Iespējams, ka tiem suņiem nav viss labi ar psihi vai nav mācīti. Manu suni svešam ir neiespējami nokaitināt , viņa vienārši aizies projām. Iespējams, vajag iemācīt sunim neriet pēc komandas un viss vai doties savā vietā ....
Tāpat, ja viņa pēkšņi sāks darīt , vienalga ko, kaut vai kasīties un man tas dotajā brīdī traucēs, tiek dota komanda un suns uzreiz visu pārtrauc un dodas vietā ....

Tulīt jau man ar akmeni metīs citas, bet tas ir problēmas risinājums :)
05.09.2013 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
audzināšana gan sunim, gan bērnam nepieciešama, bet pilnīgi saprotams ir tas, ja suns stāv, rej un aizstāv SAVU SAIMNIEKA ZEMI UN SAVU PLATĪBU, ja tiek bāzti pirksti un kratīts žogs.
Bellakilla, es nepažēlotu naudu un kameras uzliktu. Vai slēpto uz vārtiem tā, lai seju redz un kurš ar akmeni met. Un apmācītu kost pirkstus nost, kas žogu aiztiek!
Es būtu nežēlīgi, aizietu pati un iemestu ar akmeni pa seju, lai dalec idiotiem, ka nedrīkst. Ar tādiem jau nekā savādāk nevar kā tikai pašiem nodarīt pāri.
05.09.2013 17:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits