Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vitamīni

 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Sveikas!

Pēc asins analīzēm konstatēju, ka man ir nedaudz pazemināts dzelzs līmeni un pēdējā laikā arī pastiprināti krīt mati/šķeļas nagi. Nopirku Vitalia vitamīnus sievietēm, bet tikai tagad atcerējos faktu - kalciju ar dzelzi tak nevar vienlaicīgi lietot. Cik zinu, tad kalcijs kavē dzelzs uzsūkšano. Kā profesionāli farmaceiti var radīt tādus vitamīnus, kur ir abas šīs minerālvielas, ja tās neiet kopā? Vai vispār ir jēga tadus dzert? Varbūt tā kalcija iedarbīa nav tik izteikta un uztraukties vajadzētu tikai anēmijas gadījumā, kad dzelzs līmeni paaugstināt ir ļoti svarīgi?
Vispār kādus vitamīnus Jūs pašas lietojat?
01.09.2013 15:42 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Pie pazeminata hemoglobina es butu pirkusi tikai dzelzi, jo mati krita ara/skelas nagi visticamak no dzelzs trukuma.

Vitaminus perku http://www.healthspan.co.uk/ lidz sim visi HS uztura bagatinataji ir stradajusi.
01.09.2013 15:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012



Lietoju šos.

Šie arī ir labi, bet dārgi.
Nu, es arī esmu lasījusi par to dzelzs/kalcija lietu un ceru, ka multivitamīnu ražotāji ir izdarījuši tā, ka uzsūkšanās tomēr notiek (piem, kalcijs izšķīst pirmais un uzsūcas, kamēr dzelzs vēl šķīst kuņģa sulā)
01.09.2013 15:53 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz pazemināts nav nekas traks, varbūt pat dabīgā ceļā vari pacelt, bez aptieku piedāvājuma, daudz šķidruma, āboli, granātābolu sula, bietes utt.
01.09.2013 15:57 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Jā, tā kā ir tikai nedaudz zem normas, es speciāli neko negribēju pirkt. Iekrita acīs vitamīnu komplekss sievietēm, tāpēc nolēmu, ka par sliktu nenāks :)
01.09.2013 16:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits