Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bulīmija.

 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
Stāsts ir tāds, mēs ģimenē visas sievietes esam apaļīgas, jau kopš bērnības mamma ievēro diētas, es, māsa..
bet pirms pāris gadiem, kad māsa vēl dzīvoja pie mums viņa saslima ar bulīmiju.. vedām pie psihologiem visur kur, līdz viņa atrada savu dzīves lielo mīlestību un atkal viss atgriezās savās sliedēs, pārvācas no mums un ar draugu aizgaja dzīvot uz Rīgu.
šogad vasaras sākumā ar draugu izšķīras, baigais pārdzivojums viņai ,tpc izdomājam, ka pa to laiku, kamēr mācišos Rīgā varu dzīvot pie viņas, lai viņai nav tik depresīvi un sanāk abām mums izdevīgi..
Vakar vakarā kaut ko darīju pie datora un savajadzējas uz toleti, eju un es nezinu vai nu man tā izklausījas, bet likās, ka māsa vemj.. iepriekš bijām diezgan labi paēdušas, bet vrb tikai sakritība..
Un tgd es nezinu, vai man runāt ar viņu par to? Vai varbut runāt ar mammu? Man nav nejausmas.. varbūt jus esat saskārušas ar ko tādu vai pašas izgājušas caur tam. Ka lai palīdz?
04.09.2013 20:42 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Pirmais jau paseko līdz turpmākās dienas kā viņa uzvedās pēc ēšanas, ja aiziet uz wc, paspiego, paklausies vai ir vemšanas skaņa vai nav. Ja ir, tad nelaime ir atpakaļ un parunā laikam sākumā ar viņu. Par to kā viņa jūtās utt. Un tad varbūt atkal vajadzīga ārstu palīdzība.
04.09.2013 20:56 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
Sirdī jau es zinu, ka viss ir atpakaļ, tikai negribas to pieņemt.. varbūt mēģināt kaut kā uzlabot garastāvokli viņai? Man nav nejausmas..
04.09.2013 21:13 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Ar garastāvokļa uzlabošanu tak nepalīdzēs. Kā viņa paēdīs, ies vemt, ja problēma ir atpakaļ. Te nav vispār divu domu par situācijas pieņemšanu vai nepieņemšanu, tā tas ir un uz karstām pēdām jāsāk palīdzēt māsai! Bet es ieteiktu kārtīgi pārliecināties vai viņa tiešām vemj, vai tā ir taisnība.
04.09.2013 21:21 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Kāds man tuvs cilvēks slimoja ar šo. Nekas, ko es vai citi viņas tuvinieki darīja, nepalīdzēja. Tas, ka tu ar viņu vai mammu parunāsi, novedīs tikai pie tā, ka viņa labāk slēps savu vemšanu un viss. Palīdzēt var tikai pašas griba un speciālists (bet arī pie speciālista bez pašas gribas neaizvest).
04.09.2013 21:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Un vēl - rūdītie bulīmiķi vemj arī ārpus tualetes.. Tā kā skatīšanās, vai iet uz tualeti, ne vienmēr ir rādītājs.
04.09.2013 21:28 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Rūdīti bulīmiķi māk vemt bez trokšņa, starpcitu. ;)
Bet kā palīdzēt... Nezinu. Es zinu tikai to, ka šitā kaite sistemātiski atkal un atkal atgriežas.
04.09.2013 21:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits