Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes sirds

 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Šķiet, ka daža laba varētu zināt visu manu dzīvesstāstu, bet nu ko darīt, jāgriežas pēc padoma.

Kur ir robeža starp cīnīšanos par sievietes sirdi, vīrieša pašlepnumu un ''skriešanu'' sienā?
Es saprotu, ka katram sevis cienīgam vīrietim ir jācīnās par dāmas sirdi, arī attiecībās esot, kā tas ir manā gadījumā. Bet tad rodas šis jautājums - vai ir to vērts, ja vīrietis netiek novērtēts?
Vai arī tomēr līdz galam , līdz izdodas izkausēt ledu?

Kā jūs dāmas esat rīkojušās šādās situācijās? Vai tiešām tik izmisīgi vajag to dzirksti?
27.08.2013 20:35 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Vai tiešām tik izmisīgi vajag to dzirksti?


Bet tev nevajag?
27.08.2013 20:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
dzirksti noteikti vajag, bet abpusēju. ja būs tikai vienpusēja, tā būs tāda asiņu pārliešana beigtam kaķim. manuprāt, nevienam nevajag skriet pakaļ, ja cilvēku vsp nenovērtē? bet, pēc kā mēs vērtējam, vai mēs tiekam novērtēti vai nē? otram cilvēkam varbūt liekas, ka viņš tevi ļoti ļoti novērtē..
vai šī sieviete pret tevi izturās slikti vai nepievērš uzmanību? kas ir tas, kas liek tev justies nenovērtētam sievietes acīs. ir dzirdēti gadījumi, kad šis ledus kūst, bet ir gadījumi, kur tikai pasmejas un paņirgājas par tādiem, kuri tiek atraidīti, bet viņi vēl vairāk cenšas izpelnīties kaut ko.
manuprāt, katram jābūt savam pašlepnumam. es to vērtēju ļoti augstu. man personīgi riebjas vīrieši, kuri dēļ manis kā sievietes pazaudētu to.
28.08.2013 09:15 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Ja galīgi nenovērtē, tad tā ir ''skriešana'' sienā, nevis ledus izkausēšana, man tā vismaz šķiet.
28.08.2013 09:52 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man liekas, ka pašlepnums ir jāsaglabā vienmēr. Kā arī tas ir visai subjektīvi - kas vienam liksies cīņa par sievietes sirdi, tas otram var izskatīties pēc uzmācības.

Domāju, ka te viss ir diezgan vienkārši - vai nu ir, vai arī nav.
28.08.2013 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits