Attiecības starp...

 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Drusku uznāca pārdomas.
Vnk gribas laikam izkratīt sirdi...

Brāļa ģimenē piedzima bērniņš. Agrāk ar brāļa draudzeni man bija diezgan labas attiecības-studiju laikā īrējām kopīgu dzīvokli (kas laikam bija tā vislielākā kļūda!!!), par visu ko varējām parunāties, apsveicām viena otru svētkos utt. Nu bijām kā tiešām foršas draudzenes.
Tagad - pilnīgi viss ir pretēji. Nav vairs ar viņu ko runāties, es pat teikšu,ka man nepatīk viņas klātbūtne, sabiedrība. Varam būt vienā telpā un neko īsti nerunāt. Nav par ko. Un visvairāk,kas man sirdī iedūra, ka viņi pat nebija apsvēruši domu,ka es varētu būt viņu bērniņam krustmāte. Piedāvāja manai māsai ar draugu un brāļa draudzene savai māsai (manā klātbūtnē!). Tas kaut kā ļoti iedūra sirdī,ka pat vairs negribas viņu satikt. Kad esmu LV,pat īsti ciemos neeju.

Kā jūs šādu situāciju uztvertu/iztulkotu?
21.08.2013 19:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Cilvēki mēdz atsvešināties un draudzība beigties, tā mēdz notikt. Vienkārši jāpieņem to un jādzīvo tālāk.
Manuprāt, muļķīgi dusmoties par šo, ja kā īstu draudzeni viņu tāpat vairs nejūti.
22.08.2013 02:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
iespējams, ka viņa redz, ka tev nav tā vēlme tāda ar viņu kontaktēties, kāda tā bija agrāk. to nevar nejust vai neredzēt. un, lūk, ir arī rezultāts.
tu pati gribētu būt viņas bērnam krustmāte? kā tad tu to iztēlojies? rēķinies, ka tev bieži nāktos ar viņu arī kontaktēties, ne tikai ar krustbērnu. manuprāt, tas nebūtu viegli jums abām..nevar dibināt jaunas attiecības (šajā gadījumā jums izveidotos jaunas, ja tu būtu draudzenes bērna krustmāte) balstoties tikai uz pagātni, nevis arī uz tagadni.
22.08.2013 08:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits