Riepa?

 
Reitings 4
Reģ: 24.08.2013
Draugs mani visu laiku zāģē par riepu. Ko iesākt?
25.08.2013 00:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu nezinu, ja man draugs/vīrs pateiktu, ka esmu resna, justos apbēdināta, jo es esmu tāds cilēks, kas pats redz savas nepilnības, man nevajag, lai iebaksta papildus to acīs. Ak un viņš nestājāsa ttiecībās ar tādiem noteikumiem, nu tad, lai dodas uz visām četrām debess pusēm, pamuļķis :D
26.08.2013 09:17 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
varētu padomāt,ka pats cilvēks nezina,ka pieņemas svarā.:D neredz,ka maiciņa un trusenes iespiedušās, vai ka džinsas cenšas tevi nožņaugt...tas ir kaut kāds sviests...katrs taču pats redz...ir,kas uzreiz rīkojas, ir kam tas netraucē..otra bakstīšana,jo iespējams, viņš pats nezin,ka ir pieņēmies svarā- nu idiotisms.
26.08.2013 09:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man riepas nav jau 8 gadus. Visu laiku domāju ko ēdu. Ar sportu gan man nav tās labākās attiecības - cik pavingrot mājās nedaudz.
Neviens no maniem puišiem nav atļāvies man aizrādīt par riepu, laikos, kad man viņa bija. Bet man netraucēja. Vēlme nomest to riepu radās, kad pie mana puiša atbrauca māsa un ieraugot mani pateica:"O! Jums būs bēbis! Kāpēc neko neteicāt? Apsveicu!". Viņa tiešām domāja, ka tā ir nevis riepa, bet man puncis aug... Kopš tā laika nost ar riepām :D
26.08.2013 09:33 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man pat gribētos, lai manējais man sāktu aizrādīt par riepu, varbūt būtu lielāks stumuls to riepu nomest. Bet tā vietā viņš man par katru cenu mēģina vakariņās kaut ko treknu iesmērēt, nesaprotot, kāpēc es atsakos.
26.08.2013 09:38 |
 
Reitings 55
Reģ: 26.08.2013
Vari pamēģināt aktīvi dejot, lai nodzītu riepu. Šeit 2. septembrī sākas treniņi -http://www.hoopdancestudio.com
26.08.2013 10:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
d)tikt vaļā no abiem un atrast labāku puisi.
26.08.2013 10:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Galvenais ir nevis tas, ka par riepu pārmet (ja jau esi izlaidusies, skaidrs, ka var nepatikt), bet tas, kādā formā to dara. Ja tie ir nosacījumi būšanai kopā, tad jādomā, ka viņu pie tevis notur ļoti sekli apsvērumi. Galu galā, kad dzemdēsi bērnus, arī vairs neizskatīties kā sākumā.
26.08.2013 10:23 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Tas taču ir meitenes pienākums izskatīties skaisti.


O bože, es gar zemi:D Un tas es saprotu, ir vienīgais pienākums mums meitenēm, ja - ja esmu smuka un slaida, tad pienākums izpildīts un varu neko vairāk nedarīt.A drīkst pajautāt, kāds tad ir vīrieša pienākums????

:D Ak šausmas, kas par aprobežotību:D
26.08.2013 10:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man pat gribētos, lai manējais man sāktu aizrādīt par riepu, varbūt būtu lielāks stumuls to riepu nomest. Bet tā vietā viņš man par katru cenu mēģina vakariņās kaut ko treknu iesmērēt, nesaprotot, kāpēc es atsakos.


Man līdzīgi. Deviņos, desmitos vakarā izdomā ieēst čipsus vai bulciņas un tik liek man mutē.
Kad es īdu, ka man ir riepa, tad tikai pasmejas un saka, ka maziņa jau esot, bet tieši mīļi izskatoties.
26.08.2013 10:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja pieņemas svarā par pāris kg,tad vēl tā, taču,ja svars jau pieaudzis daudz,tad es saprotu ,kāpēc aizrāda.
galu galā mēs izvēlējāmies un iemīlējāmies slaidajā variantā. ja vīrietim patīk slaidas sievietes, tad nevar gaidīt,ka viņš būs gatavs samierināties ar resnu.
iedomājies,ka Tev bija tāds vīrietis un uzresnēja līdz tādam līmenim- http://www.svarazaudesana.lv/
Ja viņš aizrāda ,taču nepamet,tad tas vien norāda,ka viņš ir gatavs gaidīt un cer uz to,ka Tu pacentīsies un darīsi,ko lietas labā,lai svaru nodzītu nost.
26.08.2013 10:37 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
kas būs pēc dzemdībām?


ja pēc dzemdibām sieviete paliek resnāka,tad to uztver savādāk...tas viņiem ir vēl piedodami,jo viņa ir iznēsājusi viņu bērnu un apzinās,ka pēc dzemdībām var gadīties,ka nebūs perfekta figūra...
26.08.2013 10:43 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Ja riepa taada kaa bildee, tad es nebrinos, ka parmet, ja satikaas ar slaidu saakuma :D
Tas tacu tikai puisa tiesiibas veleties sev blakus vizuaali pievilcigu sievieti, tikai, jaa, protams, japadomaa pa aizradisanas veidu, jo mees medzam daudz ko uztvert saasinati!
Man viens draugs - nu tas gan ir slimiigi diezgan kaa vins meitenes veerte, tur gan , man skiet, kkas pasam ar kompleksiem, jo nedod dievs meitenei kads lieks kg kkur! Viss resna, ljumiga, kaut gan normala meitene... Un taados veidos kaa vins tika valja no savas meitenes, kura redz, esot uzrijusies, es vispar biju sokaa! Sakas ar mazam aizradisanam, tad ar sporta abo davinasanu, un tad jau beigas ar , arii draugu klatbutne, izteiktiem sausmigiem komentariem par resnumu vinas...nu tas gan manlikas omg, kaa taa var! Un nebija jau taa, ka ta meitene bija bumba.
26.08.2013 11:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Lasot vasaras bērna komentu atcerējos,kad drauga draugs pa dzērumam Jāņos visu vakaru savai draudzenei skandināja par to,ka vairs nevajag ēst,ka viss nākot labumā, ka,lai visi veči paskatoties uz viņa čiksi un lai redzot,ka dibens liels palicis un riepa veļoties pāri (meitene nebija nedz resna, nedz apaļīga- vidējais aritmētiskais) un mans draugs viņu pašu nokaunināja tā,ka otreiz publiski šis muti nav atvēris un tagad ir kopā ar apaļīgāku meiteni,kāda bija tā.
26.08.2013 11:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
1) sava daļa taisnības viņam ir , respektīvi mēs paši izvēlamies kādu gribam cilvēku sev blakus, tievu , resnu, klibu u.t.t. Bet vai šis ir galvenās lietas kapēc esam kopā ar šo cilvēku !? Iespējams, ka attiecību sākumā , šis ir viens no iemesliem, bet būtu tikai loģiski, ja zem tā visa būtu arī citi iemesli.
2) Mums katram ir savi priekšstati par to kā jābūt ... Jauki , ja Tev riepa netraucē, bet ja vilksi apspīlētu vakar kleitu, tad gan traucēs ... un te jau ir jautājums, vai otrs to spēj pieņemt un vai pati spēj. Vai velc drēbes kuras Tev der vai tomēr izmēram atbilstošas, nu nevar meitene ar riepu vilkt visu to pašu ko slaida meitene.
3) jāizdara secinājumi vai nu jāpiekāpjas un riepa jānomet vai atklāti jāpasaka puisim, ka tas nav tavos plānos un lai atslābst, tādejādi atļaujot viņam izvēlēties jā vai nē ! :)
26.08.2013 13:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu pareiza nostāja nav ne vienam, ne otram kaut gan daļa taisnības ir katram.
cik bieži attiecības reāli izjūk, kad sieviete, esot attiecībās, pārtrauc uzturēt sevi formā? piecus liekus kg gandrīz neviens nemanīs un par tiem tev neatgādinās, bet nav godīgi tagad bez maz vai pateikt puisim, ka redz, vai mana izskata dēļ tu esi ar mani kopā?
daudzi pāri šķirās, kad kāds paliek ne tāds, kāds bija sākumā. un tas nav tikai izskats, riepa vai vēl nez kas.
puisis nepareizi dara, ka tevi ķircina, BET... ja viņš tev dotu kādus mājienus, tu, visticamāk, padomātu, ka tas nav nekas sevišķs un turpinātu tādā garā. ja viņš tev sāktu teikt to visu nopietni, nedod dievs, pārmestu, tu diez vai gribētu ar šādu cilvēku būt kopā. nu kurš tad īsti ir šis vidusceļš? ķircināšana arī nav pareiza.. bet skaidrs ir tas, ka puisis laikam nav sajūsmā par tavu riepiņu. un, kurš tad būtu, ja tā izaug milzīga..
26.08.2013 13:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
varētu padomāt,ka pats cilvēks nezina,ka pieņemas svarā. neredz,ka maiciņa un trusenes iespiedušās, vai ka džinsas cenšas tevi nožņaugt...


Nu, kā uz to skatās... Pāris gadus atpakaļ septembrī svēru 51 kg. Aizbraucu studēt prom no mājām, kojās spogulis bija tikai mazais virs izlietnes, svaru nebija. Visas manas džinsas ir ar 5% elastāna. Maiciņas un trusenes arī galvenokārt ērtas un elastīgas, pie tam lielākā daļa bija svaigi pirktas, nevis ņemtas līdzi no mājām. Rezultātā janvārī uzkāpjot uz svariem skatos - 59 kg. Sākumā nenoticēju, bet arī citi svari rādīja to pašu. Savus kāmja vaidziņus, jo tie resnēja lēnītēm, nebiju spogulī piefiksējusi. Citas ķermeņa daļas - redz, trusenes bija pārāk jaukas pret mani un necentās nožņaugt.

Tā kā, žēl, ka man laikus neviens nepiebikstīja un neaizrādīja, ka kaut kas nav labi!
26.08.2013 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Lasot Sany komentāru, aizdomājos, cik bieži otram tiek pateikti tāda stila teikumi "agrāk tu mani vairāk lutināji"; "agrāk tu biji romantiskāks/a"; "agrāk tu man veltīji vairāk uzmanības"°utt. Ar ko tas atšķiras no aizrādīšanas par parādījušos riepu? Es uzskatu, ka otram cilvēkam ir tiesības nevēlēties, lai otrā pusīte mainītos uz slikto pusi, salīdzinot ar to, kāds tas cilvēks bija, kad pāris tikko uzsāka attiecības.

Cita lieta būtu, ja šajā gadījumā Laura ar savu puisi būtu uzsākusi attiecības tagad, kad viņai ir tā riepiņa, un puisis sāktu pieprasīt, lai viņa mainās, notievē un vēl nez ko. Lai gan tiekamies mēs ar kādu ne tikai izskata dēļ, un vēlēties, lai otrs sevī kaut ko uzlabo, nav nekas traģisks.
26.08.2013 14:23 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Draudzeni exis vislaik uz diētām sēdināja- to tu neēdīsi, to tev nevar, noliec šoko, pildi presītes, ej paskriet, beidz ēst u.t.t. Bet meitene jau tā bija tieva kā skaliņš, puisim vnk bija paniskas bailes, ka viņa uzresnēs. Kaut kā slimi tas no malas šķita- viņš pat publiski (draudzeņu priekša) mēdza izmest kaut kādus komentus.....
26.08.2013 14:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nezinu. jā , sākumā jau iepatīkas tas tievais, muskuļotais vīrietis. un ja ar laiku viņš šāk izplūst- iespējams,ka var paskubināt, bet no tā jau mīlestība nemainās. es noteikti savu mīlētu pat tad,ja viņš svērtu 100kg. Tas noteikti nebūtu iemesls,kāpēc es pakotu mantas. Un domāju,ka mans draugs ir tādās pašās domās.
26.08.2013 14:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
čāča, bet vai tu neaicinātu viņu kopā sākt veselīgāk ēst un izkustēties? Tiešām klusējot sagaidītu 100 kg?
26.08.2013 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits