Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukt ciemos!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal kaareejo reizi aizdomaajos,lasot citu teemu!
Mees kaadreiz uznemam cieminus no Latvijas,citaam valstiim arii un tagad domaaju-sie cilveeki vienmeer ir bijusi apmierinaati ,esot pie mums.Varbuut vini taa tikai ir teikusi,bet labaak jau laikam taa- nemaz nezinu to iisto sleedzienu.
Biezi kalnos ir bijis jaagul uz izvelkamaa diivaana,kas atrodas virtuvee.Maajaa ,kur dziivojam patstaaviigi ,mums ir istabina,kur vareetu izvietot cieminu,bet neteiksu ka taa ir 5zvaigznu liimenii:DJa braucam uz Hawaii-ciemins atkal gul uz ivelkamaa diivaana!
Mans viirs loti labi gatavo-parasti iipasi piedomaa par to,ko tas cilveeks vareetu eest iipasi vakarinaas,ko taadu...!Brokastiis katrs celaas savaa laikaa-parasti pasi sev kaut ko uztaisa.
Atceros vienu gadiijumu,kad brauca viena slaveniiba no Latvijas un mana kaiminiene (dziivo 20min braucienaa no mums-latviete)teica,ka vinu vina tomeer uznems-skaistaaka maaja,eest gan vina tik labi netaisa,bet maaja tadaa bagaataaka izskataas...vinam noteikti patiktu labaak tur dziivot!
Man buutu jautaajums jums taads-kaa juus juutaties,ja brauciet kaut kur ciemos.Kas jums ir tas svariigaakais?Vai juus iespaido arii taa otra cilveeka maaja?Vai juus loti slikti justos,ja piedaavaatu eedienu,kuru ikdienaa neediet ?Doma skaidra!:)
02.09.2013 16:43 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es respektētu to ēdienu , ko pasniedz un priecātos , ka vispar mani ar kaut ko uzcienā!:) Un nekad neatļautos teikt, ka to un šo neēdu. Un arī pagulet dažas naktis uz neērtāka dīvāna nebūtu problēma.
02.09.2013 16:46 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Galvenais lai mājīga sajūta , lai miers, ēstu to ko dotu, labprāt pati piedalītos ēst gatavošanā ,protams nespētu apēst kaut ko tādu kas ļoti negaršo, bet doma skaidra :) Arī gulēt uz izvelkamā dīvāna nav liela bēda :) Es jau braucu satikt tieši cilvēkus pie kā braucu, ne uz viesnīcu, protams patīkami ja arī piedomā par uzņemšanu :)
02.09.2013 16:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja es braucu ciemos un dzīvoju pie radiem, draugiem, tad es negaidu 5* komfortu. Ja man tas būtu tik svarīgi, tad rezervētu viesnīcu.
Ko es sagaidu? Lai mums kopā būtu patīkami, lai es nebūtu kā apgrūtinājums uzņemošajai pusei.. Kādas sarunas, patusēšanos kopā, gultu un dušu.
Par ēdienkarti - protams, būtu tikai laipni no saimnieku puses painteresēties, vai ir kas tāds, ko neēdu, bet tā nebūtu baigā problēma, jo man būtu neērti visu laiku dzīvot uz viņu rēķina, tapat dotos uz veikalu, kaut ko iepirktu un palīdzētu sagatavot.
02.09.2013 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
man patīk ciemoties, ļoti :) līdz ar to neuzskatu, ka tās pāris nkatis uz varbūt ne tik ērta dīvāna ir kaut kas nepārdzīvojams, bet par ēdienu - ja piedāvātais man negaršotu - neēstu :) bet ja tas ēdiens ir kaut kas wooow, ko nekad neesmu ēdusi - priecātoas tikai un vienīgi, ka ir iespēja nogaršot ko jaunu :)
02.09.2013 16:49 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka daudz, daudz vairāk par fiziskajiem apstākļiem, ietekmē mājas saimnieku enerģija, gādība, emocijas.... Ja tur kaut kas nav kārtībā, tad arī ideāla gulta un trīs ēdienu vakariņas nebūs īpašas.
02.09.2013 16:50 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es jebkuru vietu izbaudu!
Man vienalga kādas mēbeles ( varu gulēt arī uz grīdas ) galvenais ir aura! Par ēdienu: vienmēr esmu gatava nobaudįt ko jaunu :D
02.09.2013 16:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu katram cilvēkam mājas ir mājas. daudz kas ir atkarīgs no tā, uz cik ilgu laiku brauc ciemoties. uz dīvāna gulēt nebūtu problēmu.nebaidītos no ēdiena, pie kā neesmu pieradusi, bet censtos to nogaršot. saprotams, ja tie nav tārpi dzīvā veidā :D ja kkas ļoti negaršotu, tad atrastu veidu, kā to pateiktu un tad izdomātu, vai kko sev paņemtu atsevišķi vai kā.
ja cilvēki piedāvā ēdienu ,kuru ikdienā neēd, bet tas garšo, tad kur ir problēma?
ja ļoti slikti justos tajā vietā, kur būtu, tad pārrunātu šo jautājumu ar draugu. varbūt pieciest pāris neērtības līdz viesošanās beigām, ņemtu citur mītni vai brauktu atpakaļ.
02.09.2013 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ja jau uzņem bez maksas, tad man liekas ne par dīvānu nevajadzētu sūdzēties, ne par pārāk asu ēdienu. Ja kaut kas nepatīk - lūdzu, viesnīca! Man svarīgākais ir satikt to cilvēku pie kā braucu un kopā pavadīt jaukus mirkļus
02.09.2013 16:53 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.08.2011
Man liekas, ka tā māja un ēdiens nav tas svarīgākais.
Galvenais atmosfēra. Protams, patīkami, ja uztaisa kaut ko ēst un pacienā ar kaut ko, bet jā, varbūt labāk painteresēties vai tiešām nav kaut kādas sastāvdaļas, ko cilvēks neēd, bet tas noteikti nav galvenais.
Atmosfēra, cilvēcība, laipnība un vispār tādas lietas...
Tai pat laikā, ja Tu brauc kaut kur, Tu jau aptuveni saproti to situāciju..un nezinu, būtu pat ar mieru uz grīdas pagulēt, ka tik izmitina, ja tas šajā situācijā ir galvenais! :)
02.09.2013 16:55 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk ciemoties, nav nekas iebilstams, ja arī jāguļ uz grīdas, ēdu visu, ko man dod, nav nekādas alerģijas vai kas tāds, ko tiešām neēstu, ja arī par ko šaubos - nogaršoju, uzreiz neizbrāķēju. :D Tāda baigi karaliskā sagaidīšana nav bijusi, visi cilvēki kā cilvēki. Man pat nav svarīgi, vai grīdas perfekti tikko izmazgātas, nekur neviena puteklīša nav utt., ja pats cilvēks jūtas ērti savā mājā, arī es jūtos ērti, nav tāda neveiklība vai stīvums, nav sajūta, ka tur traucēju. Patīk, ka mani iesaista kkādos darbiņos, piemēram palīdzēt sagriezt kko vai palīdzēt galdu uzklāt, nejūtos kā tāda primadonna, kura no malas noraugās, uzreiz tāda ''savējā''.
02.09.2013 16:56 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja man patīk cilvēki, pie kuriem braucu ciemos, man tiešām nav vajadzīga īpaša apkalpošana. Es varu gulēt vienalga uz kā un ēst to, ko dod. Es cienu citu cilvēku pūles un nekad neatļaušos sūdzēties :)
02.09.2013 16:57 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man galvenais, lai es tur būtu gaidīta un visiem kopā rastos tāda forša atmosfēra. vienalga, vai ar draugiem, ģimeni vai svešiniekiem. apstākļi un tml lietas ir stipri otršķirīgas. uz ēdienu gan es esmu cimperlīga, jo ir vairakas lietas, ko neēdu, bet to visi parasti respektē un es tieku pie, piemēram, salātiem bez tomātiem atsevišķā bļodiņā :) :D
02.09.2013 16:59 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man galvenais, lai mīlīgi un mājīgi, tā kā Emanuelle, vari droši aicināt ciemos, man patiks, hehe :))))

Un par ēdienu - man būtu pretenzijas tikai tad, ja no rīta, pusdienās un vakariņās man piedāvātu papriku, piemēram, vai kādu citu man ne visai mīļu ēdienu, bet es neteiktu viesu uzņēmējam "Ko tu man te tagad uztaisīji?", es vienkārši labāk izvēlētos ēst ārpus mājas. :)
02.09.2013 17:00 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man ir bijuši gadījumi, kad vakarā esmu pārdomājusi nakšņošanu, piemēram, saimnieku mājās un braucam ar vīru uz savām mājām, kas ir 4-5h brauciens (protams beigās nakšņošana notiek kādā viesnīcā), iemesls vienkāršs, es nevaru uzturēties telpās, kur divi cilvēki skaidro savas attiecības viesu klātbūtnē. Ēdienam un gultai ir absolūti otršķirīga nozīme, varētu arī gulēt sienā laukos un ēst uz ugunskura ceptas desiņas, kas būtu vienkārši gada kolosālākais notikums :)
Un vispār ne visi cilvēki prot uzņemt ciemiņus.
02.09.2013 17:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-es taa sasmeejos par tavu komentaaru-tev noteikti buutu jaamaksaa,jo brauc no Francijas:D!!!
Man prieks!!!
Atceros ,ka pie mums ciemojaas viirietis ,kuram Latvijaa maaja ir tiesaam loti skaista,dziivo loti situeeti uttVins teica,ka vinam pat loti patiik ,ka pie mums viss ir taa vienkaarsi-nekas nav taads,ka jaauztraucaas,ka nokritiis un sapliisiis...!To es tiklabi atceros!
Vairaaki ciemini ir teikusi,ka visavairaak patiik taa "burbulvanna" aaraa zem tiem sarkankokiem!
02.09.2013 17:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
gulēšanu uz dīvāna vispār neuzskatu par baigo neērtību :D neērtība būtu, ja mēnesi būtu jāguļ tikai uz plikas grīdas :D tad es saprastu bailes par to, kas sagaida. un parasti, kad cilvēki ko taisa, nav jau tikai viena ēdiena sastāvdaļa visam.

man svarīgakais ir tas, lai es cilvēkiem nejustos kā apgrūtinājums un lai mēs savstarpēji viens pret otru izturētos ar cieņu, bez aprunāšanām u.tml. vienīgais iemesls, kāpēc kkur es vispār nebrauktu, ja zinātu, ka attieksme pret mani tur būtu negatīva. par pārējo būtu vienalga. galu galā var arī kopīgi visi iet uz veikalu un sapirkt ēdamo.
02.09.2013 17:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man ir pilnīgi vienalga! Es taču braucu pie paziņām/draugiem/radiniekiem, lai izbaudītu kopā būšanas priekus un mirkļus. Līdz ar to man pat prātā neienāktu sūdzēties par dīvānu vai tapešu krāsu.

Par ēdienu runājot - ir lietas, kas man negaršo un ir lietas, kuras nekad neēdīšu. Ja man piedāvā ēdienu no 1. kategorijas - apēdīšu un aci nepamirkšķināšu, bet ja no otrās, tad vnk pateikšu atklāti.. Bet t.k. riebumu manī izraisa bezmaz vai tikai sīpoli (tos nevaru ieēst nekādā daudzumā un veidā), tad tos arī neēdīšu ne par ko (bet atkal, to histēriski neizcelšu).
02.09.2013 17:06 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
es nevaru uzturēties telpās, kur divi cilvēki skaidro savas attiecības viesu klātbūtnē.
oooo, jāāā. Rodas tik ļoti neērta situācija, cilvēki saskatās, visi kaut ko neērti dīdās, kā tādās komēdijās. Nē, tādā vietā es arī negribētu palikt.

Emmanuelle, es kaut kā ne tā izteicos par to maksu :D Vienkārši, ja cilvēki uzņem, tad uzņem un nav ko sūdzēties par to, kā ir.
02.09.2013 17:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nodomaaju par DIO un arii citu meitenu komentaaru -par to saskanu maajaas!Tas ir kaut kas taads,kas manam viiram ir ieaudzinaats laikam taa pamatiigi.Vins ir loti mieriigs cilveeks peec dabas,bet vinam loti patiik tomeer aizraadiit ,pamaaciit utt.Tikko muusu maajaas ir kaads ciemins(es soreiz domaaju taadus svesaakus cilveekus)-nekad to nedara!
Es arii censos "aizveert acis" uz vina diivainiibaam:D
Es pati piederu pie cilveekiem,ka man loti aptiik ,ka mani uznem ciemos!Es to augsti noveerteeju,ka cilveeki grib mani uznemt-tas paareejais arii nav tik svariigi.Tomeer jaasaka ,ka cilveeki ir dazaadi!
02.09.2013 17:09 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
reti braucu ciemos tieši pie kāda konkrēta cilvēka, bet man arī īpaši nepatīk palikt citu cilvēku mājās. ļoti tuvi radi, izņēmums, bet tie arī nedzīvot ārpus Rigas..

kaut kā nekad nejūtos pilnīgi komfortabli pieskaņoties citu cilvēku paradumiem un dzīves ritmam. bet esmu no tiem ciemiņiem, kas neko nekad nepieprasa, aiz sevis visu sakārto un vispār kluss un mierīgs, nekādu prasību vai drāmu :)
02.09.2013 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits