suns

 
Reitings 53
Reģ: 26.08.2013
Sveikas meitenes. Mes ar draugu kopa jau gadu dzivojam,vins ir pārvācies pie manis,prom no saviem draugiem,ģimenes. Viņa niķis ir spelet datorspeles,diemzel nu jau prasa katrudienu. Stundu vel atlauju,bet tagad kad sāksies skola es mājas būšu vēlu,zinu,ka vins speles pec darba savas 4-6 h vai tas ir normali? Pagaidam manam datoram ir parole,bet vins lūdz lai uz skolas laiku ļauju vinam atpusties,spelet.....
Kad aizliedzu ir ēdigs,dusmigs,saka ,ka jūtās kā suns,kuram visu aizliedz,jo vins savadak neatpušās ,tikai spēlējot.
26.08.2013 19:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Omg .. nabags ir reāli zem tupeles!!!
Man neviena sieviete nevarētu šādi aizliegt kaut ko darīt! Uzreiz būtu spalvas pa gaisu .. vispār es teiktu, ka bišķi jāiemācās "apieties ar vīrieti" .. pa labam var no vīriešiem dabūt ārā daudz vairāk nekā pa sliktam .. kaut gan tās ir tikai manas domas ..
27.08.2013 08:39 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Necilvēcīgi, vai cilvēcīgi, bet mums arī mājās ir noruna par datoru. Nezinu,kas tiem večiem ir ar tām spēlēm, bet arī mans spēlē. Kad viens mājās un ir brīvdienas viņš var spēlēt zils palikdams, bet kad sanāk kopā vakari,kas ir reti,jā, es parasti pukojos,jo mēs tiešām ļooooti reti tiekam pabaudīt divvietulību, tad nu gribu nedalītu laiku sev, nevis dalīt to ar datoru un spēlītēm.
27.08.2013 08:45 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Mans virietis ar savu lielāko daļu no brivā laika pavada pie datora un datorspelem. Viņa arguments. Citu tāpat nav ko darīt.

Es drīkstu jautāt, kas jums vispār kopīgs ar tāda tipa vīriešiem? Kā jums ar viņiem ir interesanti?
27.08.2013 08:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Par tādiem vīriešiem, kam vienīgā izklaide ir spēlītes, ironizēju, iedomājoties, kas būtu, ja pazustu elektrība.
27.08.2013 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
akjel, tev nav robežu :D es arī nesaprotu, kā pieaugušam cilvēkam var AIZLIEGT kaut ko darīt un slēpt pc paroli..es tādai vecenei to paroli pati-s nomainītu un neļautu iet cosmo, aizliegtu. ko tad? :D
āāāāā, vispār neiebraukšu nekad kā var ar varu pieprasīt mīļumu, uzmanību un vēl sazin ko. ja grib spēlēt, lai spēlē. tu kā tāda sterva pret cilvēku kā suni izturies, pakakāt arī laid tikai noteiktos laikos? kas tev tik ļoti traucē tajās spēlēs? tas, ka viņš tavā vietā neuztaisa ēst vai nenomazgā traukus? tu vispār ar viņu esi runājusi? varbūt viņš neuzskata to par normālu ģimenes modeli un mājas darbi jādara tikai tev?

es spēlēju visu ko, draugs spēlē visu ko. ja tev pašai ir tik sūdaian dzīve, ka jāaizliedz otram kaut ko darīt, tad iesaku atrast sev hobiju.
27.08.2013 10:45 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Winterra beidz ārdīties :D
27.08.2013 10:57 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Aizliegt būtu muļķīgi, jo viņš ir pieaudzis cilvēks un tas , ka dzīvojat kopā nenozīmē, ka ir Tavs īpašums.
Bet....ja cilvēks spēj atpūsties tikai spēlītes, pie tam pieaudzis un katru dienu...tad piedod, viņam ir atkarība un diezgan pamatīga.
27.08.2013 12:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Cik es sapratu, tas ir meitenes dators un teorētiski viņa varētu neļaut viņam spēlēt spēles viņas datorā, ja viņa to negrib.

Bet visādi citādi, jā.. Diezgan nejauki, tiešām kā pret suni. Esi mājās un raksti man īsziņas!
27.08.2013 12:49 |
 
Reitings 136
Reģ: 08.04.2013
Tā kā mēs ar draugu, darbu dēļ, dzīvojam tālu no visiem mūsu draugiem, tad arī man vīrietis, atnākot no darba, labprāt uzspēlē spēli datorā, kur var sarunāties ar draugiem. Es tajos brīžos esmu priecīga, jo ļoti spēcīgi izjūtu to sajūtu, ka tas ir laiks, kad varam darīt katrs savas lietas. Es tikmēr iepērku internetā kādu kosmētiku, palasu kādus blogus, pasēžu te, noskatos kādu "skuķu filmu" kā viņš saka! :D

Manuprāt, ir nepieciešams laiks, kad darat katrs savas lietas, bet tajā pašā laikā esat kopā mājās un varat pārrunāt, piemēram, dienas notikumus vai notikumus darbā. Es pilnībā saprotu savu draugu, ka viņš vēlas atslodzi no sava darba un vismaz kādu kontaktu ar draugiem un es tikai priecājos, ka viņš tādā veidā var sajusties labāk. Protams, cita lieta ir atkarība no datorspēlēm, tāpēc jāskatās uzmanīgi vai vīrietis nav tā iegājis spēlē, ka nekas cits neeksistē, kā mēdz būt atkarīgajiem, bet manējais pamanās man pagatavot vakariņas, aprunāties, sabučot un samīļot, un visu pārējo. Iepsējams, ja tu uztvertu to viņa vēlmi un izmantotou šo laiku sev, jums abiem būtu priecīgāk!
27.08.2013 13:08 |
 
Reitings 136
Reģ: 08.04.2013
Kamēr viņš spēlē, tu varētu mācīties skolai!
27.08.2013 13:18 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
bellakilla, par šo viņa aizraušanos uzzināju tikai tajā brīdi, kad pārvācos pie viņa dzīvot. :) Iepazīšanās periodā ne mazākā vārdiņa par to un man ne mazākās nojausmas, ka kaut kas tāds varētu viņam būt aktuāls. Iepriekš man neviens pusis nespēlēja datorspēles, tāpēc neināca prātā ko tādu pajautāt.

Hobiji viņam ir. Bet tur atkal savi faktori. Nauda un norunāts konkrēts laiks tam.
27.08.2013 13:24 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Uzšauj ar avīzi pa purnu un pasaki "nedrīkst". Ja neklausa, tad piespied pie zemes un turi, kamēr nomierinās.

Labākais komentārs! :D :D :D
27.08.2013 13:49 |
 
Reitings 305
Reģ: 18.07.2013
uzliec bloku spēļu saitiem
27.08.2013 14:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits