Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pārdzīvot šķiršanos?

 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
Ko jūs darījāt, lai pārdzīvotu šķiršanos? Pagaidām vienīgais, kas man palīdz ir žēluma pilnas sms no bijušā, tas liek man justies tā, it kā viņš par mani domātu, viņam būtu manis žēl, nožēlotu izdarīto, bet apzinos, ka tā ilgi nevar turpināties, un ir stulbi gaidīt kādu ziņu no viņa. Nenormāli daudz cigaretes dienā, nav apetītes, guļu gultā, klausos mūziku, ik pa laikam eju izvēdināt galvu. Apzinos, ka viss tas ilgtermiņā vēl vairāk salauzīs mani. KO LAI DARA? Strādāju un tūlīt atsākšu mācīties, brīvā laika ir maz, bet tas viss brīvais laiks tiek pavadīts žēlojot sevi. Kā lai aizmirst, ja ar sirdi negribu, bet ar prātu saprotu, ka tas jādara? :((( Es pat negribu tikties ar draudzenēm, iet iepirkties, neko no tā negribu. Vienīgais, kas domāju varētu palīdzēt ir jauna iepazīšanās, bet atkal sāpes, ja nesanāks iepazīties, nebūšu kādam pietiekama laba, vilšanās.
26.08.2013 15:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
izraudaties, neturi sevi neko. Es skiet raudaju nedelu no vietas, katru dienu un viena bridi man apnika, nopietni. Protams skumu un nereti vel kada asara nobira, bet nebija vairs nekontroleta raudasana ar kosanu spilvena jo tik nenormali sap.
26.08.2013 15:32 |
 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
Es pirmajā dienā arī balsī raudāju spilvenā, domāju, ka sajukšu prātā, nezināju, kur likties. Tagad vienkārši, kad uznāk, paraudu un viss, bet tā nomāktība. Es gribu tikt no tās vaļā. Cik ātri tu atradi citu?
26.08.2013 15:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
ja jau raksta , tad varbūt vēl salīgsiet ?
26.08.2013 15:38 |
 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Man palīdzēja tikai un vienīgi jauna iepazīšanās un iemīlēšanās. Pēc vairāku gadu mokām tikai jauna iepazīšanās palīdzēja izbeigt pārāk ilgi ieilgušo murgu, ticu tam, ka vēl tagad nebūtu saņēmusies un to visu izbeigusi, ja nebūtu cita.
26.08.2013 15:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Mesties jaunās attiecībās uzreiz pēc šķiršanās nudien nav prāta darbs. Velti laiku sev, sakopo domas, sakārto savu dzīvi un atpūties kādu laiku no attiecībām.
26.08.2013 15:41 |
 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
weee, nē, nekad vairs. Es pat nezinu, kāpēc raksta un zvana. Zvanus neceļu, nekacinu sevi, sāpēs vēl vairāk, kad dzirdēšu viņa balsi, bet tāpat ilgi jau to nedarīs. Pagaidām man vienkārši palīdz tas, ka viņam arī sāp, un viņš zina, ka man sāp. Stulbums! Aiz izmisuma piereģistrējos otrapuse.lv. Tik neraksturīgi man.
26.08.2013 15:41 |
 
Reitings 295
Reģ: 26.08.2012
barby, kā tu tiki galā ar to, ka nemitīgi skaties telefonā, gaidi kādu ziņu? Ar to, ka vienkārši pietrūkst? Un kā bijušais reaģēja uz tavām jaunajām attiecībām?
26.08.2013 15:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es neesmu tas istais piemers jo atri atradu citu. Skiet pec kada pusotra menesa saku saraksti caur iszinam ar kadu puisi, pat nedzejusi nebiju, tikai tik cik draudzene teica, loti smuks esot. Vina satikas ar vina draugu taja laika. Kad satikamies, vienkarsi pavadijam laiku kopa ka draugi, isti vel neskatijos uz vinu TAA, bet pasai nemanot samilejos un ta riktigi un pa istam. Kopa esam jau laikam 8 gadus(neskaitu) :)
26.08.2013 15:53 |
 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Sātan, bijušais draudēja ar fizisku izrēķināšanos gan ar mani, gan ar manu jauno draugu. Bijušais bija diezgan psihisko nelīdzsvarots un bija dažādas īsziņas, dažas ar lūgšanos, lai ņemu atpakaļ, dažas ar draudēšanu. Uz zvaniem neatbildēju tāpat kā tu, bet īsziņās centos īpaši neiedziļināties, izlasīju un izdzēsu, citreiz uzrakstīju, lai liek mieru, ka man ir cits utt. Pilsēta bija maza un pēc iespējas centos no viņa izvairīties, bet tas nācās diezgan grūti. Pa dienu biju darbā, bet vakaros uzreiz devos no mājas prom ar jauno puisi, jo iepriekšējais nāca uz māju un dauzījās gar durvīm. Baidījos, ka izdarīšu kļūdu, piedošu un atgriezīšos pie viņa, bet paldies Dievam, tas ir garām un jau vairākus gadus vēl aizvien esmu laimīga ar jauno puisi. Galvenais, ja esi izlēmusi, turies un nepadodies viņam!
26.08.2013 15:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ari es sakuma katru reizi kad telefons ietrinksikanas ka aptrakusi nesos pie taa.
Tapat ari dienas kad redzeju vinu ejam pa ielu, gribeju skriet klat un samilot. Man daudz palidzeja mamma, itka neko ipasu nepasakot, bet taja pasa laika atmina palicis.
26.08.2013 15:55 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu pieversties sev,uzfrishinaaties,daudz sportot( tas paliidz arii psihologjiski),banaalaa frizuuras mainja ut.t.t.
26.08.2013 15:56 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.07.2013
Kādēļ šķiraties?
26.08.2013 16:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
femme_fatale_24191 Mes ar Tevi uz viena viļņa. Es tādās pašās domās, jo tas tiešam palīdz :)
26.08.2013 16:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Man arī bija tāds psihisks bijušais kas vnm draudēja ka tad ja pametīsu sagriezis vēnas,sitis manu jauno džeku utt...Žēlums pārgāja reala naidā,lai gan nevareju aizmirst kopā pavadīto laiku.Bija grūti ka viss tā aizgāja...īstaja brīdi pats no sevis uzradas kāds sirdij tuvš cilvēks,kas mani veda ārā no tā visa,un tikai ar sirsnīgām un patiesam sarunāām skypāā,sarakstījos ar daudziem,bet tas viss atri apnika,bet ne ar ŠO..tatad es tev iesaku vnk pačatoties inetā,domas būs savadakas,un iespejams atradisi kādu sev līdzigu puisi ar ko varēsi no sirds parunāt..
Es vārdiem nevaru izteikt cik pateicīga es būšu vienmēr tam cilvēkam par to ka izvilka mani no ta murga no kura pati nevarēju tikt prom 4(!!!)gadus..Bijām arī kopā,nesanāca,tagat esmu jau saderināta ar citu bet ar to savu ''sirds draugu''grūtos brīžos vēljoprojām aprunājps un akmenis ir nost.
26.08.2013 16:24 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man šķiet, šī ir viena no tām lietām, kur palīdz tikai laiks .. vienai sķiršanos pārdzīvot vieglāk, citai grūtāk, nekādi ieteikumi nelīdzēs, tikai laiks, laiks un vēlreiz laiks. Varbūt uz kādu brīdi arī jauna aizraušanās. Galvenais, saproti, ka tam, kādēļ izšķīrāties, ir kāds iemesls. Un, ka pēc kāda laika noteikti domās atskatīsies atpakaļ un pasmaidīsi par to, cik ļoti pārdzīvoji.
26.08.2013 16:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un galvenais atceries to negativo, nevis sak domat, ka nebija jau tik traki. Bija gan, tak izskiraties :)
26.08.2013 16:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja tu neko negribi, tad neko nedari. Pienāks diena, kad tu sapratīsi, lai kā sāp -pasaule turpina kustību un tava dzīve līdz ar to. Uzraksti VISU uz papīra un sadedzini, arī var līdzēt. Galvenais piedod gan viņam viņa rīcību, gan sev. Un atceries - ar katru dienu tu no tā attālinies, pienāks mirklis, kad vairs nesāpēs. ;) Kā arī, lūdzams, nedomā tādas domas - nebūšu gana laba, vilšanās u.t.t. Neviens nav ideāls, ne slavenības, ne tas seksīgais kursabiedrs, neviens. Un tu esi gan gana laba, gan skaista. Katram podiņam savs vāciņš.
26.08.2013 18:29 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es raudāju, šausmīgi raudāju..Pat darbā slēdzos kabinetā, lai izkauktos. Smagi pat atcerēties. It kā gāju, tusējos, ņēmos, bet tas palīdzēja īslaicīgi. No rīta pamostoties, bija vēl smagāk..Palīdzēja jaunais puisis, bet tas gan bija pēc pusotra gada. To pusotru gadu bija, kā bija.
26.08.2013 18:34 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Varu teikt, ka palīdz tikai jauna iepazīšanās, jo kad esi viena visu laiku domā varbūt vajadzēja piedot un ka tomēr nebija tik slikti, varbūt viņš mainīsies.
Iepriekšējās attiecības bi'ja ļoti smagas kopā nevarējām un viens bez otra arī nē, pusotru gadu mājās bimbāju, bet satiku puisi un tagad saprotu, ka iepriekšējais bija kretīns.

Viss pāries, bet ar laiku, uzreiz jauna aizraušanās nebūs īstais variants, to visu labāk ar kādu izrunāt draudzeni vai mammu, bet tikai tad ja tiešām zini, ka viss cauri.
26.08.2013 18:41 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man viena druška šitā ilgi pārdzīvoja un tad tajā pašā laikā vienai citai nomira puisis..un zini ko viņa teica? Viņa teica, ka atdotu visu, lai viņi būtu vienkārši izšķīrušies, tad viņa vismaz varētu viņu vēl kaut kad satikt.. Tā ka padomā-varbūt šķiršanās tomēr nav tik traks pasākums? Vismaz pēc tā gadījuma esmu sapratusi, ka šķiršanās nav vēl pasaules gals, lai kā arī sāpētu, viņš tomēr ir dzīvs un varat vēl palikt draugos, kaut vai ne uzreiz..bet kādreiz..
26.08.2013 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits