Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu mazliet sapratnes, atbalsta!

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nav jau liela nelaime... Bet emocionāli grauž. :(

Ir ļoti skumji, jo atkal jauns mācību gads klāt un ... atkal jāsatiek savi klases biedri! Nezinu kāpēc , bet eju uz savu klasi kā sašauts suns. Riebjas. Jā ,galvenais ir mācības, bet tomēr būtu daudz vieglāka dzīve skolā ja kaut viens tuvs cilvēks būtu.

Situācija ir tāda ,ka man nav klasē neviena drauga. Reizēm pat liekas labāk ar puišiem saprotos, var vismaz pasmieties par kādu ikdienišķu sīkumu. Meitenes uzvedās tā it kā manis nebūtu ,vai arī iedomīgi paskatās un savā starpā smejās un izklaidējās. Nezinu kāpēc, arī liekas citreiz ,ka visi no manis izvairās. Tiešām nesaprotu kāpēc tā, jo es tomēr kopju sevi,piedomāju vienmēr par apģērbu un izskatu ..vienīgi raksturā esmu diezgan savādāka.. Nestaigāju pa klubiem, man ir maz paziņu vispār, esmu tā ,kura sēž mājās visbiežāk un nodarbojas kaut kā ar sevi! Un visi citi pieņem ,ka tam tā jābūt. Bet kāpēc nevar ar mani normāli sarunāties un pieņemt kāda esmu? Kāpēc jāsaka..."nu ja ko tad tu darīsi ,sēdēsi mājās ,tev jau citu nav ko darīt" vai ja nokļūdos kādu reizi "nu ja, tu jau esi stulba" Tas ir viņu stilā. Man vienmēr ir riebies iet skolā tieši tāpēc,riebjas staigāt starp tādiem cilvēkiem! :@
02.09.2013 12:01 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
man tāpat bij ejot 10.klasē,laikam tāpēc,ka visus iepriekšējos 9gadus man bija labākā klase, nebija 10.klasē neviena,pilnīgi neviena, bet man bij vienaalga
02.09.2013 12:03 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
eh,man bija tāpat,kad mācījos skolā. Katru gadu visi bija vienaldzīgi pret mani,meitenes jo īpaši. It kā centos runāt,iesasitīt sarunā,bet gadās,ka meitene vienkārši aizgriežas un izliekas,ka mani nedzird. Tas ir ļoti sāpīgi,jā,bet es pieradu un man bij vienalga. Gāju,mācījos un beigās biju viena no labākajām,bet tad,kad jau biju kādai vajadzīga,tad man nevienas vairs nevajadzēja. Turies!
02.09.2013 12:06 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu jā... man tikai jau ir 12. klase. bet šādā sastāvā arī kopš 10.

Zoyy vēlāk sadraudzējies ?

Bet mani tas diezgan psiholoģiski grauž. Līdz ko no manis izvairās es jūtos slikta, un meklēju sevī vainas kur tās pat nav. Un vēl trakāk ,kad ar tuviniekiem runāju. Viens saka..." varbūt viņām skauž ,grib būt tavā vietā" cits saka" priekš kam tev vajag būt ar tām cacām, tu neesi tāda" un es nesaprotu kāda tad esmu. :D Šausmīga sajūta!
02.09.2013 12:15 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
"nu ja ko tad tu darīsi ,sēdēsi mājās ,tev jau citu nav ko darīt"


Šo te es joprojām dzirdu visai bieži. :D

Izklausies pēc introverta ektravertu bariņā. Tici man, tu neesi tāda vienīgā. Neko labāku kā klases biedru pieciešanu/ignorēšanu ieteikt nevaru. Ej uz skolu mācīties, bet pārējā laikā nodarbojies ar sevi, attīsti savas intereses. Ar laiku sastapsi sev līdzīgus cilvēkus ar līdzīgu domu gājienu. Klasesbiedrus diemžēl neizvēlās un tieši tādēļ šādas situācijas nav retums.
02.09.2013 12:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ja nav neviena drauga, tad problēma ir jāmeklē sevī! Pašai būs vieglāk, ja tamlīdzīgas problēmas nevilksies līdzi uz augstskolu, darbu, utt.
02.09.2013 12:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man šķiet, ja nav neviena drauga, tad problēma ir jāmeklē sevī! Pašai būs vieglāk, ja tamlīdzīgas problēmas nevilksies līdzi uz augstskolu, darbu, utt.


Tas varbūt nav tas, ko gribēji dzirdēt, bet kopumā - taisnība.

Protams, var ignorēt to, ka tev klasē draugu nav. Un pēc tam universitātē 3 gadus arī bez draugiem. Un darbā būt par kluso ienpati kaut kur kaktā. Un tikai gaidīt, gaidīt un gaidīt, kamēr parādīsies pie apvāršņa tie "īstie" cilvēki.
02.09.2013 12:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ienpati-vienpati
02.09.2013 12:21 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Ehh..vispār skatos cosmo šodien tādā drūmā dienā ,kaut svētki, daudz drūmās tēmas! :D

Zakjis* es domāju ,ka tev taisnība, jo es nevaru saprasties ne ar vienu! Goda vārds. Ne vecākiem ,ne vecvecākiem ,ne klasesbiedriem ,ne kādiem paziņām. Ātri no runāšanas nonāku līdz strīdiem. Ko darīt? Pie psihologa varbūt iet? Jo es sevī neredzu problēmas, man liekas ,ka visi ir pret mani un vēlas tikai mani pārmācīt, nosodīt un uzbāzt savu viedokli. Es atkal negribu pieņemt citu viedokli un palieku pie sava!
02.09.2013 12:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Es neapvainojos noteikti, jo brīžiem pašai ienāk prātā... Varbūt kaut kas ar manu domāšanu ir galīgi greizi ,ka es nevaru ne ar vienu satikt?

Bet kā lai es to zinu, ja pašai viss liekas ok? Un kurš ir tas ,kurš zin kā man būs pareizāk?
02.09.2013 12:26 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Esi mēģinājusi sidriņu iedzert? :) Tas satuvina :D un reizē nomierina :)
02.09.2013 12:28 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Varbūt tu esi kautrīga?Es vidusskolas sākumā ar biju kautrīga,bet kad atraisījos uzreiz tiku pie labām draudzenēm.Vēl tagad uzturam kontaktu ;)
02.09.2013 12:30 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Ja tevi satrauc situācija, ka kolektīvā esi "atstumta", kādēļ gan nepievienoties kādu vakaru koliktīvam? Tik tiešām, paņem vīnu un piebiedrojies kolektīva pasākumam. Gan meitenes būs runīgākas, gan tu būsi atvērtāka. Gan jau atklāsies ar kādu kopīgas intereses.
Lai tiktu tuvāk, ir jāiet klāt, nevis jāgaida šurpnākam.
02.09.2013 12:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Bet kā lai es to zinu, ja pašai viss liekas ok? Un kurš ir tas ,kurš zin kā man būs pareizāk?


Ja jau esi izveidojusi diskusiju, tad diez vai Tev pašai liekas, ka viss ir ok.
02.09.2013 12:33 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Ai, nu nezinu par to kautrīga, vai to, ka problēma jāmeklē sevī. Man vidusskolā bija tāda pati situācija, jo es nomainiju skolu, tajā klasē, uz kuru pārgāju jau visi bija savā starpā sadraudzējušies un īpaši nevienu negribēja pieņemt. Un neesmu es ne itroverta, ne arī baigi kautrīga, vienkārši nepieņēma un viss. Piemēram, ja kādai no meitenēm saslima draudzene, tad ok, gājām pusdienās kopā un tā, bet tiklīdz atpakaļ, tā savā bariņā un viss. Tāpat arī skolā praktiskie un grupu darbi, stulbi, ja visi jau ir sagrupējušies un neviens īsti negrib ņemt bariņā.
02.09.2013 12:35 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
tamlīdzīgas problēmas nevilksies līdzi uz augstskolu, darbu, utt.


No vienas puses - jā, bet no otras puses - nē.
No pieredzes - klase ir tāda maziņa masaulīte kurā ir savi noteikumi. Es savu kasi, kurā nomācījos visus 12. gadus, joprojām uzskatu par nežēlīgāko vietu uz pasaules :D
Bet, kad sāku mācīties augstskolā, es ieraudzīju, ka mēdz būt arī citādāk :)

Jautājums - ja tiešām jūties tik slikti savā klasē, kādēļ laicīgi nemeklēji citu skolu? Dzīvo kādā mazpilsētā vai arī cits iemesls?
02.09.2013 12:35 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
iipashaaa esmu arī ar tām "cacām" agrāk iedzērusi. Bet vienu reizi pasmējāmies un pasēdējām. Citā reizē jau mani vairs nepazīst un pat nesveicina.

Alise Varētu jau tā teikt ,bet ja jau ir bijusi sapratne un tad pēkšņi viņa pazūd ...ko tad es bāzīšos virsū? Ja redzu ,ka negrib kontaktēties. Agrāk kaut ko piedāvāja kopā darīt, apjautājās kādreiz ko daru ,tagad nav vairs tā.
02.09.2013 12:36 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Iepriekšējā klasē tā nebija un arī augstskolā bez problēmām atradu draudzenes. Varbūt vienkārši kolektīvs tāds, mēģini ar kādu sadraudzēties ārpus klases, vismaz būs ar ko iet pusdienās, tik pat labi vari draudzēties arī ar puišiem, vismaz intrigu mazāk būs.
02.09.2013 12:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Skolas vecuma jaunieši ir nejauki, it sevišķi barā. Ja neatbilsti viņu standartam, tad sveiki.

Ja vēlies, mainies, ja nē, vienkārši šie skolas gadi jāpārdzīvo. Ar tevi viss ir kārtībā.

Varbūt vari atrast kādus draugus/ domubiedrus no paralēlklases vai klaes zemāk/ augstāk? Bieži gadās arī tā, ka labāka komunikācija izodas ārpus savas klases.
02.09.2013 12:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Agrāk kaut ko piedāvāja kopā darīt, apjautājās kādreiz ko daru ,tagad nav vairs tā.

Varbūt pati diži neatbildēji vai vienmēr visu noraidīji?
Tādēļ vairs neko arī nejautā. Man arī nepatīk komunicēt ar cilvēkiem, kas ar mokām spēj dabūt vārdus pār lūpām vai atbild 3 vārdiem.
02.09.2013 12:40 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
++Zakjis

Sāksim ar to, ka tava attieksme jau ir tāda - viņas kaut kādas cacas, es vienīgā normālā. Nebrīnos, ka tev nav draugu. Zini, ja cilvēkam nav NEVIENA drauga, tad tev ir nopietni jāpiedomā pie savas uzvedības, darbībām, jo man tā nešķiet norma! Ja mūsu klasē ar kādu nerunāja, tam noteikti bija iemesls. ;)
02.09.2013 12:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits