Riepa?

 
Reitings 4
Reģ: 24.08.2013
Draugs mani visu laiku zāģē par riepu. Ko iesākt?
25.08.2013 00:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča, bet vai tu neaicinātu viņu kopā sākt veselīgāk ēst un izkustēties? Tiešām klusējot sagaidītu 100 kg?

es tomēr palieku pie sava- cilvēks pats to redz un jūt. (es jūtu arī savus liekos 3kg.:D ) un ja viņš gribētu, viņš sāktu kaut ko darīt bez skubināšanas un bikstīšanas. ja viņš būtu mierā ar saviem apaļumiem, es arī ar tiem būtu mierā.
26.08.2013 14:53 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
man draugs biezhi ir teicis, ka ja palixu resna, tad nebuus ar mani kopaa :D
es uz to neapvainojos un pie sirds nenjemu!
26.08.2013 14:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es uzskatu, ka man ir tiesibas teikt un ari virietim tadas ir. Pecdzemdibu svars ir pavisam no citas serijasm bet ari uzskatu, ka tas ilgtermina nav attaisnojums neka nedarisnaai un pamsanai.

Es iepazinos ar konkreto virieti, man piesaistija vina vizualais izskats kurs rada iekari. Ja es gribetu but kopa ar kadu kuram ir milzigs alus veders vai lumigas rokas, tad ar tadu es ari sakstu satikties jau sakuma. Man nepatik cilveku nolaidiba attieciba uz savu kermeni. Veselibas del uznemtie kg ir ka cits, tur es esmu smalkjutigaka, es runaju par slinkuma, s*du risanas rezultata iegutiem liekajiem kg.
26.08.2013 15:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispar liekas, kas tur tads, nu uzeda lielaku punci vai dupsi, sadzivosim. Bet ziniet kur ta sals? Lidz ar siem liekajiem kg, sieviete nereti mainas ari ka personiba, nesaku, ka vienmer, citas dzivo laimigas talak. Es soreiz par tam kuram mainas. Vinas pamazam sak kautreties viriesa prieksa, kas sak ietekmet seksualas attiecibas, nereti virieti atgruz jo nav istais bridis vai ista gaisma, vai vienkarsi neista apaksvela. Sikuma, bet uiii ka tie ietekme, partneris jutas atsumts. Sieviete vispar palikiek mazak aktiva. Varbut pasai nemanot daudz vairak id un chikst, un pukst. Ari neapmierinatiba ar izskatu apgerba ir diezgan izteikti redzama.

Tiesi tas ir tas kas otrai pusei nepatik un otra puse zin, ka vainigs tas mazais sikums - uzestais dupsis vai riepina. Un censas otru stimulet ko iesakt jo zin cik daudzos aspektos sis attiecibas atkal uzlabotos. Bet sievietes protams, dzirdot to ko negirb dzirdet, met kazoku otradi un sapusas, iespitejas.
26.08.2013 15:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
chacha...protams, ka pats redz un jut, par to pat nav runa. Bet nereti jau liekas, ka varbut nav tiiik traki kaut ir, un ir tiesam traki. No malas skats ir daudz objektivaks.
26.08.2013 15:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
chacha...protams, ka pats redz un jut, par to pat nav runa. Bet nereti jau liekas, ka varbut nav tiiik traki kaut ir, un ir tiesam traki. No malas skats ir daudz objektivaks.

Iespējams, bet es neesmu no cilvēkiem,kas kādam citam aizrādītu par lieko svaru un sauktu viņu par resnu. Varbūt vajadzētu uzkāpt uz 200kg, lai otrs pats saņemtos notievēt,jo ir cilvēki,kururs nestimulē tas,ka otrs tevi par resnu saukā un iesaka nomest kg...Vismaz uz mani šāda pieeja nedarbotos, drīzāk notiku pretējais....
Man pašai jāsaņemas un jāsaprot,ka vajag..es pati gribu...nevis man kāds liek..
Bet kā lasīju, ir meitenes,kas no aizrādījumiem saņemas...nu katram cilvēkam sava pieeja...uz mani aizrādīšana un bakstīšana neidarbojas, tad nu neesmu tiesīga nevienu citu bakstīt un tirdīt.
26.08.2013 15:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
chacha..nu jaa, katram sava pieeja, galvenais lai kopa ir tadi kuriem tas saskan.
26.08.2013 15:58 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Vinas pamazam sak kautreties viriesa prieksa, kas sak ietekmet seksualas attiecibas, nereti virieti atgruz jo nav istais bridis vai ista gaisma, vai vienkarsi neista apaksvela.

Man jau liekas, ka pa lielam tās sievietes, kas nav kautrīgas, ir trakulīgas utt., tādas arī paliek, kad pieņemās par tiem pārs kilo un ģerbjas laukā partnera priekšā tāpat :)

man nav lieko kilo, bet mani arī mēdz ietekmēt neīstā gaisma, ne īstais brīdis un neīstā apakšveļa :D :D :D tikai pēc vairākiem kopā nodzīvotiem gadiem, esmu iemācījusies atvērties :P :)
26.08.2013 16:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Beibe- Tieši tā..;) Ja abiem der bikstīšana un viens otru pieskata- ļoti labi..bet ja viens otru baksta un tirda, kamēr otru tas sāpina- nu nekādu "lāča pakalpojumu" otrs neizdara..it sevišķi zinot,ka ir ir sievietes,kam var aiziet ciet un tad,kad ar tirdīšanu otru iedzen Anoreksijās un bulīmījās, tad ir traki....
26.08.2013 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Palasot šo diskusiju sapratu, ka baigi priecājos, jo abi ar draugu sportojam un mums ir vienāda uztvere par to, kādu dzīvesveidu cilvēkam ir jāpiekopj. Par to arī priecājos, jo atkrīt dažādu jautājumu risināšana un spriedelēšana par to vai var otram teikt par viņa taukiem un kad ir tiesības teikt to un kā ir tiesības to teikt.
26.08.2013 16:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man jau liekas, ka pa lielam tās sievietes, kas nav kautrīgas, ir trakulīgas utt., tādas arī paliek, kad pieņemās par tiem pārs kilo un ģerbjas laukā partnera priekšā tāpat Pa lielam varbut,bet ne vienmer. Man loti zel mana draudzene, loti nemil sevi vairs, censas rikoties, bet tapat nesanak, ed picas, kukas, bulkas diendiena. Virietis gan mil vinu jebkadu.
26.08.2013 16:44 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vispar liekas, kas tur tads, nu uzeda lielaku punci vai dupsi, sadzivosim. Bet ziniet kur ta sals? Lidz ar siem liekajiem kg, sieviete nereti mainas ari ka personiba, nesaku, ka vienmer, citas dzivo laimigas talak. Es soreiz par tam kuram mainas. Vinas pamazam sak kautreties viriesa prieksa, kas sak ietekmet seksualas attiecibas, nereti virieti atgruz jo nav istais bridis vai ista gaisma, vai vienkarsi neista apaksvela. Sikuma, bet uiii ka tie ietekme, partneris jutas atsumts. Sieviete vispar palikiek mazak aktiva. Varbut pasai nemanot daudz vairak id un chikst, un pukst. Ari neapmierinatiba ar izskatu apgerba ir diezgan izteikti redzama.


Tā arī ir. Man līdz ar aptuveni desmit klāt nākušiem kilogramiem libido ir tuvu nullei.
26.08.2013 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 3189
Reģ: 18.12.2012
Lielākoties piekrītu Beibe.Marta viedoklim.
Protams, konkrētā tekstā aizrādīt vai aizvainot ir necieņa pret otru un nav pieļaujams normālās attiecībās. Tomēr kaut kādus mājienus dot gan var.
Man iepriekšējās attiecībās ar draugu bija tāda saskaņa, ka mēs mierīgi viens otram varējām pateikt, kur tauciņi par daudz sākuši 'kratīties', abi pasmejamies, tomēr tad arī pēc tam tas cilvēks sāk domāt par pārmaiņām. Bez aizvainojuma.
Un ir patiešām daudz sieviešu, kuras pat neapzināti kļūst pašas sev nepievilcīgas, līdz ar to arī seksā ir pārmaiņas, pievilkšanās spēkā utml.
Īsāk sakot - izmaiņas uzturā, ikdienā, sports iespēju robežās. Tas daudz var atrisināt. Un ne jau drauga, bet pašai sevis dēļ!
26.08.2013 18:11 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja bilde ir tava, tad piekritīšu viedoklim par pareiza apģērba izvēli, un ar to es domāju nevis citu izmēru, bet citu apģērba griezumu. Bet, nu, gultā "glābšanas riņķi" nenoslēpsi.

Man grūti iedomāties, kam būtu ar mani jānotiek (neskaitot dzemdības un nopietnas veselības problēmas), lai es sevi novestu līdz tādai riepai, par kuru mans draugs sūdzās. Pamanu, ja +1kg nāk klāt. Nekad neesmu sapratusi, kā var vnk sēdēt un audzēt sev apkārt kārtu. Kā var nepamanīt, ka paliec lielāka un laicīgi neko nedarīt?? Nezinu, kā tieši tavs puisis tev šo ziņu pasniedza, nezinu, cik tieši liela ir riepa, bet nu fakts tāds - beidz rīt un dari kko lietas labā!
27.08.2013 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Tad sportoju un biju labā formā, pat ar redzamu presīti. Bet ar dzīvesivetas un darba maiņu plus papildu slodzi mācībās tā sanāca, ka sportot pārtraucu un tā arī neatsāku. Arī ēšanas režīms pajuka (man vienmēr paticis labi paēst), un tas, ko agrāk nodezināju sportojot, sāka krāties uz vidukļa...

Tas nav attaisnojums, mazāk ēd, vairāk sporto.
Insanity un T25
No vienas meitenes d-grāmatas: Kopsavilkums tiem, kam interesē, kā iegūt presīti un kuri raksta man vēstules, te būs atbilde visiem.

1. Insanity un T25 ir mājas treniņprogrammas, kas pieejamas torrentos. Plašāka informācija par šīm treniņprogrammām var atrast youtube.com un beachbody.com mājaslapā, kur ir plaši apraksti. Insanity jāpilda pēc noteikta grafika 6 reizes nedēļā, ilgums no 30-60 minūtēm. T25 ir pilnīgs jaunums, iznāca tikko jūlijā - 5 reizes nedēļā tikai 25 minūtes. Ilgst 3 mēnešus. Pašlaik pildu T25 4. nedēļu un plānoju iziet līdz galam.

2. Nav nekādu brīnumlīdzekļu - vienkārši pildi, gan jau rezultāts būs.

3. Neievēroju nekādas īpašās diētas, varbūt vienīgi mazākrijons diētu. :D

4. Un jā - tas ir grūti. Bet bildes runā pašas par sevi:)
27.08.2013 10:00 |
 
Reitings 30
Reģ: 30.09.2013
ieverot pareizi sakartotu uzturu.. sports te ir sekundaars..
30.09.2013 10:02 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Māri, mēs Tevi pamanījām :D
30.09.2013 10:04 |
 
Reitings 30
Reģ: 30.09.2013
es vienkarsi meginu palidzet ar padomiem.. kas te tik slikts?
30.09.2013 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits