Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis sapņos

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Sveikas! Tieši gribēju jums vaicāt, vai jums ir tā, ka lai cik ļoti kāds vīrietis/puisis patiktu, viņu jūs arī neredzat sapņos, vai arī ļoti reti. Un kurš patīk tāpat, bet par viņu daudz nedomājat, bet redzat sapnī kā pa filmas lenti? :D Tas ir tik savādi... sazin, ar ko atšķiras tie vīrieši, kuri ir katras nakts sapņu varoņi, nekā tie, kuri arī ļoti patīk, bet sapņos nenāk ne reizi? :D
24.08.2013 13:51 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
manējais man rādās sapņos gandrīz katru reizi kā aizmiegu :D
24.08.2013 15:16 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ja kāds iepatīkas ,ir patīkamas tikšanās ar kādu bijušas varbūt parādās sapņos. Bet sapnis tad diezgan neitrāls. Nav spēcīgas sajūtas.


Spēcīgi sajutu un sajūtas bija kā realitātē ,pēc izšķiršanās ar bijušo draugu. Visu laiku viņš rādījās. ;( Pārdzīvoju toreiz ļoti. Nu es teiktu pirmā un līdz šim vienīgā - ko es uzskatu par- mīlestību.
24.08.2013 15:43 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet vispār jāatzīst ,ka manos seksuālajos sapņos parasti ir sveši vīrieši. :D Bet sapņoju ,itkā pazītu viņu un pati esmu apmierināta. Pamožos un nav ne jausmas -kas tas par veci? :D
24.08.2013 15:47 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
man ir tieši kā tevis aprakstītajā situācijā , atšķirība ir tikai tā, ka nav neviens tāds, kas man patiktu vairāk par to, ko es redzu sapņos, līdz ar to - iebildumu nav :D bet vienalga - dīvaini šķiet. ai, bet forši pamosties, jo visi tie sapņi ir bijuši ļoti pozitīvi un citi arī visai komiski, no rīta tāds smiekliņš šad tad gadās, bet ir bijis tā, ka liekas, ka sapņoju realitāti un no rīta esmu apstulbusi un nesaprotu, jo tie notikumi tai brīdī tik nereāli nešķiet ;)
visneparastākais man šķiet tas, ka es pa dzīvi vairāk sapņoju par lietām un cilvēkiem, ko tik ļoti nepazīstu, drošivien, ka zemapziņā kaut kas darās, vai nu vēlme iepazīties, vai arī drīzumā tas varētu sekot .. nezinu :)
24.08.2013 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Rhymes-īstenībā jā! Man ir tāpat.Es sapņos vispār redzu tikai bērnībà amtuālos cilvēkus vai nepazīstamus.
24.08.2013 16:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!