Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negrib dzīvot kopā?

 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Sveikas, dāmas.
Mans puisis jau senāk bija teicis, ka gribētu ar mani dzīvot kopā. Tagad ir tāda situācija, ka viņš pārvācas uz to pilsētu, kur īrēju istabiņu pie vecas tantiņas. Katrā gadījumā beidzot ir radusies tāda iespēja, kad reāli varētu pameklēt kaut kādu kopīgu dzīvesvietu, bet viņš man atsaka, jo nejūtoties finansiāli stabils, gribot tā, lai puslīdz var nodrošināt mūs abus, tāpēc apmetīsies pie savas krustmātes viņas divistabu dzīvoklī. Par krustmāti līdz šim neko pārāk pozitīvu gan nav teicis :/
Viņš pārceļas uz šo pilsētu, jo ir atradis īslaicīgu haltūru un, kaut gan apgalvo, ka meklēs citu darbu tepat pēc tam, neizskatās pārāk liels garants, ka viņš te arī paliks. Kā jums liekas, viņš tiešām negrib ar mani dzīvot naudas dēļ, vai arī vienkārši izvairās?
29.08.2013 19:23 |
 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Piebildīšu, ka kopā esam gandrīz 3 gadus.
29.08.2013 19:29 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu ja nav ne patstaaviiga datba, ne patstaaviigu ienaakumu, un palikshana nav 100%, es arii nedomaaju,ka jums,kas abi neesat stabili, vajag mekleet dziivokli kopaa.
Atrodat oatstaaviigus un darbus un tad, nevis kaut ko-neko, jo komunaalie jaamaksaa katru meenesi un naak ziema. Ar paaris haltuurinjaam visus maksaajumus katru meenesi un veel izdziivot-nesanaak.
29.08.2013 19:31 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
un ko tad, ja pēc īslaicīgās haltūras viņš neatrod darbu tajā pilsētā? ko darīsiet ar kopēji atrasto dzīvokli? spēsi viena pavilkt ja viņam būs haltūras pilnīgi citās pilsētās? Neskrien laikam pa priekšu, kad sameklēs patstāvīgu darbu, tad arī meklēsiet..
29.08.2013 19:32 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja viņam nav pastāvīgs darbs, tad,protams, nevarēs atļauties pats īrēt dzīvokli. vispirms ir jāatrod labs darbs, jānostrādā 3 mēneši pārbaudes laiks un tad var sākt domāt par dzīvokļa īrēšanu, kopdzīvi.
Pie krustmātes viņam var īri nav jāmaksā, vai arī visai simboliski. ja Tev būtu švaki ar naudu,tad arī ietu dzīvot pie krustmātes par velti neviss īrētu dzīvokli
29.08.2013 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits