Labvakar!
Gribu to atkal izdarit, bet vairs nevaru izdomat ko un ka tiesi to izdarit!?
Jau beidzas fantazija.
Ludzu padodiet idejas vai ari kadu iedvesmas avotu.
Pastastiet par ko jus priecajaties un ka jus iepriecina jus viriesi?
P.S. Atvainojiet, datoraa nav garumzimju.
he, atceros kā es un mana mīlestībiņa, ziemā, kad sniga sniegs un bija pāri pusnaktij ,nogūlāmies uz ceļa, krustojuma vidū un skūpstījāmies, tas bija jauks pārsteigums! :D (l)
katrā ziņā es kā meitene gribētu, lai mani aizved kaut kur vakarā, pusnaktī un tur būtu kāds paštaisīts pārsteigums, tas tā siltāk un mīlīgāk nekā kaut kas nopirkts un gatavs ! :)
Tas tā ikdienai....mani šādi pārsteidza mīļotais, vienkārši un romantiski. Viņš gan bija to ielicis man somā man nemanot, un es to atradu pāris dienas vēlāk. Bet kad atradu biju darbā un tas man lika pasmaidīt :P
Da nu tās rožu ziedlapiņas, pārcukuroto romantiku jūras krastā, ūberzvaigžņotos restorānus u.t.t. Cerams, ka manējais šeit nekad nenāks padomu lūgt :D
Ziniet par ko es ikdienā visvairāk priecātos / būtu pārsteigta? Ja atnākot no darba, es drīkstētu neko nedarīt - netaisīt ēst u.c. ikdienas "sieviešu" darbi! Ja kaut pāris reizes mēnesī to uzņemtos darīt mans vīrs. Tad nu gan es būtu i iepriecināta, i pārsteigts. Citādi goda vārds, jau aknās sēž- kā no darba pa durvīm iekšā , tā pie plīts otro maiņu atsrādāt!
Kails vīrietis virtuvē 'piesedzies' ar priekšautu gatavo creme brulee un uz galda šampis vai labs dzirkstošais, vai rozā vīns. Daudz, daudz skupsti un pasakaisns vakars garantēts!
Jap, šitais labs- manējais tā idarīja. Salika zīmītes viskautkur - manā rotu lādītē, telefona maciņā, portatīvajam, naudas makam, kabatā, uz salvežu kaŗbas u.t.t. galvenais, ka tās zīmītes ik pa laikam atklājās pa vienai, tad nu kusu, sarku un bālēju par tiem komplimentiem un mīļajiem vārdiem!!!! Dažas vēl tagad stāv iekš rotu lādītes- kā atveru, tā sasmaidos.
izlasīju par spogulīti un attausa atmiņā, ka vari arī uzrakstīt uz mazām lapiņām visādas frāzītes un ielikt jakas kabatā, somā, makā utt.
vēl viena ideja ir tāda, ka ieraksti viņas telefonā recordingā kaut ko jauku, varbūt vari ierunāt, kas tev viņā patīk utt. :) un uzliec kā viņas modinātāja signālu! :) tas varētu būt brīnišķīgi, no rīta pamosties ar tik jaukiem vārdiem! vai kā zvana :)
Nelasīju visus komentus, bet galvenais neved uz viesnīcu, ja ilgi vēl neesat kopā. Es jutos aizdomīgi, kad mani tā "iepriecināja" salīdzinoši nesen (2mēn) iepazīts vīrietis. :D
Es pati personiigi priecaajos par jaunu makskjeri vai trekniem taarpiem, bet zinu, ka lielaakai daljai meitenju pie sirds iet kaut kur spontaani aizbraukt kaut uz pusstundinju, lai izrautos no ikdienas. Piemeeram, paveerot saulrietu juurmalaa, izbaudot liidzi panjemto teeju termosaa, aiziet romantiskaa pastaigaa pa parku vai mezju.
Es būtu pārlaimīga, ja mans draugs piedāvātu apmeklēt kādus deju kursus kopā! Ne jau pašu kursu un mācīšanās dēļ, bet gan lai varētu kādās ballēs normāli, kā pieauguši cilvēki smuki divatā dejot, nevis tizli kratīties.. :D
Kails vīrietis virtuvē 'piesedzies' ar priekšautu gatavo creme brulee
ja manējais ko tādu darītu es padomātu ka viņš ir sagājis sviestā :D
bet nu vispār visas tās rožlapas, šampis un saulrieti liekas jau nodrāstas idejas, tik banāli un smieklīgi :D