Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta blogs/ dienasgrāmata utt.

 
Reitings 12
Reģ: 24.02.2013
Sveikas!

Varbūt kāda no jums arī ir izveidojušas sporta blogu/ tumblr/ publisko dienasgrāmatu?
Vairāk gan interesē personiskie, nevis svešas bildes no interneta.
31.08.2013 00:12 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.02.2013
Mans stāsts ir tāds, ka nekad neesmu bijusi sportiska, pirms 2 gadiem biju slaida, bet bez kripatas spēka, skolā nevarēju nekādas normas izpildīt. Tagad skrienu,nodarbojos ar fitnesu, jogu, braucu ar velosipēdu, ēdu veselīgi un priecājos par to, kā mainās mans ķermenis un arī priekšstats par sevi.
http://work-on.tumblr.com/
31.08.2013 00:21 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Skaista meitene tu esi, bet es nedaudz nesaprotu šos blogerus - vai nav savādi izlikt savu ķermeni visu apskatei?
31.08.2013 00:30 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.02.2013
Man tas neliekas nekas traks. Tumblr`ā ir vesela komūna šādu ar veselīgu dzīvesveidu āpsēsto. :)
Daudzi ir, kas liek blogus privāti, daudzi atkal kā es - publiski. Tad mēs sekojam viens otra postiem (gandrīz kā šeit meitenes "tievētājas" diskusijās atskaitās), vienīgais, klāt liekam savas bildes. Var daudz jaunas receptes atrast, vingrinājumus, ieteikumus utt. Man tas liekas krietni interesantāk, nekā lasīt Shape, Women`s Health u.c. žurnālus, ko es agrāk pirku aumaļām un tērēju kaudzi naudas.
31.08.2013 00:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
L. -cik saprotu, Tu sporto lai "uzdzītu" muskuļus?


Esmu interesējusies par dibena muskuļu trenēšanu ,lai uzaudzētu muskuļus. Protams proteīniem bagāts ēdiens... tikai man liekas ,ka 3x nedēļā ir maximālais treniņu biežums, ja biežāk ,tad rodas pretējs efekts un muskuļi sāk - nostiprināties bet sarukt nevis augt. Ne tā?
31.08.2013 00:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.02.2013
Jā,es vēlos, lai manam augumam būtu izteiktāki izliekumi, ja tā to var nosaukt. ;) Tā kā esmu gara (gandrīz 1,8m), vienmēr biju tāda slaida, viss izstiepts garumā. Ar tiem dibena muskuļiem man iet visgrūtāk, jo es neeju uz trenažieru zāli, visu daru pašas spēkiem, neizmantoju lielus svarus. Vislielāko atšķirību sāku pamanīt, kad atdevu savas 2kg hanteles un nopirku 2x10kg. Es neesmu treneris, tāpēc konkrēti tev neko ieteikt nevaru, vienīgais dalīties savā pieredzē. Kad sprotoju 5x nedēļā ar mazu svaru,daudz skrēju,man nebija tik izteikts dibena muskulis,kaut gan tagad vēl mazs :D. Tad sāku taisīt apm 2-3x nedēļā uz konkrēto muskuļu grupu ar lielāku svaru un efekts sāka parādīties pamazām.
31.08.2013 01:03 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu jā ,es vienkārši domāju ,ka par cik esi slaida galvenais nepārforsēt ar treniņiem.

Man ir vēl parastāk, vienkārši kaste ,kas sver aptuveni 7kg un ar to taisu squats :D Un es cenšos neiespringt uz to vingrošanas biežumu, jo pēc maniem novērojumiem... Vienu brīdi ,kad biju cītīgi apņēmusies katru dienu vingrot, likās ,ka dibens sarūk. :D. Tad meklēju info internetā un palasīju ,ka 3x nedēļā squatiem ideālais biežums, ja grib uzaudzēt muskuļus... Un rezultāti bija labāki! Kā arī citreiz liekas neslikti paņemt pauzi un nedēļu vispār neko nedarīt. Es arī esmu ļoti tieva ,bet vienīgais īsa. Pēc dabas ir tāda ļoti meitenīga ,sīka figūra. Tāpēc cenšos darīt viskko lai uzaudzētu kaut ko. Tā nu eksperimentēju visādi... :D

Bet lai Tev veicas un izdodas atrast savu optimālo treniņu ,ēšanas programmu! :) Galvenais ieklausies savā ķermenī. ;)
31.08.2013 01:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits