Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainākie sapņi.

 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Sveikas ! Pieļauju domu, ka šāda diskusija jau reiz ir bijusi, bet cik zināms mēs guļam katru dienu (varbūt).
Ķeroties pie lietas uzreiz jautāšu-kāds ir bijis Jūsu dīvainākais/bailīgākais sapnis?
Pati tikko pamodos , jo pa nakti biju nosapņojusi kaut ko ļoti dīvainu.

~Es sēžu traktorā un piedalos/strādāju ceļu būves remontā, tad traktors sāk slīdēt projām un es izkāpju ārā un cenšos , kautkā viņu apturēt un es esmu izkāpusi ārā , bet tad es redzu brauc/lido nenormālā ātrumā milzīga fūre.
Itkā izskatās, ka brauc, bet tomēr tik lielā ātrumā, ka tik pat kā lido.Es skatos, ka viņa pabrauc garām pa tādu nelielu spraugu , pārbrauc pāri šosejai un ietriecas sētā..

Un tad es tā aizdomājos, kāpēc tieši šāds sapnis-vakar gāju pa ielu , kur notika ceļu remonts, vel paskatījos uz traktoru un nodomāju, kā ar tādu var pabraukt, bet kāpēc tā fūre man nav ne jausmas. :D
Atvainojos, ka tik gari sanāca.
Padalieties sāvā dīvaino/jautro/bailīgo sapņu pieredzē.
28.08.2013 06:28 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Esmu sapņojusi ka manam viram malkas kaudze bija viršu .To tā pardzivoju ,ka no rīta miera nebija. A beigās sapnī atnāk dzivs pie amnis un saka -Es tikkai pajokoju ,esmu dzivs...Murgs kaut kāds.....


Tas ir bijis šausmigākais ...... Doma ir viram nopirkt krustiņu darbā ,lai tas vinju sargā......
28.08.2013 06:35 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Esmu nosapņojusi, ka man tētis guļ zārkā un es eju klāt un skatos kā viņš tur nekustīgi guļ. Pamostoties bija nenormāli jocīga sajūta.
28.08.2013 08:06 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Doma ir viram nopirkt krustiņu darbā ,lai tas vinju sargā......

:D :D :D Ja tādas figņas palīdzētu pret visām likstām, es sev līdzi mašīnā vadātu kaut Aglonas krustu :D
28.08.2013 08:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man arī bijuši visādi murgaini sapņi, pēdējai ko tā ļooti labi atceros -

es ciemojos pie vecākiem, tur mana mamma saņem zvanu, ka mans vīrs ir slimnīcā, ka viņam kkas nopietns noticis, es cenšos sazvanīt vīru, bet tur it kā kāds paceļ telefonu, bet nerunā, dzirdu, ka notiek operācija, manam vīram apstājas sirds, visi aparāti pīkst un ārsti viņu cenšas atdzīvināt, tad es pēkšņi esmu slimnīcā pie viņa, kur viņš ir pēc operācijas dzīvs, bet tad esmu atkal pie vecākiem, visi kko spriedelē, kas noticis, ka bijusi autoavārija, ļoti smaga..un tad es saprotu, ka visu šo laiku esmu bijusi mirusi, jo abi ar vīru cietām autoavārijā, viņš izdzīvoja, bet es sēdēju pie stūres un diemžēl notikuma vietā gāju bojā, un tāda es staigāju apkārt nemaz nesaprot, ka vairs neesmu dzīva. tad bija nerēlas bailes, kas notiek, kā tā var būt.

tāda es no sapņa uzmodos, visa trīcoša ar tik pretīgu pēcgaršu visas dienas garumā.. tuvākās dienas bija bail sēsties pie stūres un vēl jo vairāk ar vīru blakus. :D
28.08.2013 08:39 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Meitenes nekada gadijuma nedaviniet saviem milajiem kaklarotu ar krustu,ta jus sim cilvekam uzliekat krustu uz visu muzu un tad neiet
28.08.2013 09:00 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Katru nakti redzu sviestu.
Pagājšnakt: Skrienu lejā pa slimnīcas kāpnēm, kur pirmajā stāvā mūzikas skolotāja liek atskaņot skaņdarbu, kurš pēc dzirdes ir jāpārraksta notīs.
28.08.2013 09:11 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Ko nozīmē, ja redzi padaudz gaisa balonus lidojam?
28.08.2013 09:18 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Pirmais sapniitis, kas ienaaca praataa - es ar kaut kaadu metaala garenu instrumentu iegriezhu sev vienaa saanaa un spiezhot to iekshaa izbiidu liidz otram saanam, esmu caurdurta, visur asinis, saapju nav.
28.08.2013 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 107
Reģ: 01.03.2012
Šis rīts man ir sācies ar briesmīgu murgu.. Tik reālistisks - redzēju, ka puisis krāpj mani ar daudzām citām man esot tai pašā dzīvokli. Ieraudzīju, sāku no dusmām to meiteņu mantas lidināt ārā pa pēdējā stāva logu, draugam arī normāli uzšāvu. Saprotu, ka tas ir sapnis, ja gribēs, tad neko ietekmēt nevarēs, bet tā pēcgarša ir tik briesmīga, ka gribas raudāt :(

Par sliktiem sapņiem saka, ka jāizstāsta, bet tas īsti nepalīdz :/ .
28.08.2013 09:21 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Vienreiz sapņoju, ka skrienu gar ulmaņu gatvi, bet man pakaļ skrien kautkāds vecis ar nazi, tad es nokrītu un viņš mani sadur.Pamostos no šoka , sāku taustīties, kas kur?! Beigās bija tā tfu, labi, ka tā.
28.08.2013 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ir bijuši vairāki ļoti savādi sapņi, pēc kuriem es būtu varējusi uzrakstīt pat stāstus, bet reāli tikai vienu visā garumā pierakstīju. Nosapņoju pasaules galu - kā cilvēki pa pļavu, kuras vietā sapnī bija sasalusi ūdenstilpne, devās tai pāri un krita pa vienam iekšā. Netālu esošās mājas bija tukšas kā pamesti grausti, bez logiem, durvīm, tikai kā iesāktas un līdz galam nepabeigtas celtnes. Tālāk sapnī viss pavērsās daudz personīgākā gultnē, tam bija sakars ar mani - satiku savu vecmāmiņu, kas, izrādās, vienīgā ar kādu vecu opi bija palikusi `mājā` un gatavoja ēst lielā pannā - tādā kā gruzīni savu plovu taisa. Vecais opis ieveda mani kādā telpā, kur bija pilns ar lieliem, baltiem vadiem, kas sagrozīti visdažādākajos līkumos un leņķos, lai iedegtu gaismu. Sapnis beidzās ar konkrētu domu jautājuma formā - vai mana draudzene arī aizgāja līdzi tiem pāri ledum ejošajiem cilvēkiem vai tomēr nē?

Bieži redzu spilgtus, simboliskus, nereti arī pravietiskus sapņus. Viens no briesmīgākajiem pēdējā laikā - nosapņoju tēta nāvi hronoloģiskā secībā, lai gan viņa līķi sapnī neredzēju, taču vēlāk pie manis sapnī atnāca viņa gars, jau sērošanas periodā, pēc bērēm.
Gada sākumā pravietiski nosapņoju iepazīšanos ar tagadējo puisi un onkuļa nāvi.
28.08.2013 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
Pēdējā laikā redzu visādas dīvainības. Visdīvainākais tajā visā ir viens konkrēts čalis :D Pat sāk palikt baisi, domājot, kāpēc visu laiku redzu vienu un to pašu cilvēku.
28.08.2013 10:08 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Man visu laiku ir bezsakarīgi smieklīgi sapņi, kā es, piemēram, pārvēršos par kaķi un glābju Džeksona bērnus, kad es eju gar centrāltirgu un viens bezpajumtnieks man stāv ceļā un kliedz sejā: LEŅĶIS, LEŅĶIS, LEŅĶIS!

Bet visspilgtākais ir šis: sēžu es pļavā, līdz man garām sāk skriet cilvēki un bļaut, es nedomāju un skrienu viņiem līdzi, tad ļava pārveidojas par tādu kā savanu, bet visi tik un tā skrien, līdz jūrai. Es sākumā neko nepamanu, bet tad redzu tādas 15 degošas saules pie apvāršņa. Visi stāv un skatās, līdz pirmā saule izdziest kā smilšu pulkstenis un paliek melna, tad tā spoži iekvēlojas un sāk lidot mums virsū kā tāda degoša lode, viss sprāgst, pārējās saules arī tā dara :D, tad kad paliek kādas 8 tās nodziest reizē un visas iekrīt jūrā un tad sākās plūdi, kurā es kkādā sviesta mucā izdzīvoju vienīgā. Karoč murgains sapnis
28.08.2013 10:27 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Atceros daudz sapņu no bērnības,bet dīvainie un stulbie sapņi sākās pēc ģimenes locekļa aiziešanas, visos sapņos uzbruka man un mammai,pa suņu būdas durvīm izkārusies liela mēle mūs novēro, uzbrūk kaut kādi mafiozi,māja sašķeļas uz pusēm un tā tālāk.

Bet tagad pēdējā laikā viskaitinošākie sapņi ir par draugu-tad viņš saiet ar bijušo atpakaļ, tad flirtē ar citām un šitā, tracina :D
28.08.2013 10:34 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Visforšākie sapņi:
A) bērnībā, kad lidoju. Tādas "piroetes" un pagriezienus varēju paņemt .
B) erotiskie sapņi, grūtniecibas laikā. Hormoni bija tā satrakojušies, ka modos augšā ar reālu orgasmu :D
C) ešanas sapņi. Bija periods, kad tievēju tad sapņos ēdu...gan kukas, ganpastu, gan karbonādes :D Baigi forši...saēdies pa sapņiem, a kilogram i klāt nenāk :D
28.08.2013 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
A) bērnībā, kad lidoju.


Es bērnībā bieži sapnī ir kā "kritu" no trepēm, bet tas lidojums bija ilgāks, un tā aī nepiezemējos :D
Ik pa laikam sapnī braucu ar liftu pie omes uz 12 stāvu, bet kaut kā nevaru nonākt pareizajā stāvā.
28.08.2013 10:45 |
 
Reitings 71
Reģ: 30.11.2012
PACEĻU !
22.10.2013 18:13 |
 
Reitings 71
Reģ: 30.11.2012
Pagājušajā nakti sapnī redzēju pazīstamu cilvēku, kas līdz nāvei ( tā šķiet ) piekāva cilvēku. Redzēju asinis, daudz. Interesantākais ir tas, ka šim cilvēkam palīdzēju aizbēgt no notikuma vietas, vēl atceros tādu momentu, ka abi bēgām (it kā arī es būtu vainīga..) , tad vienā brīdī apstājāmies, es iedevu viņam roku, viņš man kaut ko teica (šķiet,ka pateicību) , tad abi ar apņēmīgu skatienu skrējām, bēgām tālāk, it kā - viss būs labi.

Zinu, ka asinis noteikti nenozīmē neko labu..
Tomēr nesaprotu, kādēļ sapnī bija tieši šis pazīstamais cilvēks, jo ar viņu man šobrīd nav cieša kontakta, vispār nekontaktējamies..

Varat palīdzēt izprast ?
22.10.2013 18:17 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Esmu karra un man trapa bumba no lidmasinas, kas mani nogalina. Velak es uz sevi skatijos no augsas ka engelis.
22.10.2013 18:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits